Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Vangelis válasza #78121280 (#22000) üzenetére


Vangelis
nagyúr

tutti.....

Nekem ez jön be ha a my thomra kattintok:

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22002) #78121280 válasza Vangelis (#22001) üzenetére


#78121280
törölt tag

Üzleti ügyfél vagy? Mert ez a My T-Systems!

[ Szerkesztve ]

(#22003) Vangelis válasza #78121280 (#22002) üzenetére


Vangelis
nagyúr

dehogy,.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22004) #78121280 válasza Vangelis (#22003) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hát nem tudom, nálam oké, megnéztem még egyszer.

(#22005) djculture válasza Vangelis (#22001) üzenetére


djculture
félisten

Lassan ha írsz mégegy panasz levelet az FBI honlapja fog bejönni neked :P

(#22006) hackeeeee válasza #78121280 (#21977) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnéztem. Egyik sincs. Sem a 16 sem a 18x.

Véleményem szubjektív...

(#22007) #78121280 válasza hackeeeee (#22006) üzenetére


#78121280
törölt tag

Akkor szóljál be nekik, hogy méltóztassanak már kinyitni,ha már egyszer hirdetik meg hírlevelet is küldtek róla mind a 4 t-s email címemre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22008) hackeeeee válasza #78121280 (#22007) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincsenek még mindig.

Mondjuk ugye nem HD-s a TV, bár attól ha nyitva van, gondolom ott kéne lennie, meg a 16-osnak is, de az sincs.

Véleményem szubjektív...

(#22009) #78121280 válasza hackeeeee (#22008) üzenetére


#78121280
törölt tag

Gyulai ismerősöm az imént írt msn-en, hogy megy neki az m1HD-m2HD-m3D, a 16-os teszt csatinak viszont nyoma sincs, mint ahogy nálam se,és szerintem az nem is lesz mert ugye megy a rendes 18x helyeken akkor meg felesleges nekünk kábeleseknek a teszt csati. Kábeles IPTV van neki.
Persze attól hogy nem HD a TV attól még ott kéne lennie.

(#22010) hackeeeee válasza #78121280 (#22009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekes, majd meglátjuk, ha du-ig nem lesz, akkor majd du. felhívom őket, hogy mizu.

Véleményem szubjektív...

(#22011) dr.bubo válasza hackeeeee (#22006) üzenetére


dr.bubo
őstag

Nekem a m1 HD teszt a 99. helyen jön be. De csak úgy, ha végig léptetem a csatornákat 99-ig, mert, ha a távirányítón beadom a 99-et, akkor a 107-es csati jön be. :U Ott pedig a film+2 lenne és az "a csatornához nincs előfizetése.." üzenet fogad.

szerk. tegnap néztem a teszt csatin az olimpiai megnyitót, sokszor szét esett a kép, a sima m1-en viszont nem volt kockásodás.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#22012) hackeeeee válasza dr.bubo (#22011) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Végig"szaladtam", de ott sem látom.

Véleményem szubjektív...

(#22013) kali válasza #78121280 (#22009) üzenetére


kali
legenda

nekem kábeles iptv, hd stream is adott, és sehol semmi... :(
pedig a promóciós e-mail is jött!

(#22014) redingitell válasza dr.bubo (#22011) üzenetére


redingitell
senior tag

Se híre, se hamva :(

(#22015) hackeeeee válasza kali (#22013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

HD stream-em Nekem is van, szintén jött mail, de semmi...

Véleményem szubjektív...

(#22016) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#21967) üzenetére


ANDROID???
addikt

Helyzet az, hogy ha sd-ről hd-s set top box-ra cserélik, akkor már "visszafelé" nem cserélhetnek, ezt mondta a szerelő aki ma kijött és kicserélte a hauwei-t egy intek HD-S10CX set top box-ra. sokkal gyorsabb, mint a hauwei, remélem jól is fog működni.
Mondta hogy az Intek S50CX gyors meg jó is, de kicsi a memóriája azért nem volt jó az EPG-je, és ha nem jó az EPG-je akkor kiadták, hogy a hauweire cseréljék azokat az intek készülékeket. Viszont a hauwei lassú és elég vacak, ez az intek a hd-s10CX pedig vana amikor elveszíti a hangot, vagyis a kép és a hang sebessége nem lesz azonos, ha sokáig nézünk egy csatornát, ezen pedig segít ha a csatornát elváltjuk és vissza akkor visszajön a kép és a hang azonos sebessége.

Remélem ez jó lesz, ha nem akkor jön az ip-tvre váltás.
Meglátjuk.

(#22017) #78121280 válasza kali (#22013) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hát meg kéne kérdezni a Help Desket hogy mi is a helyzet!

(#22018) forrest85 válasza ANDROID??? (#22016) üzenetére


forrest85
senior tag

Azért az se megoldás,ha tv-t akarsz nézni állandóan kapcsolgatni kell. Nem lehet valahol beállítani, hogy mennyit késsen a hang a képhez képest?
Ez is hibának számít, kicserélték meg működik is...egy darabig. Mondhatni adtál a szarrnak egy pofont, csak most a másik oldalról.

Ilyen pocsék lenne ez a Sat TV? Pedig elgondolkodtam rajta a napokban. Melyik azaz STB, amivel jól is működhet? :F

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#22019) kali válasza #78121280 (#22017) üzenetére


kali
legenda

inkább nem fárasztom magam az ügyfélszolgálattal, a nagyobb - tényleges - problémámat nem képesek orvosolni december óta! mondjuk van még rá 18 napjuk, aztán mennek a levesbe...

(#22020) CSAKANYSANNY


CSAKANYSANNY
csendes tag

Sziasztok

Szeretném megkérdezni azt hogy hogy lehet az jól megcsinálni , hogyha ugyebár bejön a rézpár vonal kábel és én még egy hejre el szeretném vinni nem egy hanem 3 kimenetet -et szeretnék !

Én ugy csináltam meg a 2 -nél hogy elvágtam a rézérpárt és a bejövőre 2 ugyanarra a szinekre rá raktam 2 db rézérpárt vagyis összesodortam !

Mükődik mind 2 kimeneten a vonal , ez-t igy csinálják vagy ???

Esetleg valakinek valami ötlete van , telefonzsinorral már egyszer meg probáltam ismerősnél de 10 m után elszált , rézérpárnál nem , valaki fel tudna világositani ???

[ Szerkesztve ]

(#22021) bul07


bul07
nagyúr

Elég durva hogy menyire le van maradva a honlapjuk a valós helyzethez képest
Ügyfél azonosítómra ezt dobja:

Már majd egy éve átadták a hálózatukat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22022) Gedeon31 válasza bul07 (#22021) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam az IPTV-t nem mutatja pedig több mint 1,5 éve az van , helyette a Sat tv-t találja meg azóta is.

(#22023) havri1 válasza CSAKANYSANNY (#22020) üzenetére


havri1
félisten

Miért nem raksz be osztót?
Minek osztod 3 felé a bejövőt?
Analóg telefonnak?

[ Szerkesztve ]

havri

(#22024) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Segítséget kérnék ismét, már egyszer írtam erről. Szóval nekem 15mbit-es csomagra van előfizetve, de közös megegyezés alapján 12-t osztanak ki(bezzeg árkedvezményt nem), abból 10,6-ot kapok. Nos ha elkezdek valamit tölteni maxon akkor sem megy 1,2MB/s fölé, amit ha jól számolok még csak 9,6mbit, azaz még a maxot sem éri el, és mégis elég sokszor van van, hogy 1-1mp-kre megszakad a kapcsolat, és némely oldalról akkor kezdhetem elölről a töltést. Routerben nem mutatja, hogy megszakad, csak a grafikonon látom, hogy beesik és nem érhető el semmi. Kérdem én: valahogy bele lehet nyúlni a modembe, ellenőrizni mitől van ez és finomhangolni?

(#22025) Gubek-Einste válasza KaiotEch (#22024) üzenetére

Lépj kapcsolatba dchard fórumtárssal, ő az ilyenekhez ért.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22026) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, megjelent az m1 m2 hd és az m3D.

Mondjuk átváltottam m1HD-ra, de a box-on a HD led nem világít.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22027) hackeeeee válasza hackeeeee (#22026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, hogy az csak akkro világít, h ha HDMI-vel van összekötve, ok. :)

Véleményem szubjektív...

(#22028) redingitell válasza hackeeeee (#22026) üzenetére


redingitell
senior tag

Én még nem találom. Hányas csatorna?

(#22029) Gedeon31 válasza redingitell (#22028) üzenetére


Gedeon31
addikt

Na végre nálam is megvan.

A 118-as nálam.

(#22030) hackeeeee válasza redingitell (#22028) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam a végén van. 183 felett. Volt egy hosszabb modem+box kikapcs, azóta megvannak.

Véleményem szubjektív...

(#22031) havri1


havri1
félisten

2 év óta először :
Nincs bejövő jel.
SatTv.
Mondjuk fekete az ég, akkora vihar van pest felett most kb..

havri

(#22032) Szokenesz válasza havri1 (#22031) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Detto. Itt is először nincs jel, csak itt féléve van SAT... :) és most sem nálunk van a baj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22033) havri1 válasza Szokenesz (#22032) üzenetére


havri1
félisten

De tényleg soha nem láttam még ilyet :)

havri

(#22034) Adama123


Adama123
tag

Budapesten konkrétan világvége hangulat van, úgyhogy műholdon kimaradások várhatók.

(#22035) bul07 válasza Adama123 (#22034) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem is csoda

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22036) Szokenesz válasza Szokenesz (#22032) üzenetére


Szokenesz
senior tag

De egy este kétszer is, mert most meg fölénk ért a vihar...

(#22037) NY_A


NY_A
őstag

Nálam ma érthetetlen okokból elvették a szintén érthetetlen okokból meglévő HD minicsomagot, aztán néhány óra múlva végképp érthetetlen okokból visszakaptam őket. Mit szívhatnak ezek a T-nél?

(#22038) Thony86


Thony86
csendes tag

Sziasztok.

Örülök hogy rátok találtam,remélem tudtok segíteni?
Szóval Pirelli modem-em van,de mobilrol nem tudom fogni a Wifit.Valaki le tudná nekem irni hogyan kell beállítani a Wifit?Már kikattantam,nem megy béna vagyok :D
Előre is köszönöm szépen :R

(#22039) redingitell


redingitell
senior tag

Na most beszéltem egy ügyintéző hölggyel. Szerinte azért nem találom a HD csatornákat, mert nálam nem tudja a rendszer, illetve nincs hd képes boxom.15MB net, IPtv családi csomag az előfizetés, hiba nélkül működik.
Kérdeznék egy hozzáértőt: A beltéri:cisco, működéskor az elején világít egy kék, led, alatta hd felirat.Ez a készűlék alkalmas hd műsorok vételére?
Az mit jelent, hogy az én vonalamon nem jön hd jel?

(#22040) #78121280 válasza redingitell (#22039) üzenetére


#78121280
törölt tag

Minden IPTV vevő egység HD képes, az m1 HD Ready Teszt csatorna DSL hálózaton nyújtott előfizetőknek érhető el, a teszt csatorna kisebb felbontású mint a rendes m1HD ,ezért jóval kevesebb sávszélesség az igénye és pont emiatt adták ki publikus tesztre , mert ha sikeres lesz a teszt akkor nagy valószínűséggel lesz egy HD Ready minicsomag ,amit már DSL hálózaton igénybe vett IPTV előfizetők is kérhetnek.

A T-s fórumon is jelezték, hogy pl HD streamre nincs is szükség.

(#22041) redingitell válasza #78121280 (#22040) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi a választ, így már világos.Ezek szerint az ügyintéző nem feltétlen van tisztában vele.
Viszont a teszt csatornákat továbbra sem találom. boxot, modemet áramtalanítottam, hátha utána lesz de sajna most sincs semmi. Valakinek valami ötlete? (Ja, dsl vonalam van)

(#22042) =Thor=


=Thor=
tag

Sziasztok!

Le tudnátok írni, hogy a regionális ajánlatok (hiéna, oroszlán, kakas) milyen kondíciókkal futnak idén? (a tavalyiakat ismerem)

Előre is köszönöm!

(#22043) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Délelőtt fél 10kor telefonáltak, hogy holnap jönnek kötni az IPTV-t, úgy tűnik, hogy ez a 2 vonalas megoldással csak lesz valami :Y
Mondjuk nem értem, hogy ha kint az oszlopon van elég juice, akkor miért nem tudnak onnan behúzni 1 vezetéket, ami elbírná a jelenleg adható max 15 Mbites netet(vagy akkor már többet)+a TV-t egyszerre, de ez az én bajom.

Az is érdekes, hogy amikor Sat TV tévesen be lett jegyezve, akkor Debrecenből jelentkeztek időpontot egyeztetni, most IPTV-vel meg Szolnokról, nem is tudtam, hogy ennyire szétszórták a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#22044) sarkan válasza redingitell (#22039) üzenetére


sarkan
aktív tag

Nekem is ilyen beltérim van és ha a menüben a képméretnél az 1080i vagy 720p választom ég a kék lámpocska akkor is a sima sd adást nézek. A tv-ém hd-s és hdmi kábellel összekötve.

Nálam 'rezes' adsl van és ha az HBO Hd-re kapcsoltam akkor jött a jelzés, hogy nálam nem lehetséges az HD adás ( benne van a csomagban, tehát fizetek érte de mégse nézhetem).

A mostani próba M1 HD gyönyörűen jön és élvezhetően szebb a képe mint a sima M1-nek.

[ Szerkesztve ]

(#22045) redingitell


redingitell
senior tag

Na érdemes volt reklamálnom! S lőn m1hd teszt a 118-as csatornán. (annak ellenére, hogy az ügyintéző szerint nálam nem lehet)

(#22046) ANDROID??? válasza redingitell (#22045) üzenetére


ANDROID???
addikt

Lehet, hogy minden van csak akarni kell...
Azért az milyen "jó", hogy az ember reklamál, rögtön lehetőség nyílik dolgokra...
Akkor eleve a szerződéskötést is reklamációval kell aláírni, hogy utána zökkenőmentesen történjenek a dolgok.

(#22047) Gedeon31 válasza redingitell (#22045) üzenetére


Gedeon31
addikt

Én is ott találtam meg.

(#22048) Tacsika válasza Gedeon31 (#22047) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Nálam meg 2 stb, az egyiken 16, a másikon 91.
(Kábel/iptv)

[ Szerkesztve ]

(#22049) Gedeon31 válasza Tacsika (#22048) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem IPTV van csak a HD TESZT van a pároméknál Sat tv van ott van M1HD M2HD M3D.

(#22050) Tacsika válasza Gedeon31 (#22049) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Mind a kettő teszt, mivel nincs hd előfizetésem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.