Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78851) maestro87 válasza dugesz77 (#78825) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi szépen. :R Majmos most drágább, így marad a cápás, ahova megy, oda úgyse kell nagy sebesség, csak azt sem szeretném ha tetű lassú lenne.:)

(#78836) debcamp: Köszi, akkor jó lesz. :R Egy-két tesztben láttam 10MB/s-os adatokat is, csak ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#78852) mobilizmo válasza Krogoth (#78843) üzenetére


mobilizmo
addikt

Szerintem egy kis rendetlenség van, legalább is az árazásnál. Itt például a 480 GB Toshiba SSD fele annyiba kerül, mint a 240 GB-os.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#78853) Breki válasza Silent77 (#78849) üzenetére


Breki
veterán

Egyet már megcsináltak. Nekem semmi bajom vele.

Simán csatlakozott és nem két méter a távolság.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78854) gboszi


gboszi
senior tag

Üdv mindenki,
tudna nekem valaki kölcsönözni egy szelfi botot hétvégére? Xiaomi Yi-hez kellene.
Budapesten. :U

"If you're good at something, never do it for free!"

(#78855) Silent77 válasza Breki (#78853) üzenetére


Silent77
veterán

Mások az igényeink.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78856) Donki Hóte válasza maestro87 (#78802) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sajna rettentően megdrágultak a memóriakártyák :O

Az általad linkelt Mixza cápás verzióból most 53 dezsőbe kerül egy 128 GB-os verzió.

Kb. fél éve vettem egy Mixza Diamond 128 GB-os kártyát 33 dezsőért, annak igencsak jó a sebessége:

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#78857) Breki válasza Silent77 (#78855) üzenetére


Breki
veterán

Vagy mást rendeltünk.

Amiért itt folyik a rinyálás teszem hozzá jogosan, mind megfelelő abban.
Igaz nem szìnes és csilivili. :)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78858) bul07 válasza Silent77 (#78849) üzenetére


bul07
nagyúr

Valakinek ez kell valakinek az
Nekem például nem annyira fontos hogy a külső szenzoron legyen kijelző
De egy két alapvető hibát javíthatnának

DG-TH1981 jó lenne a munkahelyre

DG-TH1180 volt nekem az első jó volt de eladtam hogy helyére DG-TH8888Pro menjen , ezzel sincs nagy bajom

De most nem tudom DG-TH1981 tényleg jó lenne munkahelyre de
Ha csak 2m a távolság akkor az lehet karcsú, mert akkor csak olyan helyre tudnám tenni ahol megázhat, és ahogy nézem nem vízálló

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78859) Silent77 válasza Breki (#78857) üzenetére


Silent77
veterán

Ezért írtam, hogy mások az igényeink.
Nekem fontos lett volna a nagy kijelző, a jó láthatóság éjszaka is, stb.

bul07: Az nálam sem szempont.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78860) spidersoft válasza Silent77 (#78859) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem meg a DCF77 lenne az igényem, de azt Kína (okkal) nem szeret rakni a készülékeibe... marad a lidlös.

(#78861) Dolphine


Dolphine
addikt

Nekem hétfőn érkezett megy egy SAMSUNG pendrive Sinceritytől. Rendeléstől számított 16 nap alatt itt volt!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#78862) DJGABI


DJGABI
addikt

retro konzolt vett valaki kintről? picit elkapott a retro láz, célhardveren gondolkozok (droidhoz volt bt kontrollerem, de eldobálta, mire előkereste az ember elment a kedve) van pl: háttérvilágításos GB color klón [link] psp házas genesis masina [link] jó lenne valami, ami -mindent visz -microsd-vel etethető

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#78863) Breki válasza Silent77 (#78859) üzenetére


Breki
veterán

7 dollárért ne várj mindent. Mondjuk azt sose értettem, hogy éjszaka minek kell világìtó izé, de nem az én dolgom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78864) Silent77 válasza Breki (#78863) üzenetére


Silent77
veterán

5000ft nálam sehogy nem jön ki 7 dollárra.
A többit inkább hanyagoljuk.
Részemről lezárva.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78865) Breki válasza Silent77 (#78864) üzenetére


Breki
veterán

Én úgy emlékszem annyiért vettem. Azóta emelték. A többi nekem mindegy ìgy ok.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78866) dugesz77 válasza Breki (#78865) üzenetére


dugesz77
őstag

Elbeszéltek egymás mellett. Tudtommal Silentnek az új színes kijelzőssel van gondja te meg az először megjelent monokrómot dicséred.( DG-TH8888Pro VS.DG-TH1180)
Amúgy én még mindig a tavaly vett ALDI-s Sempre cuccal vagyok a legjobban megelégedve. rádióvezérelt,kalibrálható, cseppálló a kültérie. Igaz 5000 forint körül árulták.

[ Szerkesztve ]

(#78867) Breki válasza dugesz77 (#78866) üzenetére


Breki
veterán

Igen ezt ma háromszor elmondtam, bocs ha félreérthető volt.

De ugy tudom neked is az van.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78868) dugesz77 válasza Breki (#78867) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is van egy DG-TH1180 persze. Annyit (7.37 $) megért. Talán a legnagyobb gyengéje a nem cseppmentes külső egység . Alap funkciós azt tudja is és a kültéri jelét is elég jól tartja. A kijelző is egész jól olvasható.

(#78869) andrisms


andrisms
aktív tag

Megérkezett a március 9-én rendelt Liitokala Lii-500-as töltőm. Most persze jól felnyomták az árát, hogy leakciózhassák pár nap múlva: [link]

Kérdésem: Az megvan hogy hogyan tudom tölteni, tesztelni, áramerősséget állítani.
De valamiért a fele Lidlis Tronic AA elemeim nem akarja tölteni, beteszem, nem történik semmi. A többinél elkezdni a töltést. Valami tipp?

Plusz érkezett egy pakk (50db) SIM kártya adapter. Február 13-án rendeltem. Hogy minek vettem ennyit, ne kérdezzétek, magam sem tudom :D Többször kellett mobilboltból adaptert vennem, mert mindig elhagytam amim volt. Most lesz csere :D

(#78870) Silent77 válasza dugesz77 (#78866) üzenetére


Silent77
veterán

Pont egy ilyen kell. :R
Szokott lenni aldiba?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78871) dugesz77 válasza andrisms (#78869) üzenetére


dugesz77
őstag

Én kidobtam 3 db tronic ceruza akkut is ,mert pont így viselkedtek nálam is . A negyedik alkalommal egy pillanatra egy lemerült Li-ion cellával rábikáztam és rögtön megindult a töltés. Mintha a mélymerülés védelme lekapcsolta volna a cellát :F

(#78872) dugesz77 válasza Silent77 (#78870) üzenetére


dugesz77
őstag

Valahogy sohasem tudtam kiigazodni ezen az Aldi/Lidl pároson, hogy mihez kötik az ilyen időjárás előrejelzős akciókat. Évente 2x-3x kiraknak két három fajtát egyszerre ,de hogy mikor? :U

(#78873) andrisms válasza dugesz77 (#78871) üzenetére


andrisms
aktív tag

Na ez nem túl biztató.
Az a vicc hogy a fényképező portrémarkolatában használtam legutóbb őket, 6db kell bele. És működött rendesen.
Vagy attól még lehet rossz?

(#78874) Dolphine válasza andrisms (#78873) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem is tegnap érkezett meg a Liitokala Lii-500 töltő és nekem is van Tronic elemem. :DDD
Az enyémeket rendesen töltötte, de hamarosan megszabadulok tőlük. Helyette LADDA elemeket veszek, illetve már használok, ami gyakorlatilag Eneloop.

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#78875) #peter


#peter
csendes tag

Aliexpressen az ár alatt a 7th mitjelent?

[ Szerkesztve ]

(#78876) csaba17 válasza #peter (#78875) üzenetére


csaba17
senior tag

talán a 7. szülinap?

(#78877) petipetya válasza csaba17 (#78876) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez olyan, mint a hazai akciók. Minden évben azt látom kiplakátolva, hogy 10-15-20 stb. éves a Spar/Tesco stb., így felemelik a termék eredeti árát, hogy aztán nagy csinnadrattával leakciózhassák.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#78878) csaba17 válasza petipetya (#78877) üzenetére


csaba17
senior tag

igaz, de talán pont tegnap olvastam, hogy itt még azért olcsóbb lesz mint az eredeti ára :)

(#78879) Kernel válasza andrisms (#78873) üzenetére


Kernel
nagyúr

Volt már ilyen panasz máshol is, túlmerült akkut nem tölt. Ha van kéznél másik alkalmas töltő (akár butább, akár jobbfajta), hamar fel lehet húzni nagyobb szintre, utána már viszi.

Meg kellene mérni multiméterrel, hány V-ra tilt le. 0,9 V alatt normálisnak tekinthető.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#78880) andrisms válasza Kernel (#78879) üzenetére


andrisms
aktív tag

Beletettem azokat, amik nem voltak jók, próbaképp. Kb 1órája tettem be akkor ugye kiírta hogy null, azt le is kapcsolt. 10perce meg felvillant egyszer csak, az egyiket elkezdte tölteni. Kíváncsi leszek, remélem feltámad a többi is.
Eneloop elemeimhez van gyári töltőm, de az meg nem akarta tölteni régen, úgy emlékszem.

(#78881) madgie válasza tonyrulez (#78805) üzenetére


madgie
titán

"Most vettem tőle két ilyet, maximálisan jók, pont 75 MB/s-sel írható, pont 90-nel olvasható.
Azt nem nézted, hogy a tiéd mennyivel írható? A gyártó oldalán keress rá."

Kérlek segíts megérteni, melyik része minősült ajánlatnak? Leírtam, hogy most mit vettem sincerity-től, meg hogy ez is teljesen a leírasnak megfelelő, a végén adtam egy tippet, olvasson utána, mit vett.

[ Szerkesztve ]

(#78882) pampika válasza csaba17 (#78878) üzenetére


pampika
őstag

ez mindig esetleges.
van kereskedő, aki tényleg akciózik és van, aki a felnyomott árból ad némi kedvezményt.
11.11-es akciózásnál volt olyan termék, amit megnyitva hagytam böngészőben és az akciós ár végül magasabb lett az alap árnál. persze fölé ki volt írva egy kétszer akkora ár is, hogy legyen miből "engedményt" adni.

ha érdekel vmi, érdemes figyelni az árát ;)

(#78883) maestro87


maestro87
őstag

Aliexpress játék 25$-5$-os kuponért.
Az adott időpontokban magától elindul a játék az app főoldalán. 12:00-kor kezdődik a következő kör.

(#78884) synar


synar
őstag

Jövő héttől lesz a Lidlben rádióvezérelt időjárás állomás 5999 Ft-ért.

(#78885) Donki Hóte válasza synar (#78884) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az Auriol időjárás állomást csak feltételesen javaslom.

Nekem van egy Auriol, azzal az a baj, hogy ha elveszíti a DCF77 rádiófrekvenciás órajelet (és bizony a 10. emeleten, ahol az ablak nyugatra, a Gellérthegyre néz, vagyis szinte rálátás van a frankfurti adóra, ott is képes hetente elveszíteni az órajelet :O ), akkor eldobja a kapcsolatot a külső hőmérséklet adóval is :U

Olyankor sajnos befagy a külső hőmérséklet követése és villogni kezd a külső hőmérséklet értéke, csak az elemek kiszedésével lehet újra életre kelteni a készüléket :W

Az enyém egy két éves készülék, remélem, hogy az újabb Auriol cuccok már elfelejtették ezt a gyermekbetegséget, mert ezzel a problémával használhatatlan a cucc.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#78886) Kernel válasza andrisms (#78880) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ilyen van az IPC/BC szériánál is. Rövid tesztimpulzusokat kap a slot, eleve így tudja érzékelni a berakott cellát. Ezek a gyenge impulzusok is képesek idővel felhúzni az akkut, majd egyszer csak elindul.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#78887) Silent77 válasza maestro87 (#78883) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, sikerült. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78888) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Rendeltem egy ilyet:
[link]

Kíváncsian várom,hogy milyen lesz.

(#78889) Saccco válasza Silent77 (#78887) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gotcha, Beg you can beg. :DDD Komment áradat... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#78890) powerwade


powerwade
senior tag

Azt hiszem ideje a "gyógyulás útjára" lépnem. Ma végre leiratkoztam az összes nagyobb kínai webáruház hírleveléről és benneteket is ritkábbat foglak olvasni. Az élet túl szép és rövid ahhoz, hogy kis kínai vackok és akciók utáni hajszára pazaroljam :D

(#78891) dugesz77 válasza powerwade (#78890) üzenetére


dugesz77
őstag

Egy gyógyult beteg :D Küzdök pedig én is ,de állandóan visszarántanak valami n+1 bigyóval ami hirtelen nagyon olcsó és eddig megvoltam nélküle de már létezni sem tudok.. Nehéz heted lesz az biztos. Kitartás

(#78892) Saccco válasza powerwade (#78890) üzenetére


Saccco
nagyúr

Áruló, közösség elleni izgató... :P ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#78893) Skillet válasza maestro87 (#78883) üzenetére


Skillet
addikt

Tablethez most jól jönne egy. Mikor lesz a következő kör, nem igazodom ki rajta? És mit kell csinálni?
:B
Felhasználható lesz az 5 nap múlva kezdődő akciókhoz is?
Új regisztrálós kuponok élnek még? Érdemes megpróbálni?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78894) maestro87 válasza Skillet (#78893) üzenetére


maestro87
őstag

Csak akkor lesz használható. Az időpontokhoz meg adj hozzá +8 órát, azaz 18:00-kor lesz a következő.
Az új regisztrációt nem tudom. De te inkább 800 coin-ért vegyél 59$-8$-os kupont, azt most könnyű szerezni is mert megnövelték a darabszámukat.

Egyébként érdemes a store-okat is követni, mert osztogatnak az oldalukon (app-ban) 5.01$-5$-os kuponokat. Ugreen pl. fog adni 10 és 15$-os kupont is (50db-50db), bár Baseus kupont most nem sikerült szereznem, így az Ugreen-re se lesz sok esélyem... :U

(#78895) Norbika88 válasza DJGABI (#78862) üzenetére


Norbika88
senior tag

Hasonló kütyüt keresek, ami esetleg megjöhet még húsvét előtt.

(#78896) bexinho23


bexinho23
őstag

Ha megjött a termék jó nagy csúszással, de jelzésem ellenére (illetve pozitívval zártam a vásárlást) refund-olta a kínai a korábban átutalt összeget, akkor hogy tudom neki visszaküldeni? Vegyek egy terméket azon az áron, és jelezzem emailben? Üzletként vannak fent, ha minden igaz.

(#78897) Krogoth válasza bexinho23 (#78896) üzenetére


Krogoth
senior tag

Írj neki mailt. Megírja mi a jó neki. Akár PP-n is el tudod küldeni neki a lóvét vásárlás nélkül.

(#78898) DJGABI válasza Norbika88 (#78895) üzenetére


DJGABI
addikt

nem sokkal utána találtam egyet, ami mindent visz [link]
kár hogy yt tele van failure videókkal...

ez se lehet rossz amit linkeltél, az a baj az ilyen beépített memóriásokkal, h az alap játékfelhozatal elég kaksi, és ugyanaz a ~20 darab ismétlődik

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#78899) Norbika88 válasza DJGABI (#78898) üzenetére


Norbika88
senior tag

Kis gyereknek lesz, elég az neki :D
Ezt találtam

Jó lenne ha lenne valami kis kupon is hozzá :D

(#78900) Criminal017


Criminal017
őstag

A nemrég rendelt Orico asztali töltőm enyhén, de láthatóan megpúposodott az egyik oldalon. Szerintetek érdemes lenne nekik írni, hogy mi legyen? Működik rendesen, csak félő, hogy valami megindult benne, azért nyomta így fel a tetejét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.