Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79701) Kozy10 válasza bul07 (#79699) üzenetére


Kozy10
tag

Marha jó ez a mérleg(ennyiért főleg), szerintem bevállalom :))

(#79702) BullZeye válasza Kozy10 (#79701) üzenetére


BullZeye
veterán

Kickstarter, most kifizeted, aztán vagy megjön, vagy nem :D

(#79703) MADcat válasza fateless (#79700) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Miután belinkeltem, jobban megnéztem a méretet én is. Nagy, igazad van. De hát 800 huf na, hátha kipróbálni valakinek megéri ennyiért. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79704) Kozy10 válasza BullZeye (#79702) üzenetére


Kozy10
tag

ha nem jönne, akkor a Banggood visszafizeti az árát :K

(#79705) cris78 válasza fateless (#79700) üzenetére


cris78
őstag

Mi ezt használjuk.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#79706) XtremLor válasza Kozy10 (#79704) üzenetére


XtremLor
őstag

Jo kerdes oktoberbe fogok e meg emlekezni arra ha most rendelek egy merleget. :D
Multheten jott meg a kis konyhai merleg, 5kg-ig mer 1g pontossag, nagyon tetszik a design korrekt, a regivel a fo gondom a cr elem, ebbe 2x AAA megy. Honana HN-MS2
Units: g, kg, oz, lb, ml, milk ml

"Legen...Wait for it...Dary"

(#79707) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Ilyen shakert vett már valaki? Elég sok pozitív vélemény van róla. Van rá 10% kupon + pontokat rányomom akkor 7 dolcsi körül megáll.

(#79708) MADcat válasza cris78 (#79705) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem az övtáskákkal az a bajom, hogy mindig felcsúszik, bárhogy szorítom, igazítom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79709) Zola007 válasza PainKiller13 (#79707) üzenetére


Zola007
veterán

- nem vettem -
de mint rendszeres (napi többször) shaker-használó, elnézve a szerkezetet, azt mondom, hogy talán pár hónapot kibír és maximum nagyon híg dolgokhoz, amit 5 rázással össze tudsz te is keverni
inkább ilyen keverőgolyót ajánlok és egy rendes shakert

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79710) PainKiller13 válasza Zola007 (#79709) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi, igen az a műanyag nem tűnik túl strapának benne, illetve ki tudja mennyi idő után kezdene el folyni alul.

Kakaóhoz gondoltam illetve esetleg fehérjéhez majd ha egyszer elkezdek kondizni, de még dolgozom az előtte fotón.

(#79711) Zola007 válasza Zola007 (#79709) üzenetére


Zola007
veterán

egyébként nem értem én ezt a Digoo nyomulás dolgot.
Több cuccuk más néven vagy címkézetlen formában megvehető sok helyen általában annyiért, amennyiért a Digoo akciós ára.
pl. ez az elektromos shaker is kapható már vagy 1 éve más néven 10-12 dollár körül.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79712) Zola007 válasza PainKiller13 (#79710) üzenetére


Zola007
veterán

fehérjéhez, kakaóhoz 490 Ft-os biotech shaker
a rácsot kihajítod belőle és veszel 5db ilyen drótgolyót 1 dollárért ebayen.
Én évek óta használom a bigyótök shakereket, semmi bajuk, de 3 másik márkájú már tönkrement.
egy a lényeg: pattintós/rányomós shakert ne vegyél, csak olyat ami csavarosan záródik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79713) DrBubo77 válasza Zola007 (#79712) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ilyen Biotech shakerünk van otthon. Drótgolyóhoz tudsz adni linket?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#79714) Beni2360 válasza gabe_ (#79669) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem ilyen van nagyon jó kis szerkentyű. Igaz jóval drágább de ezen nem szabad spórolni. Azért a belső elektronika is számít meg van rajta kapcsoló gomb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#79715) spiky03


spiky03
veterán

Szerintetek ezek eredetik? Vagy olyanok, mint amiket a Vaterán találni?
Mert onnan már rendeltünk és sajnos pár hónap alatt szétrepedt a talpa. :(((

Convers

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#79716) Zola007 válasza DrBubo77 (#79713) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79717) schawo válasza spiky03 (#79715) üzenetére


schawo
titán

Amikor komolyabb online akció van (évente 3-4 alkalommal, két hete is volt), akkor az Office Shoesnál (officeshoes.hu) is ki lehet fogni a Converse cipőket 10 körül, sőt, alatta is. Kínából biztos nem rendelnék cipőt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79718) w.miki


w.miki
veterán

Nyakpántot Sony DSC H300 fényképezőhöz tudnátok ajánlani?
Ezek univerzálisak, vagy van, ami csak adott típusra jó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#79719) Met válasza tomcsi23 (#79687) üzenetére


Met
nagyúr

Beírtam most a szállítási címem (Budapest), gondoltam rendelek egy ilyen töltőt.
Note: Unfortunately, we no longer ship to(country/city). Please choose another shipping address.

wtf? Első rendelésem lenne

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#79720) tomcsi23 válasza Met (#79719) üzenetére


tomcsi23
veterán

Itt rendben lenne, bár nem vittem végig a megrendelést teljesen. Jól adtad meg az adatokat?

Bohóc Úrnak: van az 500-as is 22 dolcsiért, ami hasonló ár, mint a nagyobb Nitecore. Informatív LCD kijelzővel, diagnosztika funkciókkal, bár ez meg NiMh akkukkal gyengébb kicsit. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#79721) DrBubo77 válasza Zola007 (#79716) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#79722) Met válasza tomcsi23 (#79720) üzenetére


Met
nagyúr

Most újra beírva jó lett, sikerült lepontozni 4.29-re a 202-est :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#79723) tomcsi23 válasza Met (#79722) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az jó ár érte. :D Ugyan kell egy usb-s adapter hozzá, de az csak van. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#79724) Met válasza tomcsi23 (#79723) üzenetére


Met
nagyúr

Akad:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#79725) gboszi


gboszi
senior tag

10 éves fiu gyereknek szeretnék valami okosságot. Ilyen összeszerelős, napelemes, vagy örökmozgos, vagy ilyesmiben gondolkodom, amiket láttam az oldalakon. Esetleg ha valaki vett már ilyesmit, s tudna ajánlani, hogy az jó, akkor ne tartsa magában.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#79726) Mr.Csizmás válasza gboszi (#79725) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"diy toy"

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79727) Breki válasza gboszi (#79725) üzenetére


Breki
veterán

Magnetic Ball

[link]

New 5*5*5 Magic Cube Professional Speed Cube Shengshou Magic Cube Ultra-smooth Cubo Puzzle Matte Sticker Twist Kids Learning Toy

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#79728) oszy


oszy
veterán

Ez az akkumulátor töltő (Opus BT - C3100 V2.2) megéri most az árát vagy érdemes még várni jobb árra?

Tönkrement a Voltcraft IPC-1L töltőm. Egyik nap áram alá helyeztem és minden karakter világít a kijelzőn. :(

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79729) WestBam válasza oszy (#79728) üzenetére


WestBam
senior tag

Megéri az utolsó fillérig!
A blogomban találsz hozzá működő kódot is, igaz csak egy gombóc fagyit nyersz vele, de még ennél is jobb ára lesz :)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#79730) Joe63 válasza oszy (#79728) üzenetére


Joe63
tag

GB3RDUREWQ kóddal 29.59 dollár lesz.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#79731) hyperspace válasza oszy (#79728) üzenetére


hyperspace
őstag

Én is ezt használom az ecigi akksikhoz (18650, 26650), nagyon elégedett vagyok.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#79732) alázógyík válasza oszy (#79728) üzenetére


alázógyík
őstag

Az egyik legjobb. :K

(#79733) gagyilovag válasza oszy (#79728) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Csak ajánlani tudom én is :K

(#79734) Joker88


Joker88
őstag

Ma érkezett meg a 32GB-os Samsung Micro SD kártya , [link] , 12$ volt Flash Sale-ben.

A rendelés ideje : március 20.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#79735) dugesz77


dugesz77
őstag

Meglepetéskén ért,hogy Banggood-on megint van ingyenes postázás Li-ion celláknál. Ez a védett Samsung például egész baráti árban lett így ingyen postával. Gearbest-nél 2,81 $ a posta viszont egy kicsit jobb árak vannak. Például pontokat beváltva 15$ alatt elhozható 4db ICR18650 Samsung cella, igaz öregecske de 5-6A terhelhető tehát zseblámpákba simán jó.

[ Szerkesztve ]

(#79736) Criminal017


Criminal017
őstag

Megérkezett az Ugreen féle 25 centis kábel aliról: [link]

Abszolút ajánlott darab, elég minőségi. Quick charge 2.0 is megy vele. Ajándékba adnak egy kábelkötegelőt is.

(#79737) tboy93 válasza Criminal017 (#79736) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ugyan ilyet rendeltem en is 6db-ot, legjobb kabeleim :K Szep, gyors, autoban es BW S2-ben is ezeket hasznalom.

(#79738) tlala


tlala
addikt

Megjött ez a napszemüvegem.

Megdöbbentően jó minőségű.
Fém szár, belül a fülnél gumi betéttel, kellemesen polarizált, de nem túl sötét, kényelmes, nagy méret, nem a kínaisan kicsi fajta.
Igényes tok, minőségi kivitel. A csomagolás hihetetlenül gondos volt.
Az ennyiért itthon kapható napszemüvegeket durván leveri - nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#79739) Pttypang válasza schawo (#79495) üzenetére


Pttypang
veterán

Úgy látom, hogy igen, benne van a címem is, a magyar oldalnak írtam bele a postán maradót, azt szokták értelmezni, úgy vettem észre, még itt tanácsolták régebben.
Trackinget kaptam, de nem tudom, mennyire fake.
Latest Event -- 2017-03-13 06:36:44 , GMTC, Departed transit country

Everybody lies.

(#79740) bexinho23 válasza tlala (#79738) üzenetére


bexinho23
őstag

Ugyanilyet rendeltem múlt héten kedden egy most is tartó akció keretében. Hsz-edet olvasva még inkább várom a megérkezését :)

(#79741) tahepa válasza tlala (#79738) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem egy ilyen jött : [link]
Szintén kiváló termék , tökéletes csomagolás. A haverok berendeltek még kettőt miután megtapogatták - felpróbálták....10 $ alatt sikerült megvennem :)

(#79742) Vismajor01


Vismajor01
addikt

diptriás napszemüveget szerintetek érdemes aliról, lehetséges?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#79743) dugesz77 válasza Vismajor01 (#79742) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát dioptriás biztos nem vennék kintről. Nem véletlen találták ki azt a szemvizsgálatot . Több dolog kell egy jó lencséhez nem csak a dioptria szám. Nem mindegy hova van fókuszálva ,nem egyformák a pupilla távolságok stb. Csak a szemed rongálnád vele. Már ha - os távolbalátóra gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#79744) schawo válasza Vismajor01 (#79742) üzenetére


schawo
titán

[link] Ezek csak a lencsék. Keretet a Veithdia bolt modelljei közül választhatsz, de csak teljes keret választható.

(#79743) dugesz77
Már ha nem megy el vizsgálatra, és adja meg az adatokat, amit kérnek. Anélkül ugyanis szóba se állnak vele.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79745) tboy93 válasza dugesz77 (#79743) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1

(#79746) dugesz77 válasza schawo (#79744) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát én azért inkább az optikusomban bízom mint egy "talán jó" kínai cégben. 30 éve szemüveget hordok, engem ebben nem könnyű meggyőzni. Plusz ha valami gebasz van simán kicserélik ,átcsiszolják szemben a kínai árussal. Én azt tanácsolnám, hogy a felcsatolhatós előtéteket válassza. Kevesebb a rizikó.

[ Szerkesztve ]

(#79747) DeFranco válasza tlala (#79738) üzenetére


DeFranco
nagyúr

minden példányból kettő van, egy dollár áreltéréssel. mi a különbség?

(#79748) tlala válasza DeFranco (#79747) üzenetére


tlala
addikt

Ha lejjebb görgetsz, látod,hogy kétféle tokkal rendelhető.

(#79749) DeFranco válasza tlala (#79748) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ok, azt látom, de melyik melyik? :D

találtam egy ilyet is nem ismerem az alit, nem tudom, hogy ez kevésbé megbízható-e mint amit Ti rendeltetek vagy ugyanaz, csak a tok hiánya miatt olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#79750) tlala válasza DeFranco (#79749) üzenetére


tlala
addikt

Az a tok olcsóbb, amiben nincs keresztben fém csík.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.