Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78501) Patronok


Patronok
csendes tag

Sziasztok! Én még új vagyok itt, ez az első kommentem érkező termékekről. Az alábbiakról írnék véleményt, értékelést:

iPhone dokkoló: 2db-ot rendeltünk még november végén. A lejárati idő után, januárban rájuk írtam, hogy még nem érkezett meg. Azt válaszolták, hogy a postán kérdezzek rá. Ezt megtettem, a nemleges válasz után másnap kihozta a postás (valószínűleg mégis csak megtalálták). Egyikbe se ment be egyik telefonunk sem teljesen, így nem működött a dokkoló. Ezt megírtam az eladónak, aki kért paypal címet, ahová visszautalja az összeget. Nem tette meg, később rájuk írtam, akkor is csak ígérgetett, de a visszafizetés nem történt meg. Ezek után csak nem hagyott nyugodni a dolog és megpróbáltam kideríteni, hogy miért nem lehet a telefont belenyomni teljesen. A jack csatlakozón vannak gumigyűrűk, amelyek kilógtak. Ezeket megreszelgetve, egy kicsit erősebben lenyomva a telefonokat már működtek a dokkolók.

Önkeverő bögre (vásárláskor még 5$ volt az ára): normál szállítási idő (kb. 3-4 hét), jól működik, csak viszonylag hamar elhasználta a tartós AAA elemeket

Kés és olló egyben: átlagos szállítási idő itt is, ez is jól működik, hasznos, érdemes volt megvenni

Konzolos Játékok

(#78502) Predator2


Predator2
addikt

Elég sok negatív elhangzott mostanában a márkáról, ezek alapján "ő" sem ajánlott? [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#78503) dugesz77 válasza Predator2 (#78502) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem nagyobb gond eddig csak a színes kijelzős időjárás állomással volt. Nálam az ip camera, két kisebb időjárás állomás eddig jól teljesít. Igaz ezeknek sokkal "kínaibb" a minősége mint a blitzwolf-nak vagy xiaomi-nak.

[ Szerkesztve ]

(#78504) Imy válasza Predator2 (#78502) üzenetére


Imy
veterán

A philips itthon 5e forint... Én nem rendelnék, az biztos. [link]

(#78505) Norbika88 válasza cadtamas (#78474) üzenetére


Norbika88
senior tag

Köszi! :R

(#78506) PainKiller13 válasza Imy (#78504) üzenetére


PainKiller13
őstag

A Moser és a Wahl kábeles egy örök élet, de min 10 év.

(#78507) Imy válasza PainKiller13 (#78506) üzenetére


Imy
veterán

A phillips is meg van nekem 6-7 éve, és semmi gondja, ha 10 évente veszek egyet 5-ért, nem halok bele. :D

(#78508) PainKiller13 válasza Imy (#78507) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nálam a philips piszkosul rezonált, ennek ellenére volt pár, remington kb ugyanez. A wahlt meg kb észre sem venni a fejbőrhöz érve.

(#78509) Digitalpimp válasza Imy (#78460) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ez rollertoll betét, ennyiért itthon is kapsz prémium minőséget. Vagy vegyél Jinhao betétet kintről, azok is elég jók és nem ennyi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#78510) kovisoft válasza Patronok (#78501) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez a "clever cutter" mennyire jól vág? Rendesen karikázza pl. a kolbászt és hasonlókat, vagy inkább széttrancsírozza?

(#78511) oszy


oszy
veterán

Rendeltem én is egy silver MegÍr órát. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#78512) PainKiller13 válasza Digitalpimp (#78509) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez jó lehet bele?

(#78513) Digitalpimp válasza tlala (#78484) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nézegesd meg a Jinhao rollertollakat, ezerféle van, kék, fekete, piros tinta, betét olcsón dögivel. Akár Ebayen licittel gombokért. Volt, hogy 1 USD-ért vettem darabját.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#78514) gagyilovag válasza dugesz77 (#78503) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Philips hajvágó nagyon jól működik,és semmi gond vele!Évek óta azzal nyúzzuk ;] (kopasztjuk) a családot. :K
Csak ajánlani tudom.

(#78515) Digitalpimp válasza PainKiller13 (#78512) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Mivel a Jinhao a nemzetközi szabvány méretet használja, és a MI szemre hasonló, szerintem igen. A linkelt eladótól vettem már sok mindent, eddig minden ok volt.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#78516) cris78 válasza dugesz77 (#78503) üzenetére


cris78
őstag

A mérlegük is jó!
Bár a felülete nagyon gyűjti az ujjlenyomatot,de ettől függetlenül nekünk bevált. A 2db-os hőmérő is jól látható.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78517) dugesz77 válasza gagyilovag (#78514) üzenetére


dugesz77
őstag

Gondolom nem nekem akartad.
Ha már hajvágó. Én is végigpróbáltam jó pár céget (leszámoltam 6db van jelenleg is itthon) A rowenta akkus is megvan 8 éve csak akkut kellet cserélni benne. A Philips vezetékes meg nagyon könnyű nem fárasztja a kezet és az áráért teljesen jó. Remington-nak viszont a hajhossz állítója könnyen elállítódik,okozott már meglepetést :D . De vettem a Mozer 1400-as (10 körül kapható) és azt mondom az egy más kategória. Mind a kialakítása mind a sebessége profi.

[ Szerkesztve ]

(#78518) cris78


cris78
őstag

Xiaomi kapszulás kávé gép :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78519) Silent77 válasza dugesz77 (#78517) üzenetére


Silent77
veterán

+1. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78520) petipetya válasza cris78 (#78518) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amikor már azt hiszem, hogy nem tudnak több meglepetést okozni. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#78521) dugesz77 válasza cris78 (#78518) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy nézem talán nespresso kompatibilis. Az ULKA pumpa minőségi ,szerintem nem is ronda/drága. Simán bejöhet nekik.
Bocsánat természetesen Moser a hajnyíró márkája és ezt vettem :D

(#78522) PainKiller13
"compatible with different brands capsules" igen ebbe a szövegbe sok minden belefér. Majd ha megjelenik meglátjuk. Engem amúgy érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#78522) PainKiller13 válasza dugesz77 (#78521) üzenetére


PainKiller13
őstag

Az lenne az igazi hogy univerzális lenne és minden kapszulával menne :))

(#78523) cris78 válasza dugesz77 (#78521) üzenetére


cris78
őstag

Csak akkor érdekel ha lesz hozzá app :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78524) Criminal017 válasza PainKiller13 (#78522) üzenetére


Criminal017
őstag

Ha minden igaz, a Mi Capsule fülhallgatóval is menni fog.
:DDD

(#78525) dugesz77 válasza cris78 (#78523) üzenetére


dugesz77
őstag

Mákod van :D Van nekik olyan is..
Itt a videó róla. Hát ez a kijelző nem kicsit bazári :F
Ja lesz babzsák fotel is

[ Szerkesztve ]

(#78526) mobilizmo válasza dugesz77 (#78525) üzenetére


mobilizmo
addikt

Egy probléma van csak az egésszel. Nem a Nespresso kávégép az igazán drága, hanem a kávé. Ráadásul a végeredmény is ezért jó igazán, szóval nem kikerülhető.
Más. Nem tudom sokan vannak-e itt akik ping-pongoznak. Múltkor gondoltam megnézem kintről mennyibe kerülne egy borítás (Donic Acuda s3). Eléggé megdöbbentem, hogy itthon jó 20 %-al olcsóbban kapható. Lényeg nem biztos, hogy kint minden olcsóbb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#78527) Pttypang válasza mobilizmo (#78526) üzenetére


Pttypang
veterán

Van ujratoltheto kapszula, annak van valami ertelme vagy az mar ugy nem jo? :D gondolom a surusege jelentosen tobb a gyarinak, nem?

Everybody lies.

(#78528) Criminal017


Criminal017
őstag

Ha már Xiaomi... Arra figyeljetek, hogy lassan már mindenre ráírják, hogy Xiaomi, persze köze sincs hozzá.
A Xiaominak van egy hatalmas webshopja, ahol nem csak Mi cuccok vannak, hanem feltörekvő márkák termékei is. Na ezeket előszeretettel írják a kínai webshopok és különböző honlapok Xiaomi terméknek, mert ezzel könnyebben eltudják azokat adni.

Itt vannak a márkák, amiket előszeretettel adnak el Xiaomiként, közben csak a Mi Storeban árulnak:

(Bocsi a hosszú képért.)

Persze nem azt mondom, hogy egyik nincs köztük Xiaomi termék, mert van. Hisz ami nekik megtetszik, azt fogják és elkezdik brandelni. Ilyenek a Piston fülesek amiket az 1More gyárt vagy a "90" logós gyártó, akik a Xiaomi táskáit gyártják, a ZMI pedig a Mi Power Bankokért felel. Folytathatnám a sort.

Remélem nem gond, hogy ilyen hosszan írtam. :)

(#78529) DJGABI válasza Criminal017 (#78528) üzenetére


DJGABI
addikt

a zümi meg a yee cuccoknak azért van valami kötődése a csáomihoz, nem :F

szerk: ja látom te is írod

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#78530) Criminal017 válasza DJGABI (#78529) üzenetére


Criminal017
őstag

Pont annyi, mint a többinek. A Xiaomi brandel tőlük pár dolgot, egyébként különálló gyár mindkettő.

Szerk: okés. :B

[ Szerkesztve ]

(#78531) gagyilovag válasza dugesz77 (#78517) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nem,kicsit mellé ment. :B

[ Szerkesztve ]

(#78532) zolikaDB válasza Pttypang (#78527) üzenetére


zolikaDB
veterán

Haaat... A kave attol is jo benne, h nem erintkezik levegovel. Az, h megveszed a Palomat, beleboritod egy muanyag dobozba es neha beleteszel az utantoltobe egy kanallal, attol nem lesz olyan :)

(#78533) dugesz77 válasza mobilizmo (#78526) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazándiból a kapszula árán nem akadok fent. A múltkori (tavaly április ha jól emlékszem) Tchibo akció óta elégedetten használok egy Pure gépet. Akkor 240 kapszulához adtak egy gépet ajándékba. Na azon a gépen már több mint 1200db kapszula lement és semmi baja. Van egy Bialetti brikkám is azzal mennek felváltva. Szörnyen hangzik de elcsomagoltam a Gaggia Classic presszógépemet . A Graef elektromos daráló most a brikkát szolgálja. Győzött a lustaság , gyarló vagyok :(((

[ Szerkesztve ]

(#78534) mobilizmo válasza zolikaDB (#78532) üzenetére


mobilizmo
addikt

Persze a kávé minősége sem mindegy. Nem vagyok barista és nem akarok senkit bántani aki Palomát iszik, akár kényszerből, akár mert neki az a kávé csúcsa, de abból azért nem lesz olyan finom.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#78535) maestro87


maestro87
őstag

Múltkor egy képernyőmentésen valakinél láttam olyan böngésző kiegészítőt, ami grafikonon mutatja a megnyitott oldalon lévő termék árának változásait. Mi volt annak a neve? :R

(#78536) Silent77 válasza dugesz77 (#78533) üzenetére


Silent77
veterán

Én nem csomagoltam el, de szinte nincs is használtba. :(
Graef daráló szintén csak a brikkát szolgálja, de azzal is ritkábban főzünk.
Szomorú, de tényleg győzött a gyorsaság, és a kényelem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#78537) Criminal017 válasza maestro87 (#78535) üzenetére


Criminal017
őstag

Aliexpress tools/Alitools

(#78538) Minstrel válasza andrisms (#78490) üzenetére


Minstrel
senior tag

Samsung A5 2016 üvegfóliáról kérnék majd egy képet, érdekelne a kivágása és, hogy a lekerekített kijelzőre, hogyan passzol. Köszi.

(#78539) bul07 válasza Minstrel (#78538) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már szóba került
Én ezeket
Üvegfólia [link], képek kisebb leírás ebben a hozászolásban

tok [link] , nem puha tok, nagyon passzentos nehéz leszedni biztos nem jön le zsebből kivéve, felülete kicsit érdes így fogása nagyon biztos, anyaga nem vastag így a telefon nem lesz tőle duci

Én a tokból legutóbb rendeltem 4db-ot három színt, meg is jöttek sérülés mentesen(mert van hogy szállítás közben nyomorodik)
Tegnap meg rendeltem még 6db-ot

És hogy miért halmozom, mert ezeket a telefonokat évente adják ki és így mikkor jön az új széria kezd csökkenni a kereslet az előző szériára, és csökken a kiegészítő választék is, és emelkedik az ár is
Én ezzel a telefonnal még tervezzek pár évet, S2-em 44hónapig volt meg, majd 4évig
Így év végén vagy jövőévben már nem biztos hogy kapok ilyen tokot mert egyszerűen nem fognak gyártani, egyes színek már így sincsenek(Fent említett üvegfóliából is van vagy 4-tartalék, de rendelek még) hát tartalékolok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78540) powerwade


powerwade
senior tag

Mi az aktuális ajánlott bluetooth hangszóró / lejátszó ami egyébként még usb-ről is be tud olvasni mp3-at, és kijelzője is van a szám kivalásztáshoz? :)

(#78541) Skillet válasza powerwade (#78540) üzenetére


Skillet
addikt

Én még igazán ajánlani nem tudom, mert még nem jött meg, de mi EZT rendeltük.
Sokat végignéztem, de ez tűnt a legalkalmasabbnak, mivel rádió is kellett. Remélem nem fogok csalódni.
Itt volt aki ajánlotta, volt aki lehúzta.
Majd kiderül nálunk mit mutat.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#78542) Blaise


Blaise
veterán

Ezzel a cuccal találkozott már valaki kínai verzióban óccóér' ? :)

Walter Wallet

(#78543) maestro87 válasza Criminal017 (#78537) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, de inkább Banggood-hoz kellene, meg Firefox-hoz. :) Bár az se ha baj, ha nem bővítmény hanem csak egy árukeresőhöz hasonló oldal lenne.

(#78544) powerwade válasza Skillet (#78541) üzenetére


powerwade
senior tag

Kiváncsi vagyok. Gyerekszobába kellene, csak az asszony inkább mp3 párti én mobilról streamelnék. Aztán lehet a vége az lesz, hogy egy "tuti" márka bluetooth hangszorót párosítok egy másik tuti olcsó mezei kijelzős mp3 lejátszóval :)

(#78545) powerwade válasza Blaise (#78542) üzenetére


powerwade
senior tag

15 ajró drága? Benne van a shipping is :)

(#78546) Blaise válasza powerwade (#78545) üzenetére


Blaise
veterán

A fém verzió kéne, ami már 39 EUR... :)

Szinte biztos vagyok benne, hogy a kínaiak már lekoppintották, töredék áron.

(#78547) DJ. Ru$y válasza Blaise (#78546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

[link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78548) zolikaDB válasza mobilizmo (#78534) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én sem vagyok barista, 1000 éves ütött-kopott kotyogósból szeretem a kávét, leginkább a Wiener Extrát, és igazából a Nespresso nem a kedvenc, pedig az is van.
Nagyanyám Szarvasi gépét is szerettem, szerintem az is jó vétel 13-15e Ft-ért.

(#78539) bul07: ezzel detto en is igy vagyok. Most Ipad-hoz vasarolgatnek be a bevalt cuccokbol.
Amugy nekem is ilyen Galaxym van, cegesbe es aranyba. Marmint A510, sok helyen igy szerepel.
Van egy Baseus slim tokom ra, de annak a bekapcsologomnal olyan kemeny, h alig birom benyomni. Meg egy S-Line, az jo puha, muhelyben ha leejtem, az jobban ved, de duci. Folia meg Nillkin, az sajna nem megy ki a sarkokig. De meg baja nincs, igy marad.
Milyen kiegeszitoid vannak meg hozza, amit ajanlasz masnak is?

[ Szerkesztve ]

(#78549) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
egy ilyent vennék a hdmi vga jellé alakításához.. ez jó minőségű? tudom a ugreen ajánlott itt, csak gondoltam konkrétan erre is rákérdezek :)
[link]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#78550) Czimby


Czimby
addikt

Ennek az Ózongenerátornak, hogyan tudnám levinni az árát a bűvös 22Euro-s határ alá?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.