Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173151) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a Barcelona most nagyon nincs kepben...

https://www.coreinfinity.tech

(#173152) Tibiajax válasza Ringman (#173140) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tetszett a gólpassz?
menjen a pcsába
gagyi

Phoenix jó gyerek az.. lényegretörő gólvágó
nem olyan, mint a correa-félék

na mivan barszácska, ha nem a sporting gijon a vendég, màr egyből nem megy, mi?….
védelem ugyanúgy nincs még mindig semmi
#xavi takarodj

[ Szerkesztve ]

(#173153) Phoen|x


Phoen|x
őstag

"Jó, hogy nem reggel jutott eszébe..." lol

Go Gunners!

(#173154) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Szépen bepörgette.

Go Gunners!

(#173155) DeathAdder


DeathAdder
veterán

nyomorult

(#173156) mephi666 válasza DeathAdder (#173155) üzenetére


mephi666
nagyúr

...biztos valami nyelvi hiányosság van a háttérben és a "lődd szét a kaput" kifejezést értelmezi úgy, hogy a kapufát kell folyamatosan lőnie :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173157) forceberg válasza Tibiajax (#173152) üzenetére


forceberg
veterán

Nem szígyöllöd magad! :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#173158) Phoen|x válasza DeathAdder (#173155) üzenetére


Phoen|x
őstag

Asszony reakciója nyunyóra:
"Jó, hogy ilyen szar vagy te g*ci"
Majd beszartam a röhögéstől.

Go Gunners!

(#173159) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jaa, ez a kessié is a pályán volt??… csak most nézem, ahogy sétál le a többiekkel
de ő valami nagy szám játékos volt a milánóba, nem?
most már nem annyira focizik?

(#173160) DeathAdder válasza Phoen|x (#173158) üzenetére


DeathAdder
veterán

:C :C :C

(#173161) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nem tudom, ez mennyire Xavi sara. Én még bízom benne - de nagy meccseken eddig karcsú (a tavaszi 0-4-t leszámítva). Hogy ez a Ő hibája vagy a keret soványka - nem tudom.
Az biztos, hogy amíg az önmaga paródiája Busi játszhat (és Ő a csk), addig nincs miről beszélni. Bellerin meg régen mintha jó védő lett volna - keverem valakivel?

A védelem sz.r, középpálya nincs, elől 0 gól, de kp és labdák nélkül ez azért nem annyira meglepő.

(#173162) Napfénysüti válasza Peterhappy (#173161) üzenetére

Bajnokságban még egész jól megy a csapatnak de nemzetközi kupában valami ritka gyengék. :(

Més que un club!

(#173163) mephi666 válasza Phoen|x (#173158) üzenetére


mephi666
nagyúr

...szar... fejjel meg kiszedte a pókot a kapufa töveből :D

Harvey: a legkisebb a legnagyobb király :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173164) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ezt szépen befejelte.

Go Gunners!

(#173165) sh4d0w válasza Peterhappy (#173161) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szvsz ez a keret gyenge. Lewan es Ter Stegenen kivul nincsenek vilagklasszisok, ha Xavi beallna, oriasit erosodne a palyan levo alakulat.

https://www.coreinfinity.tech

(#173166) Phoen|x válasza mephi666 (#173163) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ettől függetlenül rettentően buta a srác szvsz. Nem méltó a jelenlegi Pool gárdához.

Go Gunners!

(#173167) forceberg válasza Napfénysüti (#173162) üzenetére


forceberg
veterán

Xavinak nem szóltak, hogy Pep első tiki-taka implementációját a 14 év alatt már megfejtették?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#173168) mephi666 válasza Phoen|x (#173166) üzenetére


mephi666
nagyúr

...idő kell neki, hogy tökéletes legyen az összhang mindenkivel: látszódik rajta a fejlődés folyamatosan... plusz le kell adni a görcsösségből, ami a teljesítménykényszerből adódik... látszódik rajta, hogy ha ösztönből megy, akkor egy vadállat... nem egy Haaland azért, de nekünk jó lesz :D

Ui: inkább középre kéne nagyon erősíteni, mert ott orbitális luk van

Ui2: Klopp meg már nekiáll tartalékolni, hogy ne fussa szét magát idő előtt... kell ő a Leeds ellen is majd... erőnlétre gyúrnia kell még kicsit, mert 90perc megviselte 1 hete is

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173169) Phoen|x válasza mephi666 (#173168) üzenetére


Phoen|x
őstag

Legyen igazad!
Klopp meg mingyá' ágyba viszi... :C

Go Gunners!

(#173170) mephi666 válasza Phoen|x (#173169) üzenetére


mephi666
nagyúr

....Klopp tudja, hogy simogatni kell az egóját :D

...na erre Hendó térde kap... elfogy a középpálya teljesen... Gallaghert ide, de kurvagyorsan...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173171) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a Bar-Bay meccs eleg tre. A Barca nem tud, a Bayern meg nem akar.

https://www.coreinfinity.tech

(#173172) Peterhappy válasza sh4d0w (#173165) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez szerintem tűpontos.

(#173173) mephi666 válasza sh4d0w (#173171) üzenetére


mephi666
nagyúr

...jól látom, hogy Barca 0 kapura tartó lassan 80perc alatt? :D az derék munka

van der Sar kicsit öregedett :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173174) Phoen|x válasza mephi666 (#173173) üzenetére


Phoen|x
őstag

A Napoli meg ilyen meccsek után nem csoda. :Y

Go Gunners!

(#173175) forceberg válasza Peterhappy (#173172) üzenetére


forceberg
veterán

Na még ott egy Pavarotti...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#173176) DeathAdder válasza mephi666 (#173173) üzenetére


DeathAdder
veterán

lewa hozza a rangadós formáját

(#173177) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arsenal, Barcelona, Juventus, Man Utd, Atlético Madrid, Sevilla, Ajax

szép EL tavasz lesz

(#173178) mephi666 válasza DeathAdder (#173176) üzenetére


mephi666
nagyúr

...átkapcsoltam az utolsó szögletre, amiből szoptak mégegyet... legalább láttam, ahogy Mané udvariasan pacsizott mindenkivel :) Xavi meg menekült lefújás után azonnal... lehet már a papírt írják, hogy közös megegyezéssel csá-csumi-csavi?

Ui: emelik legalább az ócska E-liga nézettségét :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173179) sh4d0w válasza mephi666 (#173178) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Oszinten, ki az, aki ebbol a csapatbol kepes lenne tobbet kihozni? Amig anyagi gondok vannak, nem lesz elorelepes. A Milant is ez tette tonkre, nem latom, most mitol lenne mas a helyzet.

https://www.coreinfinity.tech

(#173180) paatrick


paatrick
őstag

Atletico - Leverkusen meccset néztem. 2-2, bíró lefújja a meccset, majd VAR. Mégsincs vége a meccsnek, tizenegyes kezezésért. Visszamennek és az Atletico-s Carrasco lövi, kapus kivédi, fejes -> felsőkapufáról vissza, lövés -> felévágódik. Vége a meccsnek :P Ilyet.... ezzel az Atletico kiesik a BL-ből.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#173181) DeathAdder válasza sh4d0w (#173179) üzenetére


DeathAdder
veterán

az internél is vannak anyagi gondok, és ők ehhez mérten is igazoltak, nem ligaelit játékosokat európaszerte

am szerintem is hülyeség lenne kibaszni a xavit

most kiderül majd mennyire valid ez a 19-re lapot húztak dolog, szerintem semennyire, előbb megy csődbe a spanyol állam

[ Szerkesztve ]

(#173182) cyberkind


cyberkind
félisten

A Real gyilkoló Bőrszalonka megy az Európa Ligába, soha jobbat a csilliós igazolásokkal, De Jong meg kifejezetten nevetséges, hogy csak a BL miatt maradt a nyilvánosság szerint. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#173183) venember83 válasza DeathAdder (#173177) üzenetére


venember83
nagyúr

A Juve bejut az EL-be, azt mondod?

(#173184) dudu5130 válasza venember83 (#173183) üzenetére


dudu5130
őstag

Remény hal meg utoljára.

(#173185) Richard! válasza cyberkind (#173182) üzenetére


Richard!
addikt

💩

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#173186) forceberg válasza DeathAdder (#173181) üzenetére


forceberg
veterán

Ahogy írtam, a gen. 1 tiki-taka már rég nem működik.
Még Pepnek is gondjai vannak, pedig ő már kb. gen. 5-öt használja :D

De úgy is lehet nézni, hogy igazából csak túl sok a belehibázás a játékosoktól...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#173187) viharhozo válasza sh4d0w (#173165) üzenetére


viharhozo
addikt

800+ millios a keret. Csak ugy mondom.

De sok a meccs, sok a serult, meg tesztat esznek minden fontos meccs elott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#173188) Napfénysüti válasza forceberg (#173186) üzenetére

Így van itt valami gyökeres megújulás kellene játékban de erre semmi esély egyelőre. :(

Més que un club!

(#173189) cyberkind válasza forceberg (#173186) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem erről a tiki-taka dologról a kezdetek óta a brutál zacsi-pacsi jut eszembe, az meg, hogy gen 5 meg csak lol. :DD

Paranormal Cocktivity

(#173190) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Én csak most néztem vissza a tegnapi Barca-Bayern meccsett.
Mondtak valamit, hogy ezt a Lewa / De Light tizenegyest miért vonták vissza? Csak mert nem értem az ítéletet. :DDD
Addig oké, hogy de Light hozzáér a labdához(eddig szabályos), utána viszont Lewa belép elé, hogy fedezze a labdát de Light pedig a meglévő lendületével eltalálja Lewa lábát amivel megakadályozza, hogy az tovább tudjon futni.
Nem ezen múlt, csak nem érte a VAR-t meg a bírót se..... :F

(#173191) atee_13 válasza sh4d0w (#173165) üzenetére


atee_13
őstag

"ez a keret gyenge."

Csak kíváncsiság képpen kérdezem, h a barcánál csak az a siker útja, ha minden poszton kb a legerősebb opció van minimum ligában, de akár Európában is? És az edző ebből nem tragédiát csinál?

Mert ha igen személy szerint azt mondanám, hogy ez nem nagy "true way"

(#173192) Tibiajax válasza sh4d0w (#173165) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a kis világklasszis lewa 180perc alatt egyet se bírt rúgni a gyönyörűséges volt csapatának...
azért ez elég szar
- mint fő gólvágónak

(#173193) cyberkind válasza Tibiajax (#173192) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne irigykedj a Barca módira Tibi.

Paranormal Cocktivity

(#173194) mephi666 válasza atee_13 (#173191) üzenetére


mephi666
nagyúr

...gyenge keret, világ egyik legjobb kapusával, védősorban Koundé, Marcos Alonso, Bellerin, középen Pedri, Gavi, de Jong, Kessié, elől Fati, Lewa, Raphinha, Ferran Torres, Bömbölé... és akkor csak az egészséges játékosokat néztem :DDD gyenge... aha... annyi, hogy nem gereblyével kellene megpróbálni ásni, mert úgy nehéz lesz :DDD ...szégyen, hogy ilyen középpályával meg támadósorral kb 100 perc alatt 1 kapura tartót sem tudtak összehozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#173195) forceberg válasza Datsyuk (#173190) üzenetére


forceberg
veterán

Nézd már meg azt a Lewa futást... a tipikus be akarta akasztani a lábát.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#173196) cyberkind válasza forceberg (#173195) üzenetére


cyberkind
félisten

Mit jelent ez, elérte a célját és, mint egy jóllakott ovis szarik bele ha komoly meccs jön? Igen, ez nem a Liga.

Paranormal Cocktivity

(#173197) forceberg válasza cyberkind (#173196) üzenetére


forceberg
veterán

Dehogy xarik bele, csak próbált a tizire rájátszani.

De Ligt meg kockáztatva csúszott a labdára. Neki jött most be.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#173198) cyberkind válasza forceberg (#173197) üzenetére


cyberkind
félisten

Még jobb, most se csalódik benne az ember. :D

Paranormal Cocktivity

(#173199) Tibiajax válasza mephi666 (#173194) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, hogy ezek nem zsenik.. jó zsoldosok, jó játékosok, de semmi több
a barca iskola pedig zsenikre, vagy zseniális technikai tudású játékosokra alapszik. tudod, kikre gondolok, a közelmúltból.. egyikük most épp az edzőjük.. Buszkeksz van már csak, de ő már vén szar, semmi esélye nincs az új, fiatal, erőfavágókkal szemben. ..főleg ha még technikások is valamennyire
nagyon nehéz lesz így. vagy.. maradni fog az, hogy az ultratechnikás, tikitaka barcát el kell engedni, meg felejteni, aztán barátkozni kell meg azzal, hogy lesüllyed a Barcelona most egy kicsit megint a szürke középszerbe
amíg nem találnak megint olyan csodákat mint volt a 10es évek tengelye
..de Messi egy jó ideig nem lesz, az biztos

igen, aki szintén simán kikaphat a ultrapro müntyhentől is majd. bármikor

(#173200) Peterhappy válasza mephi666 (#173194) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nevekben jó a csapat. De a valóság az, hogy MAlonso, Bellerín és Eric Garcia eddig nem nagy erősítés - nyilván ha Piqué a mérce, akkor igen. Busi néha régi önmagát idézi (nem a fetrengéseire utalva), de sokszor nettó emberhátrány. Elől meg hiába vannak világklasszisok, ha nem kapnak labdákat és az amúgy kreatív kp-nak is hátra-hátra kell(ene) segítenie.
Gavi és Pedri szerintem parádés játékosok lehetnek és talán lesznek is, de időre van szükségük, hogy folyamatosan vezérük lehessen a csapatuknak (reméljük, a Barcának). Fati szintén zenész.

Lewa korszakos zseni, de labda nélkül Ő sem lő gólt. A BM védői meg jobban ismerik, mint a Barca játékosai, szépen lekapták a pályáról.

Raphinha nálam egyelőre terített betli. Cáfoljon rám, de egyelőre nálam az év legrosszabbja eddig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.