Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78563) andrisms


andrisms
aktív tag

Bár nem official store, de remélem eredeti:
Rock Simpiz 3 portos autós töltő mobilappból 100pontért -2dollár lejön a Rock Store-ból.
Tehát 3.44->1.44dollár

Múlt héten rendeltem ugyanilyet, csak az official storeból, 1dollárral volt azthiszem több.
De másfél dollárért ajándék, vettem még egyet

Mobilappon belül van egy fóliás bolt is, 50pontért 1dollárt ad, így 0.45 dollárért hoztam el 2db Huawei P8 lite üvegfóliát
Tehát 1.45->0.45dollár

(#78538)Minstrel: öcsémnek rendeltem, így képet nem tudok róla mutatni, de kb olyan mint bul07-nek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.