Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78401) M@rdel válasza M@rdel (#77707) üzenetére


M@rdel
őstag

Hát 11 nap lett a garanciális ügyintézés Kínából! :D
A új töltő már tökéletes! Innen rendeltem.
Előzmény.

(#78402) Breki válasza Donki Hóte (#78398) üzenetére


Breki
veterán

Itt kb 3-an leírták neki válaszként, hogy semmi bajuk az onnan rendelt dolgokkal.

kb 40-50 dolgot rendeltem onnan kettő dolgot reklamáltam meg hogy hibás szó nélkül utalták a pénzt, kb hármat hogy karácsony tájékán nem érkezett meg időben ott is szó nélkül visszafizették, úgy hogy felajánlva ha mégis megérkezik jóindulatuk jeleként tartsam meg.

Tudom, hogy itt nem nagyon népszerű, de ez megint erős túlzás, hogy 100 emberből kilenc elégedetlen vele.
Én máshol pont azt tapasztalom, hogy a többség elégedett.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78403) Zozzant válasza gagyilovag (#78355) üzenetére


Zozzant
addikt

Nem volt elemcsere. Itthon vettem, boltban, éves gari pont lejárt persze. Le akartam törölni hogy na vizes, erre belül volt... kénytelen voltam leszedni a hátulját hogy kiszáradjon, de halványan megmaradt a nyoma.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#78404) jansky1 válasza kmarci25 (#78384) üzenetére


jansky1
senior tag

Többször újraolvasva se tudom ennyire felreértelmezni :U

(#78386) fant0mi: Tud ilyet ez a készülék? Nem találom a kalibrálós beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#78405) jansky1 válasza fant0mi (#78386) üzenetére


jansky1
senior tag

Sorry. dupláztam

[ Szerkesztve ]

(#78406) gabe_ válasza marton.m (#78387) üzenetére


gabe_
őstag

Szia.
Szerintem ez a led szalag komplett megoldást jelentene számodra.
Igaz, tv-hez reklámozzák, de ahol usb port van ugye, ott szintén használható

Sovány szakácsban sose bízz!

(#78407) kmarci25 válasza jansky1 (#78404) üzenetére


kmarci25
veterán

Igazad van, én értettem félre. Viszont az is igaz, hogy az én digitális termosztátomon pl. állítható a hőmérséklet +/- 5 fokot, azaz az sem tekinthető hitelesnek, bár nem tudom, hogy a tiéd milyen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#78408) PainKiller13 válasza gabe_ (#78406) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ilyenből nincs olyan ami a TV adás színeihez alkalmazkodik?

(#78409) maestro87 válasza Skillet (#78399) üzenetére


maestro87
őstag

Hamarosan Aliexpress ünnepli a 7. szülinapját, lehet érdemes kivárni...

(#78410) atala válasza csaba17 (#78379) üzenetére


atala
addikt

A 18650-es tudtommal 18 mm széles, és 65 mm hosszú.
Ami most benne van a lámpában "egység" a 3 AAA elemmel, az 65 mm, de a lámpa mindkét végén van még 1 cm-es benyomható rugó. Szerintem simán belefér. A szűkítő is amit adtak hozzá 60 mm.

(#78411) Tarek El-Ali válasza PainKiller13 (#78408) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

De csak vagy drága a készre szerelt(philips ambilight) vagy te rakod össze (lightberry)1. vs 2.

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#78412) atala válasza andrisms (#78380) üzenetére


atala
addikt

Nem akarok sokat rákölteni, csak a 18650-es akkut fogom tölteni vele. Van itthon egy Voltcraft IPC-1 azt használom a Ni-Mh akkukhoz.

(#78413) Imy


Imy
veterán

Xiaomi tollakról mi a vélemény? Megéri őket? Mi az előnye? Itt olvastam róla, de nagyon senki nem mondta el, hogy milyenek.

Illetve hol lehet kapni most jó áron?

(#78414) kano válasza Tarek El-Ali (#78411) üzenetére


kano
nagyúr

És az olcsóbbik megvalósítás kb. mennyi lenne?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#78415) fateless válasza Skillet (#78399) üzenetére


fateless
veterán

EU-ból tabletet szállító eladók engem is érdekelnének, amik mobilnetre is használható min 2GB RAM tabletet árulnak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#78416) gabe_ válasza Tarek El-Ali (#78411) üzenetére


gabe_
őstag

:Y Uhh ez már durva. :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#78417) w.miki válasza Breki (#78400) üzenetére


w.miki
veterán

wish fórumnak átküldöd a linkjét?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78418) Upo válasza Breki (#78400) üzenetére


Upo
addikt

Hát nem vagyunk egyformák. Én is vásároltam onnan, de már nem kívánok, azok valóban sikeresek voltak, de ez az én szerencsém. De itt a munkahelyen a nők aztán nyomják, és azért onnan van visszajelzés.

A mobil app és a weboldal is elég áttekinthetetlen, most ránéztem és egyrészt semmi ami érdekelne, de a kamu cuccokat már megint látom. Az óra vására, 4 db jó ha 3W-os solar panel egyberakva hirtelen 25W-os lesz, 12000+2800 posta, a hülyének is megéri. :N

Kicsit lejjebb görgetve sd kártya, 32-től 256 gigáig mindegy milyen kapacitást választok, 1419 forint az ára. Ajándék kártyaolvasóval. :W És az értékelések szuperek. Hülyék paradicsoma...

Ha meg X dologra van szükségem, akkor ne kelljen már Y és Z dolgot megvennem hogy X-re jobb árat kapjak, amikor Y-ra és Z-re nincs szükségem. Inkább megveszem máshol. Kuponok, pontok máshol is vannak.

Ne haragudj, a véleményem most ránézve sem változott.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78419) kano válasza fateless (#78415) üzenetére


kano
nagyúr

A Gearbesten találtam EU raktáron ilyen Onda V80 Plust, viszont ez nem 3-4G-s.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#78420) Upo válasza kano (#78419) üzenetére


Upo
addikt

Azért érdemes meggondolni hogy manapság 2 giga rammal vegyünk wines gépet. Ráadásul a 32 gigás tároló is elég szűkös. Dual os esetén meg még inkább, ott jó ha van 12-14 giga üres hely a windowsnak. Egy kicsit használja az ember, és már minden windows update előtt takarítani kell. 1-3 éve még elment, de most már inkább 4/64 ami az ajánlható konfig minimuma. El lehet lenni a 2/32-vel is, de nem egy bármikor előveszem és használom kategória, mindig akad vele valami tennivaló, és a 2 giga ram miatt néha idegesítően lassú tud lenni. Aki hirtelen haragú, az ne vegyen 2/32-es win10 tabot mert 1 hónap használat után falhoz fogja csapni.
Szerintem nem akkora az árkülönbség, hogy ne érné meg összespórolni a nagyobbra, hiába nincs 100$, de kidobni valónak még az is sok pénz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78421) petipetya válasza dugesz77 (#78260) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megérkezett a linkeden elérhető Megir 2011, igaz jóval korábban rendeltem:
- rendelés 01/31
- Magyarországra érkezés 02/23
- átvétel 03/17

Nem tudom hogyan szoktatok pontozni, de ha minden rendben van a termékkel, akkor én mindenre maximális pontot adok. A postázásba sosem számítom bele a belföldi töketlenkedést, amely alapján 1 hónap helyett maximum 1 hétig tarthatna a reptérről-hozzám való eljutás. Ezért sem értek egyet azzal, hogy egy másik óra/oldal esetén egy török 1 pontot adott az eladónak a postázás miatt az amúgy hibátlan cuccra. Szerintem Törökországban is lenne min javítani, és valószínűleg ott sem százas a posta (sem), ahogy nálunk...

Mindenesetre lezártam a napokban nyitott ticketet a gearbest oldalán (hogy miért kevertem folyton a b-betűssel?), ott is mindent a maximális ponttal értékelve (reméljük, hogy a Xenia nevű ügyintézőnek ez beleszámít az értékelésébe). Titeket is csak türelemre tudlak inteni. Valószínűleg egyszerre vagy hullámokban küldik majd el az órákat, így ha valamelyikőtök megkapja, akkor hamarosan a többiek is.

Erről a remek óráról a topicjában írtam egy kis összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#78422) -ZeeZee- válasza gabe_ (#78406) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

2 kérdésem lenne:
- ezt elég csak bedugni egy USB portba a TV hátulján?
- hogyan lehet 90 fokban "megtörni"? (hogy kövessen a TV keretét)

Előre is köszönöm.

(#78423) csaba17 válasza atala (#78410) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem egy régebbi lámpám van, még vaterán vettem vagy 8 éve, kb.
abban a 3A-s holder ~5,5cm, amit a lámpa végére rá kell csavarni abban a rugós gomb vagy mi egy jó 6mm csak, nekem nem fér bele a 18650es.

[ Szerkesztve ]

(#78424) Flashy válasza Imy (#78413) üzenetére


Flashy
veterán

én nem tudom miért vannak oda érte az emberek, csak egy sima toll, feketén ír. jól néz ki és állítólag szépen ír. megéri? egy marék signettát kapok az áráért, de nem veszek azt se, mert nem írok semmit tollal, ha mégis, akkor is kupacokban állnak a tollak minden fiókban...

(#78425) Silent77 válasza -ZeeZee- (#78422) üzenetére


Silent77
veterán

Elég, de inkább más usb-t használnék hozzá.
Veszel hozzá ilyet, elvágod a szalagot, és megoldva.
RGB LED Strip Connector 4pin 10mm L Shape / T Shape / X Shape Free Welding Connector 5pcs/lot.
http://s.aliexpress.com/FjuyaaYb

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78426) petipetya válasza Imy (#78413) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pár toll/betét tesztelése után elmondhatom, hogy a Xiaomi tolla megfelelő egy irodai környezetbe, ám azonkívül inkább egy átlagos Parkert javaslok.

- Xiaomi Mijia Pen (0.5): hangtalan, a vonal vastagsága megfelelő, az írás jól látható, viszont a toll súlya miatt csak asztalon való használatra alkalmas. Munkahelyre tökéletes. A színe fehér, a tinta pedig fekete (és nem kék) - kedvelem az ilyen kontrasztot. A felső része nehezebb, mint a szokásos tollaknak, így folyamatosan nekidől a hüvelykujj és mutatóujj közötti denevérlebenynek - ennek ellenére kényelmes a használata. A papíron remekül siklik a hegye. Az átlátszó Classic Gel Pen lucskos a Xiaomi Pen-hez képest, egy hagyományos pax betétes toll pedig szinte vágja-karistolja a papírt a Xiaomi Pen-hez képest. Egyszóval a Xiaomi a kettő között van, a tinta egyből szárad és nem maszatol, a vonal tűéles és mégis remekül olvasható. Meg kell hagyni, hogy nagyon precízen alkották meg ennek a működését. Az egyik irányba csavarva lehet vele írni, míg a másik irányba csavarva lehet szétszedni. Az írás nagyon kellemes és abszolút elegáns betűket lehet vele kanyarítani.

- Parker (0.5): sajnos hangos, a vonal vastagsága halványabb a többinél, az írás kevésbé látható mint a többi tollnál, ám a legtöbb szögben elég kényelmes vele az írás (akár ágyban is, felhúzott térdekkel). A fogása kényelmes, és a toll könnyű. Otthonra, ágyban való írásra és hirtelen inbox ötletekre tökéletes.

- Classic Gel Pen (0.5): a kupak levétele halk, a vonal vastagsága megfelelő, az írás jól látható, időnként pacázik. A fogása kényelmes, és a toll könnyű. Táskába, zsebbe tökéletes tartalék tollnak.

- Pentel EnerGel Liquid Gel (0.7): a bekapcsolás hangos, a vonal túl vastag, az írás átüt a papír túloldalán, időnként pacázik. A fogása nem a legjobb, mert vastag.

- Konklúzió:
Jelenleg a Xiaomi Mijia Pen a legjobb tollam, amit nyugodt szívvel tudok ajánlani irodai környezetbe. Egyszerűen imádom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#78427) jansky1 válasza kmarci25 (#78407) üzenetére


jansky1
senior tag

Computherm wireless thermo control Computherm wireless thermo control. A digoo időjárás állomás általában +1 fokkal többet mutat.

[ Szerkesztve ]

(#78428) petipetya válasza kmarci25 (#78384) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnyálazza az ujját és bedugja az ablakodon. :D Elnézést az offért.

"nincs rá lezsóidő"

(#78429) Breki válasza Upo (#78418) üzenetére


Breki
veterán

Nem haragszom, nekem elég, hogy amiket megcáfoltam nem terjeszted. :)

Mert ugye, hogy új dolgokat próbáltál előhozni, az azt jelenti, hogy azokat elismered.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78430) drogery válasza kano (#78414) üzenetére


drogery
tag

nekem 10k körül lett a vége, de a RasPi már megvolt.

(#78431) DeFranco válasza petipetya (#78426) üzenetére


DeFranco
nagyúr

zebrákra nézz rá. nekem írásképre azok jöttek be leginkább, és ha vigyázol a hegyre (nem vonalazol vele) nem pacázik.

(#78432) -ZeeZee- válasza Silent77 (#78425) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszi. Berendeltem. Még egy kérdés: a kétoldalas ragasztóra hogyan keressek rá? Vagy esetleg egy link... :R

(#78433) Breki válasza w.miki (#78417) üzenetére


Breki
veterán

Ok, megy privátban, kettö van, a nagy kózös azt mær itt is sokan felfedezték. Másikat smi csak wish-es küldöm.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78434) DrBubo77 válasza Tarek El-Ali (#78411) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A lightberry eléggé "villog", nem olyan egyenletes, mint az ambilight. De nekem az ambilight is zavaró.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#78435) Amu


Amu
tag

Vki légyszi segítsen aki már csinált ilyet
Gearbestről rendeltem telefon 100 dollárért
jött ma az sms, hogy vámolás van
megnéztem a fényképet és azon 15 euró az értéke a csomagnak, írhatom én is azt a vámnak?

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#78436) Krogoth válasza Amu (#78435) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nem.
Le kell tölteni egy vámnyilatkozatot, azt kitölteni és mellékelni kell a paypal "számlát" amin látszik, hogy mennyit fizettél.

Magánszemélyek részére érkező küldemények vámkezelése

[ Szerkesztve ]

(#78437) anorche1


anorche1
őstag

Ha nem érkezik meg egy bangood -ról egy termék, és resend -et kérek, akkor nem az a szokás, hogy tracking -gel küldik? Vagy ez csak gearbest -nél van? Mert aggódhatok megint, hogy egy tetű magyar postai dolgozó lenyúlja e megint a ruhámat.

Ugye resendet kértem, meg is jelent egy új rendelés a my orderben. Na most, az előző ruhámat forintban fizettem ki, a my ordersben is forintként szerepelt az ár. Ebben az új rendelésben viszont usa dollár van, viszont forint mennyiséggel. Vagyis a 4500Ft -os ruha 4500 dollárként szerepel, ami 1.3 millió forintnak felel meg :Y
Ennek hála VIP5 lettem.

Na most mit csináljak? Az első problémámon nem lehet változtatni, már shipped lett, úgyhogy megy az imádkozás, hogy ne egy rohadék enyveskezűhöz kerüljön a csomagom.
A második miatt írni fogok nekik, hogy nézzenek rá. Bár nem lenne rossz kérni egy full refundot :DDD

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#78438) Amu válasza Krogoth (#78436) üzenetére


Amu
tag

Köszönöm a választ
nem paypallal fizettem, akkor küldjem el neki a számlakívonatot, amit a bankról letöltök? az egy sima xls, kb annyi bizonyító értékkel, mintha bemondom

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#78439) andrisms válasza -ZeeZee- (#78422) üzenetére


andrisms
aktív tag

Én is kb olyat rendeltem, csak 2m hosszú, 5050 LEDdel. Tárgysátrat készítettem belőle, és Xiaomi PB-al használom, de TV-nél tuti külön tápról hajtanám.

90fok: vagy elvágod és forrasztod, vagy kapható hozzá direkt ilyen 90 fokos elem.

Xiaomi toll: van Parkerem, de szerintem szebben ír a xiaomi. És letisztultabb. Mondjuk ez elég szubjektív.

Ambilight: én a dell 2311h-mhoz csináltam régen, de amióta valtottam 2412m-re, azóta lusta voltam visszatenni. Szerintem jópofa. Így működött az enyém, nem röhögni a videó miatt :) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#78440) gabe_ válasza andrisms (#78439) üzenetére


gabe_
őstag

Az bennem is felmerült, hogy az 1 métereshez tán elég lehet a tv usb táp által adott kb. 500mA (60led/m), de a 4 métereshez szerintem biztos nem. :F

Sovány szakácsban sose bízz!

(#78441) Krogoth válasza Amu (#78438) üzenetére


Krogoth
senior tag

Paypal kivonat is egy sima pdf, amit lehet szerkeszteni.
De ugye, ha szerkeszted és azt küldöd el, akkor adócsalóvá válsz. Megéri az a pár ezer forint?
Anno a paypal mellé a rendeléskor mailban kapott order details-t tartalmazó levelet is csatoltam, azon is látszik minden kellő infó, szerintem az is elég.

(#78442) cris78 válasza anorche1 (#78437) üzenetére


cris78
őstag

Kíváncsi leszek a csomagon milyen ár szerepel majd....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78443) zoli03 válasza jansky1 (#78427) üzenetére


zoli03
őstag

Ugyanott van a két készülék? A termosztát gondolom a falon van, az meg valószínűleg hidegebb, mint a levegő hőmérséklete a szobában.

[ Szerkesztve ]

(#78444) maestro87 válasza anorche1 (#78437) üzenetére


maestro87
őstag

Nem kaptál érte 4500 pontot? :)

(#78445) Amu válasza Krogoth (#78441) üzenetére


Amu
tag

értem, köszönöm...
sajnos akkor fizetni kell, nincs mese.. :W

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#78446) jansky1 válasza zoli03 (#78443) üzenetére


jansky1
senior tag

Itt van most mindkettő előttem az asztalon. Termosztát: 22.6, Digoo készülék: 24.2

(#78447) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek érkeztek mostanában:
Xiaomi Mijia toll éppen ma érkezett. Tényleg minőséginek tűnik a tinta színe is szép fekete. Ahoz képest,hogy műanyag meglepően súlyos.
Elég lassan ért ide február 2. rendelés.
FuriBee F36 quad. Február 18. rendelés és hétfőn kaptam kézhez. Meglepően erős a motorja ,már fél gáz alatt is emelkedik. Szerintem törhetetlen, pedig egy pár szór már odavágtam de hibátlan. egyes fokozaton simán szobába is lehet vele tekerni. Jó kis bigyó na. 13$ körül már elhozható,annyit bőven megért.
Nitecore TUBE LED. Faternak kellett ,mert megtetszett neki a TIP-em de neki elég ez is. Tényleg jó kis lámpa ez ,nekem is van egy másfél éves és még bírja. 6$ volt akciósan és január 21. rendelés és előző héten jött meg.
MantisTek WR300 WiFi Repeater. Itteni ajánlásra. három fallal odéb beraktam egy droidos tv boxot+ott van egy ipad is használva és eléggé kevés jel jut már nekik. Nem volt nehéz beállítani és szerencsére kellő mértékben be tud segíteni a fő routernek. Másfél hét alatt megérkezett. Annyit megért biztosan.
Óra szíj stift készlet. Végűl is csak a kiszedő szerszámit kerestem de itt adtak hozzá stifteket is. Elég sokféle méret van benne bár az én óráimhoz csak a 20-22-24 es fogom belőle használni. Február 1. rendeltem hét elején érkezett.
Nem tudom mi lehet de elég sok csomag túl van az eddig szokott 3-4 hetes szállításon és inkább 1,5 hónap alatt értek ide :F
Két január közepi rendelésem sem érkezett meg Banggood-ról azokat már megemlítettem az ügyfél szolgálatnak,most a "nézzem meg a postán" státuszban vannak. Azoknak adok még egy hetet.

(#78448) gagyilovag válasza Amu (#78438) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A magyar posta csinálja általában a vámolást,de lehet neked dhl.(azt még nem csináltam)
Én simán bemásoltam a dokumentumokat e-mailba,az elejére leírtam,,hogy csatolom a ,,, dokumentumokat és kész.
Amikor hozzák ki a csomagot,akkor kell fizetned 2500ft + 27%áfát a termék értéke,a szállítási díjjal együtt.
Még soha nem szemétkettek.
Ha átírod az összegeket és elküldik értékmeghatározásra akkor fas,,lni fogsz.
kb fizetel 7800ft+vám ügyintézési díj. cca:10500ft. átvételkor.
Nagy vonalakba ennyi.Semmi extra,csak felettébb bosszantó.

(#78449) dugynok


dugynok
senior tag

Banggood-ról rendelt MI Band 2 rendeléstől számítva15 nap alatt megérkezett :) Most 6000Ft-ért árulják.

(#78450) anorche1 válasza cris78 (#78442) üzenetére


anorche1
őstag

Uhh, tényleg...
Csak az áfa lenne 350 000Ft :DDD :DDD

Érdekes lesz.

És nem, pontot nem kaptam.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.