Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78351) Czimby válasza Beni2360 (#78347) üzenetére


Czimby
addikt

Én is a Tv-t szeretném meg a medialejátszót/xboxot.
Nézek ugyanilyenből 3-as csomagot, és akkor még egy tv háttér lámpát is tudok rákötni. :))

Köszi a linket!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#78352) Laca1212


Laca1212
őstag

Ez csak akkuval működik vagy mehet bele ceruzaelem is?

(#78353) gagyilovag válasza Laca1212 (#78352) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Mehet bele elem is AA

(#78354) Zozzant válasza gagyilovag (#78350) üzenetére


Zozzant
addikt

Hát nekem ilyen 50m-es Lorus ázott be a Balatonban:(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#78355) gagyilovag válasza Zozzant (#78354) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Az enyém még nem ázott be.
Ha volt elemcsere,és nem jól rakták vissza a hátlapot akkor elképzelhető.

(#78356) andrisms válasza gagyilovag (#78355) üzenetére


andrisms
aktív tag

Én 100m/10ATM alatt nem szívesen viszek órát vízbe, de mindenki maga dönti el.
Egy olcsónál nem gond ha beázik, könnyen pótolható, kicsi az anyagi kár.
De egy olyannál, ami drágább, vagy jobban az ember szívéhez nőtt, nem érdemes kockáztatni, nem erre valók. Persze minden óra más, van amikor a 8-10e Ft-os cseppálló Casio évekig bírja víz alatt :)
De ez nagyon OFF, ne menjünk bele jobban.

(#78357) Beni2360 válasza Czimby (#78351) üzenetére


Beni2360
félisten

3-s csomagot itthon is kapsz ezért az árért.5-6 e közt

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78358) Breki válasza Upo (#78324) üzenetére


Breki
veterán

Akkor mondok pár indokot.

Mondom ezeket kb 6 oldalnyi rendelésről onnan, kb hasonló a geek-ről.

1. Nem igaz, hogy drágább van ami itt olcsóbb van ami az Ebay-en van ami az Ali-n
Vettem

2. Magyar nyelvű ügyfélszolgálat.

3. 30 napos pénz visszatérítési garancia ami azt jelenti, ha hibás a termék nem kell kinaival beszélni refundot kérni case-t inditani, csak írni az ügyfélszolgálatnak és utalják vissza a pénzed.

4. Én virtuális kártyával fizetek, de tagja vagyok a FB wish-es csoportnak és többször olvastam, hogy lehetett paypa-al fizetni. Tudtommal az Ali-n nem lehet. Úgyhogy szerintem erősen nem néztél utána.

Viszont azt aláírom, hogy pendrive memóriakártya, stb ne innen. Mondjuk szerintem az ali-ról sem csak megbízható eladótól. Kártyaolvasót vettem kettőt egyik tökéletesen működik másik nem annak visszakértem az árát mert későn érkezett szó nélkül visszautalták.

Itt jelentősen műszaki dolgok mennek, de a wish-es fórumon más területekről vannak nagyon jó tapasztalatok megosztva naponta.

A kolláganónak üzenném, hogy itt is érdemes elolvasni az értékeléseket, a hibás termékek árát pedig simán visszakérheti, én most mértem meg egy kollégának az Aksiját nem annyi volt 99000 ami rá van írva, csatoltunk egy képet a mérésről és simán visszautalták a pénzt.

Ali-n megnézném ha egy kinainak ilyen képpel reklamálnék mennyire egyszerű lenne.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78359) Sanki válasza Vasinger! (#78337) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem az utóbbi van kb. 1-2 hónapja.
Részemről ajánlott, minőségi darab, minden hétköznap használom munkához. Ha gondolod tudok képeket küldeni róla.
Szerintem azt az 5k-t simán megéri.

(#78360) choco01


choco01
addikt

Már vagy 2 hete nyitottam caset egy december 27.-én rendelt csomagra, ami nem jött még mindig meg, de mindig csak azt írja hogy 2-3 napot várjak, de már vártam vagy 15-öt.... :W mit lehet még tenni? holnap lejár teljesen..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#78361) AndrewBlase válasza cadtamas (#78318) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Végül is mindegyik óra vízálló.

Csak valamelyik kívül tartja a vizet, valamelyikben meg megáll a víz. ;]

Miért mindig én???

(#78362) Breki válasza andrisms (#78356) üzenetére


Breki
veterán

+1 teljesen egyetértek :C :R

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78363) Vasinger! válasza 206 cc (#78342) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szia!

Köszönöm mindenkinek a véleményt!

Próbáltam a PREDICBAG kupon kódot, de csak feljebb vitte az árát :D Ilyen lehet?

This coupon has reached its usage number limit

Esetleg valaki tud más kupont rá?

Köszi!

:R

(#78364) ztibor válasza Breki (#78358) üzenetére


ztibor
senior tag

Az ali szó nélkül visszaadja a pénzt ha nem tudja azt az akku, mint ami rá van írva, legalább 3x kértem vissza így pénzt (fényképpel, méréssel igazolva), és az ali ahogy odakerült az ügy, refundolt.
Mondjuk az eladók egyszer se refundoltak, mind azt akarta hogy hagyjak pozitív visszajelzést, és majd azután küldik a lóvét.

(#78365) Laca1212 válasza gagyilovag (#78353) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi!
Lehet veszek egyet, most elvileg jó az ára.

(#78366) szami777


szami777
addikt

Hali,
Ilyesmi posztert keresek a szobámba, van valaki, aki vett ilyesmit, vállalhatóbb áron? [link]
Nem akarom elhinni, hogy 10 és 50 ezer között mennek ezek, nem ilyen 3*5 méteres kéne, hanem kisebb. Nem tudom ennek pontosan mi a neve, mi alapján kereshetnék rá, nem kell ilyen vastagított anyagúnak lennie, jo a sima poszter papír.

Egy ilyen honlapot találtam, de nem tudom mennyire megbízható. [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78367) Breki válasza ztibor (#78364) üzenetére


Breki
veterán

Ez csak egy példa volt.

De azért egyszerűbb egy magyar ügyfél-szolgálatnak két sort írni képet mellékelni
mint Ali-n refundot intézni.

Ezzel nem az Ali ellen akarok beszélni, sőt onnan rendelek szerintem a legtöbbet, csak az írt hozzászólásban erős torzítások voltak.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78368) cris78 válasza Zozzant (#78354) üzenetére


cris78
őstag

Mert ezekben nem lefele számít az 50 méter, hanem előre ;] :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78369) Pttypang válasza cris78 (#78368) üzenetére


Pttypang
veterán

50 metert setalsz benne es ha kizben eszedbejut a viz vagy hasonlo, csak gondolatban, akkor azt talan elbirja. De ha ketszer jut eszedbe otven meteren belul, akkor meg kuka?

18650 akkut es toltot rendelnek, de alin nincs paypal, en pedig abban biznek inkabb. Merre kalandozzak, ha elemlampahoz kene? Legutobbi tiz dollaros tortenetnel rendeltem elvileg, majd valamikor megerkezik, de nem igazan van mirl uzemelnie.

Everybody lies.

(#78370) gagyilovag válasza Laca1212 (#78365) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Siess vele mert én 2x maradtan le róla addig gondolkodtam.(Sláger termék)
3.Alkalommal amint felrakták egyből rendeltem egyet.

(#78371) atala


atala
addikt

Vettem egy ledes lámpát amibe 3db AAA elem megy. Szeretnék hozzá venni li-ion akkut meg töltőt. Ha jól tudom, akkor lehet venni bele.
Meg tudná valaki mondani, hogy milyet keressek? Ami bele fér a lámpába méretileg: 65x22mm

Közben megtaláltam, adtak hozzá egy adaptert, és 18650-es kell bele.
Tudna valaki ajánlani 18650-es akkut, és hozzá egy automata töltőt?

[ Szerkesztve ]

(#78372) NORBl válasza ablack (#78344) üzenetére


NORBl
aktív tag

De ez csak egy adott szobábsn felerősíti a jelet, vagy az asztali gépbe, amibe be van dugva azzal is lehet internetezni, és közben meg szórja is a jelet ?

(#78373) zsiz


zsiz
őstag

A Lii-500 normál tesztje ugye abból áll, hogy lemeríti, majd feltölti az akkut és közben méri mennyit tölt bele? Ez mennyire megbízható adat, amit kiír a végén?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#78374) gagyilovag válasza atala (#78371) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez nagyon bevált töltő:

[link]

1-4 akkut tud tölteni. vehetsz.Neked elég az 1x LiitoKala Lii-100

(#78375) XtremLor válasza atala (#78371) üzenetére


XtremLor
őstag

A topikban keress ra a "LiitoKala", utanna a "18650" kifejezesre, mind a kettore fogsz talalatot kapni akcios arakhoz.
Az elmult napokban is volt szo rola. :R

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#78376) atala válasza gagyilovag (#78374) üzenetére


atala
addikt

Köszi, az automata? Tehát lekapcsol ha fel van töltve az akku? Nem lenne jó túltölteni egy li-ion akkut.

(#78377) atala válasza XtremLor (#78375) üzenetére


atala
addikt

Köszi, nézem.

(#78378) maestro87 válasza zsiz (#78373) üzenetére


maestro87
őstag

Nem. A normál teszt a kivett "energiát" méri, a gyors teszt méri a betöltöttet. Szerintem elég pontos, 1900mAh-ás Eneloop akkura 2000 körüli értéket mér.

(#78379) csaba17 válasza atala (#78371) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem is 3db AAA-s elem kell a lámpámba, ilyen battery "holderbe" kell belerakni de nálam a 18650-es akksi nem fér bele, kilóg, nem lehet rácsavarni a a végét...
biztosan belefér a 18650-es? nem 14500as?
nekem utóbbi kell majd, legalábbis méretileg az belefér, 7végén rendelek is 2t.

[ Szerkesztve ]

(#78380) andrisms válasza atala (#78371) üzenetére


andrisms
aktív tag

Épp én linkeltem a napokban jóáras Lii500 töltőt. De azzal a módszerrel a kisebbek is olcsóbbak mint máshol.

[ Szerkesztve ]

(#78381) fateless válasza dugesz77 (#78317) üzenetére


fateless
veterán

Ne viccelj már! Nekem épp csak elér a második bújtatóig, esély sincs visszahajtásra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#78382) dugesz77 válasza fateless (#78381) üzenetére


dugesz77
őstag

De hát pont ezt írtam én is, visszahajtani nem lehet csak simán alárakni . Egy szó mint száz kínai csuklóra lett tervezve. Amit linkeltem az viszont 27,5cm hosszú szíj az már nálam elég a dupla bujtatáshoz. Persze egy "igazi" NATO vagy Zulu szíj meg drágább mint az óra.

(#78383) jansky1 válasza daver88 (#78172) üzenetére


jansky1
senior tag

Légnyomásnál nálam is egész más az érték, mint mondjuk az időképen. A készülék szerint 1007, időkép 1021.
Benti hőmérsékletet is mást mutat, mint a termosztát érzékelője.

(#78384) kmarci25 válasza jansky1 (#78383) üzenetére


kmarci25
veterán

Az időkép honnan tudná a benti hőmérsékletet? ;]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#78385) gagyilovag válasza atala (#78376) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Igen automata.

(#78386) fant0mi válasza jansky1 (#78383) üzenetére


fant0mi
addikt

Az sem mindegy am, hogy a relativ vagy az abszolut legnyomast mutatja. At kell allitani relativra es kalibralni, mondjuk az idokep legnyomasterkepen lathatora. Az ugy mar egeszen jo kozelites lesz.

(#78387) marton.m


marton.m
tag

Led témában jártas emberek tanácsait várnám. PC házat fogok megvilágítani, a tápellátást molex csatlakozóról megoldom.
Első körben erre a két dologra lenne szükségem:

1. 50cm 5050 RGB (RGBW?) led szalag
2. ezt vezérelni képes eszköz a színek illetve fényerő (dimmelhető) állításához. Fontos, hogy olyan bevált vezérlő kell, ami a memóriájában megjegyzi a kikapcsolás előtt beállított színt.

:R

[ Szerkesztve ]

(#78388) solti válasza fant0mi (#78386) üzenetére


solti
senior tag

Mi az a relatív légnyomás?! Páratartalomban van ilyen, légnyomásban tudtommal nincs...

Egyébként ezek a kínai vackok csak DCF77-et nem tudnak, amit az Aldis és egyéb állomások igen, nálam már ezért felejtősek. Kb 1 éve nem is voltak nagyon időjárás állomások pl Banggoodon, és a mostani kínálat se valami bajnok szerény véleményem szerint...

(#78389) Skillet válasza solti (#78388) üzenetére


Skillet
addikt

ha aliexpressben a postNL-t választom, mint postázási forma (+1$), akkor az mit is jelent?
főleg a vámra való tekintettel érdekelne :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78390) Krogoth válasza Skillet (#78389) üzenetére


Krogoth
senior tag

Holland posta, normális TN-nel.

(#78391) beg válasza Skillet (#78389) üzenetére


beg
veterán

Továbbra sem érdekes melyik posta hozza vám szempontjából, hanem az hogy honnan. Innentől teljesen irreveláns.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78392) Skillet válasza beg (#78391) üzenetére


Skillet
addikt

akkor az eu warehouse lenne a lényeg...vagyis ne kínából jöjjön, hanem valahonnan az eu-ból?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78393) beg válasza Skillet (#78392) üzenetére


beg
veterán

Így van.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78394) Upo válasza Breki (#78358) üzenetére


Upo
addikt

Légyszíves fekjtsd ki hogy milyen erős torzítások voltak az írásomban. A négy termék valóban olyan volt mint amit írtam, nem torzítás, ha gondolod tudok küldeni képeket.
A következő állításom hogy drágább mint máshol szintén így van. Attól, hogy van néhány termék ami bizonyos időpontban épp olcsóbb, az természetes, mindenhol vannak ilyenek. De az árult dolgok nagy része nem ilyen, és sokszor annyival drágább, hogy aki nagyjából követi az árakat annak szinte rá se kell keresnie, úgy ordít.

A paypalt úgy néz ki felvették, amikor utoljára vásároltam tőlük akkor még nem lehetett. Ebben tévedtem.

A magyar nyelvű ügyfélszolgálat néhol olyan google fordítósnak tűnik, kínai háttér egy kis amerikai csavarral. Az ügyfélszolgálat végén gondolom a szokásos indiai/pakisztáni operátorok fordítóprogrammal.
Ebay-en, alin, webshopnál is két sor+fotó a reklamáció, nekem eddig minden jogos reklamációmat kedvezően bírálták el (nyilván segített az is, hogy csak az ilyen esetben reklamálok)

Azért egy webshop ügyelhetne rá, hogy ne minőség nélküli/hamis cuccokat terítsenek. Az ajánlott kínai webshopoknál azért ilyenre nem számít az ember, azokon az időkön már túlléptek, illetve törekszenek az ilyenek elkerülésére. A wish még ide nem jutott el, láthatóan tele vannak ilyen holmikkal. És hiába adja vissza a pénzt, az elvesztett időt nem tudja visszaadni. Amúgy a hamisítványt mindenki szó nélkül refundolja, ebben nincs különbség, de azért egy webshoptól nem azt várná az ember hogy ilyeneket szórjanak. Jó, a buta amerikaiak rákattantak, nyilván a 99%-uk észre se veszi hogy miket varrtak a nyakukba, lehet erre is üzletet alapítani, de ez nekem nem szimpatikus. Még akkor sem, ha találni náluk jó terméket is.
És ne gyere hogy az ebay és az ali is tele van hamisítványokkal. Nem kell keverni a piactereket a webshoppal, ahol lehetnek olyan eladók akik hamisítványokat árulnak. Elkerülni nem lehet, mert bárki regisztrálhat, de erősen és kíméleltlenül szűrik az ilyen eladókat. És kb. a fő indok itt is az, ami miatt a wish nevű eladót érdemes kiszűrni, és én meg is teszem.
Apropó, ali. Hol írtam, hogy ott lehet paypallal fizetni? Nyilvánvaló hogy ott alipay van, simán van olyan jó, sőt megkockáztatom jobb is mint a paypal. De azzal csak saját piactéren belül lehet fizetni, míg a paypallal már nem csak az ebay keretein belül, hanem külső vállalkozások részére is rendelkezésre áll, ezért említettem azt.

A kolléganőm meg kb. olyan mint egy tipikus amerikai, meglátom és megveszem, nem nézek semmi értékelést. Ez nem egy piactér, hanem egy webshop, ha megbízható lenne akkor annyira nem kéne böngészgetni az értékeléseket hogy melyik termék használhatatlan hamisítvány. Nyilván ilyenkor keresni kell egy normális webshopot. Mondjuk ha pl. a banggood-ról vásárolt volna, akkor valószínű nem járt volna így, hogy a 6 vásárlásból 4 teljesen használhatatlan, a másik kettő meg csak simán ultragagyi.

Te magad is minősíted a boltot, milyen webshop az amelyik 99000-es akkut árul? :W És az a büszkeség, hogy visszaadták a pénzt? :O Be se szabadott volna kerülnie az ilyeneknek az eladó termékek közé!!!
"Viszont azt aláírom, hogy pendrive memóriakártya, stb ne innen" Ez szintén zenész. Elmondtál mindent róluk amit érdemes.
Na ezért mondják, hogy inkább kerülendő, érdemesebb inkább megbízható helyről vásárolni.

De mindenkinek a saját döntése, további jó vásárlást a wish és társairól! :N

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78395) Skillet válasza beg (#78393) üzenetére


Skillet
addikt

rendben. egy onda tablet kellene. írtam az onda official store-nak, némi infókért.
jó lenne, ha valami kuponnal is megdobnának :DDD
vagy rápróbálok az új regisztrációs -8$-os megoldásra... ;]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78397) Upo válasza Skillet (#78395) üzenetére


Upo
addikt

Melyik az onda official store? Ugye nem a fake onda-tablet.com-ra gondolsz? És a hasonló cube-tablet.com ramos-tablet.com stb-re amit ugyanők üzemeltetnek? Nem igazán szimpatikus hogy ilyen trükkel próbálják rávenni az embereket hogy tőlük vásároljanak.
Ha a gyári http://www.onda.cn/Shopmall.aspx-ra gondoltál, akkor ők szállítanak magyarországra?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78398) Donki Hóte válasza Upo (#78394) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nyugi!

Éppen az a dolog lényege, hogy 100 emberből 99 elégedetlen a wish-el, de ha 1 elégedett vele akkor bizony ez az 1 ember is leírhatja a véleményét :K

Nekem sem jutna eszembe bármit is venni onnan, mert akár egy tömör vasgolyót is képesek hibásan leszállítani :)

Aki szereti a kihívásokat, az rendeljen onnan bátran, hiszen nem 100 % a valószínűsége a hamis, hibás termék szállításának, csak 99 % :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#78399) Skillet válasza Upo (#78397) üzenetére


Skillet
addikt

Aliexpress, onda official store. Onda v80 plus.
De az onda v80 plus a lényeg. Van ebayen, gearbesten, banggood-on... ahol jó áron hozzá lehet jutni, és ahol esetleg eu stock adott.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78400) Breki válasza Upo (#78394) üzenetére


Breki
veterán

Már leírtam pontokba szedve.

De pár dolog akkor erre:

Nem nincs így van ami ott olcsóbb van ami máshol, nagyon sok dolgot keresek és több helyen megnézem
A wish-en annyi a gáz, hogy nem lehet ár szerint növekvőbe rakni így sokan nem veszik észre, hogy esetleg ugyanaz az árú több árban is van különböző boltokban.

Szerintem eléggé követem a dolgokat, de ha nem követném akkor is látom a faceen amit rendelnek képekkel árakkal.

A wish is egy gyűjtőportál nem webshop igazából, több bolttal annyi a különbség hogy van a vevő és eladó között egy vastagkliens :-)

Nem ez sem igaz a magyar nyelvű ügyfélszolgálat tényleg magyar. Én konkrét dolgokról beszélgettem velük magyarul, pl kellemes ünnepeket kívántunk egymásnak, érdeklődtem valamiről.

Látható is az aláírásoknál a magyar nevek és teljesen perfektül beszélnek magyarul.
Szerintem te és sokan keverik az automata ügyfél-szolgálattal ami a menüpontokra lépve jön elő.

Most kuponokról ajándékkártyákról nem is beszélek, nemrég írta valaki, hogy 25 ezret spórolt ezekkel.

Én nem minősítettem a boltot, csak elmondtam, hogy mi nincs így.
Mindegyiknek vannak jó és rossz oldalai.

Nálam most pl az Ebay a kedvenc, de van amiben a Ali a jobb van amiben a Wish.
Láthatóan utóbbit nem nagyon ismered közelebbről ezért írtam ezeket,

Tudni kell a wish-t is kezelni, megnézni az értékeléseket, kereket pörgetni, két olcsót rendelni hogy a harmadikra nagy kedvezmény legyen stb.

Egyébként ugyanilyen aksikat láttam korábban az ali-n is azt én nem rendelnék onnan se inkább BG vagy GB (ha szállít). Ugyanígy látok replikákat, márkás órák másolatait, Converseket. Csak ez az átlagos felhasználó elöl rejtve van.

Mivel mint írtam igazából Wish nem igazi webshop és bolt ezért ugyanúgy mint az alinál változó boltonként, hogy mit érdemes venni, de erre jól lehet szűrni az adott eszközökkel, áru értékelés, bolt értékelés.

"Viszont azt aláírom, hogy pendrive memóriakártya, stb ne innen" Ezzel meg nem mondtam el semmit mert ugyanezt mondanám az aliról is összességében ha nem lenne ez a fórum és nem tudnánk melyik eladótól érdemes.

Na a face-n is van ilyen 50.000-es fórum és van wish-es fórum és így ott is lehet tájékozódni arról, hogy mit érdemes. Sok jó dolgot vettem így és itt is többször ajánlottam.

Persze mindenki vásároljon onnan ahonnan akar, csak ne szóljuk le amit nem igazán ismerünk.

BÉKE :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.