Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) salieri. válasza joecontra (#17000) üzenetére


salieri.
őstag

Nem kell semmi extra , valsag van :DDD

(#17002) joecontra válasza salieri. (#17001) üzenetére


joecontra
addikt

Jaja. :))

Üdv,
J

(#17003) salieri. válasza joecontra (#17002) üzenetére


salieri.
őstag

meg annyi megrendeltem a netet is toluk 5 megabitest (DSL alap) Mennyire hozza ez az elvart 5 X 131072K sebesseget ?illetve gyakoriak a kimaradasok?
3 km re vagyok az adotol es azt mondtak a teszt felmeres soran a kozpontbol 1412 ,hogy nem lehet 15 megabitest kernem... :U
ket tevere rendeltem meg ket top boxxal ,ugye lehet 2 kulonbozo adast neznem adott idoben ?

(#17004) fero02 válasza joecontra (#16991) üzenetére


fero02
veterán

Ezt honnan szedted? :U

Az optikai körgyűrűn ha A és B pont között hiba van (és B pont emiatt kiesne), akkor pár csatlakozó átdugásával a hiba kijavításáig megkapja másik irányból (pl C-ből B-be).

(#17005) z00li válasza salieri. (#17003) üzenetére


z00li
senior tag

"ket tevere rendeltem meg ket top boxxal ,ugye lehet 2 kulonbozo adast neznem adott idoben ?" -> igen
Nekem is 5 megás netem van, 600k felett megy simán. Kimaradást még nem tapasztaltam.

(#17006) salieri. válasza z00li (#17005) üzenetére


salieri.
őstag

Koszi! Ez nagyon biztato! Mar alig varom ,hogy bekossek, amugy mi a jellemzo? Mennyi ido alatt kotik be? December 1. en jar le a mostani szolgaltatomnal a szerzodesem

(#17007) hackeeeee válasza fero02 (#17004) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nem teljesen van így... :U

Amikor bizonyos helyen, és itt is volt ilyen, amikor baleset miatt szakadt az optika, addig nem oldódott meg a hiba, amíg nem lett újra forrasztva az adott szál...

Csak azért, mert egy optikai kábelen nem egy szál megy, hanem kicsit több.. Tehát, nem feltétlen megy ez csak így, hogy pik pakk, átkötik hasít... Főként ez olyankor jön elő, amikor bizonyos helyre egy kábel és abban lévő max szál, tehát pl. 8 vagy több viszi a szolgáltatást, akkor ott biza nincs más, hogy "átdugják"...

És ilyen ügy miatt már volt, hogy Pesten is volt leállás, és egyéb nagy városban is.. Sőt, asszem az említett leállás is hasonló szakadás miatt volt, csak nem baleset miatt történt a szakadás.

De mondok jobb példát, amikor spontán közműcsere közben következik be szálszakadás, addig nem lesz újra szolgáltatás, amíg nem kötik újra az optikai szálakat, és ez pl. 2 város közötti összekötéskor sincs másképp...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17008) joecontra válasza fero02 (#17004) üzenetére


joecontra
addikt

Te nem emlékszel arra a nagy leállásra ami a fél országot érintette?

Üdv,
J

(#17009) fero02 válasza hackeeeee (#17007) üzenetére


fero02
veterán

Akkor hogy van? :U

Csak halkan ugyan, de bátorkodom megjegyezni, h napi szinten dolgozom a "T" optikai hálózatain (Kecskemét, Kkfélegyháza, Cecgléd és ezek körzetükben) FTTH, gerinc hálózat, rendezők, mobil tornyok és körgyűrűn is alkottam már többször (pl kábelhiba miatti szakasz csere). :R

joecontra: "2009. január 25. 15:52, vasárnap" Azóta már sok víz lefolyt a Dunán és tanultak a hibájukból. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17010) hackeeeee válasza fero02 (#17009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Rokonom is optikai kábelszerelő, és jelenleg pl. FTTH-t épít. :)

Aham, amikor egy komplett városrész áll le, akkor ott miért nem tudnak átdugni 1 csatit? Jahogy, 1 onu-ról jön, bocs. :) Tehát, akkor, hogy jön máshonnan, ha egy adott városrész 1 onu-ra van kötve?

És a városokba menő, érkező 12, 16szálas gerinchálózattal mi a helyzet? Amiből pl. építik ki az FTTH-t.. Ha az szakad, kétlem, hogy megkapja máshonnan. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17011) joecontra válasza salieri. (#17003) üzenetére


joecontra
addikt

Hali!

Mennyire hozza ez az elvart 5 X 131072K sebesseget ?
Hozza stabilan az 5 Mbit-et.

illetve gyakoriak a kimaradasok?
Gyakoriságról nem lehet beszélni, mert nincsenek kimaradások.

3 km re vagyok az adotol es azt mondtak a teszt felmeres soran a kozpontbol 1412 ,hogy nem lehet 15 megabitest kernem..
3 km-re sajna tényleg nem is lehet 15 megát kérni. Túl nagy a csillapítás.

ket tevere rendeltem meg ket top boxxal ,ugye lehet 2 kulonbozo adast neznem adott idoben ?
2 tévére 2 box-szal természetesen lehet.

fero02
A fontos az, hogy akkor egy kábel elvágása miatt túlterhelődött egy hálózati eszköz és
ez okozta a galibát.

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#17012) fero02 válasza hackeeeee (#17010) üzenetére


fero02
veterán

Akkor kérdezd meg, h miért építettek országszerte körgyűrűt. Többek között pont az általad említett "balesetek" kiküszöbölése végett.

Hol dolgozik (ha nem titok)? :U

MOD: kolega! Az előbb fél országot érintő leállásról beszéltünk, nem fél városról! Városon belül nem feltétlen van körgyűrű. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17013) hackeeeee válasza fero02 (#17012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, tudom, hogy vannak, mégis bekövetkezik.. Ilyenkor az egész Onu beáll mint a szög. :) Van rá máig példa. Az FTTH-hoz most építi az Invitel is a komplett hálózatot, szerencsére...

Nem T-nél. :) Gondolom OT-s vagy, vagyis, sejtem. ;]

Jogos! :K De többször volt rá példa, hogy balesetek miatt kellett "ugrani" még pár éve, mert muszáj volt újrakötni, mert leállás volt miatta.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17014) fero02 válasza hackeeeee (#17013) üzenetére


fero02
veterán

Invitel színek alatt dolgozok. :) Év elején Gyulán csináltak egy "demo" hálózatot, napjainkban pedig Szentesen folynak munkálatok. :K

joecontra: nehezen tudom azt is elképzelni, de a technika ördöge bármire képes.

mod: ilyen azért most is van. :D Csak ilyenkor napközben max pár órás kiesés lehet és nem úgy megy, mint régen, h előszedték a szerelőket a kocsmából, gyök2-vel elballagtak a tetthelyre, ott még ettek kicsit és csak utána kezdtek hozzá a munkához. :D

[ Szerkesztve ]

(#17015) hackeeeee válasza fero02 (#17014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Priviben folytassuk. :)

Véleményem szubjektív...

(#17016) salieri. válasza joecontra (#17011) üzenetére


salieri.
őstag

Koszi ,varom a szereloket :D
Remelem nem a Gany es Kokany GMBH.-tol lesznek :DDD

(#17017) hackeeeee válasza salieri. (#17016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Figyelnikellrájuk.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17018) joecontra válasza salieri. (#17016) üzenetére


joecontra
addikt

Remelem nem a Gany es Kokany GMBH.-tol lesznek
Talán nem. ;]
Mi nálunk rendesen csinálták meg, azt tudom. Szerintem nálad is úgy lesz. :K

fero02
nehezen tudom azt is elképzelni, de a technika ördöge bármire képes
Mint láthattuk.

Üdv,
J

(#17019) z00li válasza salieri. (#17016) üzenetére


z00li
senior tag

Bekötési tapasztalataim:
-Net: LINK
-Sat TV: LINK

(#17020) fero02 válasza salieri. (#17016) üzenetére


fero02
veterán

Nem tudom Miskolcon mi a szokás, de Kecskemét és környékén a SAT-os alvállalkozóknak még a falátfúrásról is fényképet kell csinálniuk, így nagyon tróger munkát nem tud otthagyni. Itt inkább pl a kábelcsatornázással tud sumákolni (azt szépen feltenni nem 2 perc, pláne fúrja+tiplizi és csavarozza), sokszor csak fellövik tűzőgéppel a falra (amit a vakolat vagy megtart, vagy nem), vagy olvadékragasztóval barackolja fel, stb...

A net csomag elég határeset sztem. Nem vagyok benne biztos, h ha mindkét box tölt + net is megy (pláne ha folyamatos letöltés), akkor nem lesznek gondok... :U

mod: hát igen, előfordulhat könnyedén olyan is, mint amit z00li mondott. Csatlakozó elsz@rás (mondjuk azt jobb kihagyni mindig), fal összetapizás, fúráskor esetleg vakolatot lebaxxák, és a saját szerszámokra nagyon vigyázni! :DD

[ Szerkesztve ]

(#17021) salieri.


salieri.
őstag

Koszi mindenkinek a valaszt!
Remelem hamarosan elegedett ugyfelkent szamolhatok be ebben a topicban :D

(#17022) joecontra válasza salieri. (#17016) üzenetére


joecontra
addikt

A TV az milyen platformon jön majd? Azt nem írtad (vagy csak én nem láttam).
IPTV nem lehet, mert 3 km-re nem hiszem, hogy kötnék.

Üdv,
J

(#17023) hackeeeee válasza joecontra (#17022) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

[link]

Véleményem szubjektív...

(#17024) salieri. válasza joecontra (#17022) üzenetére


salieri.
őstag

SAT TV lesz

(#17025) joecontra válasza hackeeeee (#17023) üzenetére


joecontra
addikt

Hű tényleg. :B :B :B
Megkavarodtam egy kicsit.

fero02
Te kavartál meg. ;]
Peace. :R

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#17026) fero02 válasza salieri. (#17024) üzenetére


fero02
veterán

Akkor amit az előbb írtam (a net sávszélességgel kapcsolatban) azt tekintsd semmisnek, mert IPTV-re vonatkozott volna. :R

(#17027) salieri. válasza fero02 (#17026) üzenetére


salieri.
őstag

Remelem is nem lesz semmi szakadozas a netben,na meg a kep minosege is frankon lesz ,mert igy a PS43D450 feleslegesen van a jelenlegi szolgaltatommal. :U

(#17028) fero02 válasza salieri. (#17027) üzenetére


fero02
veterán

A rezes net eléggé korlátozott, de ha általában stabilan tudják azt, amit saccoltak Neked. Azt lenne jó megtudnod majd a szerelőktől, h milyen messze vagy a VDSL-től (hátha tud többet a vonalad).

A SAT tv-nél arra készülj még most, h erősen időjárás függő a vétel. Az elmúlt években sokat finomodott ugyan a technika, de a ködöt, nagy esőt, villámlást nem szereti.

(#17029) bul07


bul07
nagyúr

Kicsit off de hátha van itt olyan aki invitel-be is jártas
Ma megkaptam a t-home jövőévi emelt díjszabást(Áfa miatt), kérdésem az lenne hogy
Invitel is fog szerintetek ilyen levelet küldeni?
Kötelező ez minden szolgáltatónak?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17030) hackeeeee válasza bul07 (#17029) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én még nem tapasztaltam ilyet a számlán, Nekem még minden annyi, mint volt.

Öhm, hát a fene tudja, szerintem fognak. Ugye a mobilszolgáltatók is emeltek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17031) fero02 válasza bul07 (#17029) üzenetére


fero02
veterán

Az ÁFA az mindenkinek ugyanannyi. Ha emelés lesz, akkor értelemszerűen mindenkinek emelni kell.

De hogy papírt küldenek-e...lehet érdemes lenne megcsörgetni az ügyélszolgálatot.

salieri.: bocs, az előbb hülyeséget mondtam. Nem a VDSL a kérdés (az így hülyeség is lenne), hanem a DSLAM. :R

[ Szerkesztve ]

(#17032) hackeeeee válasza fero02 (#17031) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem fognak, vagyishát, szerintem kéne tájékoztatni az ügyfeleket az áremelésről. :K

Véleményem szubjektív...

(#17033) bul07 válasza hackeeeee (#17030) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem számla egy külön levél ami felsorolja az árakat 27% Áfá-val is
Telefonál pl alap 4150-ről 4400-ra emelkedik
DSL családi nettet még nem találtam meg a listába
Bár akárhogy számolom nem 2%-al emelkedő árakat találok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17034) hackeeeee válasza bul07 (#17033) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Díjváltozások 2012. január 1-jétől

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17035) bul07 válasza hackeeeee (#17034) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen pont ezt küldték meg levélbe, ez egész négy oldalt
De ahogy említettem nem 2% emelték az árakat mert
telefon alap most 4150Ft 2012-től 4400Ft ez ahogy számolom 6%-os emelkedés

(#17036) fero02
igen, de nem az emelkedésre hanem az értesítésre vagyok kiváncsi mert főleg ez a rész hozott lázba
Amennyiben a módosításban foglaltakat nem kívánja elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 132. § (5) bekezdésében foglaltak
szerint, jelen értesítéstől számított 15 napon belül élhet felmondási jogával.

Na ezzel invitel esetébe élni szeretnék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17036) fero02 válasza hackeeeee (#17034) üzenetére


fero02
veterán

Sztem Ő is ezt kapta meg és mellesleg az Inviteles-re kíváncsi. :P

Hát nem figyelsz?! ;] :DDD

(#17037) hackeeeee válasza fero02 (#17036) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ótélleg... :o Esteeeeeeeeeevan.. :D Megyek alszok inkább.. :D

(#17035) bul07: Ezt csak Ők tudják, mobilszolgáltatóknál is hasonlóképp ment. Bocsi amúgy. :) Javaslom, hogy kérdezz rá a support-on, vagy max egy közeli irodában, ha van. De mivel áfaemelés lesz, tuti, hogy szinte minden szolgáltatónál emelések lesznek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17038) joecontra válasza fero02 (#17028) üzenetére


joecontra
addikt

A SAT tv-nél arra készülj még most, h erősen időjárás függő a vétel. Az elmúlt években sokat finomodott ugyan a technika, de a ködöt, nagy esőt, villámlást nem szereti.
A gyakorlatban azért árnyaltabb a kép. Persze a nagyon nagy viharokat nem szereti, de azért túlzás, hogy a ködtől meg egy kis záportól kiesik a jel.

Üdv,
J

(#17039) bul07 válasza hackeeeee (#17037) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen ere lettem volna kíváncsi hogy kötelező e külön értesíteni az áremelkedésről ahogy fentebb írtam invitelnél élnék ezzel(lenteb), nyernék vele 4hónapot mert most úgy fizetem hogy nem használom
Amennyiben a módosításban foglaltakat nem kívánja elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 132. § (5) bekezdésében foglaltak
szerint, jelen értesítéstől számított 15 napon belül élhet felmondási jogával.

De azért a t-home -nál is érdekes ez 2% áfa emelkedés

telefon alap most 4150Ft 2012-től 4400Ft ez ahogy számolom 6%-os emelkedés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17040) fero02 válasza joecontra (#17038) üzenetére


fero02
veterán

Nem mondtam, h 100% így lesz, de pl simán bepixelesedhet a kép, akadozhat a hang és egy erősen ködös légkör igenis tudja negatívan befolyásolni a folyamatos kommunikációt a műholddal.

(#17041) salieri.


salieri.
őstag

De gondolom folyamatosan fejlesztik a rendszeruket ,hogy kikuszoboljek ezen problemajat .
Kerdezzek ra a szerelotol, nincs e lehetoseg a muszaki felmeres ellenere 15 megabites netre?
tiszta vicc 7 km re tolem meg 80 megabittel nyomjak :DDD
En meg 1998 ban meg 16K/seccel toltottem, nem sokat fejlodtem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17042) VZsuzsi válasza T-online (#1) üzenetére


VZsuzsi
csendes tag

Sziasztok!
Először is el szeretném mondani, hogy több mint 6 éve vagyunk a THome ügyfele. Eddig nem volt különösebb problémánk, de ebben az utóbbi 1 évben egyre több. A napokban IPTV-re álltunk át. Szerelő jött, modem lecserél, IPTV-boxok felrak. Majd jött a meglepi, a modem nem áll fel. A szerelő - miután beszélt a kollegáival - azzal ment el, hogy ne aggódjak estig helyre áll a rend. Nem is aggódtam estig, de másnap délben, mikor még mindig nem lett aktiválva a modem és ezért se tv-m, se internettem, már kezdtem kicsit morcos lenni. Felhívtam hát az ügyfélszolgálatot, ahol a következő, nem kicsit kiakasztó választ kaptam: "A régi modemet nem tudják leválasztani, és addig az újat sem aktiválni, ezért nincs internetem és tv-m." Pff. Elgondolkodtatott rendesen. A THom-nál úgy tudom csúcs szakemberek dolgoznak. Kifog rajtuk egy modem aktiválás? A kapott válasz, tehát a szakembereket minősíti? Van egy kifizetett szolgáltatásom, amit nem tudok használni. Ha én nem fizetem be a csekket, lekapcs-kikapcs-irgumburgum. Ellenkező esetben? Kifizetett szolgáltatás - még sincs működő nett több mint 24 órán keresztül. Mivel a munkámhoz is használom, a kiesett munkabéremet fizeti a THome? És ez csak a hab a tortán. 4 hónappal ezelőtt hűségidőt hosszabbítottunk. Új, szerződés, új, alacsonyabb ár. Csakhogy a számla még 2 hónappal később is a magasabb összeggel érkezett. Ügyfélszolgálat - kérdés: Miért? A válasz: A program nem vette figyelmbe a kedvezményt!!!!! A promram :)) Ez sem kicsit akasztott ki. Ha ismereteim nem csalnak, a program azokkal az adatokkal dolgozik, amit a kezelő/felhasználó megad, vagy nem ad meg. Ha rossz adatot kap, akkor azzal dolgozik, ha nem kap adatot, akkor nincs mivel dolgoznia. Nah most akkor ki is a hibás? A program, vagy a program kezelője/felhasználója? Kedves THome! Elviseltük egymást több mint 6 évig, azt hiszem ideje lesz váltani és ha baráti körömben megkérdezik, melyik szolgáltatót válasszam, lesz egy olyan szolgáltató, amelyet nyugodt szívvel biztos nem mernék ajánlani.

(#17043) bul07 válasza hackeeeee (#17034) üzenetére


bul07
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17044) Rick4 válasza joecontra (#17038) üzenetére


Rick4
félisten

Valóban úgy működik, hogy mikor fölötted (a műhold és a tükör között) vastag esőfelhő van, megszűnik a vétel, a jel nem tud áthatolni a felhőn. ez a gyakorlatban (kb 10 éve műholdas tévézek) azt jelenti, hogy évente 3-4 alkalommal 10-15 percre nincsen tévé. Bármelyik szolgáltató örülne ha ennyi lenne a végpontokon a max kimaradás.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17045) hackeeeee válasza VZsuzsi (#17042) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, az egyik, álltalában úgy megy el a szerelő, hogy beaktiválják a modemet, modemcserénél vannak kivételek, mert előfordulnak kisebb-nagyobb fennakadások a modemcserénél, de általában ezt is sikerül megoldani még aközben, amikor ott van a szerelő. Tehát, nyaggatni kell őket.

A másik, mire írtál alá szerződést, ha az adott csomagra, árra írtad alá, akkor lehet verni a parádét, hogy Te nem erre fizettél elő. Szintén szóvá kell tenni, ügyfélszolgálati irodában... Hogy csinálják meg, vagy visszamondod a picsába, és mész máshova.

Nem tudom merre lax, de ha a terület jó, akkor nem váltanék... Az, hogy az ügyintéző balfax, az nem a szolgáltató hibája.. Figyelni kell arra is, hogy mit igényelsz meg, lehet érdeklődni, hogy a megigényelt szolgáltatások után mennyi lesz a havidíjad, úgy is kapod meg az új szerződést, ha nem annyi, akkor reklamálni kell, hogy ez ebben a formában Neked nem kell, mert elb@szták, amúgy ha új hűséget kértél, akkor van asszem 1 hónap próba, tehát lehet reklamálni..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17046) nightking válasza bul07 (#17035) üzenetére


nightking
csendes tag

Megszoksz vagy megszöksz :)) jön még T-home- ra eső :DD mindent a gazdasági válságra kell fogni :N

(#17047) hackeeeee válasza nightking (#17046) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem arra fogják..

Mint mondtam, a mobilszolgáltatóknál is ez volt...

Véleményem szubjektív...

(#17048) nightking


nightking
csendes tag

Amennyiben a módosításban foglaltakat nem kívánja elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 132. § (5) bekezdésében foglaltak
szerint, jelen értesítéstől számított 15 napon belül élhet felmondási jogával. Néznének ha a szolgáltatást igénybevevők 80 %-a elmenne :DD amíg monopol helyzetben vannak azt csinálnak amit akarnak.

(#17049) hackeeeee válasza nightking (#17048) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Semmit, mert nem fognak... Mobilszolgáltatóknál is kevesen mondták vissza az előfizetést, épp azért, mert mindenki emel(t). Ennek rohadtul semmi köze a monopol helyzethez, áfaemelés lesz, így árat emelnek, ebben mit nehéz megérteni? Minden drágulni fog, miért pont a szolgáltatások ára nem változna?

Mobiltarifák, havidíjak is emelkedtek, ott is ez volt, hogy ha nem fogadod el, visszamondhatod, többen háborogtak mert benne van a szerződésben, hogy vállalja azt, hogy amíg aktuális a hűség, nem változtatja a havidíjat a szolgáltató, de ezt megtette, de rájöttek, h felesleg, mert minden szolgáltató emel, tehát sehol sem fog kevesebbet fizetni.. Ugyan úgy emelni fog a többi szolgáltató is.

De látom nem sikerül megérteni.. :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17050) nightking válasza hackeeeee (#17049) üzenetére


nightking
csendes tag

Igazad van :) és én ezért fogom felmondani velük a szolgáltatásomat. Találtam jobbat :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.