Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) villamos válasza amadeus11 (#20997) üzenetére


villamos
őstag

Én bementem a legközelebbi T pontba, ahol viszonylag gyorsan elintézték a papírmunkát, és a kezembe nyomták az eszközt. Ráadásul duplanet kedvezményt is kaptam, ezáltal a netre a havi előfizetési díjam nem emelkedett, csak a T -home számla mellett kapok egy T - mobilosat is.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#21002) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ma kaptunk egy olyan hírlevelet a T-Hometól amiben az áll, hogy :

" 1. Pontosítottuk a központi fejállomásról elosztott analóg Kábel TV szolgáltatás keretében terjesztett csatornák a programhelyeit az alábbiak szerint, illetve megszüntetjük a Reflektor csatorna duplikációját (kikerül a Családi csomagból) amely változás érinti az Esztergom csillagpontos és az Budapest - Újlak csatornakiosztásainkat is"

Most akkor ha jól értelmezem a hírlevél első pontját, akkor csak az Analóg kínálatból fog megszűnni a Reflektor Tv vagy az Ip Tv-n is ? Mert az 1. pont alatt van egy ilyen táblázat és ott azt mutatja, hogy a Régi programhelynél (MHz) a Reflektor csatorna a C61 programhelyen volt, viszont nincs új programhelye. Na most erre a kérdésre szeretnék választ kapni.

Előre is nagyon szépen köszönöm a választ, és a segítséget

best regards, egy fórumozó blogger

(#21003) #78121280 válasza Dyrtyho (#21002) üzenetére


#78121280
törölt tag

IPTV-n biztos, hogy marad.

[ Szerkesztve ]

(#21004) Dyrtyho válasza #78121280 (#21003) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na és analógon ? Csak mert a itthon kb van 3 tv, abból csak az egyik Ip-Tvs, a másik kettő analóg

best regards, egy fórumozó blogger

(#21005) [Laca] válasza Dyrtyho (#21004) üzenetére


[Laca]
csendes tag

ha nincs helyi tv, akkor S11 / 231,25mhz

(#21006) Dyrtyho válasza [Laca] (#21005) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ezek szerint akkor az analógon még is csak megmarad a Reflektor csatorna ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#21007) [Laca] válasza Dyrtyho (#21006) üzenetére


[Laca]
csendes tag

ahol nincs helyi tv, ott igen, ahol van, ott az van S11-en.

(#21008) bugsyonic


bugsyonic
tag

Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik a jobb T-home kábel internet, vagy mtelekom-on adsl más szolgáltatónál Szegeden ? Melyik a biztosabb/stabilabb, stb.? Egyszerűsítve Kábel vs ADSL.
Döntés előtt állok, minden segítség jól jön. Kösz!!!

(#21009) polonic válasza bugsyonic (#21008) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem a kábel jobb.

(#21010) hackeeeee válasza bugsyonic (#21008) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kábel.

Véleményem szubjektív...

(#21011) villamos válasza bugsyonic (#21008) üzenetére


villamos
őstag

+1 a kábelre.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#21012) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

No hát kiderült, hogy nálunk nincs kábelnet, csak másik szolgáltatónak.

(#21013) hackeeeee válasza KaiotEch (#21012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:o

Véleményem szubjektív...

(#21014) bugsyonic válasza bugsyonic (#21008) üzenetére


bugsyonic
tag

Köszönöm a válaszokat. Én is arra szavaztam. De még mindig fáj a szívem... Digi 40/20-ról megyek családi csomagra... :(

(#21015) #78121280 válasza bugsyonic (#21008) üzenetére


#78121280
törölt tag

Kábel. :D

(#21016) xcbiker


xcbiker
addikt

Kivitelezhető az, hogy a nevemen lévő, de anyuméknál vidéken felszerelt SAT-TV egyik beltérijét felhozzam és egy másik antennával én is használhassam? Ha kivitelezhető lenne akkor magasabb csomagba váltanék. Mondjuk a lakás tájolása nem a legjobb. :(

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#21017) n@p@lm válasza xcbiker (#21016) üzenetére


n@p@lm
őstag

persze.
saját felelősségre.
a t-home ne tudjon róla;)
ja, mindent neked kell beállítani, ha meghibásodik a box, vissza kell vinned az eredetileg telepített helyre.

(#21018) pakriksz


pakriksz
őstag

hell

szóval akkor azt látom, hogy 1 családi iptv 4000/hó forint tripla kedvezménnyel, analóg családi viszont 4600 és 4 tv-re van osztva. Akkor ezek szerint megérné 1 iptv előfizetést megrendelni, és marad az analóg is? Egyáltalán le lehet-e szűrni az analógot úgy hogy az adat megy?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#21019) kervantas válasza hackeeeee (#18591) üzenetére


kervantas
aktív tag

Régebben feltettem egy kérdést hogy megfér-e az 5megás neten 2 iptv és 2 PC és boldogan tudatom veletek hogy igen!

(#21020) hackeeeee válasza kervantas (#21019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kábelen simán.

Bocs, nem figyeltem, láttam a kérdést.

Véleményem szubjektív...

(#21021) Vangelis válasza hackeeeee (#21020) üzenetére


Vangelis
nagyúr

hehe végül is itt is lehet.

Van már a telefon adóról valami hír T szolgáltatónál :)?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21022) hackeeeee válasza Vangelis (#21021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A vezetékes része ide tartozik, a mobil része nem. :)

Véleményem szubjektív...

(#21023) Vangelis válasza hackeeeee (#21022) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De nekem mind a kettőre hűségem van :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21024) hackeeeee válasza Vangelis (#21023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Max 1412, és rá kell kérdezni, hogy tudnak-e valami tájékoztatást adni.

Véleményem szubjektív...

(#21025) leviske


leviske
veterán

Nah, egy olyan helyzetbe kerültem, hogy végül újra üzletkötőn keresztül rendeltük meg a szolgáltatást ami másnapra meg is jelent a MyT-home felületén. Gyorsban még akkor kipróbáltam (a szerelő anno megmondta, hogy hol keressem a wifi kódját) és rányomtam egy sebességtesztet wifin mobilon (utána pc-n is, nem sokkal másabb eredményt kaptam LANon). Érdekelne, hogy ilyenkor momentán a TV sávszélességébe pofátlankodok bele valahogy vagy most momentán komolyan 0,6Mbps-t kapunk majd a 25-ből (Végül meggyőzött a srác, hogy ezt válasszuk az 50 helyett.)?

A padláson el van osztva a kábel és nem tudom, hogy cserélték-e az elosztást.

MOD: Ez már csak azért is érdekelne, mert ki lett centizve, hogy minimum a UPC net megszűntével legyen T, de egyelőre se híre se hamva a szerelőknek, pedig múltkor 4 nappal előre szóltak, UPC-s net meg holnap van utoljára.

MOD2: Az új számunkat amúgy milyen formában fogják közölni? Majd a szerelők hoznak valami iratot?

[ Szerkesztve ]

(#21026) Vangelis válasza hackeeeee (#21024) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem tudnak még ott semmit.

.. vagyis nem akarnak tudni. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21027) hackeeeee válasza leviske (#21025) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A telefonszámnak elvileg majd szerződésen kéne lenni, bár azt központilag is tán meg tudják mondani.

Ha elvileg volt szó arról, hogy mikor mennek ki, akkor rá lehet kérdezni, hogy mi a helyzet, de asszem max 30 nap a bekötési idő..

Véleményem szubjektív...

(#21028) #78121280 válasza leviske (#21025) üzenetére


#78121280
törölt tag

Telefon számot már látnod kellene a My T-Home-ban. Ha ott nem látszik akkor a szerződéseden rajta lesz.
Netes részt nem értem. :DD
IPTV-ról van szó? Mert az IPTV nem vesz le semmit a netből. :)

(#21021) Vangelis
Telefon adóról még nem tud nyilatkozni a T.

[ Szerkesztve ]

(#21029) hackeeeee válasza #78121280 (#21028) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a rész Nekem is zavaros volt, azért nem is írtam ahhoz a részhez. :D

Véleményem szubjektív...

(#21030) leviske


leviske
veterán

(#21027) hackeeeee: 7-10 napot mondott a srác, holnap lesz a 10..

(#21028) Roli27: A netes rész lényege: Most, hogy rácsatlakoztam próbából a HGW-re, az IPTV számára nyújtott kapcsolaton keresztül szörfösztem, vagy onnantól, hogy eltudom érni a netet, akkor az már a rendes internetkapcsolat? (Ha lényeges: Cisco 3925-öst kaptunk)

(#21031) hackeeeee: Értem. Akkor csak azután fogják aktiválni a hozzáférésünket, miután kiküldtek egy szerelőt?

[ Szerkesztve ]

(#21031) hackeeeee válasza leviske (#21030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah értem.. Hát merész kijelentés volt.

Elvileg ha nincs külön net csomagod, akkor is valami nagyon minimális sávszélesség van, mert ugye az IPTV-nek kell internetkapcsolat.

Szal ha net csomagod nem aktív, attól még előfordulhat, hogy valamiféle net van, ha van IPTV.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21032) #78121280 válasza leviske (#21030) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ahogy hackeeeee bácsi írta :D egy minimális net kapcsolat ilyenkor is van azt hiszem 1/1.

(#21033) hackeeeee válasza leviske (#21030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg igen. Ő viszi a szervlapot, az után fog menni a dolog. Elvileg ugye ez központi dolog, de elvileg akkor.

HGW ki-bekapcsot csináltál mostanság?

Véleményem szubjektív...

(#21034) leviske válasza hackeeeee (#21033) üzenetére


leviske
veterán

Igen, volt ki-bekapcs, mert hétvégén áthelyeztük a fal túloldalára, a másik szobába, hogy a kertben legyen jel.

És ha felhívom a 1412-t, akkor ott lehet aktiváltatni arra hivatkozva, hogy nekem csak a telefon esetében van szükségem szerelőre? Csak mert a kábelezés már ígyis-úgyis meglesz, mire jönnének.

(#21032) Roli27: :R

(#21035) hackeeeee válasza leviske (#21034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ezt az ügyintéző intézi.. Bár, hivatalosan azért kéne a szerelő hozzá, mert Neki kell központilag elintézni, ha jól tudom.. Szal "simán" a 1412-n ezért nem tudod elintézni.

Annyit lehet tenni, hogy arra rákérdezni, hogy mégis, hogy áll a dolog.. Elmondhatod, hogy ezért is rendelted meg, mert azt mondták, hogy ennyi idő alatt megcsinálják, és számodra fontos lenne a szolgáltatás..stb, stb.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21036) leviske válasza hackeeeee (#21035) üzenetére


leviske
veterán

Okés. :R Akkor felkeresem az ügyintézőt, hátha tud még ma alkotni valamit.

(#21037) #78121280 válasza leviske (#21036) üzenetére


#78121280
törölt tag

Végül is mivel már nálad van a Cisco EPC3925 így a netnek hamarosan be kéne indulnia, teloval szintén ez a helyzet, nem feltétlenül kell hozzá szerelő.
Telot pl úgy lehet észrevenni, hogy már megy, hogy világit a Tel 1 és Tel 2 led.

(#21038) hackeeeee válasza #78121280 (#21037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudni, hogy az aktiválási procedúrát mennyire, hogy mint csinálták végig nála... Én is úgy gondoltam, hogy nem kéne hozzá szerelő, de lehet, hogy ez miatt kell.

Véleményem szubjektív...

(#21039) leviske


leviske
veterán


A ping kellemesen hat. Remélem marad ilyen.

(#21040) polonic válasza leviske (#21039) üzenetére


polonic
félisten

Ez kábelnet, igaz? A feltöltési sebességből ítélve.

(#21041) leviske válasza polonic (#21040) üzenetére


leviske
veterán

Igen, igen. Opti itt csak digitől lesz, ha valaha beengedik őket üllőre.

(#21042) Gedeon31


Gedeon31
addikt

VDSL-nél elég gáz szerda óta hol van net ,hol nincs ,hol szakadozik ,hol nem.

Állítólag most sikerült megcsinálni ,de röhelyes szerintem ennyin szenvednek vele.

(#21043) fradi81


fradi81
veterán

hello
EZ a Kábelnet extra 3120Ft végleges ár lenne ha átváltok rá 1 év hűséggel, vagy csak 1 hónap?

moto g72, Ninebot d28e

(#21044) leviske válasza fradi81 (#21043) üzenetére


leviske
veterán

1 évre szól, de be kell hajtanod magad a távszámla alá.

(#21045) fradi81 válasza leviske (#21044) üzenetére


fradi81
veterán

Az kb annyi hogy minden hónapban klikkeléssel fizetem be a havidíjat a számlámról? Van valami hátránya?

moto g72, Ninebot d28e

(#21046) #78121280 válasza fradi81 (#21043) üzenetére


#78121280
törölt tag

Egy évre szól. Ne hagyd ki. Nálunk Hódmezővásárhelyen 2 évre is adják 2920 Ft-ért.

Távszámlán a számla kiegyenlítés egyszerű.
Lehet csoportos beszedési megbízást adni, vagy akár bankkártyáddal is fizethetsz. Egyszerű. Nincs hátránya.

(#21047) KaiotEch válasza #78121280 (#21046) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hogy miiiiiii? 25mbit <3000? Az hogy?

(#21048) #78121280 válasza KaiotEch (#21047) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ezek ilyen regionális akciók, speciális csomagnak is nevezik, ott szokott ilyen jó árba lenni ahol van konkurencia, de nem csak netre van ám hanem pl nekem az IPTV családi 2800 Ft, Kábeltelefon alap 0 Ft.

(#21049) fradi81 válasza #78121280 (#21046) üzenetére


fradi81
veterán

Csak regisztrálok a távszámlán neten és annyi kész is? Ha nem a csoportos beszedést választom hanem a kézit, akkor van valami levonás befizetéskor? valami tranzakciós díj féle.

moto g72, Ninebot d28e

(#21050) KaiotEch válasza #78121280 (#21048) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ééértem.. hát nekem adhatnának akcióba egy repeatert a dslam és a ház közé :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.