Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146151) forceberg válasza venember83 (#146150) üzenetére


forceberg
veterán

A Rimiromival már nem is számoltok? ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#146152) Ringman válasza venember83 (#146150) üzenetére


Ringman
nagyúr

egyszerűen a többi csapat jobb formában van, pontok alapján is:
Form table (last 8)
GP Pts
Inter Milan 8 20
Napoli 8 19
Atalanta 8 19
Juventus 8 16
Lazio 8 15
AC Milan 8 14

(#146153) venember83 válasza forceberg (#146151) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne forgasd a tőrt, kérlek. :)

(#146154) jkrisztian válasza forceberg (#146151) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

12 évesek szintjén kommunikáltok ebben a topicban.

(#146155) bagyulajuve válasza jkrisztian (#146154) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen" :DDD

Resistencia eterna

(#146156) viharhozo válasza venember83 (#146148) üzenetére


viharhozo
addikt

De az 5-bol 4 nyer, annyira nem izgi. Akkor mar inkabb az angol, ott 6 ponton belul 5 csapat, es csak ketto megy a BL-be. Vagy a francia, ahol negyen mennek a bajnoki cimert (hajra, Kovac!)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#146157) venember83 válasza viharhozo (#146156) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, az olasz bajnokság sajnos már csak ilyen unalmas. Pedig a Juve igazán mindent megtesz az izgalmakért. Idén pl. nem is védi meg a címét. :)

[ Szerkesztve ]

(#146158) aswyx válasza Mastre (#146143) üzenetére


aswyx
csendes tag

Az adozasban nincs olyan nagy kulonbseg.
"Spanyolországban 50%-os adókulcs van az ekkora pénzeken, tehát nem tud versenyezni például a PL-gel"

Angliaban 45%.

https://www.theguardian.com/football/2020/aug/10/tax-affairs-of-246-footballers-being-investigated-by-hmrc-in-2019-20

Az Image rights, amivel meg sok focista keres sokat Angliaban 19% Spanyolorszagban 15%.

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#146159) hobizoli válasza aswyx (#146158) üzenetére


hobizoli
nagyúr

aztan okosba' leadozgatnak egy offshore cegen keresztul....

több drón kell ;P

(#146160) Ringman válasza aswyx (#146158) üzenetére


Ringman
nagyúr

olaszoknál meg ha külföldről jössz vissza, akkor pár évig elég jó adókedvezményt kapsz, pl:

Inter Will Save €15 Million On Conte’s Salary Thanks To New Italian Fiscal Laws
The nation’s so-called Decreto Crescita allows people who have worked abroad for at least two years to pay less income tax than other citizens.
In practice it means Conte’s €10-11 million net salary will only cost Inter €13-14 million, as opposed to €20-22 million – provided the former Chelsea boss has not moved his fiscal residence back to Italy since leaving Great Britain.

(#146161) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egy sportközgazdász szemszögéből [atv video]

(#146162) venember83 válasza DeathAdder (#146161) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

S hogy BenHans se fáradjon, itt a válasz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#146163) Datsyuk válasza DeathAdder (#146146) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Zorc: Megértem Ilkay-t és jól ismerem is. A sport szemszögéből nekem se tetszenek a módosítások. Anélkül, hogy most egyes embereket kiemelnék, több edző és játékos is utalt arra, hogy talán kevesebb mérkőzést kellene játszani.
Egy klub képviselőjeként és a mi szemszögünkből erre annyit tudok mondani, hogy mi annak örülnénk ha a játékosok és tanácsadóik pontosan ezt tartanák szem előtt amikor a bérükért alkudoznak. Mert miért kényszerülnek erre a klubok? Újabb és újabb források megszerzése miatt. Kompromisszum kell.

Kb 2 éve Gündogan belengette, hogy visszatérne a BvB-hez. De csak azért, hogy több pénzt kapjon a City-től a szerződés hosszabításánál.
Ettől függetlenül, igaz amit írt. Csak hát.....példával előre?

(#146164) aswyx válasza hobizoli (#146159) üzenetére


aswyx
csendes tag

Persze. De akit adot akar csalni az csal orszagtol fuggetlenul.

Csak annyit akartam megjegyezni, hogy az adokulonbseg nem magyarazat arra, hogy egy spanyol csapat ne tudjon versenyezni egy angollal fizetesekben.

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#146165) venember83


venember83
nagyúr

(#146166) Peterhappy válasza venember83 (#146165) üzenetére


Peterhappy
őstag

Épp két perce futottam bele az új német válogatott idegenbeli mezbe. Nem rossz. Egyszerű, de nagyszerű.

(#146167) Cartevo


Cartevo
őstag

Bár sosem pártoltam a női futballt, de mégiscsak túlzás ez a( li)berált irány.

(#146168) bagyulajuve válasza venember83 (#146165) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jól nézni, de elég lenne rajta a Jeep felirat magában 4xe nélkül

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#146169) Richard! válasza venember83 (#146165) üzenetére


Richard!
addikt

Ez a JJ -vagy mit akar ábrázolni- logo még mindig gagyi :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#146170) venember83 válasza Richard! (#146169) üzenetére


venember83
nagyúr

Az, nem kérdés.

(#146171) Tibiajax válasza Peterhappy (#146166) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyire sötétnek látja a jövőt a bundesmansaft?..

(#146172) venember83 válasza Tibiajax (#146171) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy csak tudják, hogy a fekete és az arany jó kombináció. :)

(#146173) BenHans


BenHans
addikt

Michel Platini tündöklése és bukása
Szerencsére az ESL bukásukkal Agnelliből nem lett új Platini és Perezből új Blatter, pedig szépen kiadta volna az áthallás.
Előbbiről itt a magyar cikk mert korábban csak olaszul találtam meg, szépen hátba szúrta a bajnokságot.

Az Arsenal szurkolók pedig elég komoly létszámban lovagolják meg a történteket, utcára vonultak és Kroenke ellen tüntetnek. Pedig az Arsenal csak nyert volna a dolgon ha csak azt nézzük milyen lehetőséget kaptak volna annyi pénzzel miközben a 9. helyen állnak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#146174) venember83 válasza BenHans (#146173) üzenetére


venember83
nagyúr

Arról találtál valamit, hogy miben is állt a CVC ajánlata? Mindenhol csak az 1,2 milliárdról írnak, de hogy miért is fizetett volna ennyit a befektetőtársaság, abból hogyan részesültek volna a klubok, arról nem szólnak a hírek. A közvetítési jogot értékesítette volna tovább a CVC?

(#146175) BenHans válasza venember83 (#146174) üzenetére


BenHans
addikt

"The consortium, which is set to acquire 10% of the Serie A broadcasting rights" (Forbes)

szerk. Plusz egy további forbes cikk nagyobb képet mutatva a dologról.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#146176) venember83 válasza BenHans (#146175) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem. Vagyis a szavakat és a mondatot, de üzletileg nem tiszta. Ugye a DAZN meg 3 évre fizet 2,5 milliárdot a jogokért. Akkor ez az 1,2-1,6 milliárd a CVC részéről csak arra szólt volna, hogy a jogdíjból befolyó pénz tíz százalékát a befektetőcsoport kapja?

(#146177) Tibiajax válasza venember83 (#146172) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem látom az aranyat...

(#146178) BenHans válasza venember83 (#146176) üzenetére


BenHans
addikt

A Serie A saját kézbe vett médiatortájából egy szelet amivel értékesítő partnerré válik.
Lényegében egy azonnali injekció lett volna, amiből alsó hangon a dupláját szedte volna be minden csapat a korábbi közvetítésből származó bevételének.
Részt vállalnak a barndépítésben, népszerűsítésben új piacokon is, majd később nagyobb bevételért a ligával közreműködésben eladhatja műsorszolgáltatóknak a jogokat amiből továbbá ő is részesedik.

Ha jól értem.

szerk. Találtam még egy ilyet, valami hasonlót feltételez mint én.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#146179) BenHans


BenHans
addikt

Aztaq :Y Leno... csórikám

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#146180) venember83 válasza BenHans (#146178) üzenetére


venember83
nagyúr

A Szuperliga keretében a klubok maguk tették volna közzé a meccsek egy részét, saját platformon. Talán ezért is hullt porba ez a CVC-s biznisz, ez nyilván nem szolgálja egy befektetőtársaság érdekeit, ha ilyesmi előfordulhat.

Mindegy, túl sok szó esett már a Szuperligáról. Itt egy cikk, amin tudsz könnyezni kicsit: [link] Jó szórakozást! :))

(#146181) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Török bajnokság még mindig:

] PREMIER LEAK [ S01E20 - SZUPERLIGA: A Nagy Majdnem

Más: szar az Arsenal nem menteni akarom őket, de a csoda VAR ismét beütött:

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#146182) sh4d0w válasza Phoen|x (#146181) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez mitől les?

https://www.coreinfinity.tech

(#146183) venember83 válasza Phoen|x (#146181) üzenetére


venember83
nagyúr

A VAR egyre komplexebb, egyre több mindent figyel. Már az ESL-ben való részvételi szándék alapján is súlyoz a döntési folyamat során. Bár állítólag ez inkább a továbbra is aktuális 4 résztvevő kapcsán lesz hangsúlyos, a jobb belátásra tért klubok esetében enyhébb korrekciós tényezővel számol a rendszer. :)

[ Szerkesztve ]

(#146184) bagyulajuve válasza Phoen|x (#146181) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát ha nagyon nagyítóval akarom nézni, akkor a válla mintha előrébb lenne az Arsenal játékosnak

Resistencia eterna

(#146185) atee_13 válasza bagyulajuve (#146184) üzenetére


atee_13
őstag

arra azért kíváncsi lennék a piros vonal mit szimbolizál.
mert ahogy én látom egyik játkosnál sem olyan helyen van amivel gólt lehet szerezni :U

(#146186) sh4d0w válasza atee_13 (#146185) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért kérdeztem: ez mitől les?

https://www.coreinfinity.tech

(#146187) venember83 válasza sh4d0w (#146186) üzenetére


venember83
nagyúr

Gólnál is az a gól, amit megadnak, nem? :U

(#146188) DeathAdder válasza venember83 (#146162) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bazz.. szerintem a tiédre is kattintottam, csak 2 nap után volt csak időm megnézni és addigra a forrás elapadt :DDD :R

(#146163) Datsyuk - ja hát fájdalmas amikor így visszasülnek a dolgok. Kicsit más de az ESL kapcsán ezt az animációs videót nagyon éltem amikor Nevillet szembesítik a tényekkel, kár hogy nem tették meg vele valóságban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#146189) atee_13 válasza venember83 (#146187) üzenetére


atee_13
őstag

de most a lest vitatjuk ;] :P

(#146190) mephi666 válasza sh4d0w (#146186) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mert a varszobában oda behúztak egy random piros vonalat :D ezt mondom: ilyenek után szeretnék olyan híreket olvasni, hogy ezeket a varbírákat elküldték szemészetre és x ideig nem végezhetnek ilyen munkát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#146191) DeathAdder válasza Phoen|x (#146181) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tetszik, már a passz pillanata is gyanús helyzetben van megállítva, illetve el van mosódva, a behúzott vonalak irtó vastagok, Pepénél a vonalak meg fedik egymást :C

Az meg már apróság hogy a kamera nem is vonalban áll.

(#146192) bagyulajuve válasza atee_13 (#146185) üzenetére


bagyulajuve
addikt

biztos valami spéci PL függvény szerint húzták meg az egyeneseket :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#146193) forceberg válasza bagyulajuve (#146184) üzenetére


forceberg
veterán

Igen.
Ilyenkor jön az, hogy ha 1 képkockával előbb, vagy utóbb állítják meg a képet, ami több 10 centit jelenthet...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#146194) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez gyors volt: Salah beverte szépen :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#146195) DeathAdder válasza mephi666 (#146194) üzenetére


DeathAdder
veterán

gólkülönbségre kéne rámenni, már vezhethetnénk 3-5 góllal is, de ha így marad garant ki fognak egyenlíteni, ha nem is ők, de a var biztosan tenni fog érte

(#146196) DeathAdder válasza DeathAdder (#146195) üzenetére


DeathAdder
veterán

borítékolható volt

szerk. ezt el kell hogy vegyék

[ Szerkesztve ]

(#146197) mephi666 válasza DeathAdder (#146196) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, mint a Leeds ellen: lefocizzuk őket majdnem a végéig, majd engedjük az egyenlítést... kézre megadják a gólt? ...szerencsére nem (tudjuk be ezt egy figyelmeztetésnek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#146198) DeathAdder válasza mephi666 (#146197) üzenetére


DeathAdder
veterán

dupla :(((

[ Szerkesztve ]

(#146199) mephi666 válasza DeathAdder (#146198) üzenetére


mephi666
nagyúr

Bzmeg, komolyan nem hiszem el... hova hosszabbított ez? Asszem pont a leeds ellen hosszabbításban állt 1 percig a játék, 1 másodperccel nem engedte tovább, mikor támadtunk... most meg mehetett +1 percig :U ...oké: be kellett volna vágni 4 tiszta ziccert és akkor az 5-1 mindegy

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#146200) venember83 válasza DeathAdder (#146198) üzenetére


venember83
nagyúr

Maradhatott volna. A gól is dupla volt. A másodikat nem vették el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.