Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117001) FCTD válasza Sharkweb (#116979) üzenetére


FCTD
újonc

hi,

Amikor én Családi Mozi csomagra váltottam, azt mondta az ügyintéző, hogy vissza lehet váltani a Családi HD-ra a hűségidő alatt is. Szerintem érdemes felhívni őket, hogy engedik-e az új Családi HD-ra a váltást.

[ Szerkesztve ]

(#117002) patrikcoc


patrikcoc
aktív tag

Ennek így mi értelme van?

[ Szerkesztve ]

(#117003) Kaba válasza Szpisti (#116998) üzenetére


Kaba
veterán

Nem ist volt róla szó,hogy most kerül be,de hamarosan be fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#117004) Kaba válasza patrikcoc (#117002) üzenetére


Kaba
veterán

Vannak bizonyos többlet szolgáltatások a mozi dijcsomagban pl.archiv.,de így már nem éri meg a felárat.

[ Szerkesztve ]

(#117005) patrikcoc


patrikcoc
aktív tag

Ja értem. Akkor vissza is váltok, csak a több HD miatt váltottam anno az új csomagra.

(#117006) bollokcs80 válasza Kaba (#117000) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Valóban, sőt a csatornakiosztás doksi is a régi.

Valamint a netemet se kapcsolták még át 300-ra. Nem lehet így élni.:))

B.Cs.

(#117007) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok! Van valami gebasz az online kártyás fizetéssel? Most fizettem, és azt írja sikeres tranzakció, de ha nem kapom meg az értesítést, hívjam az üfsz-t. Eddig ez nem volt, viszont nem is jött meg a visszaigazolás, smartbank se jelezte még. Nem tudok dícsomagot váltani mert még elvileg tartozásom van...

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#117008) user12 válasza Flowtation (#117007) üzenetére


user12
őstag

Számlatörténet mutatja a terhelést?
Netbankban az aktuális egyenleged csökkent a fizetés összegével?

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#117009) Flowtation válasza user12 (#117008) üzenetére


Flowtation
őstag

Nem, egyik sem.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#117010) user12 válasza Flowtation (#117009) üzenetére


user12
őstag

Akkor üfsz. :F
Hátha ők többet tudnak

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#117011) Flowtation válasza user12 (#117010) üzenetére


Flowtation
őstag

Most jött email, hogy sikertelen volt. Viszont az oldalon még mindig folyamatban a státusz. Akkor kivárok.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#117012) tobias40


tobias40
veterán

Most akkor érdemes vissza váltani az olcsóbb tv műsorra?
Nekem a legdrágább van de én is csak azért kértem ezt ert ebben volt a legtöbb hd csatorna.
A többi dolog engem nem érdekel...

Vagy érdemes még várni hátha tesznek be új értelmes hd csatornákat a legnagyobb csomagba is?

(#117013) szabogabor10 válasza tobias40 (#117012) üzenetére


szabogabor10
veterán

Utóbbira nagy szükség lenne, de szerintem nem lesz ilyen.
Válts, aztán ha esetleg lesz bővítés úgy 5 év múlva, válts vissza. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117014) tobias40 válasza szabogabor10 (#117013) üzenetére


tobias40
veterán

Milyen utóbbira gondolsz?
Ezek a csomagok már így maradnak,nem változtatnak/bővítenek rajtuk pl 1-2 hónap múlva?

Decemberig van hűségem,lehet leváltani hamarabb is azt mondjátok?
Igaz nekem csak 300 ft-al több a legnagyobb csomag de ha nem használom a Moziklubbot,akkor meg minek? :U (azt 300-at beletenném a 2 gigás netbe és uanott vagyok árban mint amit eddig fizettem az 1 gigással)

Nézegetem az optika árait.
A 2 gigás netet csak 400 ft-al adják többért magenta1-el mint az 1 gigásat. :)
Jó lenne ha lenne hozzá eszközöm amivel kitudom néha hajtani a 2 gigás sebességet,nem sajnálnám rá azt a 400 ft-ot.
De sajnos nincs hozzá olcsó megoldás,telekom nem ad hozzá eszközt,olyan router ami tudná a dupla want az meg 150.000 ft vagy több,és azzal se garantált hogy alkalmanként kihajtsam ha nagyon kell speed...(meg ennyit nem érne nekem.. :) )

[ Szerkesztve ]

(#117015) Sharkweb válasza FCTD (#117001) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Nem lehet, kérdeztem. Bontódik a csoporthűség. Azokra a szolgáltatásokra vállaltam a 2 év hűséget, így bukta. A másik amit megkérdeztem, hogy Magenta 1 csak úgy van, ha az összes részes szolgáltatás az új portfólióban lévő szolgáltatások, tehát minden szolgáltatásnak 202009-nek kell lennie.

(#117016) tobias40 válasza Sharkweb (#117015) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát nem lehet vissza váltani a hűség időn belül?
És ha váltasz akkor minden ami a magentában van az új csomagokkal lesz benne?Az nem túl jó mert pl a mobilnetre és most 6 gigát(a duplázással) kapok 1323 ft-ért az újban meg vmi 1800 lenne a 4 giga ha jól emlékszem..

Ha esetleg az itthoni netet felvinném a 2 gigásra akkor minden csomagom átváltanák a mostani csomagokra és árakra? :U

(#117017) Kaba válasza tobias40 (#117016) üzenetére


Kaba
veterán

A régi magenta1 előnyösebb,mint az új,mivel abban nincsen duplázás a mobiladattal.Váltani természetesen lehet hűségidőn belül is.A 2 gigának jelenleg nincsen sok értelme a megfelelő eszközök hiánya miatt.A váltással amúgy is várnék,mivel jelenleg elég nagy a káosz.

(#117018) tobias40 válasza Kaba (#117017) üzenetére


tobias40
veterán

Valamint az oldal szerint ebben a mobilnet csomag(ok)ban nincs benne a tvgo és az hbogo ingyenes adat használata sem!!
Lehet vissza váltani ,megkérdeztem de még várok amíg kitisztul ez az egész! :R

Ugye jól láttam hogy egy ilyen router amivel ki lehet használni (hajtani) a 2 gigás netet,150.000 -es vagy nagyobb nagyságrend?(dual wan-os routerek tudhatják)

[ Szerkesztve ]

(#117019) Kaba válasza tobias40 (#117018) üzenetére


Kaba
veterán

Nem így van.Az ingyenes és korlátlan adatforgalom a Tv GO-ra és HBO GO-ra továbbra is marad mobilon az új magentában is.

[ Szerkesztve ]

(#117020) DJ. Ru$y válasza tobias40 (#117018) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagy szívás összerakni úgy, hogy jó is legyen, dual WAN-nal is lesz dupla NAT-od, mivel Statikus belső IP-ket kell adnod WAN IP-knek a saját routeren. Szívás egyelőre ez. Ha lesz egy jobb eszközük, amin ki tudják küldeni majd 1 porton, akkor azt mondom, hogy esetleg érdemes lesz, de ahhoz olyan belsőhálózatot is kell majd építeni, szóval...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117021) tobias40 válasza DJ. Ru$y (#117020) üzenetére


tobias40
veterán

Természetesen én is várok még ezzel,de mikor megláttam az árakat a két csomag között,azonnal elkapott a hév hogy miért ne legyen 2 giga,de persze tudtam hogy ezzel még várni kell.
Ki lett ez már tárgyalva itt egy párszor,csak eljátszottam a gondolattal! ;]

(#117022) JSandor válasza tobias40 (#117018) üzenetére


JSandor
tag

Nekem az asus rt-ax88u (130 000 ft) routeremből egyenlőre ennyit tudtam kihozni wifin
dual wan-al van (load balance 1:1) a sagemcom ont ból, onnan pppoe passthrough és az ont ban is meg routerben is meg van adva telekom bejelentkezésem, de nem tudom mennyi jönne még a hálózatból de azt tudom hogy a router wifijén ennyi jön át max és ez is csak akkor ha max 4-5 méterre van a gépemtől falak nélkül :DDD majd még kísérletezek, viszont két lab kábelen is valahogy a gépembe meg akarom oldani a teeminget hátha sikerül, de még nem tudom hogy.

(#117023) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sziasztok!

Adott egy panel lakóház, ahová lassan 2 év után sikerült elhozni az optikát. A városban mindenhol volt már, csak nálunk nem. :U Hogy miért az hosszú.... :U

A bekötés megtörtént hétfőn, szintenként fent van a 4 lakás számára az elosztó is. Gondoltam akkor rá is csapok és ápgrédelek gigabitesre. Azonban még mindig azt tapasztalom hogy nem elérhető nagyobb csomag, csak a 30 Mbit. :DDD Ennek van valamennyi átfutási ideje amíg a Telekom honlapon is igényelhető lesz a dolog, vagy ügyfélszolgálaton ettől függetlenül lehet kérni díjcsomagváltást?

(#117024) tobias40 válasza JSandor (#117022) üzenetére


tobias40
veterán

És kábelen mennyit mértél?
2 gigás net előfizetésed van?

Mert ez alig több az 1 gigánál...

(#117025) tobias40 válasza Lifer092 (#117023) üzenetére


tobias40
veterán

A címedre hozza a gigás elérést a honlapon?
1414 gyorsan választ ad...

(#117026) Beniii06 válasza Lifer092 (#117023) üzenetére


Beniii06
őstag

"Ennek van valamennyi átfutási ideje amíg a Telekom honlapon is igényelhető lesz a dolog, vagy ügyfélszolgálaton ettől függetlenül lehet kérni díjcsomagváltást?"

Engedélyekre kell várni, az 1-2 hónap általában a dobozok felrakásától és a weboldal is később adja be. Telefonon kérdezz rá, akár hetente egyszer, úgy fogsz tudni szerződni az elsők között.

"Got any other secret weapons?"

(#117027) JSandor válasza tobias40 (#117024) üzenetére


JSandor
tag

Pont ezt mondom, hogy kábelen még nem sikerült megcsinálni, ahhoz olyan lan kártya kell a gépbe meg router felől is fel kell építeni teeminget, hogy két gigás lan kábelen összedja a linket, de még nem tudom hogy kéne felépíteni. Gépbe már szereztem olyan lan kártyát ami van több gigás lan port és a szoftvere tudja a link aggregation-t, egyenlőre nem jött össze. A mért érték meg azért nem sokkal több mint gigabit mert a router wifije ennyit tud kisajtolni és van amikor 1100mbit is elmegy de ez a top, ugye wifi ről beszélünk és a jel változik a környezet miatt.
Igen ez 2000/1000 es optika. Viszont simán benne van hogy a hálózat se tudna többet és ennyi jön le nekem, ezért kellene a lanon megcsinálni hogy ne limitáljon a wifi se és meglátni mit tud a hálózat. Ez egyébként újonnan kiépített hálózat a városomba, most nyáron lett kész és váltottam is mert eddig koax netem volt más szolgáltatótól ami 150/15 sávszélt adott havi 7200 ft, ez meg 5250 ft havonta :DDD

(#117028) tobias40 válasza JSandor (#117027) üzenetére


tobias40
veterán

Olvass vissza ,itt már valaki megcsinálta és ide írta hogy ő hogyan csinálta...

(#117029) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem azt mondták hogy új ONT-ket tesztel a Telekom
Minek? Gondolom nem az átnevezett csomagok miatt tesztelték őket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#117030) DJ. Ru$y válasza JSandor (#117022) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a helyzet, hogy a dupla PPPoE bejelentkezéssel (ONT + Passthrough a kettő együtt amúgy sem működik) semmit nem érsz elvileg, mivel optikán nem lehet 1-nél több aktív PPPoE session azonos felhasználói adatokkal. Vagy az egyik csatlakozik vagy a másik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117031) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Azért jöttem ide, mert véleményt kérnék azoktól, akik jelenleg telekom lakossági szolgáltatás előfizetők Budapest körzetében. (A többieket had kérjem meg rá, hogy inkább ne írjanak véleményt "én azt hiszem" alapon - mert az nem érdekel. A megértést köszönöm.)

2016-ban a telekomtól váltottunk digire. Akkoriban a telekom éppen váltott egy olyan routerre, ami bekapcsolás után egyetlen órányi működés során úgy felforrósodott, hogy ha véletlenül hozzáértem, fájdalom reflex kapta el onnét az ujjamat. Azzal együtt napjában 3-4x leállt a router ilyen fél percre? (Szerintem eldobta magát a hősokktól.) Szóval váltottunk digire, és végre kaptunk nem tojás-sütés-forró routert. El is voltunk vele, de mostanra amit tapasztalunk, hogy a sávszélességük alaposan kisebb, mint ígérik (még a garantált sincsen meg), meg a kezdeti gyors ügyfélszolgálati reakció idő is kilóg még a 72 órából is. Nosza újra körülnéznék más szolgáltatóknál, hogy ott mire számíthatok. Ezért írom a kérdéseimet.

Telekom router most milyen minőségű? Még mindig azt a szutyok linux board tojás sütőt erőltetik, vagy azóta észhez tértek? A garantált sávszélességük tényleg megvan, vagy még az sincs? Telekom most mennyi időre ígéri a probléma elhárítást - és tényleg betartja-e?

A tapasztalt meglátásokat köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#117032) DJ. Ru$y válasza coco2 (#117031) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elég sok kérdésed nem "Budapest" specifikus, és amúgy is Budapest, egy kicsit nagy és széttagolt "körzet".

Tudni kellene, hogy melyik kerület, min szolgáltat ott a Telekom, a weboldalon a címed alapján milyen csomagokat kínál? Ebből jön, hogy milyen eszközt kapsz.

72 óra a hibaelhárítás, be szokták tartani, ha nem tartják be a 72 óra feletti részre neked automatikusan(!) ketyeg a kötbér, ami nem kevés pénz, és jóváírják a következő havi számlá(i)dból.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117033) JSandor válasza DJ. Ru$y (#117030) üzenetére


JSandor
tag

Nem tudom akkor. Előtte úgy próbáltam, hogy a routerbe automatikus ip re tettem nem pppoe ra a wan beállítást és akkor meg az ont lan ból a router wanba dugtam és úgy meg még gigabit se jött át kábelen, kb a fele volt meg 400-500 mbit. Nem tudom miért de az ont csak ennyit adott így a routernek.

(#117034) DJ. Ru$y válasza JSandor (#117033) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csináld meg amit az előzőekben írtam. PPPoE-t hagyod az ONT-nak, PPPoE Passthrough kikapcs. A saját routered WAN-ja statikus IP, megadsz neki egy ONT tartományába tartozó IP-t, DNS-t, az átjáró az ONT IP-je, ezek után bekapcsolod a dual WAN-t, load balance, és ugyanúgy statik IP ugyanazok a beállítások, nyilván az IP térjen el.

Kár is próbálkozni, most nézem, hogy annak a routernek gigabites portjai vannak... Ugyanott lennél, mint az ONT-tal, egy LAN-on nem fogja kitolni magából... Ha az ASUS támogatja a link aggregációt, akkor a fent leírtak után kell egy link aggregáció 2 másik porton a PC-d felé, aminek szintén tudnia kell és minimum 2 db gigabites hálókártya.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117035) JSandor válasza DJ. Ru$y (#117034) üzenetére


JSandor
tag

Ja akkor egyszerűbb lenne olyan routerrel amin van legalább egy 2.5 gigabites lan port és ugyanúgy dual wan nal load balance ahogy leírtad.

(#117036) Garold válasza DJ. Ru$y (#117030) üzenetére


Garold
senior tag

Ez már jópár hete nem így van, már optikán is megy 2 PPPoE session.

Sőt, hibás jelszóval is lehet kapcsolódni xDSL és optikai technológákon. A végpontnak, a felhasználónévnek egyeznie kell.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#117037) szabogabor10 válasza Garold (#117036) üzenetére


szabogabor10
veterán

2 PPPoE session? Ez azt jelenti, hogy csatlakozhat egyszerre az ONT és a saját router is?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117038) Garold válasza szabogabor10 (#117037) üzenetére


Garold
senior tag

Pontosan! Egyszerűsítettek az authentikáción, de picit bonyolítottak is rajta a háttérben komplexebb ellenőrzések és szabályrendszerek döntik el, hogy mehet e kapcsolódás.

#117039: mennie kell, de gyakorlatban még nem volt lehetőségem kipróbálni, nem voltam mostanában édesanyámnál. Jelezz légyszi vissza mit tapasztalsz! De az ONT-m hetek óta hibás jelszóval van fent 😃A session idő változásról nincs infóm....

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#117039) szabogabor10 válasza Garold (#117038) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ennek örülök. Köszi az infót, próbálom is ki mindjárt. :)
Emiatt van, hogy pár hete nem tart ki 7 napig 1 PPPoE session?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117040) norba69 válasza DJ. Ru$y (#117034) üzenetére


norba69
senior tag

A T eszköze alapból nem támogatja a link aggregationt, csak machinával.
Én egy T 1000/1000 és egy digi 1000/300 netet használok egyszerre, windózós gépen oldottam meg a load balance-ot, meg egyebeket. Ehhez a kombóhoz fullos torrentes kihajtásra kevés volt az I5-8400, most cseréltem Ryzen9 3900X-re, az már bírja. Routerben erre a célra alkalmas, és nem olajsejk számára megfizethetőről még nem hallottam :)
Routeren a load balancing rendes beállításánál, és a tényleges használatánál bukik el a dolog, win szerveren be lehet lőni normálisan.

(#117041) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#117039) üzenetére


szabogabor10
veterán

És tényleg működik. Hibás jelszóval. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117042) Beniii06 válasza Garold (#117036) üzenetére


Beniii06
őstag

Ez új információ, amint lehet ki is fogom próbálni!

"Got any other secret weapons?"

(#117043) Voice24


Voice24
őstag

Na, nekem nem teljesen világos ez a csomagváltósdi. Néztem, a honlapon a Szuper Családi HD csomagnál már megjelentek a plusz hd csatornák, viszont a tévén nem elérhetők.
Meg fognak jelenni automatikusan, vagy váltanom kell Szuper Családi HD csomagról Szuper Családi HD csomagra, hogy élvezhessem a plusz 12 hd csatornát? ;]
Másik kérdésem, hogy hogyan működik ez a csoporthűség, és mekkora készülékkedvezmény kapható rá? 300/75-ös netem, szuper családi hd tévém és egy alap mobil előfizetésem van most Magenta1-ben, de csak a mobilra van júliustól ketyegő 2 év hűségem, a két otthoni szolgáltatásra a fiókom szerint nincs hűségidő. Hogyan és hol kell kezdeményeznem ezt a csoporthűséget?

(#117044) bul07


bul07
nagyúr

Mostani változás örömére csökkentették a 1éves hűségnél havidíj kedvezményt 1hónapra?
Mert eddig 3hó volt a kedvezményes időszak, legalábbis mikkor utoljára néztem még ennyi volt

Most ránéztem hogy nálam van e változtatás és csak azt vettem észre hogy csak 1hónapon át van kedvezményes díj

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#117045) coco2 válasza DJ. Ru$y (#117032) üzenetére


coco2
őstag

Oké, szóval a címet úgy értettem, hogy 150 mbps-től 1000 mbps-ig elérhető mindegyik sebesség (cím kereső azt adta ki). A digi-től most optikai hálózat van itt, feltételezem, a telekom is azt húzna be.

Diginél olyan kábelmodem van, ami flash-ben tárol config-ot, minden újraindításnál visszaírja a default-okat. Annak folytán nem tudok tartósan megőrizni benne semmi extra config-ot, mint tűzfal szabályok átállítása, portforwarding, semmit. Telekomnál mi a helyzet ezügyben?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#117046) labuwx válasza Garold (#117038) üzenetére


labuwx
tag

Én is kipróbáltam optikán. A routerem tudott 2 párhuzamos PPPoE kapcsolatot létesíteni, és kapott egy-egy publikus IPv4 címet. Harmadik kapcsolatot már nem engedett, és ezután pár másodpercig a meglévők sem tudtak újracsatlakozni (nem szakadtak meg, csak kipróbáltam).

IPV6CP mindkét PPP interfészen sikeres volt, az fe80::b és az fe80::d címeket kapták, de csak az fe80::b interfészen tudok prefixet kérni. Megpróbáltam az fe80::d interfészen csomagot küldeni, a másikon kapott prefixből, de egyiken sem jött rá válasz.

(#117047) Kaba válasza Voice24 (#117043) üzenetére


Kaba
veterán

Nem fog automatikusan megjelenni az új családi HD,ahhoz váltani kell az újra ami egy kis többletköltséggel fog járni.A készülékkedvezmény kalkulácíója tekintetében a Telekom honlapján beírod,hogy milyen szolgáltatásokat szeretnél a címedet megadva 2év hűség vállalásával és látni fogod az árat és a készülékkedvezményt.A megrendelést azt a 1414- es számon kezdeményezheted.

(#117048) Kaba válasza bul07 (#117044) üzenetére


Kaba
veterán

Az egy hónapra történő csökkentés az nem most történt meg,hanem már korábban.Viszont egyidejűleg ezzel a változtatással be lett vezetve,hogy a hűség nélküli ár most megegyezik a hűséges árakkal és bármikor kötbér nélkül felmondható.

(#117049) blackmajesty válasza Kaba (#117048) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

A hűség nélküli ár 2017 október óta megegyezik a hűséges árral a Telekomnál. Ha kap kedvezményt a hűségre, akkor bizony van kötbér. Ne írj olyat hogy a hűség felmondható kötbér nélkül, mert ez nem igaz.
Ha két évet köt, akkor eszközt vásárol, a kapott készülékkedvezmény a kötbér, a hűségidő lejárta előtti felmondáskor azt kell kifizetni.
Ha egy évet köt akkor jelenleg 1 hónapra kp x ft kedvezményt, hűségidőn belüli felmondás esetén ezt a kedvezményt kell kifizetni.
Ha új bekötésről van szó, nem hosszabbításról, akkor egy és két év hűség esetén is kapott még telepítési díj kedvezményt is, ami szolgáltatásonként 5100ft, ha bekötéshez képest 1 éven belül mondja fel, akkor azt is ki kell kötbérként fizetnie.

(#117050) mrzed


mrzed
senior tag

Ezek szerint még mindig nem lehet összefogni két portot a bejövő sávszélességhez, ha nem nat-ol az ont?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.