Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79601) zoltan6


zoltan6
őstag

Tudnátok ajánlani valami jó,bevált nagyítós,világítós szemüveget,forrasztáshoz,apró dolgok bütyköléséhez,a szemem sajnos már nem a régi.van nagyítós paneltartóm,de azt nem szeretem annyira.

(#79602) spidersoft válasza zoltan6 (#79601) üzenetére


spidersoft
senior tag

A nagyítós paneltartók/lámpák/stb. nem követik a test mozzanatait, így a bennük látott kép nem fog a körülöttük látszóval együtt mozogni, ergo szédít, fáraszt... Nyilván mindenképp olyan kell, amit a fejeden viselsz, így az együtt mozog vele, nem lesz folyamatos torzítások miatt probléma. Viszont ha ebből nem megfelelő minőségűt veszel, illetve olyat, ami valamiért nem felel meg a szemednek (szemtávolság, tengelyek összetartása miatti probléma, stb), akkor az megint nem lesz használható csak rövid munkákra. Egy normális fejpántos nagyító huszonezres tétel... persze ha pár perces munkákra kell, max. napi pártíz percre, akkor elég lehet az egyszerű kínai is, de mindenképp érdemes felpróbálni, hogy tudja-e fogadni a szemed. A szemüvegkeretre szerelt óráslupe jellegű sebésznagyító szerűségeket kerüld, sztereóban nem működnek (legalábbis az olcsók).

(#79604) RedCactus válasza zoltan6 (#79601) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nincs vele tapasztalatom, de elemekkel együtt ennyiért talán jó is lehet a célra. LINK

(#79605) PainKiller13 válasza GZoli7 (#79554) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én biztos írnék :D

6-os csavart kábelt vettem a biztonság kedvéért :D 300ft/méter.

(#79607) oszy


oszy
veterán

Újra van feketében kulcstartó óra projektor. Rendeltem is. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79608) RedCactus válasza MarioAna (#79606) üzenetére


RedCactus
senior tag

Én ezzel használom több mint egy éve. Most kupon is van rá.

(#79609) oszy


oszy
veterán

A lehető legolcsóbb wifi adaptert keresem. :) A szüleim tv-jébe kellene, mert az elvileg tudja egy usb-s stick-el venni a wifi jelet. Van tippetek?

---

Aliexpress sak a dombornyomott kártyát fogadja el?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79610) synar


synar
őstag

Üvegkerámia főzőlap tisztításhoz mit javasoltok? Régen volt olyan kemény radír szerű anyagból, az elég jól működött, de már nem találok sehol. köszi előre is

(#79611) schawo válasza oszy (#79609) üzenetére


schawo
titán

Milyen tévé? Általában csak néhány konkrét (drága) típussal működnek együtt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79612) MarioAna válasza RedCactus (#79608) üzenetére


MarioAna
senior tag

:R :R így 3K-ből kijött az erősítő+adapter kombó :)

(#79613) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Volna úgymond egy vegyes kérdésem,ide is való meg nem is!

Ebay-ről rendeltem egy ilyen töltőt és szeretném megtudni hogy valóban G típusú-e?

A másik kérdésem, hogy ha igen akkor ez és ez az átalakító kompatibilis lenne vele?

[ Szerkesztve ]

(#79614) oszy válasza schawo (#79611) üzenetére


oszy
veterán

Akkor lehet nem lesz jó...
----
A klímám wifi USB portos. Bár nem tudom melyik jó hozzá pontosan. Ezt ki lehet váltani a BroadLink RM Mini 3-al? Úgy olvastam ezt elég sokan használják megelégedettséggel.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79615) dugesz77 válasza oszy (#79614) üzenetére


dugesz77
őstag

Klíma vezérlése nagyon pöpec a broadlinknek. A gyári távirányítón kell egy gombot nyomni és leszedi netről a beállításait. Van okos klíma vezérlése éjszakára. De itt van róla magyar teszt.

(#79616) oszy válasza dugesz77 (#79615) üzenetére


oszy
veterán

Köszi!

Hol a legolcsóbb most? ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79618) dugesz77 válasza oszy (#79616) üzenetére


dugesz77
őstag

GearBest most flash sale. Persze ha van jó kuponod mondjuk 10/5 ös akkor meg Banggood.

(#79619) gagyilovag válasza zoltan6 (#79601) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem ilyen,van:

[link]

Órákat szerelek vele(mechanikusakat,darabokra és össze.),meg apró dolgok bütyköléséhez,forrasztásához használom.

(#79620) Amu


Amu
tag

jóféle usb-s bluetooth eszközt tud vki ? már vagy 3-at rendeltem, de mindel szakad, elveszíti a jelet a hangszóró, pedig csak 3m van köztük

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#79621) vacs válasza Amu (#79620) üzenetére


vacs
veterán

Ugreen-el tuti nem lesz bajod! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#79622) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Az Everbuyingon mennyi idő után lehet reklamálni?
Febr.24.-i rendelés,a nyomkövető ezt mutatja:

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#79623) vacs


vacs
veterán

Mi Fans Festival 2017! (start 4 nap múlva)

Nagy Xiaomi vásárt indít a Banggood, szinte mindent összeszedtek, amit a nagy gyártó kínál, pedig ez elég nagy szó :D
Lesz flash sale, "együtt olcsóbb", kuponozás és ajándék termékek adott értékű vásárlás mellé, sok termék pedig csak simán akciós.

(^)(>.<)(^)

(#79624) DJ. Ru$y válasza atyca (#79622) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A nyomkövető nem ér semmit, mert nem nemzetközi tracking number 60 napot várd meg, utána az oldalon, ha ott nem jutsz előrébb, akkor nyithatsz ügyet Paypalon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#79625) Tressy válasza atyca (#79622) üzenetére


Tressy
senior tag

Miért nem a magyar postát nyaggatod?Everbuying nem tud mit csinálni Kinából ha vámon van a cuccod.Vám meg lehet várja az küldemény adatait azért van ott már 2 hete csak nem kaptál róla értesitést.

(#79626) Silent77 válasza Tressy (#79625) üzenetére


Silent77
veterán

Hiába nyaggatja, ezzel a számmal semmire nem megy.
Várni kell, még simán megérkezhet.
Max a postát felhívni, nincs e csomagja.
Ilyen esetben illő megvárni a 50-60 napot.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79627) zolikaDB válasza vacs (#79623) üzenetére


zolikaDB
veterán

Csak azok vannak, amit a link alatt latok? Mert nem talalok (tabletrol nezve) lenyilo menut, tovabb gombot, semmi tobbet.
Neztem a telefonokat, de ugy tunik, nagyjabol csak 3GB RAM-osakat akcioztak.

(#79628) atyca válasza Tressy (#79625) üzenetére


atyca
senior tag

Már kérdezősködtem ez ügyben.
A követésben szereplő Hungary,csak az irány,a vámkezelés pedig még a kinai oldali.
Állítólag.
Furcsa,mert még soha nem láttam ilyen bejegyzést a nyomkövetésekben.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#79629) Amu válasza vacs (#79621) üzenetére


Amu
tag

köszönöm, megpróbálom ezt is :))

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#79630) debcamp


debcamp
aktív tag

Sziasztok,

Aliról 27$ -os tablet kijelzőnek mennyi esélye van a vámon a +27% + kezelési ktsg-re? [link]
2 db kellene.. ha egyben..gondolom tuti, de ha külön külön jönne.. ?

[ Szerkesztve ]

(#79631) beg válasza debcamp (#79630) üzenetére


beg
veterán

Elég nagy a valószínűsége még külön is. Inkább számolj az áfa+kk-el.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79632) debcamp válasza beg (#79631) üzenetére


debcamp
aktív tag

Rendben, köszönöm :R

(#79633) Tarek El-Ali válasza oszy (#79609) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Access pointként konfiguralt akarmit , igaza van a forumtarsnak , nem minden usb reciever-rel kompatibilisek ezek a tv-k ...( mobilrol irok epp az ekeztek nelkulisegert bocs)

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#79634) Beni2360 válasza beg (#79631) üzenetére


Beni2360
félisten

Megkérdezném, hogy mi van avval a bizonyos 10 € áfa alatti állítólagos elengedésekkel?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#79635) havri1 válasza Beni2360 (#79634) üzenetére


havri1
félisten

Régen volt ilyen, de már tavaly is linkelte valaki, hogy eltörlték. Olvastam én is, de már nem tudom előkeresni.

havri

(#79636) Silent77 válasza Beni2360 (#79634) üzenetére


Silent77
veterán

Nincs már ilyen.
Viszont a gyakorlat azt mutatja sok esetben még is. Én inkább úgy tekintek rá, hogy nincs. Az a biztos. :)

Kolléga gyorsabb volt. :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79637) beg válasza Beni2360 (#79634) üzenetére


beg
veterán

Fura, mert pont nemrég volt újra téma, ahol egy kollégával ötletelve másik topikban úgy nézett ki a jelenleg is hatályos jogszabályok alapján, hogy talán visszakerült. Csak olyan jogi szöveg van ráadásul 2 jogszabályt kell összenézni, hogy ügyvédbojtár legyen a talpán aki kihámozza. Nálam arra billent a mérleg, hogy talán van mint nincs ez a szabály újra.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79638) havri1 válasza beg (#79637) üzenetére


havri1
félisten

Véleményem szerint ez csak akkor lenne egyértelmű, ha bekérik egy adott csomag igazolását, ami teszem azt 30-40US$, és ezután továbbengedik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#79639) Silent77 válasza havri1 (#79638) üzenetére


Silent77
veterán

Több 28 dollár körüliről tudok amiket átengedtek, egy volt közte ami 38 usd volt.
Temeszetesen még ez sem jelent semmit.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#79640) spidersoft válasza havri1 (#79638) üzenetére


spidersoft
senior tag

Anno én nem 10€-t hallottam, hanem 2000Ft körüli értéket, így én sokkal inkább azt feltételezem, hogy alapból mindenre kellene fizetni, de 22€-ig azért nem kell, mert annak az áfája 5,94€, ami 1700-1800Ft, és valójában ez az, amit elengednek. Tehát nem a 22€ fölötti részre értelmezik az elengedést, hanem azzal együtt. Bár hatályos jogszabályokat nem néztem, és ha néztem volna se érteném :D szóval ez csak feltételezés és így lenne logikus.

(#79641) beg válasza havri1 (#79638) üzenetére


beg
veterán

Ez így is történt pár esetben idén. Bekérik és kap egy 0-ás vámos matricát a csomag. 28-30 dollár közötti tételnél volt. Ugyanakkor meg 26 eurónál is fizetettek.
Szóval van sapka, nincs sapka :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79642) schawo válasza Silent77 (#79639) üzenetére


schawo
titán

Az elmúlt pár évben egyetlen csomagomat fogták meg a százas nagyságrendből, aminek nagy része átlépte a 30 dollárt, és volt jópár százdolláros, és néhány több kilós csomag is, köztük telefonok, telefonalkatrészek, szerszámok, stb. A többi alkalommal még csak adatot se kértek tőlem.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79643) oszy válasza Tarek El-Ali (#79633) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm neked is!

Rendeltem egy Broadlink mini 3-at tegnap este a BG-ről.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#79644) mobilizmo válasza beg (#79641) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nekem eddig egyetlen csomagom volt amit vámolni kellett egy Chuwi Hi10 Pro, de az fokozottan hátrányos helyzetű volt. A nagyságán és az árán kívül még DHL-es is volt. De pl. tavaly nyáron a 150 $-os telefont, meg karácsonykor a 90 $-os akció kamerát is simán kikézbesítették. Nehezen érthető.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#79645) mirci18 válasza fery02 (#79559) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79646) Beni2360


Beni2360
félisten

Na akkor itt külön hsz-ben köszönöm a hozzá szólásokat. Tehát ahogy a mondani szokták a "gyakorlat teszi -mutatja- az eljárást". Na ezt szépen átköltöttem, de gondolom érthető volt. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#79647) windlord


windlord
őstag

Futashoz keresek bt fulhallgatot.
Olvasom, hogy az awei ajanlott.
Rajta kivul van meg , melybol erdemes mazsolazni?

[ Szerkesztve ]

(#79648) MADcat válasza windlord (#79647) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Awei jött nekem meg a napokban, de még nem futottam benne. Kipróbálom majd, de nem vagyok benne biztos, hogy a mikrofon-akksi rész nem ráncigálja ki a fülemből. Hangzás nagyon rendben van, ma is hallgattam vele zenét. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79649) kovisoft válasza windlord (#79647) üzenetére


kovisoft
őstag

Plextone BX240, ez elég jól beleillik a fülbe, plusz a fül körül van elvezetve, ezért nem könnyen esik ki.

(#79650) Criminal017


Criminal017
őstag

MEGIR M2011 fém szíjjal 25 dollár helyett 19 dollárért ezzel a kuponkóddal: GB3RDBLUEDEZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.