Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82801) lufi7 válasza OldMike (#82799) üzenetére


lufi7
aktív tag

Kapják be!

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#82802) alexander12 válasza alexander12 (#82577) üzenetére


alexander12
aktív tag

Nincs a telekomnak még olyan eszköze, ami kezelni tudja a bondingot és a gyorsítós simet. :(

kíváncsi, OP8T

(#82803) DJ. Ru$y válasza alexander12 (#82802) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha mondtad volna, hogy bondingod van, ezt akkor is megmondtuk volna, 1 db SIM-es eszköze van egyelőre a T-nek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82804) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Lehetséges,hogy a T oldala a rossz? A számla szerint és én is úgy emlékszem 2017.10.30.-án lejár a hűség Az oldal szerint 2019.05.26. a lejárat. Ami biztos,hogy én nem újítottam meg mert eleve váltáson gondolkodom.

(#82805) Kékes525 válasza kisapa (#82804) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam nagyon sokszor rossz állapotot mutat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82806) bopeti98 válasza kisapa (#82804) üzenetére


bopeti98
őstag

Szerintem az a mérvadó ami a számlán van, de ha felhívod a 1414-et ott is megmondják a pontos lejárati dátumot.

(#82807) Kékes525 válasza bopeti98 (#82806) üzenetére


Kékes525
félisten

Én ilyenkor sokszor megtettem és mindig nekem volt igazam, a site téves információt mutatott.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82808) bopeti98


bopeti98
őstag

Ma hajnalban nálunk is lefrissült mind a 3 box. Szerintem nem olyan rossz az új felület, a szövegek, leírások is olvashatóak, bár ez már lehet egy javított változat, nem tudom.
Viszont ez az Archív TV elég kaki. Pl a Fox-ról ami még érdekelne is, egyetlen egy műsort sem lehet visszanézni, függetlenül attól hogy a T honlapján fel van sorolva mint archív tv "kompatibilis" csatorna, de pl az RTL2-ről is csak az esti híradókat lehet visszanézni. A többi műsort nem. Ennek így túl sok értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

(#82809) Kékes525 válasza bopeti98 (#82808) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy a későbbiekben fogják feltölteni tartalommal. Legalábbis remélem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82810) 313313


313313
addikt

Magenta 1-ről szeretnék kérdezni. Olvastam az öszefoglalóban, láttam, hogy az utolsó módosítás márc 24.
Augusztus közepe/vége felé lejár a hűségem. Jelenleg Családi+HD, Hoppá plusz+számkijelzés, Netmánia L van 7.800ft körül van/hó Magenta1 Speciális kedvezménnyel. Ahogy nézem ha újra aláírok 2 évet, olyan 8.200-8.300 huf lenne havonta.
Kérdés az érdemes-e kivárni, hátha mennek lejebb az árak, illetve történik valami változás? Gondolok itt az új jogszabályra, vagy az csak mobilra vonatkozik? (1 évre lehet csak hűséget aláírni...)
Váltsak át Flippre, az havi 4k, majd a fele és kb ugyan azt kapom (fonom nincs mert optikán jön a net, a mobiladatos tv-t nem használom ki, Családi mobilopció van, de az 1k ha fizetni kell érte, még így is jobban jövök ki, vezetékesen egyenlőre olyan 2-3 órát telefonálunk az 5Ft/perccel 900-1.000 huf).
Mobile hűségem is lejár, bár arra kapok 25%-ot, az flippre is adják?
Gyakorlatilag Tv-t nem is nagyon nézünk de azért "jó az ha van".

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#82811) villamos válasza Kékes525 (#82809) üzenetére


villamos
őstag

Nem. Az ArchívTV Júli. 1 -től megszűnik.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#82812) szalai112 válasza 313313 (#82810) üzenetére


szalai112
senior tag

Mondom a flip és a telekom nem kombinálható!
A flip oké olcsó stb, de akkor semmilyen kedvezmény nem jár a havidíjas előfizetésre, csak akor ha leszmég egy előfizu.
Ha nem írsz alá hűséget a telekomnál akkor emelkedik a havidíjad az othoni szolgáltatásra.
Ha leviszik 1 évre a hűséget akor emelkedik az ár.

[ Szerkesztve ]

(#82813) Kékes525 válasza villamos (#82811) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez viszont rossz hír.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82814) DJ. Ru$y válasza 313313 (#82810) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy a kolléga írta, a FLIP nem Telekom, úgy kezeld, mintha külön szolgáltató lenne. Lesz egy otthoni FLIP előfizetésed, és lesz egy Telekom mobil előfizetésed.

(Nem véletlen van a FLIP-nek külön topic-ja és nem maradt ebben a témában.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82815) blg válasza villamos (#82811) üzenetére


blg
senior tag

Nem szűnik meg. Korábban fizetős volt, most meg ingyenes lett, ezért nem lehet már előfizetni rá.

(#82816) Livius


Livius
őstag

Sziasztok!
Észrevettem, hogy mostanában már nem jön csontra a 30 Mbit/s-es sebességem, 2-3 Mbit/s-el csökkent a letöltésem. Van egy régi DSL infós képem, amikor még megvolt a 30 Mbit/s, és látszódnak a változások. Ilyen mértékű változás és romlás mitől lehet? Lehet ezzel valamit kezdeni?

Februárban még 30 Mbit/s-el jó volt teljesen a VDSL vonal.

Most leromlott VDSL vonallal.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82817) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Frissült a menürendszer ma nálam is. A design tetszetős, bár nekem a korábbival sem volt gondom.
Ami viszont nagyon hiányzik, hogy nem mutatja alapból a következő műsort az aktuális alatt. Annyira jó volt, hogy csak a "fel" nyíl nyomogatásával végiglapoztam fél perc alatt az 50 csatornát, és láttam ,hogy mi lesz a következő műsor, érdemes lesz-e odakapcsolni?
Most meg csak az épp aktuálist írja ki, ha látni akarom a továbbiakat is, mindig nyomni kell egy > nyilat is... Nem lehet ezt valahogy visszacsalni? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#82818) spici válasza Livius (#82816) üzenetére


spici
tag

Ez egyáltalán nem romlott, legalábbis ez nem romlásnak minősül.

(#82819) Livius válasza spici (#82818) üzenetére


Livius
őstag

Akkor minek mondjam ezt, amikor az eddigi 30 Mbit/s már csak 28 Mbit/s letöltésben speedtesten és mindenhol máshol tesztelve?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82820) Andie válasza Livius (#82819) üzenetére


Andie
őstag

Nekem rendszeresen van ilyen, néha napokig. Sőt, már megfigyeltem, hogy néha, ha HD csatornát nézek az IPTV-n, akkor leesik a sebesség 5-10 megabitet. Máskor meg nem. Nagyon rapszódikusan működik, én már nem is bosszankodok miatta. 120 megás netem van, ha 80 fölött megy, én már nem is hívom őket.
1-2 havonta van nagyobb gondom, 5-10% ping loss, szakadozás, akadozás, no akkor megy a telefon, de általában másnapra rendbehozzák.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#82821) spici válasza Livius (#82819) üzenetére


spici
tag

Hát 1x lehet szakadozott, és úgy maradt 30 megán, vissza meg nem húzza a rendszer.

(#82822) Livius válasza spici (#82821) üzenetére


Livius
őstag

Alapból Netmánia L 30 Mbites csomag lenne ez. Most 1 hete lett érdekes, hogy a szinkronizálás után nem ugyan azok az értékek, amik régebben voltak. Amúgy IPTV-ém nincs, csak VOIP telefon. Ami még érdekes, mintha az IPv6 bekapcsolódott volna mostanában ebben a Speedportban.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82823) btz válasza spici (#82821) üzenetére


btz
addikt

De. Húzza. Nekem egyszer le ment 25-ig. Aztán két reszinkron után vissza ált 30-ra. Igaz a veszteség miatt jó lenne a 33-as szinkron, akkor kijönne pont a 30 mbps a kliensen is.

ⓑⓣⓩ

(#82824) btz válasza Livius (#82822) üzenetére


btz
addikt

Mintha? Ezt miből vetted észre? Mert az admin felületen leellenőrizhető a konkrét tényállás.

ⓑⓣⓩ

(#82825) Livius válasza btz (#82824) üzenetére


Livius
őstag

Tegnap még volt IPv6 Addressem, ma már viszont nincs, egy HGW restart óta. :D

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#82826) mbalint987 válasza Livius (#82816) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Picit tényleg romlott a vonal, mert a csillapítás egy kicsit nőtt (vagy csak mérési bizonytalanság), meg sokallom a FEC hibáid számát is, de a probléma az SNR Lock, ami a vonalra került. Ilyen előfordulhat akkor, ha a digitális elosztód egy rövidebb időtartam alatt többször is áramtalanítva volt, illetve ha a vonal ténylegesen szakadozott. Jelentsd a T-nek a problémát!

IPv6 hiányát megemlítheted nekik, de nem nagyon fognak tudni vele kezdeni valamit, lévén xDSL alatt úgy tűnik, a technológia tesztelés alatt áll.

(#82823) btz: Ha a vonalad tudná a +3 Mbps-t, akkor én beszólnék a helyedben, a T mindig ráhagy a szinkronsebességre pár megát, pontos azért, hogy az ígért maximum menjen.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#82827) Klown válasza villamos (#82811) üzenetére


Klown
aktív tag

Cáfolom az aláírásodat. Optika van nálam, s eddig nálam sem lehetett a box-ot párosítani az appos távirányítóval. (Azzal elszállt, hogy nincs azonos hálózaton a box és az eszöz, noha azonos hálózatban voltak.) A héten sikerült egy iPaddal, de vagy 2 percig karikázott, mire végzett.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#82828) Jackx


Jackx
tag

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem volna, ha a Cisco EPC3925 modemet bridge módba kérem az ügyfélszolgálaton, akkor a bele csatlakozó telefon továbbra is működni fog? Nincs iptv se semmi egyéb. Viszont szeretnék egy használható routert tenni mögé.

(#82829) #22718208 válasza mbalint987 (#82826) üzenetére


#22718208
törölt tag

Azóta vagyok én is nyugodt,hogy ezt a tetves snr lock-ot és a lehetőségét is ,kompletten kiherélték a vonalamon.

Nálam jellemzően 1hét után lehúzta a sebességet , csak úgy ,mert valami berendezés hiba volt a kedves telekomnál.
Mióta nincs(hónapok óta) , teljesen jó minden.

[ Szerkesztve ]

(#82830) Krystal_s válasza mbalint987 (#82826) üzenetére


Krystal_s
addikt

"a T mindig ráhagy a szinkronsebességre pár megát, pontos azért, hogy az ígért maximum menjen."
Több, mint 10 éve van T-s netünk, de még soha nem állították egyetlen megával sem nagyobbra, hogy az előfizetett csomag sebessége meglegyen. Mindig 2-3 Mbit/s-el kevesebb volt (ha nem volt snr lock). DSL-nél és most optikán is. Szarrágó egy cég. A jelenlegi optika 30 az első perctől 27-28-at tud. Pedig ez bírná. Semmi elosztó, közvetlen jön a házba és az ONT-ba a kábel.

Más:
Olvasom itt a véleményeket az új IPTV menüről. Meglepődtem, hogy másoknak tetszik. Igazán kellemes látvány, amikor kapcsolgatok (ami elég rendszeres), olyankor majdnem kitakarja már a fél képernyőt az infósáv. Nagyon zavaró. Mást nem zavar? :Y Az előző csatornára visszalépést is elcseszték. Az egyik leghasznosabb funkciót sem tették bele (sat tv-s boxnál alap volt), hogy belehessen jelölni előre műsorokat és azt jelezze, amikor azok kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

(#82831) bopeti98 válasza Krystal_s (#82830) üzenetére


bopeti98
őstag

Az infósáv mérete engem nem zavar, mert nem szoktam kapcsolgatni. Megnyitom a műsorújságot, és ott pörgetem végig a csatornákat. Ha találok valami érdekeset, akkor egy OK gomb nyomással oda kapcsolok. Az előzőleg nézett csatornára visszalépést soha nem használtam. Azt sem tudom a régi szoftvernél melyik gombbal lehetett ezt megtenni, így ez sem zavar.
A műsor emlékeztetőt sem használtam soha. Felvételeket szoktam csak előre beállítani, de ez az új szoftverrel is gond nélkül megy.

(#82832) Gubek-Einste válasza Jackx (#82828) üzenetére

Működni, IPTV-vel is menne, csak a T úgy nem hajlandó átrakni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#82833) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
1 hete mióta frissült ez a csoda fura menü az IP TV T-home rendszer a TV-be azóta igen csökkent a letöltési sebességem.
Érdemes reklamálni,vagy szokjam meg ?
Látom,hogy több embernek csökkent.
Ilyen volt:
[link]

Ilyen lett:
[link]

ui: Látom,hogy szinkronnal volt akinek helyre jött? Az mit jelent? Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82834) Kékes525 válasza Andie (#82817) üzenetére


Kékes525
félisten

Pillanatok alatt végig tudod lapozni a fel le nyilakkal és látod a következő műsort. Ez a réginél is így volt. Navigáció

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82835) dptrsk válasza Kékes525 (#82834) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A régi rendszer kiirta a csatornaváltó sávban, ha nézted a műsort s úgy kapcsllgattál, hogy mi lesz a következő.
Jelenleg ez csak menüből vagy > nyillal elérhető.

(#82836) DJ. Ru$y válasza Pokesz007 (#82833) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem hinném, hogy ehhez az IPTV frissítésnek lenne köze. DSL esetén, ha megy az IPTV az elvesz a sávszélből, vagy SNR lockot kaptál, ami nem kizárt. Fel kell őket hívni és meg kell kérdezni mit látnak, lát-e SNR lockot, ha igen, legyen kedves vegye le. Ugye nem kapcsolgatod ki a modemet/HGW-t folyamatosan vagy áramtalanítasz sűrűn?

A szinkron pedig azt jelenti, amikor az eszközöd felépíti a kapcsolatot a DSLAM-mal (szinkronizálja a kapcsolatot), ezt 5 perc áramtalanítással tudod megoldani, de, ha SNR lockod van, ezzel azt nem oldod meg, sőt még a rendszer rátehet egy lapáttal.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82837) Pokesz007 válasza DJ. Ru$y (#82836) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Igen tudom,hogy elvesz. Akkor is volt eddig 19-es a net,mikor ment az IP TV. SNR lock -ot megtudom valahol nézni?( Láttam,hogy itt valaki írta,hogy lock-ja van képet belinkelve) Nem kapcsolgattam ki. 1 hete magától indult újra,mikor frissített.
Értem,akkor ezt jelenti a szinkron.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82838) #22718208 válasza DJ. Ru$y (#82836) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nem értem én ezt az egész snr lock témát.

A rendszer nagyon bátran osztogat mindenkinek ilyet.
Amit nem értek az az ,hogy miért nem veszi le x nap után automatában, ha nincs hiba.
A telekom erre azt mondja ,hogy ez a rendszer így működik.
Erre mondom én ,hogy ezt a rendszert is emberek tervezték,építették és konfigurálták!!

[ Szerkesztve ]

(#82839) Kékes525 válasza dptrsk (#82835) üzenetére


Kékes525
félisten

Leesett. :D Viszont a mostani több információt ad az éppen futóról, ha jól nézem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#82840) mbalint987 válasza #22718208 (#82838) üzenetére


mbalint987
aktív tag

A rendszer akkor "korrigálja" a szinkronsebességet, ha hibát észlel. Az lehet, hogy Te a vonal működésében nem látsz hibát, de attól függetlenül érhetik olyan hatások és impulzusok azt, ami miatt a központ úgy érzi, a korábbi sebesség már nem lesz tartható. Ettől függetlenül ez a mechanizmus nem biztos, hogy mindig jól működik, ezért van lehetőség manuális beállítások megadására.

(#82837) Pokesz007: Írd meg nekünk, hogy milyen eszközöd van, és segítünk a vonalad adatait kimenteni az eszközből. Ha azt látjuk, akkor tudunk neked többet mondani. Illetve természetesen ha úgy érzed, hogy hiba van, a Telekomot is keresheted.

(#82830) Krystal_s: Optikán én sem értem, miért nem megy a maximális sebesség, de szerencsére xDSL alatt az a tapasztalat, hogy túlhúzzák a vonalat. Ha nem tették meg automatikusan, akkor jelentettem hibára, és a T-s szerelő megoldotta.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#82841) Pokesz007 válasza mbalint987 (#82840) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szia
Speedport Entry 2i (ZTE)
Köszi

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82842) Pokesz007 válasza mbalint987 (#82840) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szerkesztési idő lejárt,de erre gondoltál?
[link]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82843) mbalint987 válasza Pokesz007 (#82841) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Kattints erre a linkre (192.168.1.254), majd az Internet fülre, és a Status-ra. Ehhez hasonló képet kell látnod, erről kérnénk egy képernyőképet úgy, hogy jól látszódjon minden.

A vonalad határeset, ez még most így éppen stabilan megy, de ennél nagyobb sebességet nem hiszem hogy megbízhatóan tudna még annak ellenére sem, hogy a HGW az elérhető sebességnek ~19 Mbps-t becsül letöltési irányban. Adj a HGW-nek egy újraindítást, és ha az értékek számottevően nem változnak, akkor nincs további teendőd szerintem.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#82844) Pokesz007 válasza mbalint987 (#82843) üzenetére


Pokesz007
senior tag

HGW -a routernek? A menübe indítsam újra? Kézileg sajnos nincs.
Idén Január végén lett emelve a sávszél,1 hét mire belőtték. Azóta stabilan ment 19el. Most meg 14 lett..

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82845) DJ. Ru$y válasza Pokesz007 (#82842) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Történhetett a vonaladdal párhuzamosan több rákötés az elmúlt időben, ami miatt a vonalad minősége romlott, ezáltal közel vagy a határértékhez, az szinte biztos, hogy akármilyen újraindítással sokkal több javulást nem fogsz elérni, esetleg, ha tudsz rövidíteni a bejövő érpáron és minél közelebb rakni a HGW-t a külső kötéshez, felesleges kötéseket megszüntetni, dobozokat kiiktatni, de, ha 20-as csomagot fizetsz, akkor akár fel is hívhatod őket, hogy szerelő nézzen rá, mert lehet egy külső kötésnél is probléma, amit így nem látunk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82846) mbalint987 válasza Pokesz007 (#82844) üzenetére


mbalint987
aktív tag

DJ. Ru$y fórumtárs javaslatai mellett továbbra is javaslom, hogy kapcsold ki az IPTV beltéri egységeket, áramtalanítsd a Speedport eszközt, majd helyezd azt újra áram alá. Nekem ugyanis fura, hogy mire fel becsül a vonali értékek mellett maximális sebességnek ~19 Mbps-t az eszköz, simán lehet, hogy nem a valós Noise Margin értékeket mutatja, és újraindítás után ez az érték közelebb lesz a valóságoz (gyanakvásom erősíti, hogy nemhogy SNR lock nincs a vonalon, de a Noise Margin az 5.8 dB-es értékével még kevés is).

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#82847) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Újraindítás után:
[link]

Köszönök mindent amit írtatok. Sok hasznos infot is. Végül felhívom őket hamarosan.

Most max 1,5MB/s a letöltésem,félig 2.0MB/s stabilan ment IPTV mellett. Feltöltéssel nincs gond.

ui: Igen 20-as netem van.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82848) mbalint987 válasza Pokesz007 (#82847) üzenetére


mbalint987
aktív tag

A Noise Margin pozitív irányba változott, mutatkozik egy kis tartalék a vonalban, de ez még mindig nem elég a sávszélesség-növeléshez. Ez persze a jelenlegi állapotra vonatkozik, ha tudnak javítani a vonal állapotán, akkor az az értékeken is látszani fog.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#82849) Pokesz007 válasza mbalint987 (#82848) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Remélem tudnak.Fél évig jó volt. Habár lehet,az van amit másik segítő fórumtárs írt az előbb nekem.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#82850) lufi7 válasza Krystal_s (#82830) üzenetére


lufi7
aktív tag

Zavar engem is. A csatorna vissza léptetést már én is szóvá tettem.
Az infó sáv nem tud semmivel sem többet, sőt kevesebbet azt is idegesítően nagy felületen.
Egyedüli pozitívum, hogy hangosabb lett jóval.
Nem tudom miért kell mindenkinek változtatni egy jól bejáratott dolgon.
Mi ez a kényszer? (Most nem csak a T-re gondolok. Lásd Port.hu. )
A hibákat kéne javítani nem a hülyeségen törni a fejüket.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.