Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81901) #22718208 válasza HoTaZo (#81900) üzenetére


#22718208
törölt tag

noreply@ címről eleve nem is jön számla.

(#81902) HoTaZo válasza #22718208 (#81901) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem, ezek számla értesítők. Ugyanaz a cím szövege van mindkettonek. Sőt az indamailos levelezőmben színekkel tudom kihangsúlyozni a feladókat és hiába adtam meg a normál telekomosat az egyik színnek, ezt is annak veszi és adja neki azt a színt.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#81903) adika4444 válasza HoTaZo (#81902) üzenetére


adika4444
addikt

Sajnos a headert elég csúnyán lehet hamisítani, így úgy látja a levelező mintha a T írt volna...

üdv, adika4444

(#81904) #22718208 válasza HoTaZo (#81902) üzenetére


#22718208
törölt tag

Azért az indamail sem egy világszám.
De talán még jobb mint a többi magyar.

A lényeg,hogy ugyfelszolgalat@ -ról jön a hivatalos értesítő.
A befizetés visszaigazolása jön a noreply@ -ról.

[ Szerkesztve ]

(#81905) HoTaZo válasza #22718208 (#81904) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem is esek bele a csapdába.
Valójában, mire megjön a számlaértesítő, már be is van fizetve, mert eddig mindig néztem a T oldalán, hogy megjött-e már.
Most is csak jeleztem, hogy jött a már befizetettről az értesítő s másnap a kamu, ami egy az egyben (betűről-betűre, számról-számra) ugyanaz volt, mint a kollégának.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#81906) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kaptam egy -10.000 ft-os számlát a T-től, de nem tudom mire. Hogyan tudnám kideríteni, hogy miért kaptam ezt a "kedvezményt"? Gondolom levonják a kövi számlából.

(#81907) dptrsk válasza -secret- (#81906) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1412 felhívni, s megkérdezni?

(#81908) tPedro_ válasza Tigerclaw (#76557) üzenetére


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Nalatok mukodik a husegpontok bevaltasa?
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/akciok-kedvezmenyek/husegprogram/akcios-kupon

A "Telekom mobilszolgáltatás-ügyfélként" link normalisan bejon. (A status baron is latszik, hogy epkezlab linkre mutat.)

A "Telekom otthoni szolgáltatás-ügyfélként" linkre viszont hibauzenetet dob. (A link is egy katyvasz, de gondolom ez csak az oldal felepitese miatt van.)

Vagy a "A művelet során hiba lépett fel A művelet során sajnos hiba lépett fel. Kérjük, indítsd újra a folyamatot!" uzenet fogad, vagy egy ido utan a Profil Beallitasai oldalra dob ki.

Tobb geprol es tobb bongeszobol is ez az eredmeny.
Telekom fiokot hasznalok.

Udv.
Tpedro

(#81909) wal_hu


wal_hu
csendes tag

Sziasztok!

Remélem nem offtopic...

A kérdés az lenne, hogy mi a teendő akkor ha egy használaton kívüli telefonkábelt szeretnék lecsatlakoztatni az utcán lévő oszlopról?

Köszi előre is!

(#81910) kabelmania27 válasza wal_hu (#81909) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Hivatalosan úgy működik, hogy ügyfélszolgálatnál (pl emailbe) megrendeled a kábel leszerelését aminek díja van, nem hivatalos verzió, hogy a házról leakasztod és az oszlophoz teszed feltekerve, de előfordulhat hogy kifogják számlázni.

[ Szerkesztve ]

(#81911) wal_hu


wal_hu
csendes tag

Köszönöm!

(#81912) Tocsman válasza joe-ker (#81897) üzenetére


Tocsman
csendes tag

Én ugyanezzel a tartalommal kaptam levelet a mai napon (2017.05.26.).

A szöveg fordítógéppel történő lefordítása mellett az is gyanús lett, hogy több címzettnek küldték egyszerre.

Érdemes vigyázni!!!

(#81913) regener válasza regener (#81325) üzenetére


regener
veterán

Erre valaki? :D

(#81914) the_one


the_one
tag

Kaptam a napokban egy felmondott előfizetőnél maradt ADB 5800S SatTV beltéri egységet. A régi előfizető az állítja, hogy ő ezt a készüléket anno megvette. :U Én úgy tudom, hogy ezek a cuccok végig a szolgáltató tulajdonában maradnak és csak bérelni lehet. Az előfizetés megszűnésével vissza kell juttatni a szolgáltatónak. Gondolom ezek a készülékek a Conax Chip ID alapján vannak párosítva az előfizetői dekóder kártyával. Van arra lehetőség, hogy ezt a készüléket egy jelenleg élő előfizetéssel használjuk? Vagy inkább ne próbálkozzak a 1412-őn?

(#81915) mbalint987 válasza the_one (#81914) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Műszakilag továbbra is használható a beltéri, mindössze össze kéne rendelni a kapott chipkártyával, amit viszont nagy valószínűséggel nem fognak megtenni. A box egyébként maradhatott az előfizetőnél, ha nem vitte vissza és kiszámlázták neki. Az összepárosítást a szerelők végzik, ha van szerelő ismerősöd, kérdezz rá.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#81916) Klown válasza the_one (#81914) üzenetére


Klown
aktív tag

Szia!

Igen, a legelején, még 2008 környékén meg lehetett vásárolni a box-ot. Sajnos hivatalosan nem tudod mire használni, de hátha találsz alvállalkozót, aki tán egy vékonyabb Nokiás dobozért cserébe beaktiválja egy új kártyával. Ha ez az út végképp nem járható, akkor pedig van rá mód, hogy Enigmásítsd, s nem kell kidobni. (Proci csere után felmegy rá az Enigma2 OS.) Részletek ezen a fórumon.

Üdv: Klown

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#81917) maxxenergie válasza regener (#81325) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Tudtommal össze nem vonható és csak teljesen új mobil előfizetés mellé kérhető az 50000 ft készülék kedvezmény tehát ha régi előfizetés lett magentába vonva az mellé nem jár csak ha magentához új előfizetést kötöttél volna és az lenne bevonva úgymond első készülék kedvezmény de a Magenta TV készülék kedvezmény járhat ha az érdekel..

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81918) Sharkweb válasza tPedro_ (#81908) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Otthoni szolgáltatás esetében nem lehet a hűségpontokat beváltani, csak mobil esetén.

(#81919) tPedro_ válasza Sharkweb (#81918) üzenetére


tPedro_
őstag

És ez mikor változott meg? Régebben lehetett. Mire jók így a hűségpontok?

(#81920) regener válasza maxxenergie (#81917) üzenetére


regener
veterán

Köszi. :R

Dec 30-án lett itthoni net+telefon elsőnek, majd jött a tv és 3 új mobil előfizetés 2 éves hűséggel, csak készülék nem lett vásárolva egyikhez sem.

(#81921) maxxenergie válasza Sharkweb (#81918) üzenetére


maxxenergie
senior tag

(#81919) tPedro_

De be lehet váltani a pontokat otthoni előfizetés esetén is otthoni eszközökre, otthoni telefon készülék vásárlásra pl.. De ha kéri az összeregisztrációt a mobillal onnan a teljes mobil + otthoni pontokat is beválthatja bármire amire beválthatóak otthoni és mobil oldalon tartozék stb... de előtte össze kell regisztrálni az otthoni + mobil KAP pontokat.

(#81920) regener

Akkor élhetsz utólag is a kedvezménnyel a Magentába bevont új előfizetésre melyre anno nem lett készülék vásárolva.

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81922) kircsike válasza tPedro_ (#81919) üzenetére


kircsike
tag

Be lehet váltani a hűségpontokat, de csak személyesen hivatalos T-Home üzletben.

Előbb olvasnom kellene. maxxenergie már válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#81923) maxxenergie válasza kircsike (#81922) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Én úgy tudom hogy Online is be lehet váltani, ha mondjuk othhoni készüléket választ akkor ott felajánlja ezt a lehetőséget ha rendben működik a online shop és be is tudja váltani én már csináltam ismerősnek ilyet rendelésnél.

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81924) kircsike válasza maxxenergie (#81923) üzenetére


kircsike
tag

Sajnos online nem lehet.
Ebből volt egy panaszügyem a Telekommal és innen tudom én is.

(#81925) Andris837


Andris837
senior tag

Szép napot! Online felületen jelzett a rendszer a napokban, hogy hamarosan lejár a hűségem és ha gondolom újítsam meg a csomagom, vagy váltsak nagyobbra. Örömmel láttam, hogy a címemen elérhető az 50 mbit/s. Meg is rendeltem, elvileg ma jön a szaki nemsokára beüzemelni. Állítólag új HGW-t kapok. Milyet adnak mostanság? Eddig a fehér ZTE volt, nem voltam vele teljesen megelégedve. A sebesség 20 mbit helyett csak 15-16 volt, ha ment az iptv akkor 11-12 mbit. Kíváncsi leszek lesz e így 50 mbit-em. :U

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#81926) Dumi86


Dumi86
senior tag

Sziasztok. Tud-e valaki valami infót hova lett az Ipv6? :Y Pár nappal ezelöttig teljesen jól ment,most meg eltűnt még a Speedport menűjéből is. Ez másnál is így van? Restartot csináltam többször is,plusz áramtalanítást is. Érdekes hogy egy működő dolgot miért tüntet így el a kedves Telekom?

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#81927) tPedro_ válasza maxxenergie (#81921) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi a valaszt, kozben sikerult. Nemsokkal az elozo kommentem utan, ugyanugy probaltam mint elotte.

Sikeresen valtottam ki online, Lira kupont, az Otthoni elofizeteshez tartozo huseg pontokbol. Emailben kertem.

"Telekom Kapcsolat Program Pontkupon
A jelenlegi Pontkupon a Telekom otthoni szolgaltatasokon kerult ertekesitesre a Kapcsolat pontjaidnak bevaltasaval."

Ezek szerint az oldal nem mukodik rendesen. Teljesen random, hogy hibauzenetet dob-e vagy sikerul-e a bevaltas... :(((

[ Szerkesztve ]

(#81928) maxxenergie válasza tPedro_ (#81927) üzenetére


maxxenergie
senior tag

:C

(#81924) kircsike Akkor csak lehet, elvileg kéne működnie az otthoni készülék vásárláskor is a pont beváltásnak Online. Ha nem akkor többször kell próbálni, mert az oldal néha hibásan működhet mint a példa is mutatja :W :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81929) Steven


Steven
addikt

Hali egy kérdés :
Kábel modem elé berakok egy elosztót a tv miatt az mennyire teszi tönkre a netet?

Ha be rakhatok elosztót milyet vegyek? :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#81930) mbalint987 válasza Andris837 (#81925) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Valószínűleg ADSL2+ eszközöd van, azt fogják cserélni a technológiától függően egy Speedport W724V-re (talán ezt már kifuttatták), vagy egy Speedport Entry 2i-re, esetleg egy ZTE H368N-re (bonding esetén). Az első kettőről sok jót nem mondanék, modemként rendesen funkcionálnak, egyébként én mögéjük raknám a saját routerem. Az utolsó van felszerelve nekem (a ZTE), az rendesen működik, teszi a dolgát, ahogy illik.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#81931) Jorus


Jorus
nagyúr

Sziasztok, szeretnék a nyaralóba netet rendelni, helyileg Orfűre. Mi ennek a menete? Bemegyek egy T-Pontba, és ott el tudok intézni mindent? Amennyiben az adott helyen (utca/házszám) elérhető a szolgáltatás természetesen. Mi szükséges ehhez? Tulajdoni lap, személyazonosító igazolványok, vagy kell vmi egyéb spéci is? Köszönöm előre is! (Elég hülye kérdés, tudom, de sajnos a T-Home oldala katasztrofális.)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#81932) taki01 válasza Jorus (#81931) üzenetére


taki01
őstag

Csak a személyigazolványra lesz szükség. A neten meg megtudod nézni hogy mi érhető el nálad és meg is tud rendelni. A nincs kedved bajlódni a webes rendeléssel akkor bemész a tpontba és ott is megtudod rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#81933) maxxenergie válasza Jorus (#81931) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Javaslom inkább a 1414 felhívását, és ott rendeld meg a személyi iagzolvány fog kelleni hozzá adatokat kérik. Ez azért is praktikusabb, mert egyből látják megrendelésnél, hogy mehet-e ha igen milyen sebeséggel a csomag. Szóval ne személyesen intézd szerintem....

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81934) DJ. Ru$y válasza maxxenergie (#81933) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

+1, de 1412

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81935) #22718208 válasza Dumi86 (#81926) üzenetére


#22718208
törölt tag

724V -ből nekem is eltűnt. A helye ott van ,de most nekem sincs ipv6 címem.
Gondolom csak egyenlőre tesztelgetik a dolgot.
(ha itt nem olvasom, észre sem veszem hogy nincs)

(#81936) Jorus


Jorus
nagyúr

taki01 és maxxenergie: köszönöm szépen a válaszokat! :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#81937) Gubek-Einste válasza Steven (#81929) üzenetére

Attól függ milyet teszel be és milyen nálad jelenleg a jelszint.
Mindenképpen kettes osztót vegyél ami 5-100x MHz-s és CE jelzésű.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81938) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Valaki tud Telekomos settopbox felvételi nyelvén?
Én azt hittem eddig, hogy megértettem, de most rám cáfolt.
Van egy sorozat (Agymenők) minden nap megy, délelőtt és délután is. Szerdánként 21 órakor vannak új részek. Azt akartam beállítani, hogy csak ezeket a szerda esti részeket vegye fel.
Az nem jó, ha a sorozatfelvételt mindennap 21 órára állítom, mert akkor is felveszi az összes már 19 órától kezdődő epizódot. Hiába állítom be, hogy csak az első adást vegye fel, nem érdekli, csak a délelőtti részeket nem veszi fel. Az estit mind.
Rámentem a következő szerdai epizódra, hogy azon állítsam be a 21 órát és csak első adást. Szépen visszamenőleg és előre is beállította a 19-21 óráig az összeset.

Mit kéne még (ha van egyáltalán más lehetőség, amit én nem találtam) beállítani, hogy egy sorozatnál ne akarjon minden epizódot csak a kívántakat felvenni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#81939) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Van egy Speedport Entry 2i eszközöm, V1.0.0_HU_T2P3 szoftver verzióval, létezik újabb fw-rá ha igen hol tudom letölteni?

Köszi

(#81940) maxxenergie válasza DJ. Ru$y (#81934) üzenetére


maxxenergie
senior tag

1414 lett a 1412 de szerintem még utóbbi is elérhető .. honlapon még 1412 van ez igaz de 1414 az új egységes hívószám lakossági ügyintézéshez /Mobil-Otthoni/.. ami már él is de a lényeg mindkettő jó :C :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#81941) DJ. Ru$y válasza sittes79 (#81939) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha van is, sehonnan. Távolról kapja a frissítést, nem tudsz hozzányúlni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81942) Dumi86 válasza #22718208 (#81935) üzenetére


Dumi86
senior tag

Na ez "jó"hír,akkor nem csak nálam van így :) Már próbáltam áramtalanítást,újrainditást mégse javult meg és a netsebesség se az igazi,de akkor talán 1-2 nap és visszatér normálisan :R

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#81943) blg válasza HoTaZo (#81938) üzenetére


blg
senior tag

ezt nem tudod beállítani. de a felvételre várók listájából tudod törölni még felvétel előtt, ami nem kell. kicsit macerás így

(#81944) Adama123 válasza HoTaZo (#81938) üzenetére


Adama123
tag

Kitörlöd egyenként a felvételre váró műsorok közül, amelyik nem kell.

(#81945) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Erre a hétvégére a telekom korlátlanná tette a netem, aminek persze örülök, de a mobilnetem miként tudnám rákötni a gépemre? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#81946) sajby válasza makoss (#81945) üzenetére


sajby
senior tag

MIlyen teló? (android?wifi van a gépen?)
mert ha robotos,akkor beállítások- internetmegosztás és vezetékkel vagy vezeték nélkül rákapcsol :)
Nálam is élvezkedés van most a sebesség terén.Az eddigi 6 megás ADSL-hez képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#81947) DJ. Ru$y válasza makoss (#81945) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És ennek mi köze a Telekom otthoni szolgáltatásaihoz? :)

A legjobb ezt talán a telefonod topic-jában megkérdezni, mivel telefon-/op.rendszerfüggő a dolog vagy pedig a Telekom mobilos fórumában, bár szerintem ez sem a témának megfelelő topic.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81948) HoTaZo válasza blg (#81943) üzenetére


HoTaZo
őstag

& adama123
Igen, azon túl vagyok. A rákövetkező hétinél már megint volt valami kavarodás, mert a szerdai újat csak kézivel lehetett beállítani és a többivel se tudott mit kezdeni.
Műsorváltozást jelzett.
Eleinte 143 adást, aztán az új már a146. Lett. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#81949) semetka


semetka
őstag

Kellene egy kis segítség. Olvastam régebben hogy zavarhatja a net a régi DTV rendszeren működő tv-ket. Mostanában észrevettem hogy ha bekapcsolom az asztali gépet teljesen szétesik a a kép abban a szobában ahol még DTV van. Mi okozhatja?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#81950) Gubek-Einste válasza semetka (#81949) üzenetére

Általában pont fordítva szokott lenni vagyis a tévé zavarja a netet.
Milyen osztóval van elosztva a kábel?
Van a tévés ágon HPF/visszirány szűrő?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.