Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) undercover válasza viktorhu (#82750) üzenetére


undercover
senior tag

Budapestől 200km-re lakom, ha ott nézem olyan 60 jön ki. Most van egy másik probléma. Realtek PCIe GBE Family Controller. Elvileg ez a szépség támogatja a 1gb-s netett, de nem tudom átváltani és adapter beállításokban 100-at mutatt. Pedig a Speed and Duplex résznél 1gb-re raktam, de semmi.ú

Pontosabban Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet Adapter ez a neve.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82752) DJ. Ru$y válasza undercover (#82751) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Közvetlenül csatlakozol a szolgáltatós eszközre? Ha bent hagytad a képben a saját routered, akkor soha nem lesz gigabites kapcsolatod, mivel az eszköz portja limitáltak 100 Mb/s maximumon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82753) undercover válasza DJ. Ru$y (#82752) üzenetére


undercover
senior tag

Nincs saját routerem, csak a t-home-os d-link. És közvetlenül csatlakozom rá a cat5e kábelel az egyik Lan porton. Laptopról van szó, természetesen a wifit kikapcsoltam, de valamiért mégse hajlondó 1gb-re pedig elméletben a hardwarenek képesnek kéne lennie rá.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82754) Möhe válasza btz (#82742) üzenetére


Möhe
addikt

Szia.
A TP-ben és az összefoglalóban lekérdezett IP egyezik. A port leelenőrizve,nyitva. :F

(#82755) viktorhu válasza undercover (#82753) üzenetére


viktorhu
veterán

Innentől viszont tesztelni kellene másik géppel vagy másik házban másik routerrel, hogy a géped vagy a dlink működik rosszul. Nekem sagemcom routert adtak, azon 5ghz-en a laptopommal wifin is jön a 120, de 2,4-en persze nem tud annyit.

(#82756) DJ. Ru$y válasza Möhe (#82754) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor valami más probléma lehet, a NAS biztos elérhető kívülről, engedélyezve van a külső hozzáférés?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82757) Fecogame válasza C0d3r (#82746) üzenetére


Fecogame
veterán

Aktív.

Az említett helyen ki is írja egyébként:

Ezen az e-mail címen értesítünk új számla érkezéséről.

Szuper :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#82758) undercover válasza viktorhu (#82755) üzenetére


undercover
senior tag

Ha felhívnám őket telefonon, ők bentről nem tudnák tesztelni, hogy a dlink rossz-e?:D Mert az ellenőrzés elég nehezen kivitelezhető. Van más gépem, de azokban 100 mbs chip van csak sajnos.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82759) Tjoco30


Tjoco30
csendes tag

Sziasztok.

Hosszas olvasgatás után úgy döntöttem megírom bánatomat hátha valaki tud segíteni.

Az eset:

Adott egy 50/15Mbs VDSL internet + VOIP szolgáltatás. lassan egy éve váltottam rá ám, pár (kb. 2) hónapja azt vettem észre, hogy a lapok betöltése nagyon lelassult, de nem a szokványos lassan tölt be, hanem maga a letöltődési procedúra lassú majd hirtelen paff ott az oldal. Eddig elviseltem mert mondom robbanásszerűen hatványozódik az előfizetők száma lehet elfáradt már ez a régi szolgáltató hardvere. Ám a minap volt némi időm ezzel bajlódni és a PC-n fix Google free DNS szervert állítottam be és láss csodát elmúlt a hosszú várakozási idő a betöltések előtt. Na ezen felbuzdulva hívtam jó öreg szolgáltatót TELEKOM, hogy némi üzemzavart véltem felfedezni, elmondtam eddig mire jutottam, ám mivel nem tudom minden eszközömön állítani a DNS-t jó lenne ha központilag próbálnának valamit tenni az ügy érdekében. 3 órán belül jött is a válasz az ő rendszerükben minden tökéletes, ha ezzel mégsem értek egyet hívjam a szuper szervizt mert hát az mégis csak pénzt hoz a konyhájukra.

Ma átolvastam e fórum jó pár oldalát és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a szolgáltatóm egyszerűen átver. Az előfizetéskor kapott ZTE Speedport Entry 2i készülék egy határ fo...., nem tudok benne DNS-t állítani és ha jól értem hiába vennék egy profi XDSL VOIP Router pl: FRITZbox, ami mondjuk Deutsche Telekomnál alapból jár, és nagyon messze van ezektől a szar ZTE-től minőségben, mégsem használhatnám mert nem hajlandóak a VOIP előfizetés SIP beállításait kiadni. Na mármost szerintem ez jogtalan és lehet ha nyáron szabadságra megyek be is perelem ezért őket, (hehe) hátha esik valami amerikai stílusú kártérítés.

Na de a segítség kérésem, tud e valaki olyan stabil megoldást nekem ahol a kacat ZTE-t kitudom kerülni, vagy legalább a TELEKOM szar DNS szerverét kikerülni és esetleg még IPv6 is működne, mert jelenleg az sem működik és biza van olyan oldal amit ezért nem is látok.

A segítségeket előre is köszönöm.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Tjoco

(#82760) DJ. Ru$y válasza Tjoco30 (#82759) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha már ennyit visszaolvastál láthattad volna, hogy használhat saját routert, mivel a ZTE-ben van PPPoE Passthrough így a router része kiváltható akár egy százezres Mikrotik-kel is, amiben aztán bármit állítgathatsz.

Megkerülni te is leírtad, sehogy sem fogod tudni. "Modemként" mindenképpen bent fog maradni a hálózatodban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82761) Tjoco30 válasza DJ. Ru$y (#82760) üzenetére


Tjoco30
csendes tag

Szia,

pont ezért kértem segítséget, mert volt aki azt írta, hogy a Passthrough bepipálása után még a ZTE wifije szolgáltatott netet, tudom hogy kikapcsolhatom a WIFI adóját, de attól még maga a ZTE is fogyaszt sávszélességet.

Vagy rosszul gondolom?

Tjoco

(#82762) C0d3r válasza Tjoco30 (#82761) üzenetére


C0d3r
addikt

Ha kikapcsolod a wifi-t (ami egyébként ajánlott), mi/miért fogyasztana sávszélt?

(#82763) togvau


togvau
senior tag

ma kaptam egy sagemcom 3686 a hulladék cisco helyett, de nem tudom milyen fájlrendszereket tud kezelni USB-n. Exfat nem jó azt már látom. De NTFS, és ext4 belefér? Esetleg BTRFS?

A DDNS funkciót hogy kell használni? DuckDNS-el használnám, de valami felhasználónevet, meg jelszót kér, de ilyenek nincsenek.

hitler, sztálin, micro usb

(#82764) undercover


undercover
senior tag

Lehet, hülye kérdés de ha a gépem 100 megabit-től kisebb adatforgalmat észlel akkor létezik, hogy adapter beállításoknál azért nem vált át a sebesség 100 megabitről 1 gbs-re? Ami azt feltételezné, hogy ez a dlink modem a rossz vagy ennyi netet bír itt a hálózat.

Utp cat5e kábel, hálókártyának bírnia kéne.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82765) dptrsk válasza undercover (#82764) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nálam gigabites kapcsolat épül ki a HGW és a PC között, 30 és 120 net esetén is.

(#82766) norti válasza undercover (#82764) üzenetére


norti
addikt

Én a hálókártya driver beállítására gyanakodnék, állítsd állandó full duplex gigabitre (ne autora) és akkor talán nem fogja csinálja.

(#82767) DJ. Ru$y válasza undercover (#82764) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha 100 Mb/s-es kapcsolat épül fel, akkor vagy a kártya driver, vagy a kábel, vagy a HGW portja nem gigabitet enged.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82768) Klown válasza DJ. Ru$y (#82767) üzenetére


Klown
aktív tag

Érdemes még az energiagazdálgkodásban is kutakodni, mert nálam pl. akksiról csak 100 megával csatlakozott, töltőről viszont csont nélkül ment a gigabit. Esetleg lehet itt is ilyesmi...

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#82769) undercover válasza Klown (#82768) üzenetére


undercover
senior tag

Energiagazdálkodásban mi alatt fut?

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82770) Kékes525


Kékes525
félisten

60 másodpercre leállt az IPTV-ém, mert frissítés érkezett rá. Gondolom ez az új rendszer. Erről van valahol részletes leírás?

Hű-ha, sokkal hangosabb a IPTV-ém, olyan mint több évvel ezelőtt volt. Azt hittem, hogy időközben lecsökkent a TV-ém hangereje a panel elöregedése miatt. Lehet, hogy ezért a szolgáltatás volt a hibás?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82771) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Jelenleg egy nagyvárosban élek az egyetem miatt, de vége, szóval hamarosan hazaköltözöm az asztali gépemmel együtt, így vége a jó kis Diginetnek... Otthon T-Home van, elvileg kb. 2 hónapja 120 Mbitnek kellene lennie, de múlt héten amikor otthon voltam, többször is a "régi" 20-25 mbit körülit kaptam... De majd ha otthon leszek megpróbálok intézkedni. Ráadásul irtózatosan lassúnak éreztem, bár ez lehet az otthoni régi laptop hibája is. Az is probléma, hogy az a T-Home-os "doboz" amibe bemegy a net, meg a TV egy másik szobában van és nem az enyémben. Tudom, hogy van ilyen wifi módszer az asztali gépeknél, de elég nehezen lehet már az én szobában is fogni a netet, lehet vastag a fal. :D Erre van valami megoldás? Bocsi, ha kicsit értelmetlen, de nem igazán értek hozzá. Routerem most van, de nem tudom otthon hogy tudnám használni a T-Home-os mellett.
Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#82772) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#82770) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Régi probléma volt, ha most tényleg orvosolják, annak többen is fognak örülni.

1, 2, 3, 4, 5, stb.

(#82773) Klown válasza Kékes525 (#82770) üzenetére


Klown
aktív tag

:K

Régebben többen tapasztaltak ilyen problémát Cisco box és xx63-as build számú szoft mellett. A 62-esnek nem volt ilyen gondja. Mivel én elég új előfizető vagyok, ezért nem tudom, hogy milyen volt régen, de azt tapasztalom, hogy jelenleg a Cisco box iszonyú halk. 50-60/100-ra fel kell vennem a Samsung TV-men a hangerőt, hogy nagyjából OK legyen, miközben a 30/100-on majd leesik a TV a helyéről, ha az Amiko műholdas box-omon felveszem a hangerőt.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#82774) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#82772) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi a válaszodat! :) Megnyugodtam. :D A Sony szaküzletben is azt mondták, hogy biztos a hang panel elöregedése okozta, hogy fokozatosan lehalkult. Látom, hogy ez a 63-as firmware óta van. Ennek akkor most már vége, újra régi a hangerő! Remélem nem lesznek újabb hibák.

(#82773) Klown: Nálam a Technicolor TC7200 mellett is maradt, mos viszont nagyon jó. Legalábbis ahhoz képest, mint ami volt. Ja az a routerem. :D A setbox az Cisco.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82775) Klown válasza undercover (#82769) üzenetére


Klown
aktív tag

Ott bele kell menni a profilba és szerkeszteni kell azt. (Ott lehet ilyesmiket állítani, hogy aktív/passzív legyen a hűtési házirend, mennyi idő után kapcsoljon ki a vinyó, stb.)

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#82776) DJ. Ru$y válasza Kristof_94 (#82771) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha stabil netet akarsz mindenképpen, akkor fúrás, kábel, ha játszol is, akkor főleg.

Tudni kellene pontosan milyen eszközöd van az otthoni házban/lakásban, AP módba be tudod kötni a saját routered biztosan és le tudod tiltani a Telekomos eszközön a wifit, hátha a saját routered többet tud szórni a szobádba.

Térjünk erre vissza, ha otthon vagy és bele tudsz esetleg helyileg nézni a Telekomos eszközbe stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82777) kchris78 válasza Kékes525 (#82774) üzenetére


kchris78
veterán

használhatóbb az új? szerintem az eddigi nagyon ratyi, ameddig lehetett DVB-C-t használtam...

[ Szerkesztve ]

(#82778) Kékes525 válasza kchris78 (#82777) üzenetére


Kékes525
félisten

Az első benyomások alapján igen. A menürendszer is letisztultabbnak tűnik. Habár szerintem a visszalépés nem mindig jó, mert sokszor nem eggyel lép vissza, hanem kilép a menüből, de lehet hogy csak szokni kell.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82779) OldMike válasza Kékes525 (#82770) üzenetére


OldMike
őstag

Itt találod a használati útmutatót:

IPTV útmutató

42LM660S

(#82780) Kékes525 válasza OldMike (#82779) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! Amúgy próbálgatásra is elég könnyűnek látszik a kezelése.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82781) undercover


undercover
senior tag

Nem létezik, hogy a D-link DCM-704B Wireless N VoIP esetében át kell valamit valahol állítani a menüjében, hogy a porton keresztül gigabites netet kapjak? Vagy az én gépem ragadt be 100 mbps-en és nem vált át 1 gbs-re szóval fura.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82782) Intruder2k5 válasza undercover (#82781) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem létezik. Kábelcsere megvolt?

(#82783) tomi5244


tomi5244
őstag

Hali!

Volt két hónap mentességünk egy előszerződés akció keretében. Jó pár hónap eltelt, de a csekkek ugyan úgy jöttek. Megreklamáltam a dolgot és végül megadták a két hónapot. Pontosabban kaptam egy -22 ezres számlát. Benne mind három szolgáltatás "üzletpolitikai kedvezmény" jelöléssel. - Mondom ok!

A jelenlegi számlánk 14 ezerre jött ki, de direkt nem adtam fel, pár nap után el is tűnt az online felületről, fizetve felirattal.

Kérdés: Fennmaradt cirka 10 ezer forint abból a jóváírt 22 ezerből. Ilyenkor ezt majd levonják a következő számlából? Vagy 0-ás fog jönni? Azért kérdezem, mert nem hívtak fel, nem jött egyéb más levél sem a telekomtól. Pedig volt már pár reklamációs ügyem és ez sosem maradt el.

Köszi!
T

(#82784) undercover válasza Intruder2k5 (#82782) üzenetére


undercover
senior tag

Most vettem zsír új cat5e kábelt szóval csak nem az a rossz. Valószínű, hogy a gépemen lesz valami mert nem vált át 1gbs módra a hálókártyám.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#82785) berbatov2 válasza undercover (#82784) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nekem is volt ilyen, alaplap csere megoldotta.

(#82786) DJ. Ru$y válasza undercover (#82784) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha gép és nem laptop, és van PCI foglalat az alaplapon, akkor kérj kölcsön egy akármilyen gigabites hálókártyát tesztre, laptopra pedig USB3.0-s gigabites "hálókártyák" léteznek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82787) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Nálatok a https://gleam.io bejön? Nálam se az asztali PC-ken, sem a mobilokon nem jön be sajnos (Telekomos mindegyik). Az ellenőrző oldalak szerint viszont megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#82788) Intruder2k5 válasza Crvsh3R (#82787) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

UPC nettel bejön, próbáld meg Google DNS-el. Windows parancssorban mit kapsz válaszul erre?

nslookup gleam.io

184.171.160.170 a kapott IP cím?

(#82789) viktorhu válasza Crvsh3R (#82787) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem megnyílik, de most nem telekomos neten vagyok.

(#82790) Crvsh3R válasza Intruder2k5 (#82788) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Azt az IP-t adja, jelenleg OpenDNS-en vagyok, de a mobilnetről sem jön be érdekes módon. Mobilnet és vezetékes is Telekomos.

Próbáltam IP-re behozatni, de úgy sem adja be.

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#82791) lufi7 válasza Crvsh3R (#82787) üzenetére


lufi7
aktív tag

Nekem sem jön be.

Más.
Az IPTV frissítéssel volna gondom.
Van a távirányítón az a gomb amivel vissza tudsz lépni arra a csatornára
amit ez előtt néztél. Most ez úgy néz ki, hogy megnyomod ezt a gombot és nem visszalép hanem feldob 5 előzőleg nézett csatornát amiből választhatsz. Az igaz, hogy az első az előzőleg nézett, de idáig ezt egy gomb nyomással el lehetett intézni. Nem tudom, hogy ezen miért kellett változtatni, ill. lehet ezen állítani vagy ez most már ilyen marad? :((( :O
Remélem érthető voltam.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#82792) Crvsh3R válasza lufi7 (#82791) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszi a megerősítést, akkor ezek szerint valószínűsíthető, hogy a Telekomnál van valami hiba.
Egy picit azért idegesít, mert pár hete is 2 oldallal találkoztam, ami 1-2 napig nem jött be, majd hirtelen megindultak.

(#82793) DJ. Ru$y: Köszi a megerősítést! Várakozáson kívül lehet tenni valamit ez ellen?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#82793) DJ. Ru$y válasza Crvsh3R (#82787) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telekomos otthoni net OFF, írtam havernak nézze meg ő is, neki Telekomos mobil előfizetése is van nála is halott mind a kettőn.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82794) Intruder2k5 válasza Crvsh3R (#82790) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor valami routing probléma lehet. Nekem a http://184.171.160.170/ cím ezt adja, de url-re bejön a site.

[ Szerkesztve ]

(#82795) poli27


poli27
veterán

Bevezethetné a T ezt az eszközt optikán :DD [link]
Mondjuk kár hogy csak 1 lan portja van :)

[ Szerkesztve ]

(#82796) Crvsh3R válasza Intruder2k5 (#82794) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Most már nálam is ezt adja az IP be. Viszont az oldalcímre meg már bejön az oldal (PC-n váltottam közben Google DNS-re).
Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#82797) woodworm válasza Crvsh3R (#82796) üzenetére


woodworm
veterán

Telekomos leányvállalat, de a telekom adja a dns-t, így itt nálam bejön az oldal.

(#82798) Gubek-Einste válasza poli27 (#82795) üzenetére

Elég annyi, az eszközből megy a kábel a router WAN portjába (saját vagy a kapott D-Link), PPPoE user/pass megad, net megy, IPTV is IGMP képes router-en keresztül, telefonhoz VoIP adapter ad amit a router egyik LAN portjára köt, ebből RJ11 kábel a telefon készülékbe és kész is vagyunk :C

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#82799) OldMike válasza lufi7 (#82791) üzenetére


OldMike
őstag

Tulajdonképpen a korábbi verzióban is megvolt a lehetőség másik korábbi csatorna választására, de a közvetlen megelőzőre egy-két másodperc után - automatikusan - átváltott. Most ezt az automatizmust hagyták el, hogy megerősítsd egy újabb gombnyomással, valóban azt a csatornát akarod nézni. Gondolom szerintük ez a bolondbiztos megoldás :D .

42LM660S

(#82800) villamos


villamos
őstag

Nekem az IPTV szoftverfrissítés után eltűnt a felirat a Sundance csatornáról. Néztem a menüt, állítgattam a feliraton mindenfélét, de nem jött vissza.
Néha találok rajta egy-egy érdekes műsort, és jó lenne a felirat hozzá...
Szerk: a kiegészítő feliratot kell kijelölni... a fene gondolta... :N

A másik ami zavaró, hogy csak a következő három műsorszámot lehet előnézni, a többihez meg kell nyitni a műsorújságot... de ezt már mások is írták, ahogy olvasom... kényelmetlen...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.