Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81751) qnadam válasza DJ. Ru$y (#81737) üzenetére


qnadam
veterán

nálunk csak réz van, mégis ott vagyunk a címek közt :)
megnéztem a sima telekom oldal cím alapján max. 20 megabitet ajánl fel.

szalai112 #81748: kevés kivételtől eltekintve az 1080i adás anamorf 1440x1080, nem csak a t-nél. sőt ők is már így kapják.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#81752) taki01 válasza qnadam (#81751) üzenetére


taki01
őstag

Ha rézen vagy és elérhető a flip akkor adnak hozzá egy gyorsító opciós 4g modemet.

(#81753) bkiky01 válasza taki01 (#81752) üzenetére


bkiky01
senior tag

Igeen? Nem csak optikán megy?

(#81754) taki01 válasza bkiky01 (#81753) üzenetére


taki01
őstag

Nem csak optikán adnak flipet hanem koax és dsl-n is.

(#81755) bkiky01 válasza taki01 (#81754) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ezt nem is tudta, az a pár város és pár utca akkor simán jól járhat.. Bár ha meg van támogatva 4g eszközzel, ott a "korlátlanság" azért sztem meg van szabva..

(#81756) btz válasza bkiky01 (#81755) üzenetére


btz
addikt

A gyorsító opcióból is kikerül a limit pár nap múlva. A Flip is gyakorlatilag korlátlanul fogja adni az 50+50-et.

ⓑⓣⓩ

(#81757) #22718208 válasza szalai112 (#81746) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem pl. azt ,hogy a felvételeket ,ha kell egyszerre hármat, beállítok.Természtesen délelőtt vagy éjjel,amikor mind három stream szabad. Bármelyik boxon ezt megtehetem,de általában androidról teszem ezt is. Azt a legegyszerűbb dolgot pedig, hogy bármelyik box elé leülök és kettő gombnyomással nézhetem amit felvettem, soha nem fogja a netről keresés és letöltés kiváltani.
Egy húzósabb nap után, nekem konkrétan a pc-t még bekapcsolni sincs kedvem, nem hogy még a letöltésekkel szorakozni.

[ Szerkesztve ]

(#81759) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

8 nap alatt húzták végül be az ADSL-t a II. kerületben, ami pozitív. Ami nem az az, hogy 50 mega helyett 30-at tudott csak behúzni a szerelő, és maga mondta, hogy tökmindegy hogy az ügyfélszolgálat mit mond, általában csak akkor derül ki hogy ténylegesen mekkora a legnagyobb elérhető sávszélesség adott helyen, ha kijön a szerelő. Húztam a számat, de a 30 végül is jobb mint a semmi, úgyhogy 30 lett. Szóval örülünk is, meg nem is Vincent.

(#81760) astorre19 válasza Fitzgerald (#81759) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát igen,sajnos ez így van Rezes területen.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#81761) poli27 válasza Fitzgerald (#81759) üzenetére


poli27
veterán

Nemsokara lesz optika a 2 be digi is meg t is.

[ Szerkesztve ]

(#81762) Fücsök007 válasza btz (#81756) üzenetére


Fücsök007
őstag

Gyanítom köze van hozzá az e-recept bevezetésének is, ugyanis amint éles lesz a rendszer, már nem a mobilhálózatot fogja terhelni a receptek adatforgalma. Minden helyen a helybéli vezetékes interneten megy majd a forgalom.

[ Szerkesztve ]

(#81763) Bozek válasza szalai112 (#81746) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt miért tőlem kérdezed? Én csak azt írtam, hogy 10 mbps-es sebességen eléggé nagy mazochizmus kell, hogy IPTV előfizetés legyen. :)
A TV-m nem a Telekom-nál van, így tegnap este legalább csak le kellett ülnöm elé és megnézni a Coppa Italia döntőt. :) Igaz, nálunk nincs EuroSport, de arra meg ott van évi 25 euróért az EuroSport Player.

(#81757) gombilaci1: Mennyivel gyorsabb a netről keresésnél és letöltésnél az, hogy át kell tekerned a reklámokat?

(#81764) sajby válasza sajby (#81570) üzenetére


sajby
senior tag

Időközben volt a szerelő nála.Lecserélték a fekete DSL modemet,egy ZTE cuccra.De minden maradt ugyan úgy a lakásban.(csak modemet lecuppantották és fel a ZTE)
Jelenleg 8,3as sebességeket mérek ,de szerintük majd úgy is megy le belőle,pár nap alatt.Kiváncsi leszek mi lesz megint az alsó határ amire beáll.

(#81765) DJ. Ru$y válasza Fitzgerald (#81759) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valószínűleg nincs szabad érpár a bondinghoz... Azzal lehetett volna meg az 50 Mb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81766) astorre19 válasza btz (#81756) üzenetére


astorre19
aktív tag

erre van valami hivatalos forrásod esetleg amit linkelnél?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#81767) DJ. Ru$y válasza astorre19 (#81766) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Június 1-től érvényes ÁSZF, ha jól tudom. ÁSZF módosulások.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81768) astorre19 válasza DJ. Ru$y (#81767) üzenetére


astorre19
aktív tag

Köszi, estére letöltöm és belenézek. Kíváncsi vagyok rá nagyon

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#81769) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Május 3-án a Mammut ügyfélszolgálatán személyesen lemondtam az akkor még meglévő, hűségidő nélküli internet előfizetésemet, egyúttal ott helyben leadtam a modemet, dobozában, minden tartozékkal, ahogy annak idején kaptam.

Ma viszont jött a T-től egy sms miszerint a nyilvántartásuk szerint még nem adtam le őket és három napom van postázni. Létezik hogy két hét alatt nem sikerült ezt rögzíteniük? Vagy inkább ballagjak el a papírokkal még egyszer személyesen és csapjak náluk az asztalra?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#81770) F-ECT$ válasza kutga (#81769) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem nagy kitérő, akkor menj, de ha igen, és megvannak a papírok akkor nem kell. Esetleg 1414.

Dive ever, work never.

(#81771) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok. meglévő telekomos előfizető vagyok és szeretném cserélni valami értelmesebb modemre a meglévő speedport névre hallhagó fehér táglát. Tudtok valami olyan eszközt ajánlani amivel ezt kitudom váltani és normálisan menedzselhető?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#81772) kutga válasza F-ECT$ (#81770) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem nagy, erről is kaptam papírt.

Let the Zone take me if I am.

(#81773) DJ. Ru$y válasza kutga (#81769) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem kell az asztalra csapni, csak elmondani, hogy leadtad, itt a papír, nem postázós megoldás volt, hanem ott adtad le, ennyi. Valószínűleg nem juttatták vissza vagy nem vezették fel a rendszerbe.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81774) DJ. Ru$y válasza MasterHUn (#81771) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amennyiben VDSL2-n vagy, úgy nem tudod kiváltani egyáltalán, mint modem, a router funkciókat tudod kiváltani, egy másik routerrel, amennyiben routert szeretnél vásárolni, erre érdeklődj, de a routert az eszköz után fogod tudni csak kötni és egyszerre kell mennie a két eszköznek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81775) kutga válasza DJ. Ru$y (#81773) üzenetére


kutga
nagyúr

A homlokráncolás azért jár mert nem két perces mutatvány munkaidőben. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#81776) Orc válasza poli27 (#81761) üzenetére


Orc
senior tag

II. kerület, Pesthidegkúton is lesz optika? Ott mèg nagy a csend...

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#81777) MasterHUn válasza DJ. Ru$y (#81774) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Köszönöm Válaszod.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#81778) #22718208 válasza Bozek (#81763) üzenetére


#22718208
törölt tag

Sokkal!

Egy reklámblokk áttekerése nálunk 7-8mp.

+ha épp nem a LAN -al rendelkező tv-n nézném ,akkor kell a pendrive is.
De persze olyankor a pen-en más van,tele van vagy az x360-ban volt és éppen FAT32 és persze oda való tartalom van rajta.

Szóval inkább on&on•mappa gomb•nyíl le•ok gomb.

(#81779) csendes válasza Bozek (#81744) üzenetére


csendes
őstag

Nem! :Y A 10mbps az IPTV-n felül van. Az SD csatorna pont úgy néz ki, mint a HD egyébként, mert képcsöves tévénk van SCART kábellel rákötve a dobozra. Már több mint húszéves, de a színei ma is szebbek, mint az LCD.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#81780) DJ. Ru$y válasza csendes (#81779) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

DSL-en akkor van maximum a 10 Mb felett az IPTV, ha 20 Mb-es profil van beállítva, ugyanis DSL esetén elvesz az IPTV sebessége az internet sebességéből. ;)

Nyilván, ha nem DSL-ed, hanem koax vagy optika van ott megáll az, amit írsz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81781) csendes válasza DJ. Ru$y (#81780) üzenetére


csendes
őstag

Koax kábel van.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#81782) Okean válasza Orc (#81776) üzenetére


Okean
tag

#81054

(#81783) qnadam válasza kutga (#81775) üzenetére


qnadam
veterán

hívd fel őket hogy ezésez van, hova küldheted szkennelve az átvételi elismervényt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#81784) poli27 válasza Orc (#81776) üzenetére


poli27
veterán

:K

(#81785) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

sziasztok.
vidéki iptv cisco set top boxot még mindig nem lehet kikerülni, és valami modernebb TVvel direktben TVzni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#81786) Gubek-Einste válasza bajnokpityu (#81785) üzenetére

Nem

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81787) DJ. Ru$y válasza bajnokpityu (#81785) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Semmilyen IPTV STB-ot nem tudsz kikerülni, mivel nincs rá egységes szabvány amit a TV-k tudnának kezelni, ez nem egy DVB-C, amit manapság a TV-k 99%-a tud.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81788) kutga válasza qnadam (#81783) üzenetére


kutga
nagyúr

Az is jó lehet. Ha laza napom lesz átmegyek hozzájuk. Igaz mostanában nincsenek laza napjaim. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#81789) Okean válasza poli27 (#81784) üzenetére


Okean
tag

A linkelt cikkben nem említették Pesthidegkútot.

(#81790) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Telekomnál webshopos rendelésnek általában mennyi az átfutási ideje?

Kinéztem egy notebookot és meg is rendeltem (szerda dél körül). A honlap visszajelzett, hogy 3 napon belül felveszik velem a kapcsolatot. Semmi más megerősítést (sms, email) nem kaptam. Most felhívtam őket, hogy mi újság, de csak annyi volt a válasz hogy majd keresnek valamikor, valószínűleg 7 munkanapon belül... Kérdeztem, hogy egyáltalán látszik-e az igénybejelentésem, annyit mondott az ügyfeles, ha a weboldal visszajelzett akkor biztos... (még szerencse, hogy ennyire megbízható a T weboldala)

Szóval aki már rendelt webshopban, mik a tapasztalatok?

Vagy érdemes inkább egy T-pontba bemennem és személyesen leadni a rendelést?

(#81791) -secret- válasza Fernet (#81790) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Várj. Személyesen bemész akkor még ott se tartasz ahol most. Ha visszajeleztek, hogy felveszi Veled a kapcsolat akkor fel is fogják.

(#81792) csendes válasza Fernet (#81790) üzenetére


csendes
őstag

Volt sokféle tapasztalat :U . Szerintem egy hét után célszerű és legegyszerűbb a csúcsidőszakon kívül telefonon érdeklődni (1414). A telefonos beszélgetést rögzítik, tehát ott ténylegesen le is ellenőrzi a rendelés állapotát az ügyintéző. Telefonon többnyire pozitívak voltak mostanában a tapasztalatok. Régebben mindenféle vásárlásra próbáltak rávenni telefonon is.
A webes felületen az utolsó rendelés teljesen rendben ment, de négy éve két hónapig tartott, amíg azt a csomagot számlázták, amit online megrendeltem. Viszont az is igaz, hogy végül nemcsak beszámították a nagyobb összegű számlákra közben kifizetett havi díjat, hanem néhány ezer Ft-ot jóvá is írtak pluszban a kellemetlenségek miatt. Csak telefonon sikerült elintézni, személyesen nem.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#81793) norti válasza Fernet (#81790) üzenetére


norti
addikt

Hívd fel őket, nekem 2 netes rendelésnél sem jelentkeztek 8 nap után sem.

(#81794) Kékes525


Kékes525
félisten

Megint szakadozik a letöltés. Lekapcsoltam a TPLINK-et, kihúztam a routerből és újraindítottam, majd megigazgattam a csatlakozásokat de, ezután is furcsa értékeket látok. Az 5,6,7,8-as letöltési csatornák értékei nagyon alacsonyak. Ez lehet a szakadás oka?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81795) kabelmania27 válasza Kékes525 (#81794) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet csatornát váltott a modem, letöltési értékek még rendben vannak, viszont a feltöltésnél az értékek között majdnem 10 a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#81796) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Ma kaptam egy üzenetet a tévémre:
Karbantartási munkák miatt archív TV szolgáltatás 2017. május 26 -31. között nem lesz elérhető, így ebben az időszakban nem fogom tudni használni az archív tv funkciókat.

Mi ez az archív tv funkció?

Felvevős stb IPtv-m van.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#81797) DJ. Ru$y válasza HoTaZo (#81796) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Műsor visszanézés felvétel nélkül "online". [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81798) Kékes525 válasza kabelmania27 (#81795) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerinted mit csináljak? Ez már megvolt: Lekapcsoltam a TPLINK-et, kihúztam a routerből és újraindítottam, majd megigazgattam a csatlakozásokat. A képet ezek után készítettem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81799) HoTaZo válasza DJ. Ru$y (#81797) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Köszönöm!
Pedig kerestem utána, de ehhez nem jutottam el.
Eddig se használtam s valószínűleg ezután se fogom.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#81800) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok felmerült egy kérdés bennem aminek az előzménye a következő. Tegnap kint voltam egy ismerősnél ahol jelenleg van egy adsl internet szolgáltatás és ez mellé még február környékén rendeltek egy IPTV-t meg telefonvonalat és majd ha aktuális lesz későbbiekben lehessen internetezni nagy sebességen az ADSL-hez képest?

A digitális elosztó egy Sagemcom wifi képes eszköz amit a Telekom biztosít és a laptop észrevette ennek a kütyünek a wifi szórását és rácsatlakozva lett internet bár borzasztó lassú. Természetesen ma bementek a Telekomhoz megkérdezni pár dolgot és elmondták az internetjük nincs aktiválva..

A kérdésem a következő?
Létezhet, hogy az IPTV miatt engedélyezve van egy minimális Net sebesség?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.