Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79051) Flashy válasza mirci18 (#79049) üzenetére


Flashy
veterán

ilyen kéken világítós órás-hőmérőm nekem is van már évek óta, a hőmérője szerintem sokat mér, a világítása elég szar és megeszi az elemet akkor is ha nem használod, viszont külön elemről megy, a háromból azt nem is muszáj belerakni :)

(#79052) DJ Diablo válasza maestro87 (#78802) üzenetére


DJ Diablo
tag

Nekem majmos és cápás 64es van telefonokban. Eddig teljesen jók. Részemről ajánlott. Az áruk nagyon megugrott és már olvastam, hogy ezt is hamisítják.

(#79053) Zola007 válasza mirci18 (#79049) üzenetére


Zola007
veterán

A "hajnyíró"nak már a nevében is benne van 5x, hogy borotválkozáshoz való ;)

Shaver
Razor
Beard
Trimmer
Grooming Set

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79054) BullZeye válasza spidersoft (#79044) üzenetére


BullZeye
veterán

Az ötlet jó! Viszont a körmös párnát hogy rögzíted, hogy az ne csússzon el az első adandó alkalommal?

(#79055) spidersoft válasza BullZeye (#79054) üzenetére


spidersoft
senior tag

A cipzár mellett átengedném a szövetén a csavart, a meglévő karfa gumit meg beletenném a belső szivacs és a cipzár közé, és lehúzatnám a csavarokkal a karfa lemezkávájához. Ha engedi kicsit mozogni a gumi, akkor megeszi a csavar a szövetet, így védeni kell valamivel (sanszos, hogy elég egy gomblyukvarrás a lyukak köré, esetleg egy műbőr darabkával megspékelve). De ez a körmös párna elég nagy: 8cm magas és 13cm széles, ha jól emlékszek -- ilyesmi, de vékonyabb lenne jó.

Nem rendelt valaki olyan körmös párnát, vagy hasonló D szelvényűt, ami véletlenül kicsi/keskeny/alacsony lett? :D Nekünk most pont kapóra jönne egy link ;) Mondjuk az is jó lenne, ha nem csajos színe lenne...

[ Szerkesztve ]

(#79056) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Hello! Tudnátok nekem linkelni iPhone SE dokkolót?

(#79057) BullZeye válasza spidersoft (#79055) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem a csajos szín is jó, feleségemnek lesz :D

(#79058) dugesz77 válasza spidersoft (#79055) üzenetére


dugesz77
őstag

Ilyesmi "gyári" megoldás nem jó? Memória habos,tépőzáras. Nekem is Markusom van vagy 5 éve (még csak a garancia idő felénél járhat ,de szerintem nem lesz vele gond vele lejárat előtt). Mondjuk én sohasem éreztem keménynek a karpárnát rajta talán alacsonynak egy kicsit.

(#79059) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Szemüvegre rakható kameráról, mint pl ez, van valakinek tapasztalata? Vagy van esetleg valami ajánlott darab?

Csak arra kellene, hogy ha reptetem a quadcoptert, vagy valami más RC vackot próbálok ki, fel tudjam venni a mozgását.
Szóval elég valami occsó megoldás is. :D

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#79060) daver88


daver88
aktív tag

üdv!

esetleg van most bestbuy ajánlott egérpad? lehetőleg hegesztett széllel keresnénk, de hatalmas a kínálat, hátha van valakinek ajánlása...

köszi!

(#79061) BullZeye válasza dugesz77 (#79058) üzenetére


BullZeye
veterán

Tökéletes, csak picit húzós az ára, és nem szállítanak kishazánkba, ebayen meg legolcsóbb 25 dollár +26 shipping. De legalább megvan mit szeretnék, szóval köszi. :)

(#79062) dugesz77 válasza daver88 (#79060) üzenetére


dugesz77
őstag

Talán az XL-es xiaomi most akciós is és van fekete megint belőle.

(#79063) ztibor válasza Flashy (#79051) üzenetére


ztibor
senior tag

Én is rendeltem ilyen kéken világítós órát, de napi 5! percet késik az órája, így kb. használhatatlan :-)

(#79064) dugesz77 válasza BullZeye (#79061) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazándiból van ingyenes szállítás hozzánk de 39 euro felett tehát 3 garnitúrát kell belőle megvenni :D
álljatok össze az ebay-eshez képest még így is mindig barátibb az ára.(de amúgy tényleg csak az terméket akartam mutatni,hogy van ilyesmi elég leutánozni)

[ Szerkesztve ]

(#79065) Skillet válasza Zola007 (#79053) üzenetére


Skillet
addikt

:C
:DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#79066) BullZeye válasza dugesz77 (#79064) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, csak :)
" This item does not ship to Budapest, Hungary"

(#79067) balazs1956 válasza BullZeye (#79061) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez?

(#79068) AndrewBlase válasza balazs1956 (#79067) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A linkelt forgószék karfájára ezt nem tudja ráhúzni. :(

Miért mindig én???

(#79069) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ezt a lámpát néztem ki akcióba majd. Szerintetek jó minőségű és fényerejú lehet?

(#79070) Dluinet válasza zsolt1225 (#79069) üzenetére


Dluinet
nagyúr

inkább BlitzWolf® BW-LT1 Eye Protection Smart LED Eu raktárból, és nincs áfa meg vám se

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79071) zsolt1225 válasza Dluinet (#79070) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Csak ez 15ezer Ft, annyit nem szeretnék rászánni.

(#79072) Mr.Csizmás válasza zsolt1225 (#79071) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindennel az is 13e lesz :K

bw jó cuc, nekem is az van.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79073) dugynok


dugynok
senior tag

Banggood-on a Blitzwolf BW-C8 autós töltő + kétoldali fordíthatós kábel 1236Ft!

[ Szerkesztve ]

(#79074) fery02 válasza Sanki (#78970) üzenetére


fery02
addikt

Köszi (neked is trebrona), tökéletes lesz! :)

Amiért pedig kialakult egy kis vita, magyarázásként én is tudom, hogy az eszközök akkujának a belső elektronikája leszabályoz és így tudom, hogy az én telefonom esetében ez 1,6A, szóval 2A-s töltő esetében is nyílván csak annyit vesz fel, de ha nem szükséges, hogy 1,6A-rel töltsön, hanem elég nekem, ha hosszabb időt vegyen igénybe a töltés (cserébe kevésbé melegedjen és jobban kímélődjön az akku), akkor szeretem, ha van rá lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

(#79075) jansky1


jansky1
senior tag

Digoo DG-TH8888Pro nem csinálja másnak is, hogy néha a külső páratartalom értékeként LL%-ot mutat?

(#79076) ot93 válasza mirci18 (#79048) üzenetére


ot93
senior tag

sima óráról vagy az okosóráról beszélsz? :)
gondolom a simáról.. igazad van, lehet szerencsénk volt, mert ami jött ebay-ről, az jó azóta is, persze azt is beleszámítottuk hogy elromolhat hamar, de ha havonta vesz egy órát, akkor éves szinten kb. 7e, ami nem sok és akkor mindig másik van neki :D amúgy nem kell utánaállítani, azt mondja...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#79077) zolikaDB


zolikaDB
veterán

In-ear fülesre illesztheto szivacsbol tudtok minosegit ajanlani es ha igen, honnan?

(#79078) synar válasza jansky1 (#79075) üzenetére


synar
őstag

de

(#79079) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Iphone 6ra 3d üvegfóliát, megbízható eladótól tud valaki?

(#79080) Hali1975 válasza ot93 (#79045) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,
koszi:-)!
En csak most a "postas" voltam, unokahug ezt nezte ki es meg linket is kuldott:-)
Amugy meg 1700huf nem volt valami sok penz erte./volt valami akcio eppen ,amikor rendeltem.

remeljuk ennek sem lesz semmi baja .

(#79081) vizimento


vizimento
senior tag

Ebből a csillag alakú ledes lámpából találkozott valaki neutral vagy meleg fényűvel a hideg helyett?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#79082) daver88 válasza jansky1 (#79075) üzenetére


daver88
aktív tag

20 % alatt nem mér, gondolom ez a baja...

(#79083) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Berendelve egy
Rock Y1fülhalgató:

[link]

És egy
Awei ES-Q3fülhalgató

[link]

mind ajánlott jó hangzású kategória. :C

(#79084) BullZeye válasza daver88 (#79082) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezt a szutykot...én meg azt hittem hibás az enyém, egyre inkább vissza akarom kérni a pénzem.

(#79085) Silent77 válasza BullZeye (#79084) üzenetére


Silent77
veterán

Én már levelezek velük, 1-1 mondatban válaszolnak.
Szerintük ez így jó.
Én ugye a kijelző miatt írtam nekik. Kettőt vettem, akié a második az is átkozódik.
Azt írták, hogy ezt felülről kell nézni, mert irodai. Lol.
Akkor minek van rajta akasztó? :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79086) 206 cc válasza Silent77 (#79085) üzenetére


206 cc
senior tag

Szerintem is a hiba az akasztóban van!... :DD :DD .....ha az nincs jó a kijelző is!...de ti mit vártatok 3000.- ft- ért amúgy??...mert tényleg az jön le már hogy életetek legrosszabb üzlete volt?! Nekem nincs vele különösebb bajom...nem kell magasra akasztani !...az órát mutatja hőfokot is kint is bent is az meg ráadás hogy még szines és világít is!..azért egy jobb hőmérő többe kerül nálunk,szóval nem igazán értem hogy mit gondoltatok a minőségéről??.. :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#79087) zsolt1225 válasza rumos XIII (#79079) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Tőle rendeltem eddig 3x külön üvegfóliát, mindhárom épségben megjött. Kb másfél éve fent van a telón és nincs baja.

(#79088) BullZeye válasza Silent77 (#79085) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem fogom bonyolítani, nem jött meg, pont.

(#79086) 206 cc
Mert a 250 forintos páratartalommérő tudja mérni 12%-ot is, és mutatja a hőmérsékletet is, és akárhonnan nézem lehet látni. Ez pedig 6-7k jelenleg, nem 3k.

Nehezen látható ha fel van téve oda ahova rendeltetett, ha tápról megy folyamatosan világít. Ha megnyomom a gombot túl rövid ideig világít, de ez a legkisebb baj.

Szarul mutatja a légnyomást, és esély sincs kalibrálni, soroljam? Mert van még bajom vele, pl ha véletlenül 13°C-ban kint rásüt a nap reggel mert nem árnyékban van, akkor máris 47°C van kint, érdekes módon a másik kinti hőmérővel ilyen még nem volt, max nyáron.

[ Szerkesztve ]

(#79089) DJ. Ru$y válasza BullZeye (#79088) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na az viszont a parasztság netovábbja. Küldd vissza, igényeld vissza a postát a Paypaltól, de az, hogy ott a cucc nálad és "nem jött meg" ez szerintem mindennek az alja, a legalja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79090) 206 cc válasza BullZeye (#79088) üzenetére


206 cc
senior tag

Mert az egy egyszerű lcd panel valószínűleg.....kalibrálni???...egy 10 dolláros kütyüt??....minek?,ne viccelj már!! Vegyél minőséget és nincs vele baj!...de ne várj már mindent egy olcsó kis ketyerétől amibe kb. a rendesebb elem kerül 1000.-ft-ba! ...Gondolom nem a 22.-dodós áron rendelted?!
De igazad van...járasd le mégjobban a magyar vásárlókat!! :W :W ....3.000.-ft-ért!!!
Befejezettnek tartom a témát részemről!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#79091) Silent77 válasza 206 cc (#79086) üzenetére


Silent77
veterán

5000ft az a 3000ft.
Ne azt nézd mennyire pontoztad le, mert nekem pl nincs pontom.
Mit várok el ekkora kijelzőtől? Azt hogy lássam 2-3 méter távolságból, csak ennyit!
Örülök ha neked megfelel, de engedd meg, hogy eldöntsem nekem jó e.
A kis digo mérőt jobban látom mint ezt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79092) beg válasza BullZeye (#79088) üzenetére


beg
veterán

Gyenge minőséget vettél olcsóért. Ez van, néha előfordul ilyen tanulópénz. De azért maradjon gerinced.
Főleg hogy még reklámozod is nemes döntésedet. Reklamáld meg, verj ki belőlük kedvezményt.

Ugyanakkor meg ez a digómérő vergődés ami az elmúlt napokban megy lassan lecsenghetne. Kicsit monoton.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79093) Silent77 válasza BullZeye (#79088) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt tényleg ne, én is kénytelen leszek lenyelni, vagy visszaküldöm.
Macera, de ez van. Viszont azt nem szeretem ha kis kínai hülyének néz.

beg: Részemről befejeztem, csak leírtam, hogy levelezek velük, de palinak néznek.
Szerintem azzal van baj, mikor leírja valaki, hogy nem tetszik neki, és jönnek rá a felesleges kommentek.

DJ. Ru$y: Lehet azt kéne.
Amúgy nem is értem, hogy valakinek ez így megfelel. De elfogadom!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79094) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#79093) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen egyetértek veled, és azzal a hozzászólásoddal is, hogy a minőséget nem nagyon üti még ennyiért sem.

És abban is, hogy, ha mi korrektséget várunk el az eladótól ő ugyanezt várná tőlünk, de mi mindent akarunk, de szarunk a másikra...

Igazából lehetne össznépileg panasszal élni, hátha úgy jobban lehet rájuk hatni, de szerintem ezt sok mindenkinek le kell nyelni / visszaküldeni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79095) oszy


oszy
veterán

LED reflektort mozgásérzékelővel tudtok ajánlani, ami jó vételnek számít és minőségben sem gagyi?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79096) cris78


cris78
őstag

Digoo téma és lehet zárni a témát!
A bb-m2 kamerával kezdődött, hogy mobil netről nem lehetet elérni. Majd jött a videó kaputelefon, a külső egység nem vízálló. Aztán gond volt a pici kamerával is.
Én azért bízok bennük, hogy leállnak a dömpinggel és inkább kevesebb de jó terméket dobnak ki.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#79097) kirkri válasza oszy (#79095) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt a témát pár hete én is piszkálgattam és azt tapasztaltam, hogy itthon az Ázsia Centerben / Sárkány Centerben forintra pontosan ugyanazon az áron megvehető ugyanaz, mint kint. Aztán a fórumtársak írták, hogy a villamossági boltokban is közel azonos áron beszerezhető, szóval ezt nem érdemes Kínából rendelni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#79098) oszy válasza kirkri (#79097) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Akkor szétnézek itthon. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79099) ot93 válasza Hali1975 (#79080) üzenetére


ot93
senior tag

ja hát tudom, 1,7k-ért is olcsó volt, nem azért írtam. :) idézőjelben értettem, hogy drága volt :R

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#79100) ot93 válasza vizimento (#79081) üzenetére


ot93
senior tag

ez engem is érdekel...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.