Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Zola007 válasza mirci18 (#79284) üzenetére


Zola007
veterán

Nem bántásképp írtam, hanem tanácsként.
Nem tudom melyik "linkgyűjtő" hozzászólásra gondolsz, de én itt ezt a modellt még nem nagyon láttam

"Külön youtubeot nem mindíg szoktam lesegetni annyi időm végképp nincs."
Ez esetben viszont ne lepődj meg, ha néha nem azt kapod, amire számítasz. A kínából rendelgetés sajnos ilyen, az olcsóságért cserébe alaposan utána kell nézni, ha nem 100-ból 100-szor bevált termékről vagy eladóról van szó, különben lehetnek komoly meglepetések.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79302) huliganboy válasza miroon (#79300) üzenetére


huliganboy
addikt

Azért azt vegyétek figyelembe, hogy a régi fali dobozok esetén ezt kicsit barkácsolni kell, ugyanis nincs rajta behúzó karom. Ezek mér az újfajta beépítő dobozokhoz valóak!

[ Szerkesztve ]

(#79303) maestro87 válasza erzol (#79272) üzenetére


maestro87
őstag

Neked sikerült rendelni? Mert ez nekem már jó pár napja out of stock...

(#79304) HornedReaper válasza Dluinet (#79285) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Én alu egérpadot többet nem vennék, huzamos használat alatt is hideg a kéznek, izületeknek sem lehet valami jó :) A Razer Exactmat padom otthon kemény műanyag-réteggel bevont egyik oldalán (vagy csak anodizált), de még úgy is túl hideg..

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#79305) miroon válasza huliganboy (#79302) üzenetére


miroon
aktív tag

Arra gondolsz az új alatt amibe belelehet csavarozni két oldalt? Mert ha igen, akkor azt tudom, írtátok itt is többen, meg néztem is. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#79306) tom2085


tom2085
csendes tag

Jó ez az akció az AliExpressen! Direkt az akciók miatt vártam pár napot, hogy tudjak venni 3 EKEN H9 kamerát, erre minden boltban ahol 33-35 dollárra akciózták a standard csomagot, egyből elfogyottá tették. Csak a +töltő+aksi csomagtól elérhető a termék, ami már 46 dollár. Az meg már nem akciós ár.
Mindegy Banggoodon láttam 40 dollárért.
Ti láttok esetleg 40 dollár alatt? Vagy a 11500 Ft jó ár érte, és ne is keressek kevesebbért?

(#79307) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Aki vett ilyen tripodot, ahhoz adtak telefontartót? És ha igen, az 5.5"-hoz jó?

[ Szerkesztve ]

(#79308) tom2085 válasza tom2085 (#79306) üzenetére


tom2085
csendes tag

(#79309) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Jó ez a születésnapi akció :) Tegnap este bepakoltam egy csomó dolgot a cartba, ma 9 óra 00 perc 01 másodperckor rányomtam a buy all gombra és elégedetten hátradőltem.

Aztán majdnem leestem a székről, mert a dolgok fele bentmaradt a cartba, rájuk kattintva az jött elő, hogy elfogyott a cucc :(

Vagy 1 másodperc alatt elfogyott a teljes készlet, amit kétlek, mert nem 1 példányban létező atomerőművet akartam venni tizedáron, hanem tömegcuccokat, vagy inkább arra tippelek, hogy kicsi sárgák megint variáltak valamit a termékekkel :O

Mindegy, 10 perc alatt vadásztam pár dolgot még, szóval a kinézett dolgok 90 %-át megvettem, pár centtel drágábban, mint az eredeti kedvezményes áruk lett volna.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#79310) Donki Hóte válasza zolikaDB (#79307) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vettem ilyet (csak kékben). Adnak hozzá telefontartót, de az 5,5 collos telefon alig-alig fér bele.

Ráadásul az állványcsavar is, meg a gömbfejet tartó csavar is nagyon gyenge (műanyag vackok) pillanatragasztóval kellett fixálni őket, mert nem lehetett stabilra rögzíteni.

Az árát megéri, de sokat ne várj tőle.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#79311) FingR86


FingR86
őstag

ROCK Simpiz Car Charger Adapter 3 usb Port Led 2.1A

kuponnal, app-ból 1.15$
annyit simán megér

[ Szerkesztve ]

(#79312) MittuDomain_ válasza FingR86 (#79311) üzenetére


MittuDomain_
őstag

csak a store kuponok pikkpakk elfogynak sajnos...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#79313) vacs


vacs
veterán

Ugreen 2$-os kupon vásárolható a telefonos app-ban 100 coin-ért (a kupont $2,01 felett lehet felhasználni, de csak a telefonos app-ban)!
Így akár 20 centért is rendelhető egy USB kábel.

Én USB C adaptert vettem $0.50-ért! :K

(^)(>.<)(^)

(#79314) zsolt1225 válasza FingR86 (#79311) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Milyen kuponnal?
Ezek az Aliexpress select kuponok mire jók? Nem értem és még semmire nem engedte felhasználni.

(#79315) pampika válasza Donki Hóte (#79309) üzenetére


pampika
őstag

jó hát...
tegnap én is összepakoltam egy kosarat a ma kezdődő akciókból.
mára 2-3 dolcsival drágább lett a pakk ;]

meg vettem 10 coinért 2 dolcsis kupont.
de beváltani nem tudom, mert nincs a kuponok között...aztán valahogy mégis megtalálom, ott meg nem tudo megnézni, mire-hogy érvényes, mert beváltani nem engedi, rákattintva meg a szülinapi főoldalra dob.

great success :W

(#79316) anorche1 válasza vacs (#79313) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi szépen! :R

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#79317) huliganboy válasza miroon (#79305) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen. Ami nem karmos, hanem csavaros! Ugye ezeken nincs karom, csak csavarral lehet rögzíteni! :K

(#79318) retesz147 válasza BullZeye (#79270) üzenetére


retesz147
addikt

Nem csak ők.
Tegnap az Alle-ba belebotlottam egy Awei A920Bl-be 9900Ft-ért. Mondtam az eladónak, hogy most jön kb 2400Ft-ért.
Hát nem volt őszinte a mosolya :))

Xiaomi 13 eu dev...

(#79319) maestro87 válasza Donki Hóte (#79309) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem még sikerült eddig mindent megvennem amit akartam, csak most már vissza kell fognom magam, mert már így is sokat költöttem. :)
Ellenpélda azoknak, akik szerint egy nagy nulla a mostani akciójuk: :))

(#79314) zsolt1225: A select kuponokat a bolt határozza meg, hogy hány dollár felett lehet beváltani. A legtöbb store 15$ felett engedi, de van olyan is ami úgy írja, hogy 4$ off 30$ felett, ekkor két darab 2$-os select kupont lehet beváltani. A termék oldalán van feltüntetve, hogy mekkora összeg felett lehet beváltani.

(#79320) zsolt1225 válasza maestro87 (#79319) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Értem, köszönöm :R

(#79321) bugizozi válasza vacs (#79313) üzenetére


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Nem vásároltam még app-ban.
Valaki megtenné, hogy leírja ennek a kuponos dolognak a menetét?! :B

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#79322) zolikaDB válasza Donki Hóte (#79310) üzenetére


zolikaDB
veterán

Telefont kellene vele megtartani, hogy ne kaviccsal támasszam ki.
Más, ennél jobb, de ilyen gömbcsuklós tripodot tudsz esetleg?

A csavar ezek szerint műanyag? Mert ha igen, én esztergálok bele magamnak acélból másikat...

(#79323) dugesz77 válasza maestro87 (#79319) üzenetére


dugesz77
őstag

Ügyes vagy, gratulálok. :C

(#79324) sambenez válasza vacs (#79313) üzenetére


sambenez
addikt

Én csak olyat látok ami 29$ fölött használható.

(#79325) zsiz válasza maestro87 (#79319) üzenetére


zsiz
őstag

Jó sokat költöttél :D A telefon tartó nekem is érkezik majd, de mást én nem találtam magamnak, amit igen, az meg nem jelentősen olcsóbb, csak szó szerint néhány centtel. Lii-500-as töltőt vennék (adapterrel együtt), de azt se találtam akciósan. Ha valaki belebotlik jó áron, jelezze. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#79326) cris78


cris78
őstag

Digoo időjárás állomás:
Beszéltem a céggel:
Asztalra lett tervezve, és ellenőrizni kell az akksit....(van benne egyáltalán?)
Silent77 is ezt a választ kapta...

Viszont itt vannak az újdonságok: [link]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#79327) csaba17


csaba17
senior tag

esetleg olyan usb-s töltőt tudtok ajánlani ami olcsó de megbízható?
olcsó alatt 5-600ft-ot értek.

konkrétan egy ledszalaghoz kellene, elég 1A-es is de akkor azt tudja is ill a feszültség se menjen már 4,5V alá :)
most egy "2A-es samsung" töltőről megy, 0,7A-t vesz fel a szalag 4,4V körül. próbáltam ugyanilyen márkás! de 1A-est, ott már a fényerő is gyengébb volt, bár közrejátszik, hogy a feszültség beesett 4V alá...
mindkettőt 1$-ért vettem 1-2 éve...

(#79328) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Mostanában jöttek.
kapcsoló -kínai egeremhez kapcsoló, nem merem kijelenteni hogy micro, bár kattan, helyére passzol, működik, allegutte.
usb hub 2.0 kifogástalanul működik, a legolcsóbb amit találtam, táplálás csatlakoztatható micro Usb-n. vigyázat 2.0
hátgerinc feszítő vagymi. Többféléből átmazsoláztam, aki ilyesmit akar ajánlom figyelmébe, mert a többi fajta gyakorta neoprém meg egyéb szivacsos meleg anyagból van, és általában véve kicsinek mondják. Ez elég minőségi, olyan mint a képen, kivéve hogy a váll-szalag a valóságban fele olyan széles, mint a képen. XL-s nekem kicsit bő, de használható.
köszörűkövek Na ez érdekes, mert az 1500 és a 180 as szemcséjű között nem érzek nagy különbséget. Lehet hogy van, de mind kicsit durva. Legközelebb csak az 1500-t rendelném, esetleg még puhábbakat. Késeket fenem vele több kevesebb sikerrel
3m hdmi Az egyik lejátszóból különféle szines csík zavarokatkevert hozzá a képhez, egy tv boxon viszont működik, nem egy nagy minőség lehet, de használom.
rca anya pont olyan mint a képen, drága de van benne anyag.
banón dugó ez sem olcsó, de nekem nem kellett sok, és nagyon jól használható, forrasztható, és jó erős a gumiborítás is, ami rácsúszik, nagyon jó.

(#79329) vacs válasza sambenez (#79324) üzenetére


vacs
veterán

bugizozi:

App-ban a Coins & Coupons oldalon kicsit lejjebb görgetsz megkeresed a Store Coupons részt, a lenyíló listában kiválasztod a Mobile Phone acce ... részt és ott lesz az első találat a Ugreen store, itt kell beváltani a tallérokat ha van legalább 100!
Utána Ugreen store-ban kiválasztod a cuccot és megveszed (automatikusan levonja a $2 kedvezményt, de ezt látod is fizetés előtt)!

csaba17: vegyél Ugreen-t most fillérekért, ha van alin coin-od: #79313!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#79330) sonar válasza csucsotke (#79328) üzenetére


sonar
addikt

Érzésre nem biztos, hogy meg tudod különböztetni a két követ.
A rendes 1500-as (finom szemcsés én azt mondanám 800 fölött tuti) köszörűn kb 1-2 használat után finom por réteg képződik amit nem egyszerű letakaritani. A durván ez sokkal később jelenik meg.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#79331) andrisms válasza zsiz (#79325) üzenetére


andrisms
aktív tag

Mobilappban pár napja láttam még 100potért -2dollárt Én is így vettem a sajátom 16,80-ért.(hálózati és autós töltővel)

(#79332) bazsimano válasza maestro87 (#79319) üzenetére


bazsimano
őstag

ennyi kuponod volt? vagy h jott ki ilyen olcsora? :Y

(#79333) Laca1212


Laca1212
őstag

Szereléshez kesztyűt valaki tudna ajánlani? Nem lenne baj ha bírja olajat, benzint. Olyasmire gondolok ami szövet, de van az ujjain, tenyerénél gumírozás.

(#79334) Donki Hóte válasza zolikaDB (#79322) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Acélból hiába esztergácsolsz másik csavart, mert az anya is műanyag, tehát ha a csavar az erősebb, akkor az anya adja meg magát, azt meg nem tudod cserélni, mert az bele van öntve a telefontartó részbe :(

Legalább 4 - 4,5 dollárt adj egy fake gorillapodért, azok már elég jól használhatók.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#79335) csaba17 válasza vacs (#79329) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi, délelőtt néztem ezt is de nincs kuponom hozzá.

(#79336) kelly416


kelly416
veterán

Ha jól emlékszem, valamikor volt olyan "okos" karkötő, ami talán még kijelzővel sem rendelkezett, de rezgéssel jelezte az eseményeket és ébresztett. Vagy csak álmodtam ilyent? Lehet ilyent találni megbízható helyről?

Meg úgy egyáltalán van-e vízálló ilyen cumóka? Lehet, hogy ha tudja mutatni az órát, az még nem baj, csak csiricsáré hatalmas kijelzős cuccot nem szeretnék.

(#79337) drag


drag
tag

Tudna valaki ajánlani akkus elemet töltővel AA méretben?
2-4 férőhelyes elég esetleg jó ha tud AAA méretet is.

Általános felhasználásra kellene.

Mi most a bestbuy?

Köszi!

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#79338) drag válasza kelly416 (#79336) üzenetére


drag
tag

Xiaomi Mi Band 1 -2.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#79339) bugizozi válasza vacs (#79329) üzenetére


bugizozi
őstag

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#79340) ablack válasza csaba17 (#79327) üzenetére


ablack
senior tag

Én ezt ajánlanám: [link]

(#79341) sambenez válasza vacs (#79329) üzenetére


sambenez
addikt

Kösz. Sajnos csak most tudtam ránézni, de már elfogyott az összes kupon.

(#79342) petty88 válasza vacs (#79329) üzenetére


petty88
csendes tag

Ezt a ugreen kupont csak én nem találom vagy már elfogyott? A listában sem találok phone accessoriest...

(#79343) miroon válasza petty88 (#79342) üzenetére


miroon
aktív tag

Azthittem csak én vagyok ekkora balfa... :D mert én se találom

iPhone 13 Midnight Black

(#79344) zsiz válasza petty88 (#79342) üzenetére


zsiz
őstag

Elfogyott. 50 coin-ért van még 1$-os kupon, amit 3$ felett tudsz beváltani. [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#79345) vacs válasza sambenez (#79341) üzenetére


vacs
veterán

Igen, elfogott, de (elvileg) holnap is lesz!

petty88 , pedig ott van a listában. :K

Kép.

(^)(>.<)(^)

(#79346) maestro87 válasza bazsimano (#79332) üzenetére


maestro87
őstag

Igen, mindegyikhez volt egy 5$-os, Ugreen-hez meg 10$-os és egy 2$-os kuponom. Nem vártam tétlenül az indulást. :N

(#79347) XtremLor válasza maestro87 (#79346) üzenetére


XtremLor
őstag

Szep lista, le a kalappal. ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#79348) petty88 válasza vacs (#79345) üzenetére


petty88
csendes tag

Hm, nekem valamiért nincs. Érdekes. Azt ne mondjátok, hogy görgessek, mert ennyi van :-)[kép] [kép]

(#79349) MittuDomain_ válasza maestro87 (#79346) üzenetére


MittuDomain_
őstag

5 és 10$ kuponok is voltak?
A fenébe, én mindenütt csak 1-2-3 találtam.
Grat, leleményes voltál. :)

Én csak 15/2$ Veithdia (ez egyébként is korlátlan), 2$ Ugreen és 1$ Rock kupont tudtam bezsákolni eddig.

Szerk:
#79348
Pedig de, egy csomó kategória van nálam is.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#79350) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#79319) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt kimaxoltad úgy érzem. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.