Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154001) Rick4 válasza makoss (#154000) üzenetére


Rick4
félisten

Valamennyivel, talán 5-600 forinttal több a vége a pro csomagban, mint a simában, én már nem tudtam a simát választani, de nekem mindegy is, legyen stabil, ne szakadozzon.
A sat tévét le tudod cserélni nyűgös, rosszul működő androidos iptv-re, szóval nem kell minden esetben cserélni, ha elégedett vagy azzal, ráadásul ha elmenne a net, akkor nincs tévé sem, úgyhogy jobb az ilyet egymástól függetlenül intézni.
Amennyiben van mellé telekomos előfizud, már egy magenta1-be összehozhatod a tripla szolgáltatást, és akkor kapsz mindenre kedvezményt.
a tv szolgáltatás maga független a modemtől, a rendelt csomag viszont nem, valószínű sagemcom fga2235-ös hgw-t kapnál stickkel, mint én.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154002) snyper990 válasza makoss (#154000) üzenetére


snyper990
őstag

Szerintem ha bevezetik az optikát, amellé nem lehet rendelni/megtartani a műholdas tv-t... De kérdezz rá ügyfélszolgálaton.
1. vagy androidos boxokat, vagy ha ki tudod harcolni, akkor talán még akad a régebbi IPTV boxokból, amik megbízhatóbbak (cserébe kevesebbet tudnak és jóval többet fogyasztanak)
2. igen
3. nem

(#154003) Rick4 válasza snyper990 (#154002) üzenetére


Rick4
félisten

Ha más nevére rendeli az optikát, egészen biztos, hogy maradhat a sat tv, de csodálkoznék, ha egy meglévő szolgáltatásról le kellene mondania csak azért, mert rendel egy másikat, szinte kizárt, hogy erre kényszeríthesse a szolgáltató.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154004) makoss válasza Rick4 (#154001) üzenetére


makoss
addikt

:R 5-600 forint még elmegy...
Mit értel az alatt, hogy rosszul működő androidos iptv? Mennyivel rosszabb mint a műhold? Van mikor ha kicsit rossz az idő, elmegy az adás, de nem hosszú időre.
Sosem volt még iptv-m...

#154002 snyper990 Megkérdezem ha odajutok, mindenesetre kíváncsi vagyok rá! Én momentán nem nézek sűrűn tévét, de a rokonaim igen, nehéz lenne kidumálni, hogy rosszabb a TV szolgáltatás mint a műhold :B
Jó volna 1 valaki itt aki tud összehasonlítást... :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154005) snyper990 válasza Rick4 (#154003) üzenetére


snyper990
őstag

Manapság már elég annyi is, hogy elérhető legyen az adott címen valamelyik modern vezetékes hálózat, és már küldik is a levelet, hogy a címen megszüntetik a műholdas vétel lehetőségét., függetlenül attól, hogy kinek a nevén van a szolgáltatás... Nem egy ilyen eset volt az elmúlt időszakban, ha visszaolvasol...

#154004 makoss: Elég hektikusan tud működni a droidos box. Van, akinél egy-két bosszantó apróság jön elő, az sem mindig, és olyan is van, akinél saját bevallás alapján kb. használhatatlan. Ráadásul nem tudni, mitől függ (bár egy része biztosan egyéni ingerküszöb kérdése is).
Nálunk az elóző, tizenéves tévével és most egy újjal sem produkál olyan hibákat, amivel ne lehetne együtt élni, legrosszabb esetben egy újraindítás megoldja a dolgot.
Ide meg elsősorban az szokott ezzel kapcsolatban írni, akinél nem működik jól, szóval valós képet nem lehet arról kapni, hogy mekkora arányban problémás a box

[ Szerkesztve ]

(#154006) bacsaba


bacsaba
csendes tag

Üdv! Pitvaros, Makótól húsz kilométerre, Mezőhegyestöl hatra, délelött 10 óta az optikán se net , se tv!

(#154007) makoss válasza snyper990 (#154005) üzenetére


makoss
addikt

Mindegy, majd kiderül ha megérem :R

#154001 Rick4 Akkor valószinűleg az is az újabb ami neked van a Technicolor_FGA2233_MAG?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154008) asynur válasza makoss (#154000) üzenetére


asynur
tag

Nekünk kb. 2 hónapja küldték a levelet, hogy fokozatosan kivezetik és megszüntetik a SAT TV szolgáltatást telekomnál (nálunk ez volt az alapfelállás részletesebben : #152123 ).
Pár hete le is lőtték, mivel nálunk csak rezes net (VDSL2) elérhető az lett a megoldás, hogy új net és tv szolgáltatást (telekom TV) rendeltünk (2 réz érpár jön be a házba csak rá kellett kötni, így most 2 magenta 1-es csomagban vagyunk két különböző családtag nevén).

Nálunk 2 tv megy, párszor próbáltam méregetni mennyit vesz le a net sebességből 12-15 Mbit/sec környékén, de időnként mintha töltögetne valamit a box ilyenkor kissé megugrik.
Optikán ez elvileg elhanyagolható rézen azért érződik, főleg ha amúgy sincs sok sávszél.

Árban összességében így is kedvezőbb volt mint a SAT-os csomag (ha nem kötöttünk volna neki külön netet még olcsóbb lett volna de nem akartunk net sebességet beáldozni, és többet kellett volna furkálni is).

Új boxot kaptunk, telefonon rendelve az ügyfélszolgálatos mondta, hogy elvileg rezes hálózat miatt mehetett volna a régi box is, de optikán elvileg csak újat adnak. A képminőség jobb mint a SAT-nál volt, nagy gond eddig nem volt az új boxokkal, de némi hangcsúszás előfordult már.

[ Szerkesztve ]

(#154009) makoss válasza asynur (#154008) üzenetére


makoss
addikt

Köszi az infót! :R
Majd elválik...

Még a nyáron beszéltem beszéltem cs.zs-vel, neki még a Sagemcom_Fast_5670 volt, biztos ez a régebbi eszköz, nekik 2019-ben kötötték.
De nekem amúgy marhára mindegy csak jó legyen, a csatik száma miatt is kérdeztem mert a Sagemcom-nak külön van csati a 2.5G Ethernet porthoz, míg a Technicolor-nál a 4. Lan.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154010) Indiant válasza fatal` (#119933) üzenetére


Indiant
addikt

"SimplePay változott" - erről lehetett olvasni valahol? Csak mert nem tudom befizetni a számlát a szokott módon, megint visszafelé fejlődünk?

(#154011) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Ha alkalmazásba adok meg kártyát automatikusan levonja a havidíjat, mint egy streaming vagy ettől még nekem kell, "kifizetni" kézileg?

(#154012) barnibooo válasza Indiant (#154010) üzenetére


barnibooo
tag

Dettó, Dec 10.-én változott azóta használhatatlan. Fiók lehetőség is eltűnt, de mindenhol...

(#154013) barnibooo válasza Gallmix (#154011) üzenetére


barnibooo
tag

Kézileg kell....

(#154014) yogibear válasza Indiant (#154010) üzenetére


yogibear
addikt

Nem is keveset... [link] [link] OTP-s topik kb azóta erről szól...
A fiókos befizetést is pont ezért vették ki egyelőre... maradt a manuális kitöltés...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#154015) kis20i válasza user12 (#153996) üzenetére


kis20i
csendes tag

Nálunk koaxos létére szintén kifejezetten megbízható a net. Leszámítva a rövid időt, amíg Kaon volt, nem is emlékszem mikor volt vele probléma. Ellenben hétfőn reggel 6kor elment, és délben jött vissza. Én meg otthon ültem home officeban. Ilyenkor azért jól tud jönni az a stick. Persze, adnak korlátlan mobilnetet, de az az IP telefonon nem segít... Bármikor rádőlhet egy fa a két falu közt, vagy lehet bármi azzal a kábellel.

(#154016) bonat


bonat
senior tag

Sziasztok,
Az új androidos SmartBox-ok megbízhatóak?
Nekem még egy régi beépített HDD-s van és lejárt most a hűség.
400Ft-al lenne olcsóbb az új SmartBox-al az előfizetés (persze a felvétel opció akkor már felhőben menne 90nap).
Egy ismerős azt mondta, hogy a SmartBox-al sokkal szebbek a HD csatornák.....
Érdemes lenne váltanom?

(#154017) boborján2 válasza bonat (#154016) üzenetére


boborján2
tag

NEM !!!

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#154018) makoss válasza makoss (#154007) üzenetére


makoss
addikt

Újabb a Technicolor FAG2233

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154019) Csigavair


Csigavair
tag

Sziasztok!

Telekom 2000/1000-es netnél, wifi 6 ax-es wifivel is max ilyen 825mbps de akad, hogy csak ilyen 100-200. Lanról sem megy tovább 1000-nél. Van valami beállítás, vagy hívjam ki a telekomosokat?

(#154020) Ear001 válasza Csigavair (#154019) üzenetére


Ear001
addikt

És mivel mérted?

(#154021) boborján2 válasza Csigavair (#154019) üzenetére


boborján2
tag

Gigabites lan-al ,1000 alatt lesz a max.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#154022) Csigavair válasza Ear001 (#154020) üzenetére


Csigavair
tag

Vagy 5 féle netes speedtesttel. De letöltési sebesség is 100mega/sec

(#154023) tuto558 válasza Csigavair (#154019) üzenetére


tuto558
tag

Milyen ONT van nálad? Router módban üzemel, vagy PPPoE passthrough van és saját routert használsz, utóbbi esetben mi a típusa? 2,5 Gbps lan kártyád van és azon csatlakozol az ONT-hoz (annak a 2,5 Gbps portjához) / routerhez? Illetve ne böngészőben mérj, a gépen szedd le Microsoft Store-ból a "Speedtest by Ookla" alkalmazást és azzal próbálj mérni.

[ Szerkesztve ]

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#154024) Samus


Samus
addikt

Ez a Android TV beltéri ennyire hulladék, vagy csak mi fogtuk ki (mondjuk 3 beltériből 3 ilyen)? Lassú mint a tetű (a műsorlista betöltése van vagy 5 másodperc), de a legidegesitőbb, hogy naponta kell ki-be kapcsolni, mert mindig van valami nyűgje (ilyenkor általában csak pörög a töltés ikon, de nincs adás). Legalább gyorsan újraindul, és a kép valamiért érezhető szebb (lehet a HDR miatt), csak sebességre csalódás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#154025) Csigavair válasza Samus (#154024) üzenetére


Csigavair
tag

A hang csúszásról ne is beszéljünk. Nálunk rendszeresen vagy csúszik a hang vagy hamarabb beszélnek... marhára zavaró.

(#154026) Csigavair válasza tuto558 (#154023) üzenetére


Csigavair
tag

Technicolor FGA 2233, amit a telekomtól kaptunk. 2,5 Gbps kártyám van és lanon is max 1000 mbps illetve wifin is.

(#154027) tuto558 válasza Csigavair (#154026) üzenetére


tuto558
tag

Windows-ban a network & internet --> ethernet-nél milyen link sebességet ír a lan kapcsolatra? 2500/2500 (Mbps) ?

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#154028) Fecogame válasza Fecogame (#153967) üzenetére


Fecogame
veterán

Kész, végeztünk is. Kiszámlázott kb. 8000 Ft-ot, plusz kaptam új modemet is, a 5655-ös sagemcom nem volt a legstabilabb. Ezen felül megajándékozott még kb 20m optikai kábellel, így már a kert végébe is ki tudom tenni a modemet. Abszolút megérte :K

Erre az új modemre rámértem telefonon, nem rossz, nem rossz :DDD 1000/1000-es netre vagyok előfizetve.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#154029) user12 válasza Fecogame (#154028) üzenetére


user12
őstag

Szuper :)
Milyen modemet kaptál?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#154030) Essejó válasza Rick4 (#154003) üzenetére


Essejó
veterán

Zsinórban mondják fel a sat tv-ket mert megszüntetik a műhódbérlést, szóval simán átterelhetik iptv-re.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#154031) Fecogame válasza user12 (#154029) üzenetére


Fecogame
veterán

Technicolor 2235. Sokkal gyorsabb/egyszerűbben is használható a webes felülete, mint a sagemcom 5655-nek.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#154032) Túzok22 válasza Csigavair (#154026) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Mert a Technicolornak 1 db 2.5 Gbps portja van, a másik három 1 Gbps. Nézd meg hogy melyikbe van bedugva az utp kábel. Ha lan 1,2,3-ba akkor ne csodálkozz hogy csak 1000 Mbps-ed van. Dugd át a lan 4-es 2.5 Gbps feliratú csatlakozóba a kábelt és jó lesz.
Használsz utána kötve saját router? Mert lehet hogy az csak 1G-t tud. Kábellel nem lehet gond, mert a cat5e 50 méteren belül 5Gbps-t, 100 méteren belül 2.5Gbps-t átvisz.

[ Szerkesztve ]

(#154033) Csigavair válasza Túzok22 (#154032) üzenetére


Csigavair
tag

Nincs router utána kötve. Wifin akkor ne is álmodjak nagyobb sebességről?

(#154034) snyper990 válasza Csigavair (#154033) üzenetére


snyper990
őstag

Milyen sebességre képes a kliens, amin mérsz? A router hiába tudna többet is, ha a kliens lassabb.
Plusz ugye a wifit rengeteg környezeti tényező is befolyásolhatja...
(Azt már meg sem merem kérdezni, hogy mire nem elég 800 Mbps wifin, de akár 200 is...)

(#154035) Csigavair válasza snyper990 (#154034) üzenetére


Csigavair
tag

elvileg 2000/1000

Elégnek elég, csak ugye nem ezért fizetek. Akkor teljesen felesleges a 2000/1000, mikor van 1000/1000-es csomag is. :)

(#154036) Túzok22 válasza Csigavair (#154033) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Wifin nem lesz meg a 2000. Megnézted hogy melyik lan portba van dugva az utp kábel? Tudod amit fentebb írtam, mert csak egy 2.5G-s port van a szolgáltatói eszközön, rá is van írva, hogy 2.5G, a többi csak 1G-s. Ezt kellene megnézni.

(#154037) Túzok22 válasza Túzok22 (#154036) üzenetére


Túzok22
aktív tag


A bekarikázott portba kellene átdugni az utp kábelt és egyből 2G-d lesz a számítógépen.

Ha esetleg több olyan számítógép is van amelyik tudja kábelesen a 2-G-t, akkor egy ilyennel érdemes szétosztani.

[ Szerkesztve ]

(#154038) yogibear válasza Indiant (#154010) üzenetére


yogibear
addikt

[link]

Hová tűnt a Simple-fiókos fizetési lehetőség a SimplePay webshopokból?
Műszaki okokból átmenetileg korlátozuk a SimplePay felületeken a Simple-fiókos fizetési lehetőséget, dolgozunk a helyreállításon.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#154039) snyper990 válasza Csigavair (#154035) üzenetére


snyper990
őstag

Nem a kérdésemre válaszoltál. Maga az eszköz, amivel wifin méred a sebességet (telefon, tablet, laptop, stb.), milyen elméleti linksebességre képes wifi 6-on? És mikor csatlakozva van, a beállításaiban mekkora linksebességűnek írja a kapcsolatot? Az ad egy elméleti sebességhatárt, a gyakorlatban pedig attól el szoktak maradni a valós értékek.
Itt emlékeim szerint mértek már ~1600 Mbitet is wifin, de természetesen olyan eszöz kell hozzá, ami tudja. És azokért is fizetni kell ám, méghozzá nem keveset...
Az nem a szolgáltató hibája, ha nem tájékozódsz előre, hogy mi is kell az általa nyújtott internet-szolgáltatás teljes sebességének a kihasználásához, és nem bizonyosodsz meg róla, hogy megfelelő eszközökkel és hálózati infrastruktúrával rendelkezel hozzá.

(#154040) makoss válasza Essejó (#154030) üzenetére


makoss
addikt

Erről már valahol olvastam régebben, csak azt nem értem ha rosszabb a műholdas TV, miért eröltetik ennyire ezt a vonalat? Harmadik alternatíva nincs? :B

#154037 Túzok22 Milyen érdekes, pont ilyen switcet nézegettem pár napja :D Mivel nincs, vagy méregdrága lenne olyan router aminek 1 től több 2.5G csatija van.
Azért gondolkoztam ilyenen mert már kettő gépem is tudná a 2.5G-t, persze nem egyszerre használnám mert akkor gondolom feleződne a sebesség, ez inkább a ki-be dugdosást spórolná meg :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154041) csababarca


csababarca
őstag

sztornó.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#154042) Túzok22 válasza makoss (#154040) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Nem feltétlen feleződne a sebesség. Nekünk se feleződik 2 gép egyidejű használatakor, nyilván olyan esetben ha nagyobb adatforgalom is van a gépeken, akkor nem lesz meg a csúcs sebesség (torrent használata vagy egyéb letöltés/feltöltés), mert ezekkel szinte a teljes sebességet kihasználhatod. Ha nem igen van nagy adatforgás az egyik vagy mindkét számítógépen és egyidejűleg használod őket, akkor azért nem lehet azt mondani, hogy az konkrétan feleződne. Kicsi befolyás van, de nem felez. Ez a switch teljesen tökéletes választás a 2000/1000-res csomaghoz ha több eszközre szeretnéd kábelesen szétosztani a netet.

(#154043) Rick4 válasza Csigavair (#154033) üzenetére


Rick4
félisten

Wifin egy jó routerrel, és egy jó wifi kártyával az elvi (tehát más néven linksebesség) 2.1-2.4G lesz, emellett végül 1.2-1.4G mérhető sebességet fog tudni, ami mondjuk egynek jó.

Ez a telekomos cucc biztos nem nyom majd annyit, telán 6-700-at mérhetsz, de ennyi. A jobb wifihez másik router kellene, meg minden bizonnyal másik eszköz is.
Én egy xiaomi ax700-re, meg egy asus rog strix lap gyári ax211-es wifijével 4m-ről, szinte direkt rálátással ennyit tudtam kihozni, de ez csak egy teszt volt, le is lőttem a lap wifijét, mert ebben is ott a 2.5G-s kártya, van egy 8-as 2.5G switchem, és a routernek is van 4 db 2.5G lan portja, szóval kábelen jön a 2/1G, és a belső háló is gyors.

Essejó: Oké, ezt értem, de én arról beszélek, akkor mi történik, ha az előfizető NEM akarja a megszüntetést! Mert akarhatja azt, hogy ner akadozzon, hogy ne fagyjon, és egyelőre amíg van szolgáltatás, addig csak előfizethet rá, az persze érthető, hogy iptv-t nyomnak ott, ahol van net, de a sat ott is megy, ahol még áram sincs, csak egy napelem és egy inverter, aztán van 220V a hosszabbítóban, szóval fizikailag még működik a dolog...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154044) djalmasi válasza Rick4 (#154043) üzenetére


djalmasi
tag

Azért nem kell leírni a Telekom routerét, 2x2 MIMO AX 210 - FGA 2233-on.

(#154045) snyper990 válasza Rick4 (#154043) üzenetére


snyper990
őstag

Tecnicolor FGA2233-as ez alapján 5 GHz-en 4x4-es wifi 6 kapcsolatot támogat, ami megfelelő (4x4-es) kliens mellett 4,8 Gbps sebességet jelent... Nem „ez a telekomos cucc” lesz a szűk keresztmetszet... :N

Csomagot bármikor kivezethetnek, és meg is teszik. Jó ideje nem lehet már tudtommal sat tv-re új szerződést kötni, szerintem nem nagyon van már olyan előfizető, aki még hűségidőn belül lenne vele.
Egyre kevesebb olyan hely létezik, amit írtál, hogy még áramszolgáltatás sincs. A műholdbérlés meg drága mulatság, és egyre kevesebb előfizetőn kellene behajtani ugyanazt a költséget... Akár tetszik, akár nem, ez van. Nem lehet egy vállalatnak a kisebbséghez alkalmazkodnia. Nem jótékonysági szervezet.

(#154046) asynur válasza Rick4 (#154043) üzenetére


asynur
tag

Mi sem akartunk váltani SAT-ról (nekünk mondjuk ugyebár már küldték a felmondó levelet róla 2 hónappal előtte), újat már pár éve nem is lehet kötni valamint a meglévő csomagot sem lehetett módosítani/újrakötni már egy jó ideje.

Elvileg akinél még egyelőre maradhat ( ahol még nem küldték ki a levelez vagy kiküldték de csak olyan rezes hálózat van, ami nem bírná egyáltalán az iptv-t és ezt a kiérkező technikus meg is erősíti), azoknál is valamikor 2024-ben meg fog szűnni.
Mi egyébként másik műholdas szolgáltatás után néztünk először, de vagy a csatorna kínálat vagy az állítólagosan túl hosszú bekötési idő miatt maradt ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#154047) Rick4 válasza djalmasi (#154044) üzenetére


Rick4
félisten

Mindez hány falon és egyéb akadályon keresztül? A lényeg ott volt, hogy ez egy szép mérés, a valóságban viszont ez így kb az eszköz mellett ülve működik, nálam amúgye szempont a wifi, csak ez a teszt mérés volt meg, azt is csak egyszer próbáltam, nekem 12-13 éve minden t-s eszköz bridge, utóbb pppoe passthrough módban van.

snyper990, oké, persze, mehet ekkora sebességgel de én első körben arra asszociáltam, hogy ekkora wifi sebesség jellemzően szabad rálátással, közelről, zavaró tényezők nélkül fog menni, panelben, 1 fallal arrébb már nem, úgyhogy megy ahogy akar, nálam nem szempont, mert ott a kábel. Azt is tudom, hog ykivezetik, ha felmondólevél érkezett, az más kategória, mint ha nem, de terelik az előfizetőt. Nem én írtam, más.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154048) djalmasi válasza Rick4 (#154047) üzenetére


djalmasi
tag

Kertes lakás szóval gondolhatod, hogy 2 elég combos tégla falról van szó + 2 szobáról, nem kuldok olyan speedtestet amit 2 centire tole keszitettem :)

Van a házban egy 30 ezres TP link is, meg sem kozeliti a Technicolort.

(#154049) makoss válasza Rick4 (#154043) üzenetére


makoss
addikt

Melyik az a router aminek van 4 db 2.5G lan portja?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154050) Essejó válasza makoss (#154049) üzenetére


Essejó
veterán

Olyanról nem tudok, de van 2,5 Gigás switch is.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.