Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81851) atilla100


atilla100
tag

Sziasztok!

18:10-kor rendeltem Telekom TV GO családi csomagot. Akkor csináltam telekom gyorsfizetős fiókot is. Elvileg már van csomagom, mert ujra nem tudom rendelni. Azonban a csatornára kattintva csak az jelenik meg hogy rendeljem meg. Ilyenkor mi a helyzet? Mikortól lesz aktív?

(#81852) szalai112 válasza atilla100 (#81851) üzenetére


szalai112
senior tag

Miért minket kérdezel, hívd fel a telekomot ők többet tudnak majd mondani neked

(#81853) sajby válasza atilla100 (#81851) üzenetére


sajby
senior tag

Nekem kb 10 perc volt az aktiválás múlt hét végén.

(#81854) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Sziasztok! 50 megabites internetcsomagom volt még kb 1 év hűségidővel. Ezért 7200ft-ot fizettem havonta. A telekomnál ugyebár nagyobb csomagra díjmentesen lehet váltani hűségidő közben is. Időközben árat is csökkentettek és a 120 megabites internet ára hűségidő nélkül 5946 Ft lett, amire át is váltottam, a sebességem fel is kapcsolták.

Viszont most az az érdekes helyzet állt elő, hogy ha belépek a telekom fiókomba, jelzi, hogy nincs hűségidőm, vállaljak hűséget hogy csökkenjen a díjam bla bla.

Lehetséges volna, hogy semmissé vált a meglévő hűségidőm amiből még kb 1 év volt hátra attól, hogy a gyorsabb csomagra (ami ráadásul olcsóbb is volt) hűségidő vállalása nélkül váltottam? :DDD

(#81855) bkiky01 válasza Stanley-B. (#81854) üzenetére


bkiky01
senior tag

Nekem is ezt írja, kb 1hete köttettem be csomagban..Sztem valami hiba a neten belépve, mert az összegek sem stimmelnek..

(#81856) Stanley-B. válasza bkiky01 (#81855) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nálam stimmelnek az összegek és a hűségidőre is azt írta hogy van még kb. 1 év, egészen addig, amíg át nem váltottam a gyorsabb csomagra hűség vállalása nélkül.

(#81857) Sharkweb válasza Stanley-B. (#81856) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Weboldali bug, a számlázási és a háttérrendszerben megfelelően szerepelnek az adatok.

[ Szerkesztve ]

(#81858) DJ. Ru$y válasza Stanley-B. (#81854) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hallgass Sharkweb kollégára, és javaslom mindenkinek, hogy felejtse el a weboldalt. :DDD Szinte minden rosszul szerepel rajta, ha pontosabb ( :) ) információk kellene, akkor telefonos ügyfélszolgálatot keressétek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81859) vass1024 válasza poli27 (#81845) üzenetére


vass1024
tag

Tudtam h a flip telekom, csak kíváncsi voltam van-e még más szolgáltató. Amugy mia biznyisz a telekomnak ebben hogy harmad annyiért adja ugyanazt a szolgáltatást?

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#81860) DJ. Ru$y válasza vass1024 (#81859) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az, hogy a konkurencia hasonló áron szolgáltat és mivel csak az olyan környéken érhető el egyelőre, így már a Telekom is alternatíva az alacsony ár miatt a konkurenciával szemben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81861) F-ECT$ válasza DJ. Ru$y (#81860) üzenetére


F-ECT$
titán

Plusz iszonyat egyszerű, így a Telekomnak is kisebb a költsége rajta.

Dive ever, work never.

(#81862) maxxenergie válasza Stanley-B. (#81856) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Csomagok között le-fel váltás csak akkor szankció mentes ha vállalsz újabb határozott időt szóval ha még tartott a régi csomagra és határozott idő nélkülire váltottál ne lepődj meg hs a következő számlában kiterhelik a váltásig kapott kedvezményeket ÁSZF alapján. Neten azért írja mert még ennél is olcsóbb lenne a csomag ha vállalnál határozott időt az új csomagra

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81863) maxxenergie válasza atilla100 (#81851) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Indíts újra áramtalanítsd a központi egységet első körben /HGW/

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81864) Stanley-B. válasza maxxenergie (#81862) üzenetére


Stanley-B.
őstag

már megvolt a számla, nem terheltek semmit.

1. vagy hibás a rendszerük és a korábbi csomagból vállalt hűségidő még hátravan, azzal szemben amit jelez a netes felületen (itt ugye nem mutat hűséget)

VAGY

2. ha kifizettetnék velem az eddig határozott időre vállalt hűség miatti kedvezményeket, akkor viszont már nem lenne hűségidőm a továbbiakban.

A kettő dolog egyszerre nem állhat fenn, vagy az egyik vagy a másik. Nekem egyébként a második opció is jó lenne ha cserébe megszűnne a hűségem, de látjuk, hogy nem a második történt meg.

(#81865) maxxenergie válasza Stanley-B. (#81864) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Utólagos a számlázás nem tudom mikor módosítottál de akár következő számlában is lehet .. mondjuk ha telefonon kérted ügyintézőnek el kell mondania. Ha csomagot váltasz hűségidő újraindul ha vállalsz, ha nem akkor meg ha a korábbit előbb váltod mint lejárna hűség nélkülire kötbért von maga után elvileg minden esetben de ne legyen így..

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81866) Stanley-B. válasza maxxenergie (#81865) üzenetére


Stanley-B.
őstag

de akkor ha jön a kötbér, úgy már hűségidőm nem lesz a mostani csomagomra ha nem hűséggel kötöttem.
bár ha valóban van hűségem még és csak rossz a rendszerük, kötbért ígyis úgyis fogok fizetni mikor bemegyek lemondani miután bekötötték a digit ;] mert kötbér fizetéssel együtt is sokkal jobban járok

(#81867) Bozek válasza Stanley-B. (#81866) üzenetére


Bozek
nagyúr

Látok én ott egy szép csillagot is a végén. Biztos, hogy jobban jársz? :)

(#81868) #41133696 válasza mbalint987 (#81831) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kösz, ezek szerint lesz Gbps-os Telekom Internet :R

(#81854) Stanley-B.: A hűségidő kijelzésével nálam is gond van az egyik címemen:

Városon belül ekkora eltérés van az egyik belvárosi címem és a másik között. Az alsó speciális kedvezményben részesül

Beszéltem az ügyfélszolgálattal azt mondták, hogy tévesen jelzi ki a lényeg a számlán van ott helyes:

Kertvárosi övezet, IPTV+ VoIP Telefon + HBO Szuper

Lakótelepi speciális kedvezményes számla (IPTV+Internet+VoIP telefon

(#81869) Stanley-B. válasza Bozek (#81867) üzenetére


Stanley-B.
őstag

igen, 3 ezer minden összesen 1 év hűséggel 1000 megabites internettel, telekomnál 1 év hűséggel a 120 megabites net 6783 Ft. (most a tv-t meg a telefont nem nézem, mert egyiket sem használom, de ha azokkal is kalkulálnék akkor még durvább különbség lenne). A telekom 1000 megabites nete pedig nem is érhető el nálam.
Az 1 év hűség lejárta után pedig megtartom az 1000 megabites netet hűség nélkül havi 4600ft-ért.

(#81868) GoodSpeed: köszi, akkor minden világos.
Egyébként milyen gond van nálad? Nem addig tart a hűség mint ameddig mutatja, vagy nincs is hűséged de azt mutatja hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#81870) DJ. Ru$y válasza Stanley-B. (#81864) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csomagról, csomagra csak új hűségvállalással válthatsz vagy hűség nélkül. Vagyis, az előző hűségedet biztosan nem tarthattad meg. Ha kevesebb, mint egy év hűséged volt vissza, akkor lehet 1 éves hűséged jelenleg, ha pedig 1 év és 2 év között volt a fennmaradó, akkor csak 2 évest köthettél. Ez az árakból ki szokott derülni amúgy. Gyanítom 2 év hűséggel indítottak újra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81871) maxxenergie válasza #41133696 (#81868) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igen mert kertvárosi címen valószínű nincs versenytárs így az piaci ár a másiknál van ott meg speciális kedvezmény van

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81872) Stanley-B. válasza DJ. Ru$y (#81870) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem vállaltam hűséget váltáskor. Azt az opciót jelöltem be, hogy hűség nélkül. És volt hűségem a csomagomra, kb 1 év.

[ Szerkesztve ]

(#81873) DJ. Ru$y válasza Stanley-B. (#81872) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor az eddigi hűségben töltött időre a következő számlán ki fogják számlázni a kötbért, ami az igénybe vett hűségkedvezménnyel lesz egyenértékű.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81874) maxxenergie válasza Stanley-B. (#81866) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Csak az nem mindegy 1.5 év kapott kedvezményt kell visszafizetni vagy 1 hónapot ..új csomag lemondása után mert az eddig kapott kedvezmények összege a kötbér mértéke nem a hátralévő hanem eltelt hónapok ..

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81875) mbalint987 válasza maxxenergie (#81871) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Amúgy nagyon sok esetben csak "jól" kell velük beszélgetni, és simán tudsz egy Speciális II-es kedvezményt kicsikarni. Van ismerősöm, aki ismert egy "jó" ügyintézőt, két perc alatt mindent beállított neki.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#81877) Stanley-B. válasza maxxenergie (#81874) üzenetére


Stanley-B.
őstag

1,5 év kötbérrel együtt is kedvezőbb lenne a digi, de egyébként a 2 éves hűségemből kb 1 év volt hátra még, szóval 1 év telt el, tehát a kötbér ennyi lesz. Most nem tudom hogy mennyi volt a kedvezmény a 7200Ft-os netemre, kb 9200-9700 ft között lehetett a hűségidő nélküli ára.
Ha 12x2500ft= 30 ezer ft kötbérrel is számolok, a Diginél 6 ezer helyett 3 ezret fogok fizetni, az egy év alatt 36 ezer spórolás, arról nem is beszélve hogy 1 gigabites net a 120 megás helyett... szóval állok a kötbér elébe ha egyszer valóban megjön ;] eddig másfél hónap telt el, volt egy törtszámla, meg utána egy teljes is és még mindig nem jött meg a kötbér.

(#81878) #41133696 válasza maxxenergie (#81871) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kertvárosi részen csak UPC (240 Mbps) és Invitel van, mind a kettő ED3, a Telekomnak meg jelenleg csak VDSL2 szolgáltatása van :)

A speciális kedvezmény azért jár a másik címemen, mert az lakótelep, ahol a UPC már 20+ éve jelen van. A kertvárosi részen meg tavaly szeptembertől csak.

(#81869) Stanley-B.: Hűségem van, csak azt mutatja, hogy lejár hamarosan miközben meg nem :)

(#81879) maxxenergie válasza Stanley-B. (#81877) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igen ez így helyes de ha váltottál volna 2 év hűségre új csomagra és utána az új csomagot mondod le 1 hónap után akkor 30k val beljebb lennél ..

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81880) DJ. Ru$y válasza Stanley-B. (#81877) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt a pro és kontra topikban folytassátok, ha kérhetem! Semmi köze ehhez a topikhoz a konkurenciának!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81881) DJ. Ru$y válasza maxxenergie (#81879) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebben te biztos vagy? Szerinted ők hülyék? Ha látják, hogy ezért váltottál 1 hónapja, simán felszámolják az előző előfizetésből származó kötbért. Azért gyanítom ennyire nem felületesek...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81882) Stanley-B. válasza maxxenergie (#81879) üzenetére


Stanley-B.
őstag

hát ezt még most is meg tudom tenni, nem? mert 2 éves hűséget engedne vállalni a csomagomra most, az előbb néztem meg.

(#81883) DJ. Ru$y válasza Stanley-B. (#81882) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És annak mi értelme? Megszüntetted már az aktív szerződésedet, amin élt a hűség, ha most hűséget vállalsz már csak tetézed a bajt a következő felmondással, mivel jelenleg már hűség nélküli szerződésed van. Innentől már ne akarj hűséget.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81884) Stanley-B. válasza DJ. Ru$y (#81883) üzenetére


Stanley-B.
őstag

hát annak nyilván csak akkor lenne értelme, ha valóban beljebb lennék 30k-val ezzel a lépéssel.

egyébként mostmár egész izgalmas lett a dolgok alakulása :)) , mert:
- először volt az, hogy biztos van hűségem még, csak rossz a rendszerük és nem jól mutatja
- aztán kiderült, hogy valószínűleg tényleg nincs hűségem, viszont kötbért kell majd fizetnem
- ehhez képest a valóság az, hogy most megnéztem és sehol sem szerepel hogy lenne hűségem és 2 számlával később sem jött kötbér sem

:C

(#81885) maxxenergie válasza DJ. Ru$y (#81881) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Nem látják főleg ha magasabb csomagra váltott ÁSZF mérvadó azt nem foghatják rá azért váltott hogy lemondja ... abban az van igénybe vett kedvezményt kell visszafizetni mely jelen esetben akkor indult volna újra ha az új csomagra vállalt volna hűséget de így ha nem kapott mázli

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81886) #41133696 válasza DJ. Ru$y (#81881) üzenetére


#41133696
törölt tag

Főleg mert erre van kitalálva a hűségöröklés. Így aztán nem lehet trükközni.

(#81887) DJ. Ru$y válasza Stanley-B. (#81884) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én az első hozzászólásodban elsiklottam a "hűség idő nélkül" felett, hogy te erre váltottál, ezért hittem, hogy hűséggel váltottál, mert azt sem mutatja jól az oldal, ahogy GoodSpeed is mutatta.

Ha nem vállaltál hűséged, akkor a kötbért rád terhelik, vagy pedig nem volt már aktív hűséged. Csomagváltásnál nem szólt a weboldal, hogy élő hűségidőd van?

Nehogy később kapj egy számla korrekciót majd a weboldal hülyesége miatt... Én ezek után felhívnám az ügyfélszolgálatot, az biztos, mert, ha lemondod és esetleg lemondás előtt vagy lemondás után kapsz egy korrekciós számlát, jól megszívatnak. Így meg legalább tudod, hogy mi a valós helyzet, ha megkérdezed.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81888) nfsu17


nfsu17
veterán

Hellosztok!

Bent az irodában van vezetékes net, meg vonalas szám.
Mostanában kicsit megugrott a telefondíjunk, mert sokat beszélünk.
Hívtak is a telekomtól, hogy hűséges előfizetők vagyunk, stb, most van egy ajánlata.
De itt a problémám, hogy nem nagyon figyeltem, de vázolom miket mondott.
Valami mobilos csomagot tudna adni, amiből minden irányba tudunk ingyen beszélni. De már ezt sem értettem teljesen. Most külön fizessünk elő valami mobilos csomagra? Milyen számokról lenne ingyenes? Kapnánk simet? Vagy nem értem.
Plusz 15%-al olcsóbb lenne a vezetékes teló is.
Plusz hüvely tabletet is adna.

Tudja valaki miről beszélt a csaj? :)
Én annyira nem tudtam figyelni, de még visszahív.
Köszi

(#81889) Stanley-B. válasza DJ. Ru$y (#81887) üzenetére


Stanley-B.
őstag

"Csomagváltásnál nem szólt a weboldal, hogy élő hűségidőd van?"

nem szólt külön, de a még hátralévő hűségemet az előfizetéseknél viszont pontosan mutatta.
Sőt igazából azért jutott eszembe egyáltalán a váltás gondolata is, mert az oldal ajánlotta, hogy válthatok díjmentesen magasabb kategóriába, aztán megnéztem és a nagyobb csomag még olcsóbb is volt, úgyhogy nyomtam a váltást.

Ma voltam bent náluk személyesen lemondani a mobiltelefon előfizetést és ahogy az lenni szokott az ügyintéző ránézett az otthoni előfizetéseimre is és adta az ajánlatokat ha nem mondom fel. Tőle megkérdeztem, hogy van-e hűségidőm vagy hátralékom és megnézte és nem volt.
Persze ki tudja hogy majd 3 hónap múlva nem jut-e eszükbe kötbért fizettetni... de majd megkérdezem ezt telefonon.

Egyébként a 120 megabites netet 2960 Ft-ért adta volna ha megtartom az 5300ft-os mobiltelefon előfizetésemet 3900Ft-ra csökkentett áron (így összesen kb 6900 lett volna a kettő, ráadásul ebben egy alap vezetékes telefon csomag is bekerült) szóval szerintem még annak is érdemes bemennie "lemondania", aki nem akarja lemondani csak akar egy jó ajánlatot. És mindez kertesházas övezetes előfizetőként volt, nem lakótelepiként.

[ Szerkesztve ]

(#81890) djszido


djszido
tag

Sziasztok!
Múlt héten majdnem sikerült bekötni a magentát, de talán majd legközelebb.
Péntek délután 1-re volt megbeszélve az időpont, a szerelő meg is érkezett, de talán a hétvége miatt volt már lázban, vagy csak simán szívásnak tartotta a melót, nem kötött be semmit. Úgy kezdődött, hogy az utcán az oszlopon az elosztódoboz tele volt, másik dobozból kellett volna behúznia az optikát. Ezen kívül a horogcsavart, amivel rögzíti a kábelt a ház falához állítólag nem nekik kell biztosítaniuk. Igaz ez? Ha igaz, miért nem lettem előre tájékoztatva, hogy be kell szereznem ilyet? Mindenesetre mivel nem volt ilyen csavarom, nem kötöttek be semmit. 10 perc alatt tudtam venni a legközelebbi boltban, de a szerelő nem várta meg. Így is szabadságot kellett kivennem emiatt, és nem tudom mikorra tudunk megint időpontot egyeztetni. Van értelme panaszt tennem az ügyben?

Üdv:
Szido

[ Szerkesztve ]

(#81891) poli27 válasza djszido (#81890) üzenetére


poli27
veterán

ha szigetelt falba akarod a horgot, azt neked kell megvenni, a hintahorgot, csak fába vagy falba tiplivel lehet tenni, ez van náluk... de inkább a fába, a falból nem túl jó a tiplivel sztem...

(#81892) coxy01


coxy01
tag

Üdv.
A kérdés a következő lenne:
Adott egy thome sat előfizetés 2 belterivel egy tányér fejjel 2kivezetessel mukodesben igy minden okes.

Viszont most az egyik beltéri elkerült ideiglenesen helyileg másik lakashoz (vikkend haz) ott egy külön parabola+fej csatlakozás.
Na most kezdődik a gond. Olyat csinalnak a belterik, hogy hol az egyiken nincs jel (jelszint=0) hol meg a másikon. Hiba bejeletve t-nek (igaz nem mondva, hogy kulon helyen vannak a belterik)
Az egyik belterit jottek kicsereltek azt mondták hibás.. Masik maradt csak kozpontba kapcsoltak valamit...
De a helyzet marad a 2 belteri kulon helyen külön barabolán valamiért nem akarodzik menni.
Szerintetek van ez valahogy korlatozva szollgaltato álltal?

[ Szerkesztve ]

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#81893) headhunter válasza mbalint987 (#81831) üzenetére


headhunter
addikt

Optika földkábel cserével jár vagy légkábelt szerelnek az egész településen?

[ Módosította: bolondember ]

(#81894) Mardel válasza Sharkweb (#81839) üzenetére


Mardel
őstag

Nem használok ezen a gépen semmilyen vírusírtót.
Laptopon van nod32 internet security azt sem frissítettem már pár hónapja.

Közvetlenül ont-be kötve a gép ezt méri. [link]
Mikor március körül módosítottam a gigabitesre a csomagot, akkor mértem 920-930-at, most beállt 500-600 között.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#81895) #22718208 válasza djszido (#81890) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nem vagyok otthon a szerelők világában, de azért ez elég tróger munka. Jogos lett volna ,ha esetleg ők előre jelzik ,hogy ha ilyen és ilyen a falad ,akkor vegyél ilyen és ilyen csavart a faladhoz.

Ha én szabit vennék ki egy ilyen miatt és ezt közli ,akkor tutira elküldtem volna a sarki boltba a szereléshez az anyagot beszereztetni vele.

Megjegyzésként:
Nálam is volt már péntek délutáni sat box vezetékelés.
Konkrétan szó nélkül minden szemetet(kábel darab,kábel külső borítás,kötegelő levágott vége,réz darabkák) egy szó nélkül ott hagytak mindenhol.
Eléggé vissza kellet fogni magam ,hogy ne szóljak csúnyát nekik.
/ketten voltak/
Pedig csak annyi kellet volna ,hogy
Figyelj péntek van sietek, nem gond ha nincs időm összeszedni a szemetet. (vagy valami hasolnó)

[ Szerkesztve ]

(#81896) DJ. Ru$y válasza headhunter (#81893) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Indokolatlanul ne használd a félkövér formázást az egész hozzászólásodra! Moderátorok, és Tg-k használják általában!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81897) joe-ker


joe-ker
senior tag

Sziasztok!
Ezt a kamu levelet kaptam ma,másnál is próbálkoztak?
Erről a címről: noreply@telekom.hu
Tisztelt Ügyfelünk!

Az Ön részére új számlát állítottunk ki, melyet a honlapunkon tekinthet megAz online ügyfélszolgálaton belépés után részletesen átnézheti a számlán szereplő tételeket, valamint lehetősége van a számla kiegyenlítésére több kényelmes befizetési módon is.

A számlát nem fizették még.
Folyószámla : 101463129
Számla sorszáma : 5371014631290029
Fizetési határidő : 24/05/2017
Státusz : Befizetésre vár
Fizetendő: 1.315 Ft
Kérjük, hogy most vége előtt a megadott időszakban annak érdekében, hogy az előfizetés mindig velünk
Most, a megtakarítás a kártya számát és a számla rendezésére biztonságosan.
Kövesse az alábbi linket, hogy valóra
Befizetem
Üdvözlettel,
Telekom

(#81898) Intruder2k5 válasza joe-ker (#81897) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Elég egy jellemző részletére rákeresni Google-el.

(#81899) DJ. Ru$y válasza joe-ker (#81897) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A tipikus Google fordító szöveg kapásból kiszúrható, ha valaki ezt megeszi, az (szerintem) meg is érdemli.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81900) HoTaZo válasza joe-ker (#81897) üzenetére


HoTaZo
őstag

Egy az egyben ez jött nekem is.
Közvetlen alatta volt az eredeti szamla értesítőm. Egyértelmű volt, hogy melyik a kamu.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.