Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82901) DJ. Ru$y válasza Elemental (#82900) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Húzd ki mind a 3 STB-ot, és a HGW-t, 5 percre, dugd vissza először a HGW-t, várd meg amíg aktív lesz és lesz internet, utána helyezd áram alá elsőként, ha van a felvevős STB-od, ha nincs akkor az egyiket, kapcsold be és várd meg amíg bekapcsol, aztán jöhetnek ugyanúgy a következők kivárva a bekapcsolást.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82902) undercover válasza DJ. Ru$y (#82897) üzenetére


undercover
senior tag

Uhh lehet félre írtam, de egy t-home-os D-Link DCM-704B routerem van, ami közvetlenül csatlakozik egy kábelen a géphez. Lehet a gépemen van valami ami miatt nem vált át gigabitre, de sajnos nincs másik eszközöm amivel tudnám tesztelni. Hálózatikártya driver friss, realtek gbe family controller van a gond szerintem.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82903) Livius válasza makoss (#82893) üzenetére


Livius
őstag

Jelenleg mi van? 30 Mbit/s-et valószínű tudnak adni, és az még stabilabb is lesz, ha eddig mondjuk pl vezeték-nélküli volt. Régen volt valami, hogy valahány napig vissza lehet mondani a szerződést, ez van még esetleg?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82904) Elemental válasza DJ. Ru$y (#82901) üzenetére


Elemental
addikt

Köszönöm, és egyúttal elnézést :)
Az agyam csak a saját routetem újraindításáig jutott. Újraindítottam a thome-os ciscot és megjavult.

(#82905) Livius válasza btz (#82899) üzenetére


Livius
őstag

Visszakapcsoltam a helyihálónál, a speedportban látom, hogy van IPv6 címem, és még a gépet is restartoltam, de az IPv6 teszteken sorra megbukik a vonalam. Ez a telekomos IPv6 egy nagy rakás kuka még, ezek szerint. Hozzák a minőségi formájukat ebben is. :C

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82906) DJ. Ru$y válasza undercover (#82902) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

TP-Linket írtál, így már más. Ez a D-Link elvileg gigabites, ki kellene próbálni egy gigabites hálózati eszközzel vagy egy másik géppel, laptoppal, hogy felépül-e a gigabites kapcsolat az eszköztől, mert szerintem addig kár rugózni a dolgon, amíg nem határozzuk meg, hogy hol a hiba, addig hiába mondod a gépedre, vagy a hálókártyádra, hogy hibás, lehet, hogy a HGW-nek van baja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82907) Heimdallr75 válasza Livius (#82905) üzenetére


Heimdallr75
őstag

a hiba nálad lesz.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#82908) Livius válasza Heimdallr75 (#82907) üzenetére


Livius
őstag

Újracsatlakoztam a PPPoE-en, kaptam új IP-ket, és már a tesztoldalon 10/10 nekem is a teszt. Viszont az IPv6 alatt a pingelés nem megy, szóval, biztos hogy nem nálam van a hiba. :N

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82909) MCs88 válasza Livius (#82908) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ez nem hiba. Az a te géped IPv6 címe és a HGW alapból nem enged be semmilyen kérést a HGW mögötti gépekre és ez így jó is.

[ Szerkesztve ]

(#82910) Livius válasza MCs88 (#82909) üzenetére


Livius
őstag

Már bocs, de én pingelek kifelé, és annak van timeout, ami nagyon nincs rendjén (nem engem pingel a tesztoldal :W ). Azok az IP-ék persze mind az enyém, arról pingelem a francia szervert.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82911) btz válasza Livius (#82908) üzenetére


btz
addikt

Ja, hogy a HGW az filterezi az ICMP-t. Saját routerrel én engedélyeztem, így nekem ez megy.
HGW-vel nem tudom hogy kinyitható e. Ezt kell látnod a tesztoldalon, ha sikerül.

Egyébként a tesztoldal pingel téged.
Szerintem azért hasznos, hogy ha van ICMPv6 echo engedélyezve, pont az ilyenek miatt

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#82912) Bozek válasza Livius (#82908) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt pingeld meg mondjuk a google.com-ot IPv6-on.

(#82913) btz válasza btz (#82911) üzenetére


btz
addikt

Hoztam egy szabályt és megöltem az ICMPv6 forgalmat csak wan6-ból. (Alatta ott van a minden másra engedélyező szabály)

Miközben a kifelé tartó megmaradt.

Azaz a szerver pingel.
A kifelé tartó pinget a HGW is engedélyezi úgytudom.

ⓑⓣⓩ

(#82914) btz válasza Bozek (#82912) üzenetére


btz
addikt

Azt minek? Annak úgy semmi köze az ő ipv6 hálózatához.

ⓑⓣⓩ

(#82915) C0d3r


C0d3r
addikt

Az a nyűgöm a csodás DSL netemmel, hogyha esik az eső, akkor állandóan elveszíti a szinkront a HGW, SNR leesik 0 közelére, FEC errorok tízezrei jelennek meg másodpercenként. Mint például most, miközben megpróbáltam elküldeni ezt az üzenetet. Gondolom valami beázás okozhatja.
Na már most, ha én bejelentem hibára és holnap kijönnek ragyogó napsütésben, meg tudják oldani ezt a problémát, vagy széttárják a karjukat hogy semmi hiba sincs? Ami napsütésben igaz, szép stabil a kapcsolat, de a legkisebb eső hatására 10 egészséges percet se tölt el a hálózaton a HGW-m.

Szűk 3 perc termése, szebb napokon egy nap leforgása alatt van ennyi hiba:
CRC Errors(Up/Down) 0/179
FEC Errors(Up/Down) 0/23861

1 perccel később:
FEC Errors(Up/Down) 0/359443

Mindjárt szakadni is fog...

7 perc a legutóbbi szakadás óta. Pörög a számláló, de még tartja magát:
CRC Errors(Up/Down) 0/1499
FEC Errors(Up/Down) 0/2207079

[ Szerkesztve ]

(#82916) Intruder2k5 válasza C0d3r (#82915) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vsz ahol beázás van ott oxidáció is van, tehát meg kell tudják oldani.

(#82917) btz válasza C0d3r (#82915) üzenetére


btz
addikt

Én már eljutottam odáig, hogy kihívattam egy egész földkábeles csoportot feltételezett kábelhiba és szakadozás miatt. Ha valami hiba van annak szárazon is nyoma van.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#82918) C0d3r


C0d3r
addikt

Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom kinyomoztatni a hiba forrását. Hiába nem állandó jelenség, de csak zavaró 5-15 percenként egy perces kimaradás. Pláne, ha a héten nem először boldogít.
Külön öröm, hogy kaptam is egy kisebb SNR lockot:
Actual Rate(Up/Down) 639/8959 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 1655/9851 kbps

Korábban ~11.000 kbps volt az elérhető sebesség, ennek megfelelően 10.000 felett szinkronizált.

[ Szerkesztve ]

(#82919) Ezustroka


Ezustroka
tag

Sziasztok!

Nemrég felhívtak a Telekomtól, hogy tudok váltani gyorsabb internetre. Eddig csak 20-as volt (csak papíron, igazából csak kb 15-tel ment), most azt mondták, már mehet az 50-es is. Belevágtam a dologba, jöttek is a szerelők. A szerelők nagyon hamar mondták, hogy itt nem is megy az 50, csak a 30. Mondom, oké, legalább az is már duplája az eddiginek. Szóval szerelgettek valamit, új eszköz, minden, nem ment egyszerűen a dolog, kínlódtak vele nagyon (közben erősen szidták a bonding technikát, hogy csak a baj van vele), amikor elmentek, épp működött a dolog, de csak kb öt percig. Összesen háromszor jártak nálunk, ami alatt annyit sikerült elérni, hogy egy érpáron folyamatosan van internet, kettőn csak időnként, pár percenként változik a dolog, az eszköz visszajelzőjén a led hol zöld, hol narancssárga. A baj az, hogy amikor éppen vált a két szín között, akkor azért vannak megakadások, szóval összességében kicsit idegesítő a dolog. Van ötletetek hogy hol lehet a hiba esetleg, vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet, és menjek vissza az eddigire? Mondjuk a szerelők tuti idegbajt kapnak, ha megint ki kell jönniük.

(#82920) mbalint987 válasza Ezustroka (#82919) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Azért szidták gondolom, mert nem értettek hozzá rendesen. Mindenképpen jelentsd a hibát, és ne hagyj nyugtot a T-nek míg nem lesz stabil a szolgáltatás.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#82921) DJ. Ru$y válasza Ezustroka (#82919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Alvállalkozó volt bekötni, nem kell csodálkozni...

Jelentsd be hibára, nem erre szerződtél, ha az alvállalkozó nem tudja megoldani, akkor a T saját emberei fognak ránézni szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82922) Ezustroka válasza DJ. Ru$y (#82921) üzenetére


Ezustroka
tag

Megpróbálkozom akkor még újra :)

(#82923) C0d3r válasza C0d3r (#82918) üzenetére


C0d3r
addikt

Szerintem reggelre itt nem lesz netszolgáltatás... 2 perc net, 1 perc szünet. :))

Actual Rate(Up/Down) 639/6736 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 1652/7995 kbps
Noise Margin(Up/Down) 27.5/7.5 dB
Line Attenuation(Up/Down) 102.3/45.8 dB
Output Power(Up/Down) 11.4/12.6 dBm

Nyomasztó, hogy nem kaptam sms értesítést a hibajegyről, de elvileg rögzítette. Azt is mondta az ügyfélszolgálatos, hogy ne áramtalanítsam a HGW-t, feltételezem ráküldtek valami diagnosztikát.

[ Szerkesztve ]

(#82924) Kékes525


Kékes525
félisten

Az új frimware-nél nincs tematikus csatornák (sport, gyermek, hírek, filmek). Ha ilyet akarok, akkor csak a kedvencek segítségével tudom megtenni, de abból csak egyet lehet. Szomorú.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82925) makoss válasza Livius (#82903) üzenetére


makoss
addikt

Egy Speedtest.net sebességmérés azért nem ártana arra a Telekom 30 megára :U

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#82926) Sordoran válasza Ezustroka (#82919) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem kell őket hagyni, ha hiba van jelenteni rögtön. Nekem is fél évig tartott míg megoldották a bondingot. 1-1 napra elment az egyik érpár, de mivel visszajött mindig ezért beletörődtem (nem kellett volna), majd egyszer elment és nem akart helyre jönni, így lejelentettem, és akkor sikerült megcsinálniuk. Azóta mindig zöld, és évek óta először tényleg jön stabilan az ígért maximális letöltés.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#82927) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

DJ. Ru$y és mbalint987 Köszönöm az infokat még egyszer . Pénteken bejelentettem a net csökkenést szombaton már jöttek volna. Mára kértem őket. Rámértek közvetlen valami sárga műszerrel itt a lakásba.Kötések,kábel szakadás nincs. Max 19-et tud most vonal. Sajnos éppen a határon vagyok a központ távolságnál. Valami új profilt rakott be nekem,de azt mondta,hogy kb 1 hétig tart,mert automatikus visszarakja kisebb sebességre. Lehetne közelebb is tőlem a központ(akár a csomópont is közelebb lenne egy kicsit,csak pont körbe hozzák egy másik utcán nekem körbe(Az én lakásomba) pech..Nyáron gyengébben fog jönni,(meleg miatt ). 1,5 éven belül úgy is jön az optika,már közel járnak,addig kibírom. :R

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82928) DJ. Ru$y válasza Pokesz007 (#82927) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyen körbekábelezésről már én is írtam... Sajnos ez ilyen 2 oszlopot kellene nekik lerakni amelyiknél mi belefutottunk ilyenbe és kb. felére csökkenne a hurok hossz, de a T ezt csak úgy csinálja meg, ha mi megcsináltatjuk, vagy megcsinálják, de utána perkálás van nekik keményen, minden költséget ki kellett volna fizetni, nagybátyám nyilvánvalóan nem vállalta be.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82929) Pokesz007 válasza DJ. Ru$y (#82928) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Igen írtál. Sajnos ez van. Perkálni,meg azért nem fogok.Átlag felhasználó vagyok. Ha cég lennék,lehet meggondolnám. Az optika úgy is olcsóbb lesz egy kicsit és megéri. Az mást tészta,hogy mennyire lesz stabil,nincs tapasztalatom.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82930) C0d3r válasza C0d3r (#82923) üzenetére


C0d3r
addikt

Alighanem maximálisan félreértették hibabejelentésem okát. Most átkapcsoltak ADSL2+-ra és még a sebesség is vissza lett véve "kellemes" ~6,5 Mbitre.

Modulation Type ADSL_2plus_AnxJ
Actual Rate(Up/Down) 636/7612 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 2717/14956 kbps
Noise Margin(Up/Down) 30.7/6.6 dB
Line Attenuation(Up/Down) 25.6/52 dB
Output Power(Up/Down) 4.5/19 dBm

Ügyfélszolgálatos közölte, hogy a rendszer alapján ennyit bír a vonal. Érdekes, hogy tegnap még ment a közel 10 Mbit. Ha tudom, hogy ilyen problémásak lesznek, inkább megvárom amíg megszárad az a bizonyos elosztószekrény vagy ami éppen víz alatt volt...
Való igaz, eléggé csutkán megy a vonal, de a HGW bevallása alapján ennél többet bírna.
Ragaszkodtam egy új hibajegy nyitásához, a szerelők biztos szeretnek. :)

(#82931) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!

A telekom oldalán most láttam hogy elérhető nálunk a 120 as net. Itt vdsl2 van. 1km -re lakok a központtól.
Eddig olyan 13 Mbittel jött. Tényleg meg lehet oldani, hogy 120 -szal jöjjön vagy csak a garantált 15 oldható meg vagy megint a telekom oldalával van baj?

(#82932) DJ. Ru$y válasza bzolika10 (#82931) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az oldal közelebb áll a nem megbízható, mint a megbízható jelző felé. VDSL2-n nem adnak ki 120-as csomagot, csak 50 Mb-es csomagot amire kérhetsz esetleg 50 Mb + gyorsító opciót (HA nincs bondingod), ha 120-as csomag van, akkor koax vagy optika, bár optika esetén pedig megjelenik a gigabites csomag is. Szóval szerintem egyszerű az oldal nem működik megfelelően, de próbáld meg őket felhívni, hátha mondanak valamit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82933) otps válasza btz (#82859) üzenetére


otps
aktív tag

Kérhetek az otthoni előfizetésemhez Telekom Wi-Fi Fon jogosultságot?

A Telekom Wi-Fi Fon hálózat kiépítésekor minden általunk kihelyezett, műszakilag megfelelő speciális digitális elosztón aktiváltunk egy Telekom Wi-Fi Hotspot-ot.
Emiatt az otthoni internet előfizetőink egy részénél a speciális digitális elosztón bekapcsoltuk a Telekom Wi-Fi Fon Hotspot funkciót és utólag biztosítunk Telekom Wi-Fi Fon Alap jogosultságot is.

Az érintett otthoni előfizetőket levélben tájékoztattuk az újonnan elérhető Telekom Wi-Fi Fon szolgáltatásról, és az értesítés tartalmazta a Wi-Fi Fon hozzáféréshez szükséges felhasználónevüket és egyedi jelszót is.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy speciális digitális elosztó nem jár automatikusan minden otthoni internet előfizetőnek, mivel azok elhelyezésénél műszaki és üzleti szempontokat is figyelembe veszünk.

Utoljára frissítve: 2017. május 26.

Akkor én most jól, vagy rosszul értelmezem, hogy ebből az egészből kizárnak egy csomó előfizetőt, mert csak? Ellentétben a UPC-vel. Ellentétben a UPC-vel?

[ Szerkesztve ]

(#82934) DJ. Ru$y válasza otps (#82933) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagyon jól látod, úgy emlékszem eddig csak a Speedport W724V eszközök kaptak FON-os szoftvert. És eddig nem is volt hír más eszközökről. Így csak azok használhatják akiknél ilyen eszköz van és nincs kikapcsolva a FON-juk valamint a mobilos előfizetők akik jogosultak rá.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82935) otps


otps
aktív tag

Pro tipp az első, GYIK hozzászóláshoz: nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én fel szoktam írni, hogy az ügyfélszolgálatot felhívva milyen billentyűzetkombinációkat megnyomva jutok élő emberhez (aztán ők majd oda kapcsolnak, ahova kell; általában egyébként is kell). Ezeket a kombinációkat persze a szolgáltatók állandóan változtatják. Másrészt ezeket a "modern" automatákat felhívni komoly kihívás lehet pl. egy idős embernek, biztos sokatoknak van tapasztalata, ha van idősebb rokon a családban. Hogy pl. fél óra szenvedés után egyszerűen feladja.

Mivel a szolgáltatók folyton változtatják a kódokat, ezért célszerű lenne legalább itt az első hozzászólásban egy 'akadálymentes útvonalat' megadni, pontosabban kettőt: egyet a Telekom vezetékes-, egyet a mobil-ügyfélszolgálathoz, ha már valamiért itt, a Telekom vezetékes/otthoni topik-összefoglalóban van csak megemlítve a mobil-ügyfélszolgálat elérhetősége, a másik topikban nem. Az 'akadálymentes elérés' jelentse azt, hogy nem kell bepötyögni Telekom-azonosítót, azt majd maximum szóban bemondja a nagyi, ha már az elő emberrel beszél.

Nem tudom, van-e tapasztalatotok külföldi szolgáltatók telefonos ügyfélszolgálataival; nekem, az, hogy nagyságrendekkel röccenésmentesebb az elérés.

Jogos a felvetés? Ami elérést én korábban felírtam, már nem működik, szóval a magam részéről újra ki kellene sakkozzam.

másik olvasónk 45 percet kerengett a menüben... Ahol tíz percen keresztül szól a Für Elise

(#82936) #22718208


#22718208
törölt tag

Én meg mióta hard reseteltem a hgw-t még a fon is eltűnt belőle 😀

(#82937) btz válasza otps (#82933) üzenetére


btz
addikt

De ez egy technikai helyzet. Nem azért vannak kizárva az előfizetők, mert "csak", mert náluk úgy sem használná senki, hanem egy átmeneti technikai helyzet végett. A háttérben azon fáradoznak, hogy ez minél szélesebb körre bővüljön.
Had ne mondjam (mert ez itt OFF), hogy a 3 betüsnél egy platform van, max ha 4-5 fajta digitális elosztó, a T-nél meg minden platformra 3-4, nehezebb rá a fejlesztés.
Ezért van ez az állapot, nem azért mert "CSAK".

ⓑⓣⓩ

(#82938) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Adott egy @t-online.hu email cím Netmánia m mellé .Namost ha lemondom a szolgáltatást akkor azt bukom vagy át lehet vinni egy mobilnetcsomagra? Külön e-mail hoszting szolgáltatást lehet kérni?

(#82939) Sharkweb válasza bzolika10 (#82938) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Tudtommal az e-mail cím az bukó, ha lemondod a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#82940) Dinter


Dinter
addikt

Üdv.

Hirdetik ezt a 3 szolgáltatás mellé 25% kedvezmény, telefonra is. Jól gondolom, hogyha neten összeállítom a 3 szolgáltatást egy csomagba, akkor az már a kedvezményes árat írja?

IPTV esetén 3 TV-hez mekkora net kéne? 50-es a max itt. A stb jól emlékszem, hogy 850Ft darabonként talán (a másodiktól) ?

(#82941) DJ. Ru$y válasza Dinter (#82940) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jól gondolod, az a 25% kedvezmény eddig is volt, ''csomagkedvezmény'' néven.

Ha megnyitod a TV-s oldalon mondjuk a választott csomagot pl. Szuper Családi HD, akkor van egy olyan felirat,

+ Teljes ártáblázat (ha rákattintasz, kiadja az opciókat)

''Opcionálisan rendelhető
Felvétel opció (megállítható, felvehető, visszatekerhető élő adás) +1100 Ft/hó
További vevőegység havi díja vevőegységenként (maximum 2 db) +870 Ft/hó''

Második STB-tól fizetősek igen.

30-as net mellé is köthetsz IPTV-t, ha nem baj, hogy mondjuk, ha működik mind a 3 STB és külön adók mennek rajta, akkor netezni olyan 15-18 Mb marad nagyjából.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82942) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Egy speedtest tesztet linkeljen már be valaki akinek 30 megás nete van a Telekomnál!
Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#82943) btz válasza makoss (#82942) üzenetére


btz
addikt

Nekem az van, de neked mit mondana a 30-as speedtest értékem? 28/5 átlagosan.

ⓑⓣⓩ

(#82944) DJ. Ru$y válasza makoss (#82942) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De te azzal mire mész, ha az ország másik feléről esetleg másik technológiáról linkel valaki egy speedtestet? :U

Anno, mikor még 30-as netem volt:

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82945) makoss válasza DJ. Ru$y (#82944) üzenetére


makoss
addikt

Nem mindegy melyik mennyit ad.
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#82946) akoska07


akoska07
nagyúr

Üdv!

Elmagyarázná ezt nekem valaki ? :)
GYORSÍTÓ OPCIÓ

Akinek nincs mobil net az hogyan gyorsítja fel ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82947) C0d3r válasza akoska07 (#82946) üzenetére


C0d3r
addikt

Elhelyeznek nálad egy hybrid eszközt, amibe van SIM kártya és együtt működik a DSL+LTE. Oldalon le van írva, meg az itteni keresőt használva is minden megtalálható róla.
Feltétel a 4G elérhetősége a helyszínen.

[ Szerkesztve ]

(#82948) Heimdallr75 válasza DJ. Ru$y (#82941) üzenetére


Heimdallr75
őstag

szerintem mindig tegyük hozzá, hogy 3 boxból csak 1 boxon lesz hd adás. (jelenleg ez a legnagyobb visszatartó erő iptv esetén, csak nagyon apró betűkkel írják mindig)

الغريبة في هذا الكوكب

(#82949) akoska07 válasza C0d3r (#82947) üzenetére


akoska07
nagyúr

Köszi!

Én nem igazán hiszek ebben.

4G van.

Inkább húznák az optikát. :o
Vennék 1Gbit-et is.

A hybrid-be rakott sim kártyát ki fizeti ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82950) DJ. Ru$y válasza akoska07 (#82949) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van a gyorsítós oldalon, hogy mennyi plusz jön rá az alap havidíjadra, abban benne van. Semmi egyéb plusz költség.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.