Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) schawo válasza Czimby (#79200) üzenetére


schawo
titán

Veithdia official store [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79202) Kernel válasza Bicskás (#79147) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csuklótámaszos, olcsó egérpadot rendeltem Kínából, először is hónapokra ki kellett rakni levegőre, olyan erős kátrányszaga volt, hogy nem lehetett elviselni. (Ha ez a rákkeltő benzol aromája, az külön "érdekes".)

Utána persze kiderült, hogy a csuklótámasz csak egy szivaccsal bélelt gumi, ami nemes egyszerűséggel behorpadt.

Ennél sokkal jobb a LogiLink GEL, ami viszont itthon olcsóbb, mint eBayről. Épp az általad megjelölt 5 dollár körül kapható nálunk.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79203) MADcat válasza schawo (#79201) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez ajánlott kategória, igaz?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79204) PainKiller13 válasza sonar (#79197) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez egy drága dísz. Maximum lassan mérgezed vele a családot.

Lehet bérelni itthon cégektől nagy teljesítményű ózon generátort, amit 1-3 órára beraksz a zárt szobába és penészmentesíti. (gondolom erre kell)

Általában napra lehet bérelni, nem egy nagy összeg, viszont mindenhogy a használati utasítás szerint kell eljárni mert erősen mérgező mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#79205) kelly416 válasza kmarci25 (#79194) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi, a képeket láttam az oldalon is. Igazából egy kellene a műhelybe szerintem, de oda gyanúsan lesz majd hálózatról üzemelő lámpa azért, viszont vagy kettő sátorozáshoz jól jönne. Meg úgy általában, udvari világításnak olyankor, amikor mondjuk szalonnasütés van.

schawo:
Ezeket keresni kell valahol, vagy az ember képébe nyomja az akciókat? Csak azért kérdezem, mert itt bent a végnél nem lehet elérni az alit sem (meg ebay, banggood társai le vannak lőve), nem tudok rálesni most. Egyébként nem lennék ilyen lusta.

(#79206) schawo válasza kelly416 (#79205) üzenetére


schawo
titán

apoban van kapcsoló, ami csak az akciós cuccokat mutatja.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79207) schawo válasza MADcat (#79203) üzenetére


schawo
titán

abszolút mértékben Jó minőségű keretek, jó minőségű, sokak által bevizsgált lencsével. Tavaly vettem 3db V-t, most néggyel nyitottam az évet.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79208) kmarci25 válasza schawo (#79207) üzenetére


kmarci25
veterán

És mindennap más napszemüvegben jelensz meg? ;] Nekem fémkeretes még nincs, most rendeltem egyet, még várok akcióban egy órára, illetve ahhoz való szíjra, ezeket elvileg holnap akciózzák.

kelly416: kb ugyanez a felhasználási kör, nyaraláshoz, illetve a garázsban gyenge a világítás, télen délután már nem láttam semmit, úgy meg nehéz pl. izzót cserélni. Na ahhoz tökéletes lesz. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#79209) DeFranco válasza schawo (#79207) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez a lencsebevizsgálás amúgy nagy habiszti ám csak mondom... az első évben a legolcsóbb kínai 100Ft-is is tudja az uv400-at ha rá van írva, mert megkapja a bevonatot, nem drága. csak éppen az olcsó bevonat pont az uv hatására degradálódik is, gyakorlatilag megeszi az uv, így lehet a második évben már nem szűr semmit (lehet szűr, lehet nem, teljesen véletlenszerű, hogy meddig bírja).

bevizsgáltathatod évente, semmi akadálya, de abban felesleges bízni, hogy ami tavaly jó volt, az idén is minden további nélkül az lesz (lehet az lesz de semmi garancia nincs rá). olyan bevonat a drágább lencséken van csak ami ezt tudja.

a különböző hosszú távon szemrontó leképezési hibákról nem is beszélve, amik nem most fognak beütni hanem 40 évesen fogsz kettőt látni. de tudom ezt meg leszarjuk, mer' akciós, majd rendelünk szajomi műszemet.

[ Szerkesztve ]

(#79210) Kernel válasza Czimby (#79199) üzenetére


Kernel
nagyúr

Akkor meghalnál az erdőben, magas hegyekben stb.

A szobai ionizátorok nem termelnek több ózont, mint ami a természetben is előfordul. Erre is igaz, hogy a mennyiség számít.

Nekem is van egy 20-30 éves Medicor gyártmány. Volt, amikor évekig ment a szobában. Majd feltűnt, hogy a szerkezet környékén a levegő koromtartalmát kicsapta a falra, ezért kiiktattam. Noha elvileg ebben nyilvánul meg az egészségvédő hatás: leszáll a por a padlóra / szőnyegre.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79211) Amu


Amu
tag

bakker, régen sose vámoltak még, most meg 2 cuccomat is :( másnak is ilyen lelkesek? :W

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#79212) schawo válasza DeFranco (#79209) üzenetére


schawo
titán

A torzítása sem rossz ezeknek a lencséknek. A tartósságról van infód, hogy rossz lenne a V?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79213) DeFranco válasza schawo (#79212) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen tartósságra gondolsz? (és hogy mérted a torzítást?)

[ Szerkesztve ]

(#79214) schawo válasza DeFranco (#79213) üzenetére


schawo
titán

Én? Én mértem? Te mértél torzítást? Én csak olvastam olyat, aki lemérette optikussal.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79215) dugesz77 válasza Kernel (#79210) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is megvan még egy BION79 valahol :D Gyerekkoromban amikor náthás voltam meg ilyesmi akkor sokat használtuk az az édeskés illata megmaradt az orromban . Azt viszont sohasem értettem,hogy az ozonizátor és az ionizátor az egy és ugyanaz? Nálunk két ilyen Neo-tec van használatban. Egy a hálóban egy a ruhás szerényeknél a gardróbban. Most egy ilyen ANJ várok,talán a héten megérkezik (február 28. rendelés volt) most még olcsóbb mint akkor volt :W
Meg egy ilyen ozonizátort is rendeltem abból csinálok egy dobozolt ventilátoros verziót gyors fertőtlenítésre.

[ Szerkesztve ]

(#79216) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Igaz én kértem infót a napszemüveg témában, de mielőtt fölöslegesen egymás torkának estek, kérlek ejtsétek a témát! Köszönöm! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79217) DeFranco válasza schawo (#79214) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt mondtad nem rossz, gondoltam alá tudod támasztani valamivel (legyen az elsődleges vagy másodlagos infó).

én nem mértem torzítást, mértek helyettem a szakemberek [link] [link] (a prizmakorrekciós rész érdekes)

és még mielőtt nagyon felhüppögöd magad, nem azt mondtam, hogy a verthida (is love verthida is life) szar, csak azt hogy érdemes elővigyázatosnak lenni.

mindenki úgy b*ssza el a szemét ahogy akarja, de gondoltam szólok, mert a szem ritkán gyógyítható.

@MADcat: utólag olvastam a figyelmeztetésed, remélem ez még belefér, mert "szakanyag" van benne a témához.

[ Szerkesztve ]

(#79218) Atomgeszi válasza Kernel (#79188) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#79219) GZoli7 válasza Atomgeszi (#79218) üzenetére


GZoli7
senior tag

Teljesen jó, de csak 10A-t tud folyamatosan. Pl.: ecigihez kevés, lápához, stb jó.

(#79220) Vertigo18 válasza Atomgeszi (#79218) üzenetére


Vertigo18
addikt

Attól függ, mire kell!?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#79221) schawo válasza DeFranco (#79217) üzenetére


schawo
titán

majd

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79222) Atomgeszi válasza Vertigo18 (#79220) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A fentebb linkelt fejlámpába, illetve valamelyik sima torch-ba..

(Szerk, ahogy látom nincs nekik raktáron csak 31-én.. Akkor ez megint nem lesz valószínűleg egy jó ideig.)
Vagy Ezt inkább?

Rájöttem viszont miért szeretem ezt a Sanyi-t amit vettem, mert az oldalán van ez a "COB" LED, meg van egy beakasztós, beakasztom előre a ruhán és világít előre. Na és ugyanilyen lámpából nem találok 18650-es verziót. [link]

[ Szerkesztve ]

(#79223) csaba17


csaba17
senior tag

alin vennék egy temperált üveget, most azt írja, hogy 0,78$ lesz holnap 9kor.
ha berakom kosárba, ott meg 1,09$ szerepel, szintén előtte a pink 7th logó.
?
csak én nem értem?

(#79224) Kernel válasza dugesz77 (#79215) üzenetére


Kernel
nagyúr

Egy a lényege, nagyfeszültséget állít elő, ami az elektródák között koronakisülést hoz létre. Vagyis már majdnem ívet húz, de mégsem, mert úgy van beállítva, hogy még ne tudja átütni a levegőt. Maga feszültség egyébként ártalmatlan, nincs ereje (teljesítménye, árama).

(#79218) Atomgeszi

Lámpába nekem jók a bontott akkuk is. Egyéb célra korábban nézegettem a fórumon gyakran ajánlott Panasonicot, de végül nem volt rá szükség. Jelenleg nem is szállítanak hozzánk.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79225) sonar válasza PainKiller13 (#79204) üzenetére


sonar
addikt

Kösz az infót.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#79226) sonar válasza Czimby (#79199) üzenetére


sonar
addikt

Mérgező, de sterilizál. Lézernyomtató is termel ózont, meg a fénymásolók is. És jó hatásfokkal irtja a bacikat meg a penészt.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#79227) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Ezt hogy tudom megvenni a 11,89USD Anniversary Sale áron? Akármit csinálok a 24,03-as árat kapom.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#79228) pampika válasza csaba17 (#79223) üzenetére


pampika
őstag

pedig tök logikus ;)
ha most elviszed, akkor ennyiért kapod meg.
ha holnap veszed, akkor annyiért ;)

@mimey
ugyanott a megoldás: amikor lejár a számláló, akkortól érvényes az akciós ár.

[ Szerkesztve ]

(#79229) Atomgeszi válasza Kernel (#79224) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, ez a bajom, hogy GB már egy ideje nem szállít ide.. Marad a Fasttech. Bontott akkut meg nem tudok most. :(

(#79230) schawo válasza mimey (#79227) üzenetére


schawo
titán

Sale starts in 20:57:40

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79231) kmarci25 válasza mimey (#79227) üzenetére


kmarci25
veterán

Úgy, hogy holnap veszed meg. :K Ez az akció holnap kezdődik.

schawo: ehh, 4 másodperccel nyertél. :))

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#79232) atyca válasza lac14548 (#79152) üzenetére


atyca
senior tag

Pl:
egérpad

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#79233) Czimby válasza sonar (#79226) üzenetére


Czimby
addikt

De akkor sem jó egész nap ezt belélegezni, de ha szeretnéd a te döntésed.

Tudom jól, hogy sok helyen használják, pl klima sterilizálás, de úgy ahogy leírtam nagy koncentráltságban rövid behatási idővel.

Egyébként csak annyit, hogy hosszabb távon, még a műanyagot is lebontja kiszárítja és elporlad...

Biztos nem használnám 24/7-ben bedugva, már ha működik ez a darab egyáltalán.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#79234) MittuDomain_ válasza schawo (#79221) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Figyu, mit rontok el ezekkel a Veitdiakkal?
Van a kosaramban két szemcvsi, már egy csomószor vettem 2usd kupont coin-ért, de nem hagyja használni se mobilon, se pc-n...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#79235) Czimby válasza Kernel (#79210) üzenetére


Czimby
addikt

Persze, de ha nincs mennyiség nem is igen sterilizál, anélkül meg nem sok értelme van.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#79236) bul07


bul07
nagyúr

Nem lemondani a karácsonyra nem megérkezett dolgokról :)

Ma hozta a postás

Jobb későn mint soha ;]

Végül is csak 5 hónap kellet neki hogy megérkezzen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79237) Jarod1 válasza bul07 (#79236) üzenetére


Jarod1
addikt

az igen, magyar postán állt 3 hónapot?

(#79238) Silent77 válasza bul07 (#79236) üzenetére


Silent77
veterán

Megkerülte a földet háromszor. :C

Jarod1: Szerintem konténerből kiesett, nem vették észre. Most pedig megtalálták. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79239) mimey válasza schawo (#79230) üzenetére


mimey
tag

schawo és kmarci25, köszönöm Nektek!
Én balga, rápillatottam gyorsan, és azt hittem, visszaszámol.

(#79240) MittuDomain_ válasza MittuDomain_ (#79234) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Rájöttem hogy először a teljes áras fizetésre kell nyomni, utána vonja csak le, köszi. :)
Bocs az off-ért.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#79241) poczabence válasza poczabence (#78792) üzenetére


poczabence
tag

Jövök a történet végével!

Picit lassan ment az ügyintézés, meg a meggyőzés. :) Elismerte a hibát, véletlen más embernek adták fel regisztrált küldeményként a csomagját. A postázás díját visszakaptam, plusz kaptam tőle 2 dollár kártérítést is. Már el is költöttem nála ismét ezt az összeget. :)

Tegnap megérkezett a memóriakártya is. :C Csak azt tudom mondani, hogy továbbra is ajánlott eladó! :R

(#79242) anorche1 válasza bul07 (#79236) üzenetére


anorche1
őstag

Hátha az èn 2db oktober 18as rendelesem is megjon :B

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#79243) fateless válasza mimey (#79227) üzenetére


fateless
veterán

Holnap vedd meg délelőtt, és akkor 14.42USD helyett 11,29USD lesz. 11,89 gondolom a 100cm-es változat lesz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#79244) sonar válasza Czimby (#79233) üzenetére


sonar
addikt

Kösz, hogy aggódsz, de nem rémlik, hogy irtam volna, hogy 24/7 -be járatnám.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#79245) Bicskás válasza mimey (#79227) üzenetére


Bicskás
tag

Csáó ! :R

Ez termék ajánlott kategória srácok ?

A választ előre is köszi.

Üdv: Bicskás

(#79246) LallerHUN válasza Bicskás (#79245) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem pontosan ilyenem van. Nagyon korrekt termék. Külön plusz dolog hogy pluszba lehet tápot adni neki ha szükséges. Én ajánlom.

(#79247) jupp008 válasza bul07 (#79236) üzenetére


jupp008
senior tag

Így igaz, mindíg van remény !
Tegnap nekem is megjött a 2016.12.27. -én feladott csomag.

(#79248) Dolphine válasza jupp008 (#79247) üzenetére


Dolphine
addikt

+1 Párom is így járt! :N

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#79249) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani macbook hoz megbízható usb3.0 elosztót?

(#79250) mimey válasza fateless (#79243) üzenetére


mimey
tag

Köszi! Igen, a 100cm-esre pályázom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.