Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79401) #15241216


#15241216
törölt tag

Sziasztok

Szerintetek ez valós vagy fake TN? [link]

[ Szerkesztve ]

(#79402) havri1 válasza #15241216 (#79401) üzenetére


havri1
félisten

Yanwen - fake
Generált időpontok, reptér..ilyenek nincsenek.

[ Szerkesztve ]

havri

(#79403) havri1


havri1
félisten

Leégett Blitzwolf lámpával kapcsolatban:
Kicsúszott a 6 hónapból, ezért lepattintottak.
Szétszedtem újra, alaposabban. 2 ledsor (alu alapon), végén 2 műanyag gyorscsatlakozó. Na ezek a hőtől leolvadtak. Visszaforrasztottam, és működik. Kb 60% fényerősséggel, és a 2 panel ellentétesen váltogatja a színhőmérsékletet (nem tudom mi lehet, elvileg minden a helyén, max a 2 panelt cserélhettem meg..).
Fényerő gyengeséget betudom a baromi nagy hőnek, biztosan nem tett jót a ledeknek.

havri

(#79404) dugesz77 válasza schawo (#79397) üzenetére


dugesz77
őstag

Majdnem pont ezt a fajta késélezőt használom ennek amit mutattál talán az elődje lehet itt írtam még róla anno.
A hozzáadott alapkészlethez vettem még 1500/2000/3000 követ. Nekem akkor sem sikerül. Pedig ellenőriztem a szögeket meg minden. A múltkor rátaláltam én is a mágneses módra(maradtak jó nagy erős mágneseim akvárium üveg tisztítóból). Megnéztem jó sok videót és mégsem sikerül..A szőr/papír próbán elbuknak. Pedig próbálkozom nagyon. Ehez én lehetek a béna..

(#79405) KisApám


KisApám
addikt

Azokat a 2 dolcsis AliExpress kuponokat hogy lehet felhasználni?
Mert amikor vásárolok, nem írja, hogy volna, pedig van.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#79406) retesz147


retesz147
addikt

Szerintetek ez megéri az árát? Xiaomi Mi R1D AC WiFi Router

Szeretnék egy AC-s routert és egy NAS építeni, megspórólna a nyúglődést és használható lenne, adatok mentésére és filmek tárolására, nézésére?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#79407) PainKiller13 válasza retesz147 (#79406) üzenetére


PainKiller13
őstag

Pár hete ~20 dolcsival olcsóbb volt eu raktárból, linkeltem is, akkor megérte, így is jó eséllyel megéri, viszont Tomatot kell rátenni és akkor lehet rajta torrentezni meg lényegében mindent.

(#79408) schawo válasza dugesz77 (#79404) üzenetére


schawo
titán

Vizes kővel csinálod? A 3000-essel (ráadásul az adee/ruixin 3000-es jó ha 1500-as valós szemcsesűrűségű) csodát nem lehet tenni, kellene hozzá 8-10000-es kő is, amit linkeltem. Utána már csak a technikán múlik, meg attól, hogy mennyire vagy óvatos. A finom élet nagyon el lehet nyomni túl nagy nyomóerővel. De a 3000-essel is lehet jó éles kést fenni, ha eltalálod az élszöget. Amikor megjött, húztál fel teljesen új élt a késeknek (a durva kővel)? Mert egy régi, összevissza csálé élt nem lehet ezzel sem jól felhúzni.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79409) Mr.Csizmás válasza havri1 (#79403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

állandóan fullos teljesítményen volt tekerve? nekem este elég a legalsóból a legkisebb is, napközben meg a legfelső valahol 60-70% környékén. (északi fekvésű tetőtéri szoba, egy darab velux ablakkal :W )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79410) dugesz77 válasza schawo (#79408) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze. Húzás előtt fél órával beáztatom a köveket. Friss él is húzok a friss késnek. Én sem értem amúgy miért nem sikerül. De lehet igazad lesz és még veszek hozzá egy 10k-s követ , ha már ennyi időt/pénzt beleöltem azon nem múlik. Amúgy ADAEE köveket vettem, lehet azok sem a legjobb minőség.

[ Szerkesztve ]

(#79411) sonar válasza schawo (#79397) üzenetére


sonar
addikt

Nekem hasonló cuccom van (Lansky set), de a tapasztalatom az, hogy ez a köves fenés inkább csak esztétikai szempontból előnyös, mert ha mondjuk flex-szel végigtolod akkor nem csak az élét fogod élezni hanem nagyobb felületet. De ha szallagos csiszolóval csinálod azzal elég szépet lehet csinálni (és egy olyan szallagos csiszoló sincs 20k) és a végén finom szemcséssel végig mész rajta és akkor röptében vágod a papirt. (btw ahogy én tudom ezt a szallagos csiszolást alkalmazzák vágóhidakon is ahol nagyüzemben éleznek kést. Illetve kéznél van a fenő acél.)

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#79412) gboszi válasza huliganboy (#79317) üzenetére


gboszi
senior tag

Ilyen falba való dobozt hol lehet kapni kis hazánkban? Találkozott már vele valaki? Nagyon kéne egy...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#79413) dugesz77 válasza sonar (#79411) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha sokat kell élezni én is sarokcsiszolóba tett lamellás korongot használok + polír filckorongot zöld polírozó alapanyaggal. Azzal az éllel úgy borotválkozni lehet simán.

[ Szerkesztve ]

(#79414) beg


beg
veterán

A további késélezés a Kés topikban folytatódhat tovább :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79415) kmarci25 válasza gboszi (#79412) üzenetére


kmarci25
veterán

Villanyszerelési szaküzlet pl.?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#79416) Vertigo18 válasza havri1 (#79403) üzenetére


Vertigo18
addikt

Elemlámpás topikban kérdezősködtél már?

Fénykép esetleg?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#79417) gboszi válasza kmarci25 (#79415) üzenetére


gboszi
senior tag

Ugy néztek rám mint valami hülyére. Mikor megmutattam, mit szeretnék, akkor sem hitték el.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#79418) XtremLor válasza gboszi (#79417) üzenetére


XtremLor
őstag

Tulkepzettek az eladok sajnos kis hazankban tapasztalatom alapjan, sok azt se tudja mi talalhato az arukeszletukben pontosan.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#79419) Vertigo18 válasza XtremLor (#79418) üzenetére


Vertigo18
addikt

...és azt sem sokszor, hogy mi mire való...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#79420) zoltan6 válasza gboszi (#79417) üzenetére


zoltan6
őstag

Villanyszerelő vagyok,.már szinte csak ezek az újfajta dobozok vannak,szakboltba nézd meg,ne ilyen obi meg hasonló helyeken.
pld.[link]
úgy kérd hogy perforált 65-ös szerelvénydoboz.

[ Szerkesztve ]

(#79421) havri1 válasza Mr.Csizmás (#79409) üzenetére


havri1
félisten

Teljesen vegyes. De hosszú órás működés mellett sem volt olyan meleg, hogy kézzel ne lehessen megfogni a tetejét. Tegnap konkrétan olvadt a műanyag.

havri

(#79422) Mr.Csizmás válasza havri1 (#79421) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm....

nekem néha meleg volt, de kézzelfogható. na majd figyelek erre :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79423) Gsx-rr válasza havri1 (#79421) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez azert aggaszto, ilyen miatt leeghet a haz!

(#79424) retesz147 válasza Gsx-rr (#79423) üzenetére


retesz147
addikt

Na a híres Blitzwolf.Most mi lesz? Házleégőssé lesz visszafokozva? Nem ajánlott? Vége, halálfej? :))

Nekem is van több BW eszközöm, most mi legyen, kuka az összes? :DD

A helyzet szerintem a következő: Hibák mindenhol előfordulnak (lásd Samsung robbanó akksik), ez az élet, be kell vállalni a kedvezőbb árért a kicsit nagyobb kockázatot a mégkedvezőbb árért (ez már nem a BW és társai, hanem az 1-2 dolláros dolgok) a mégnagyobb kockázatot.

Ha nem tetszik, itthon kell venni nagyobb gyártóktól termékeket drágábban, amiben még mindig megvan a kockázat, csak kisebb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#79425) havri1 válasza retesz147 (#79424) üzenetére


havri1
félisten

Nekem 4 db ilyen lámpa van a családban, egy "raklapról", vélhetően egy gyártás. Többi jó, de az is igaz, ez világított a legtöbbet. Figyelni fogom, tegyétek ti is ezt. Felügyelet nélkül sose hagyok amúgy ilyen eszközt működni. Bár a töltők állandóan konnektorba vannak...

[ Szerkesztve ]

havri

(#79426) bul07 válasza retesz147 (#79424) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért a BW-vel volt ugye a kábel fiaskó is, és ott konkrétan eszközöket tett tönkre a kábel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79427) havri1 válasza bul07 (#79426) üzenetére


havri1
félisten

Amúgy ha már itt tartunk, az 5 portos fehér QC3.0-s töltő is kb egy éves. Napi használatban. Már 2x vettem észre, hogy rosszalkodik.
Régen 4 powerbankot simán töltöttem vele. Most 2 bank, és egy telefon a max. Ha még 1 bankot ráteszek, akkor az összes eszköz csak villog, telefonon "indexel" a töltésjelzés.
Félek, mellényúltunk egy két termékkel hosszútávon.

[ Szerkesztve ]

havri

(#79428) retesz147 válasza bul07 (#79426) üzenetére


retesz147
addikt

igen, ezért mondtam, hogy a nagy gyártókhoz(samsung, sony, stb...) képest kicsit nagyobb a kockázat.

De sztem hagyjuk ezt a kis eszmecserét, felesleges tovább boncolgatni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#79429) Dolphine válasza bul07 (#79426) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam volt többek között két eszköz! :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#79430) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezt a Solingen Merkur utánzatot megéri vajon megvenni? Eredeti biztos nagyon jó de az ára is. Karácsonyra már meg akartam venni két éve magamnak de mindig sajnáltam magamra költeni ennyit. Pár éve visszaszoktam az egypengésre+pamacs+borotva szappan combo-ra.

(#79431) Sianis válasza dugesz77 (#79430) üzenetére


Sianis
addikt

Amúgy jó ilyen borotvával borotválkozni? Vagy inkább csak sznob érzés? Félreértés ne essék, mindenki azzal nyomatja amivel jól esik. Inkább csak érdekel, hogy érdemes ilyenbe beruházni? Jobb eredményt hoz, mint a Gilette Mach3? És tényleg no offense. :R

(#79432) Kicsirics77 válasza Sianis (#79431) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hasonló van de nem solingen,semmi sznobizmus nincs benne,maximálisan jó borotva,simább érzést ad mint az eldobható,nembeszélve a penge is olcsó hozzá a kifogja az ember.
nekem spec van késes borotva is de azzal még nem mertem nekiállni borotválkozni,na az müvészet.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#79433) XtremLor válasza dugesz77 (#79430) üzenetére


XtremLor
őstag

Ennyiert ki ne hagyd, Ming Shi Shaver 2000S lesz szerintem ranezesre, nekem is van egy itthon kicsit harapos ha oda tekerek neki, ellenben nagyon jol lehet vele borotvalkozni ha belovod magadnak. A suly miatt kicsit szoktalan elsore.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#79434) GIJoe válasza dugesz77 (#79430) üzenetére


GIJoe
addikt

Én mindig bemegyek a rossmanba, veszek egy pengés Wilkinsont 300-400 Ft-nál sosem volt több ált- 2-3 évente töröm össze, nyírom ki,a penge bele pedig isana 10 penge fillérek...
Nekem az ilyen előre szerelt eldobható borotvák mp.ek alatt élüket vesztik...

[ Szerkesztve ]

(#79435) dugesz77 válasza Sianis (#79431) üzenetére


dugesz77
őstag

Én általában hosszabbra szoktam hagyni a borostát és a sokpengéseket hamar eltömítette a szőr. Ezt kicsit meglazítva simán kiviszi a folyó víz. Nem mondanám sznobizmusnak vagy 25 éve ilyenen tanultam fatertól majd jó pár év után megunva a drága sokpengés borotva penge árakat visszatértem rá.

(#79436) bul07 válasza dugesz77 (#79435) üzenetére


bul07
nagyúr

Szintúgy heti egy borotválkozás, és én két pengés ehohatót használok, havi 1db fogy 100Ft/hó, és nem azért cserélem mert már húz hanem megszokásból

Próbáltam 3-4-5 pengéset de szenvedés volt hosszabb szőrzettel

Amúgy én is a egy pengéssel tanultam, csak azzal mindig nagyon véresre sikeredett :)

(#79437) zsolt1225

Én egynek az árából 30hónapig borotválkozok :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79437) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Sok külföldi honlapot olvasgattam borotvákról, hogy ki mit tart a legjobbnak végül rendeltem egy ilyet:
Dorco Pace 7 ~3ezer Ft 7 pengés és hozzá 6 pengés fejeket ~2600 Ft.
A 7 pengés fejek drágábbak, de szerintem a 6 is elég lesz, de majd meglátom, hogy észrevehető-e a különbség.
Megrendeléstől számított 10. nap itt is volt mind a kettő különböző helyekről.
Hasam illetve hónaljam borotválására használom. Eddig 3 pengés FlexiFront volt. Na ahhoz képest először azt mondtam ezzel rendesen élvezet a borotválkozás, masszív a fej is. Tényleg egy húzásra lejön a szőr (1 hetes), utána egyszer még biztonságból átmegyek újra és olyan sima, mint a babapopsi. Simábbnak érzem a bőröm is, mint a 3 pengés után. Eddig háromszor használtam, teljes megelégedéssel.

(#79438) k5.20


k5.20
senior tag

Vajon jól érzem, hogy rövidesen megjelenik Beg-bá' és átirányítja a társaságot a "Borbély"-topicba?? :)) :DD

(#79439) azka79 válasza k5.20 (#79438) üzenetére


azka79
aktív tag

eBay-es kütyük ÉS ÉLETMÓD TANÁCSOK kis pénzért

(#79440) petipetya


petipetya
nagyúr

A postaládát kinyitva megdobbant a szívem, hogy a lassan 1 hónapja rendelt óra érkezett meg. Ám a boríték nehéznek találtatott Anubisz mérlegén, így gyanút fogtam. Amikor megláttam a 6 napja rendelt bőrlyukasztót, elkerekedtek a szemeim - megdőlt az eddigi másfél hetes rekord (gearbest) a több éve tartó rendeléseim során.

Az eszköz nehéz és rendesen beolajozták. Teszteltem egy szíjon, és remek munkát végez.

"nincs rá lezsóidő"

(#79441) dugesz77 válasza petipetya (#79440) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi ebből én is behúztam egyet. Én 2,5-3mm fúrószárral+aksis fúróval csináltam eddig :B amikor meg venni akartam mindig kétezer felett láttam a forgatható fejűt.

[ Szerkesztve ]

(#79442) beg válasza k5.20 (#79438) üzenetére


beg
veterán

Kezded érezni a ritmust :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79443) kmarci25 válasza k5.20 (#79438) üzenetére


kmarci25
veterán

Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
Ennyi

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#79444) gabe_


gabe_
őstag

Nekem is megérkezett a korábban írt LED háttérfény TV mögé. 1 méterest vettem, tökéletesen működik, a TV működését sehogyan sem befolyásolja, sőt meglepődtem, hogy a TV-m USB-je kikapcsolva is ad áramot neki.
Sokak szerint kinyírja majd a tv-t, majd meglátjuk, én egyenlőre hiszek benne :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#79445) 123xyz


123xyz
tag

nagyon off kérdés:
Aki vett AWEI bluetooth fülhallgatót (A920), és már használta, annak mennyire bírja az eszköz a mozgást? Én anno gondolkodtam hogy futáshoz használnám, de még ha rögzítem is a vezetékét hátul a pólómhoz, nem hogy futás, de séta közben is annyira lehúzza a vezérlő súlya a bal oldali fülhallgatót, hogy kiesik a fülemből ha nem nyomom vissza. Szóval (számomra) teljesen alkalmatlan bármilyen mozgás közbeni használatra. :( Kérdés, hogy tényleg a termék ilyen béna és valamilyen fül mögötti tartóval szerelt eszközt kéne keresnem, vagy csak az én fülem annyira elcseszett, hogy nem áll meg benne normálisan a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#79446) pulutodurumo válasza 123xyz (#79445) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha van annyi zsinór a vezérlő előtt, tedd be fejjel lefelé és vezesd a füled mögé a kábelt.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#79447) retesz147 válasza 123xyz (#79445) üzenetére


retesz147
addikt

pont ezt kérdeztem 1-2 napja mielőtt megrendeltem, hogy a vezérlő mennyire húzza ki a fülből a fülest. persze akkor nem válaszolt rá senki, így megrendeltem :(((

Xiaomi 13 eu dev...

(#79448) pulutodurumo válasza retesz147 (#79447) üzenetére


pulutodurumo
őstag

És honnan tudod hogy neked is ki fog esni? Nem hinném hogy egyforma fületek van. Az IEM tipusú fülhallgatóknál ez benne van a pakliban. Nem mindenkinek egyformán ül a fülébe bele. :K

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#79449) 123xyz válasza retesz147 (#79447) üzenetére


123xyz
tag

Sorry, az utóbbi napokban pont nem olvastam végig az összes hsz-t, csak úgy felületesen futottam át a több napos termést. Láttam hogy volt szó a fülhallgatóról, ezért is "mertem" most kérdezni, de ha észrevettem volna a kommented, írtam volna rá... egyébként lehet neked tökéletesen fog illeszkedni :)

(#79450) Flashy


Flashy
veterán

kollégám rendelt Blitzwolf töltőt, a fehér, QC nélküli kétportosat, első használatra kinyírta neki a futó óráját egy éjszaka alatt. pulzál benne a kék LED konstans világítás helyett, a kimenő feszültsége kb 3 és 8 Volt között szinuszol, rádugott telefon kb 1 másodpercet tölt, aztán 1-et nem. a shop (nem akarok rosszat írni mert nem emlékszem, valamelyik a sok népszerű közül) a felét akarja visszafizetni neki... ezentúl minden töltőt multiméterrel ellenőrzök, bár arra sincs garancia, hogy a harmadik használatkor romlik el persze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.