Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) btz válasza kigyi_23 (#81086) üzenetére


btz
addikt

Nálam regisztrál mindent

ⓑⓣⓩ

(#81102) btz válasza B4ndiBuild3r (#81100) üzenetére


btz
addikt

Én a saját routert switchnek/Wifi AP-nek használnám.
Hogy hogy mit hogy fedne le az sokmindentől függhet. Le kell tesztelni. Én a ZTE és az Asus wifijét is használnám, ugyanazon ssid-vel.
Nem kell semmilyen engedélyért telefonálnod.
Asus online felületén, mivel Switch/AP módban használnám, kikapcsolnám a Dhcp szerver funkciót.
Lan oldalra Dhcp kliensként kérnék címet vagy fixen belőném a ZTE ip tartományába, de még véletlenül sem a ZTE-vel azonos ip címre, átjárónak, dnsnek megadnám a ZTE ipjét.
Kb ennyi.

ⓑⓣⓩ

(#81103) Gubek-Einste válasza B4ndiBuild3r (#81100) üzenetére

Az Adminisztráció/Üzemmód menüpont alatt tedd át AP módba a router-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#81104) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Na ez nem semmi.
TV sehol, telefonban azt mondták hogy még 30 nap.
Szerződést megkaptam, és ma az első részletet is fizethetném.

Az a jó hogy köv. hónap végéig kell.
Most már csak megkapom a tv -t is.

(#81105) DJ. Ru$y válasza Airedhyal (#81104) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rendeléstől számított 30 nap, de legkésőbb jóváhagyástól számított 30 nap, ezt eddig is tudtuk, és szoktam is mondani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81106) dchard


dchard
veterán

Reggel 7 óra óta nincs internet, iptv és telefon szolgáltatás többek között a 2., 8. kerületekben és Érd egyes részein. A 2. kerületben ONU hiba van (nincs visszirány az ONU által kiszolgált területen), kb. 600 modem érintett a kiesésben. Telefonos ügyfélszolgálaton is bemondják.

Korábban is volt már hasonló, de hogy egy optikai modult nem tudnak kicserélni egy munkanap délelőtt mostmár több mint 5 órája, az kezd bosszantó lenni. Korábban 1-2 óra alatt javítottak hasonló hibát.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#81107) DJ. Ru$y válasza dchard (#81106) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A konkurencia tervezett karbantartása 0:00-6:00 közötti időszaka kitolódott 10:30-ig, csak egy egész város volt érintett, amelyik Mo. második legnagyobb városa. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81108) lemusz


lemusz
addikt

Ipv6 után érdeklődnék, hogy hogyan állunk VDSL-en vele. Gombilaci múltkor jelezte ő kapott VDSL-en, én is az ő járásában lakok, gondoltam pár nap múlva nekem is lesz, de ez több hete történt és azóta se semmi. Tud valaki bővebb infót vagy saját tapasztalatot erről? Mióta olvasgattam róla úgy várom, mint a messiást, főleg azért mert jobb pingidőket remélek tőle. Már arra is gondoltam a windowsomban a hiba, hátha nincs valami szolgáltatás elindítva (pl. IP segítő), de gondolom ha így lenne, mármint a gépemen blokkolná valami attól még a Speedport Entry 2i webkezelőjében látnom kellene, nem? Local network - LAN - ipv6 alatt azt írja There are no data now. Internet - Status oldal alatt pedig, hogyIP VersionIPv4/v6, de lentebb az IPv6 connection statusnál csak Connecting; IPv6 Online Duration: 0 h 0 min 0 s.

[ Szerkesztve ]

(#81109) Okean válasza dchard (#81106) üzenetére


Okean
tag

Pesthidegkúton már másfél órája működik.

(#81110) Okean válasza kabelmania27 (#80909) üzenetére


Okean
tag

Vissza irány szűrőből mindegy hogy 85 vagy 88 mhz-es? Egy EZHP-88/65/50-es lenne nálam kéznél.

[ Szerkesztve ]

(#81111) dchard válasza Okean (#81110) üzenetére


dchard
veterán

Teljesen mindegy, jelenleg 65megáig tart a visszirány, és pillanatnyilag nem látszik komoly erőfeszítés akár csak a megbővítésére 85megáig.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#81112) dchard válasza Okean (#81109) üzenetére


dchard
veterán

2. kerületben továbbra sincs net, ip telefon és iptv koaxon.

DJ. Ru$y:

Ugye nem baj, ha ez nem vigasztal? :) Egyébként meg majd ha havi 3 rongyért nem lesz fél napig net, nem pedig 12-ért, akkor majd a tolerancia szintem is magasabban lesz. Vagy a megspórolt havidíj egy részéből beruházok egy tartalék kapcsolatra :)

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#81113) btz válasza lemusz (#81108) üzenetére


btz
addikt

Ping javulást vársz egy ip címtől?

ⓑⓣⓩ

(#81114) lemusz válasza btz (#81113) üzenetére


lemusz
addikt

Olvass utána te is nyugodtan, múltkor csak lestem amikor itt ment erről a diszkurzus, gondoltam én is hogy mi ebben olyan nagy szám? Aztán utána olvastam és igen, képes lehet hatékonyabb (gyorsabb) útvonalat találni te közted és a célállomás között, így csökkentve a pinget... sry a szakiktól, ha nem voltam túl szakszerű, nekem így jött le.

[ Szerkesztve ]

(#81115) DJ. Ru$y válasza dchard (#81112) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem is ezért mondtam, de te nem váltottál? Vagy ez csak terv volt? A másik konkurenciához?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81116) DJ. Ru$y válasza lemusz (#81114) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mi ez a ping mánia? Kérdem én, ha ekkora játékos vagy, akkor teljesen mindegy, ha a fejed tetejére állsz, amíg nem lesz optika nálad 2-3 ms-es pinggel, addig az összes optikással szemben hátrányban vagy 15-20 ms-kel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81117) lemusz válasza DJ. Ru$y (#81116) üzenetére


lemusz
addikt

PING mánia volt, van és lesz mindörökké. Ha érdemben nem tudsz válaszolni a felmerült kérdésemre, akkor inkább hagyd és ne válaszolj rá, de ezzel a flegmázós optika-vdsl összehasonlítással nem segítettél semmit sem.

(#81118) dchard válasza DJ. Ru$y (#81115) üzenetére


dchard
veterán

Az utcánkban másfél hónapja effektíve él a szolgáltatás, de mivel társasház, így a közgyűlést várom, aminek március közepén meg kellett volna történnie, de valami gazdasági beszámolós marhaság van, és emiatt húzódik a dolog. Nekem nettó veszteség minden nap a telekomnál hűség nélkül.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#81119) DJ. Ru$y válasza lemusz (#81117) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem flegmázás, hanem tényközlés. Szóval nem tudsz a kérdésemre válaszolni, hogy miért fontos, ugyanis ahányszor feltettem ezt a kérdést nem érkezett normális válasz

dchard
Az király... Bürokrácia.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81120) B4ndiBuild3r válasza Gubek-Einste (#81103) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Köszönöm a segítséget!

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#81121) lemusz válasza DJ. Ru$y (#81119) üzenetére


lemusz
addikt

De minek közölsz nekem optikás tényeket, amikor az ipv6 - vdsl viszonya, jelenlegi telekomos helyzete, valamint a speedport entry webes kezelője volt a kérdésem veleje? Kiragadjátok azt a félmondatom a hsz-ből és azon rúgóztok, ahelyett hogy a kérdésekre válaszolnátok, ami valójában érdekelne. Tudtad nagyon jól, hogy nem fogsz nekem újat mondani és kezdeni se fogok tudok semmit az optikás válaszoddal, de mégis ezt a semmitmondó választ csaptad elém. Akkor már inkább ne is tetted volna...

[ Szerkesztve ]

(#81122) DJ. Ru$y válasza lemusz (#81121) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm a választ, közben kiderítettem más forrásból, hogy CS:GO miatt érdekel ennyire a ping.

Az IPv6 pedig nem (csak) technológia függő, hanem eszközfüggő is, mivel Lacinak Speedport W724V így valószínűleg ezek az eszközök kapják meg DSL-en elsőnek az IPv6-ot, ha ennyire piszkálja a csőröd lobbizd ki a Telekomnál, hogy adjanak egy ilyen eszközt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81123) lemusz válasza DJ. Ru$y (#81122) üzenetére


lemusz
addikt

És akkor mi van? Most már megfogod tudni válaszolni a kérdéseim? Hogy van-e már ipv6 vdsl-re? Igényelni kell-e ezt valahol? Hogy megy-e az ipv6 akkor is, ha esetleg a gépen valami nem negedélyezi? Speedport kezelőjében mit kellene látnom? Mi köze van ezekhez a csgonak, hmmm?

szerk.: Köszönöm, kezdhetted volna ezzel is, bár továbbra se tudom a csgonak ehhez mi a köze. Továbbá feltételezem ezt csak most okumláltad ki, hogy azon az eszközön megy az ipv6, a speedporton meg nem, különben írtad volna már korábban is.

[ Szerkesztve ]

(#81124) DJ. Ru$y válasza lemusz (#81123) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vicces egy figura vagy.

IPv6-ot nem kell igényelni, mivel a Telekom bekapcsolja és működik. Ennyi. A külső IPv6 eléréshez semmi köze a gépednek, a HGW-ig a géped kommunikálhat IPv4-en utána már mehet az IPv6. Nekem a Speedport W724V-ben sincs IPv6, mivel saját routert használok utána.
Speedportban nyilván meg kellene jelennie egy külső IPv6 címnek az IPv4 mellett.

Az, hogy itt feszengsz még mindig azon, hogy kérdeztem valamit, és nem válaszoltál, szerintem elmond mindent.

Most ókumláltam ki persze, igen. Koaxon is így indult az IPv6, hogy egyes eszközök kapták csak meg. A W724V is Speedport, szóval használd inkább az Entry 2i-t.

Nem mondtam, hogy a W724V-n megy, azt mondtam, hogy valószínűleg csak azon megy egyelőre, ha megy. Mivel senki más nem írta, csak Laci, hogy ott az IPv6.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81125) lemusz válasza DJ. Ru$y (#81124) üzenetére


lemusz
addikt

Na ez egy igazi, a kérdéseimre választ adó hsz, köszönöm. Most már akkor jöhet a te kérdésedre is a válasz. A gondok a tavaly őszi hálózatfejlesztésig nyúlnak vissza. Röhej, hogy adsl-en 13-as körüli pingem volt Pestre, vdsl-en meg 20 körüli. 6-7 ms nem nagy kunszt mondhatnád, de már ez is sokat bosszantott, mert pont az ellenkezőjét vártam volna, vagy legalább azt hogy ne változzon ilyen téren semmi. A net tele van egyébként olyan külföldi fórumos példákkal, hsz-ekkel, hogy mindenütt máshol az adsl-vdsl váltás csökkentette a pinget, szóval frusztrált, hogy ez nálam pont ellenkezőleg történt. Azért nem akartam belemenni a játékba és a pingekbe, mert egy laikus rögtön azt mondaná, hogy még a 20ms is tökéletes vdsl-en, örüljek legalább hogy nem több. Na igen ám, csak a legközelebbi cs:go szerver nem Pesten van (én Miskolc melletti vagyok, tehát pont ellenkező irányba), hanem Bécsben. Utána Luxemburgban, Madridban és Stockholmban. Nem mindig rak be a bécsi szerverre, akkor se ha megmondom neki, hogy max 40 pinges szerverre rakjon be. Még 1-2 hónapja a bécsi adatközponthoz 30-35-ös pingem volt, de valami miatt ez is elkezdett nőni és már 38-40 oda is a legalacsonyabb érték, de nem tudom miért. Ez lehet a játék hibája is, úgyhogy hanyagoljuk. A többi szerverre, tehát a Bécsin kívüliekre bőven 50 feletti, sőt sokszor látom hogy 60-80 között is van a pingem, ami már egy ilyen játéknál, ahol minden ezredmásodperc számít és minden packetnak nagy jelentősége lehet elég nagy. Ezért érdekel az ipv6, mert ha csak egy kicsit is tudna ezen segíteni, a Nyugat-Európai szerverek felé pl. fixen nem menne 50-esnél fentebb, az érezhető javulást, stabilitást eredményezne.

Egyébként itt egy tracert a ph felé. Jól látható, hogy engem Miskolc mellől a szolnoki központhoz irányítanak, oda olyan a pingem, mint korábban adsl-es időkben Pest felé. Ott történik valami és növekszik meg a pingem. Ipv6 lehet hogy jobb útvonalat találna még Pest felé is, nemhogy Madridba meg Stockholmba...

[ Szerkesztve ]

(#81126) DJ. Ru$y válasza lemusz (#81125) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Múltkor írtam, hogy 1-2 napra a Google DNS pingem sem volt hajlandó 40 alá esni, ezt nem tudom milyen központi "probléma" vagy állítás okozta, de hál' Istennek azóta megoldódott. Tudom, hogy a Telekom nem garantál pingre semmit, de, ha ennyit számít neked megpróbálhatod őket telefonon rávenni, hogy legalább technikushoz kapcsoljanak, akinek el tudod mondani a problémád, és ő távolról bele tud nyúlni a HGW-be.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81127) #22718208 válasza lemusz (#81125) üzenetére


#22718208
törölt tag

Engem hidegen hagy jelenleg,hogy 10ms vagy 25ms a pingem.
Viszont annyit segíthetek ,hogy esetleg ma este szívesen elvégzek pár tesztet. Már ha egyáltalán ez segít valamit. Saját routert használok , de ha kell átdugom a gépet a HGW -be közvetlen.
Jelenleg is van ipv6 címem.
Szóval írd le ha gondolod ,hogy mit merre,hogyan és kiderítem jobb e az ipv6 ping.

(#81128) lemusz válasza #22718208 (#81127) üzenetére


lemusz
addikt

Köszönöm, hogy felajánlottad, de halvány lila gőzöm sincs hogyan kellene ezt tesztelni. Meg még ha böngészőben lenne is különbség 1-2 weboldal között az nem jelentené azt, hogy játékban is lenne, ami ha jól tudom nem is tcp-t használ, hanem udp átvitelt, jelentsen ez bármit is...

(#81129) #22718208 válasza lemusz (#81128) üzenetére


#22718208
törölt tag

Most nézem.
Közel vagyunk egymáshoz, én mégis Szekszárd felé megyek a ph-re.


(távoli asztal mobilról)

(#81130) adika4444 válasza dchard (#81118) üzenetére


adika4444
addikt

Nem ismerem a környéket, de ablakon keresztül nem tudják bedobni az optikát? Arról meg hogy a DIGI bemehessen a házba, lehet ilyen távoli szavazást vagy mit csinálni hogy bedobáltok a postaládákba kérdőívet amit meg visszaadnak a lakók vagy bedobják a te/közösképviselő ládájába.

üdv, adika4444

(#81131) lemusz válasza #22718208 (#81129) üzenetére


lemusz
addikt

Az jó nagy kitérő. :DDD ;]

(#81132) Okean válasza dchard (#81111) üzenetére


Okean
tag

Értem. Valamit elég rendesen elszabhattak a karbantartás során, mivel az eddigi stabil 120 mbit a felére csökkent.

(#81133) kabelmania27 válasza adika4444 (#81130) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Digivel kapcsolatos téma nem a Telekom topikba tartozik!

[ Szerkesztve ]

(#81134) dchard válasza Okean (#81132) üzenetére


dchard
veterán

Este fél nyolcra állt helyre a szolgáltatás. Ilyen mértékű kiesés bő 10 éve nem volt, az előtt viszont félévente fordult elő (ezért tartott ki mindenki a környéken a DSL mellett, amíg az ED3-mat és a hozzá kapcsolódó infra fejlesztéseket meg nem csinálták).

Az ÜFSZ megerősítette az ONU hibát egyébként, el nem tudom képzelni hogy mi tarthat ennek a cseréjén 12 órát.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#81135) salapp


salapp
addikt

Most van Telekomtól optikán 120-as net, Alap IP telefonnal, spec2 kedvezménnyel, 2 év hűséggel 4.523,- forintért.
Sajnos mégis van igény a családban a csatornák által összehangolt időben sugárzott hülye reklámokra, amiket időközönként nem feltétlenül igényes műsorokkal szakítanak meg. Szóval kéne valami tévé előfizetés.
Nyilván az iptv lenne a logikus döntés, ugyanattól a szolgáltatótól.
Szüleimnél az van és nem vagyok hasraesve tőle.
Ilyen szutyokra nem szívesen kötnék 2 év hűségidőt.
Van itt valakinek javaslata, hogy mivel érdemes érvelni, hogy a lehető legalacsonyabb összeget kelljen erre az igénytelen xarra, amit hazánkban televíziózásnak hívnak, kifizetni?
UPC Direct Medium HD lenne az alternatívája, két szerelővel ledumált (UPC kínálat tekintetében) legjobb hd-képes boxxal, minden költségét egy évre vetítve (1 év hűségidővel) 45ezer

A Telekom a szuper családi hd csomagját a honlapjuk kalkulátora alapján eléggé gusztustalan áron adja, ezt szeretném a béka alfele irányába vinni, nagyjából oda, amennyit ez a hulladék ér.

Persze nem szeretném azt hallgatni évi akár 45ezerért sem a család adott tagjától, hogy "megint lefagyott", "bekockásodik állandóan", "csúszik a hang", "kapcsolat instabil, keresse fel lelkipásztorát" vagy mittudomén. Beleolvastam a topikba és úgy látom, ez továbbra sem acélos Telekomos szolgáltatás.
Tudom, hogy a műholdas szolgáltatás esetében a durva hóesés, eső, köd okozhat gondokat, de az mégsem permanens jelenség.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#81136) dptrsk válasza salapp (#81135) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha jól néztem:
+4275 forint/hó lenne az IPTV, 1 STBvel, 1 év hűséggel, a te szolgáltatásaid mellé.

+5025 forint/hó hűség nélkül
+4050 forint/hó 2 év hűséggel

Optikán nem hiszem, hogy gond lenne az IPTVvel.
3 eltérő infrastruktúrán szolgáltat a Telekom, ami panaszt olvasol, nagy valószínűséggel nem optikás előfizetés.

Ezekből az árakból nem nagyon tudsz lefaragni szerintem, de 1412 megkérdezheted, hátha...

(#81137) DJ. Ru$y válasza salapp (#81135) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Telekomos rész maradjon itt, az összehasonlítgatások, viszont itt folytasd te is és a többiek is, semelyik konkurenciának nincs köze a Telekomhoz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81138) salapp válasza dptrsk (#81136) üzenetére


salapp
addikt

Köszi, mivel még a második boxért is hozzájön egy tétel (így se túl jó), úgy már végképp túlárazott lesz az alternatívához képest. Mondjuk, ha pofátlanul a Digi (az nem kéne persze) hűség nélküli éves díját benyögöm a telefonba a két box-szal, lehet, értelmesre tudom a fejesekkel faragtatni az árat, csak hogy ne másnál legyen a tévé...
Teszek egy próbát.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#81139) Nasuto válasza DJ. Ru$y (#81124) üzenetére


Nasuto
tag

Nekem is van már IPv6 Speedport W724V-n. Legalábbis azt gondolom. Az Internet fül alatt az IPv4 alatt fura számok vannak az IPv6 mellett, alatt. :) Aznap néztem amikor Laci írta. Pest megye, Csobánka.

(#81140) sajby


sajby
senior tag

HAsználja valak ia Telekom gyorsító opcióját ?
KIváncsi lennék a tapasztalatokra,hogy mennyire segít egy "beteg" sebbességgel rendelkező ügyfélnek :)
(nálam 6 mega elérhető,és ezt ajánlották)

(#81141) DJ. Ru$y válasza sajby (#81140) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyre többen használják, jobb fent a keresőbe, ha beírod, hogy "gyorsító" találni fogsz pár hozzászólást róla.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81142) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Hálózat fejlesztésről szeretnék érdeklődni ,hogy a területünkön jelenleg mi a maximum amit biztosítani tudnak és esetleg mi várható. Ha valaki tud ebben segíteni az kérem keressen privátban. Új előfizető szeretnék lenni de előtte érdekelne ,hogy mire számíthatok. :)

(#81143) n@p@lm válasza sajby (#81140) üzenetére


n@p@lm
őstag

(#81144) sajby válasza DJ. Ru$y (#81141) üzenetére


sajby
senior tag

Köszi, figyelmetlen voltam :) Mostmár látom, hogy nem olyan jó biznisz a napi/havi limit miatt.

(#81145) gg72 válasza sajby (#81144) üzenetére


gg72
veterán

Ha végigolvasod a linkelt fórumot, láthatod, hogy a valóságban nincs limit.
Amúgy nekem is felajánlották ezt az opciót, de csak úgy, hogy visszatesznek egyel kisebb csomagba, így köszöntem, de nem kértem belőle.

(#81146) DJ. Ru$y válasza sajby (#81144) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az utolsó hozzászólások pont arról szólnak, hogy eltörölték a limitet, ha jól emlékszem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81147) DJ. Ru$y válasza Franky2Ster (#81142) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyen infókat itt nem nagyon fogsz kapni. Hálózatfejlesztés, valamint a 1412-n, bár ott sem nagyon adnak ki fejlesztésről információt, csak a jelenleg elérhető csomagokról.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#81148) sajby válasza DJ. Ru$y (#81146) üzenetére


sajby
senior tag

ASZF-ben még limit van. :/

(#81149) btz válasza sajby (#81148) üzenetére


btz
addikt

Február óta módosult az ASzF. Elvan törölve a limit a gyorsító opciónál.

ⓑⓣⓩ

(#81150) sajby válasza btz (#81149) üzenetére


sajby
senior tag

Rákérdezek majd, köszi :)

Mondjuk kár,hogy nem,külön díj megfizetése nélkül adják a cuccot,csak úgy,mert évek óta nem képesek értelmes sebességet szolgáltani :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.