Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79451) Keef_Lee válasza choco01 (#76959) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nem mai beírásra reagálva :)
Tetszik ez a Parkside fúró-behajtó, amit írtatok, de most a Lidlben egy másik fajta van, ami ütvefúró-csavarozó.
Ennek a műszaki paraméterei alapján még jobbnak kell lennie?
18e-ért nem szeretnék olyat, ami aztán nem tudja, amit elvárok tőle.
LINK

[ Szerkesztve ]

(#79452) DeFranco válasza Flashy (#79450) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a voldemort töltőt én is csak a márkakompatibilis (bliccfarkas) powerbank töltésére vagyok hajlandó használni, azért nem akkora kár (amúgy is van egy fölösben) de a telefont nem teszem rá. bármikor jöhet egy krach nekem meg annyit nem ér.

más hálózati működtetésű kínai csodám meg nincs is. ezt is csak a mókahelyen használom.

(#79453) w.miki válasza Imy (#79396) üzenetére


w.miki
veterán

Pénztárcából én ezt a mini, pénz tartót használom:
Fashion Women Lady Men Leather Small Coin Card Key Ring Wallet Pouch Mini Purses
Papírpénz van hátul, fémpénz elöl. Forgalmi nem tudom mekkora, nekem bankkártya van a papírpénzek mellett, az belefér. #pénztárca

(#79437) zsolt1225: köszi a borotva tippet.
Ha majd elfogy a fej a Gilette Mach3-hoz, akkor kipróbálom ezt a Dorocot. Mondjuk az nem mostanában lesz, kb. 2 naponta borotválkozom, de így is 2 havonta cserélek csak fejet, még van vagy 5.

Mai posta: Szelfifény:
Portable 16 LED Selfie Flash Fill Flash Light for Samsung iPhone Smartphone
Saját akkuja van, nem tudom meddig bírja vele, de H(/M/L van még) fokozatban bekapcsolva, kisüti a szemedet.
ONon folyamatosan világít, nem villan.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#79454) Donki Hóte válasza Keef_Lee (#79451) üzenetére


Donki Hóte
veterán

18e-ért nem szeretnék olyat, ami aztán nem tudja, amit elvárok tőle.

Jó, de mit vársz tőle :F

Kávét nem fog főzni :P

Panelben akarsz fúrni, vagy téglafalban?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#79455) Keef_Lee válasza Donki Hóte (#79454) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nem értettél meg.. :)
Én azt várnám el tőle, mint amit tud az a Parkside, amit korábban belinkeltetek.
Csak most olyan nincs, ezért kérdezem, hogy ez is van-e olyan jó az ütvefúráson kívül (arra nem is nagyon szeretném használni.)
Szóval a kérdés, hogy tudja-e azt, amit a másik? (amiről a #76959 környékén volt szó)

[ Szerkesztve ]

(#79456) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Kezditek rám hozni a frászt ezzel a BlitzWolf mizériával. :(((

Ahhoz képest, hogy "korábban" ajánlott márka volt lámpában, töltőben, kábelben (előbbieket vettem is), egyre másra mondjátok, hogy kipurcant, vagy kivégzett egyéb terméket. Nem lesz ez így jó. :O

Miért mindig én???

(#79457) spidersoft


spidersoft
senior tag

Volt itt téma a múltkor a fedőgomb -- no, nekem spéci kéne: Tefal Stahl Juditos fazék gombja adta meg magát. A "szabvány" fedőgomb olyan, hogy az üveg fedőn átjön egy csavar, és az fogja meg a gombot, ennél meg a csavar egy alátétlapot fog meg, amin a gomb fordítható. A fedőn nincs gőznyílás, a gőz a gombon át jön ki, így nem hagyományos módon van a fedő kifúrva. Pont ilyen a fedőgomb. Valaki nem látott ilyet, vagy nem tudja, hogy lehet-e valahonnan emberi áron szerezni? Amúgy ez egy nagyon jó széria, nem véletlen, hogy dupla áron megy, mint az ugyanekkora "hagyományos" Tefal... nehéz, mint a sár (van benne alu bőven -- pl. ha közel tele van, akkor se húzódik le benne semmi), és a spéci fedő+kupak segítségével valahol a hagyományos fazék és a kukta között van.

[ Szerkesztve ]

(#79458) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sincerity borítékban volt egy kuponszerűség, www.sincerity-trading.com-on SAVES kuponnal 5% kedvezmény. Ugyanazok az árak mint ebay-en, igaz ebay protection így nincs, de Paypal még van.

4 8 15 16 23 42

(#79459) bul07


bul07
nagyúr

Tudom tudom már mindenkinek tele van vele de

Új Digoo hő és egyéb merők

Minik hordozhatók
DG-FC25[link], asztalra
DG-TH1117 [link], táskába hordáshoz, utazáshoz

Nagyok külső egységel
DG-TH6699 [link], egyszerű külső egységel
DG-TH3330 [link], 3db külső egységet adnak hozzá

Van ám USB konnektor ajzat is [link]

És szoba mérleg is Digoo DG-SO38H [link], app is van hozzá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79460) gboszi válasza gabe_ (#79444) üzenetére


gboszi
senior tag

Sokak szerint kinyírja majd a tv-t, majd meglátjuk, én egyenlőre hiszek benne

Azám a bátor hozzáállás..

"If you're good at something, never do it for free!"

(#79461) cris78 válasza bul07 (#79459) üzenetére


cris78
őstag

4-én 15$-ért lesz a mérleg.
Apró hiba, hogy csak októbertől lesz ;] :))

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#79462) maestro87 válasza AndrewBlase (#79456) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor én rákontrázok az Orico-val is. :DDD
Mivel még mindig gondolkozom azon, hogy megvegyem-e az USB töltős hosszabbítójukat, így kutakodtam picit és ezt találtam. Igaz, ez a 8 aljzatos változat, de ez is árulkodik valamit a minőségéről... Érdemes alul a videót megnézni, a 7 perctől válik izgalmassá a dolog. :D
Mondjuk én már a képeknél felsírtam mikor megláttam a huzalozását... :F

De, hogy a védelmében is szóljak, a 4 aljzatos az szerintem már újabb változat lehet, mert a képekből ítélve jobb az összeszerelési minősége (nem huzalozva van) és a túlfeszültségvédelme is reset-elhető, azaz nem lesz kuka fél év múlva. Bár egy kép a belsejéről jobban megnyugtatna... :U

[ Szerkesztve ]

(#79463) gboszi válasza zoltan6 (#79420) üzenetére


gboszi
senior tag

Köszi, de akkor lehet, hogy elbeszéltünk egymás mellett. Nekem négyzet keresztmetszetű a kapcsolom, szóval olyan doboz kellene. Szerintem ebbe nem fér bele.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#79464) domerator válasza Flashy (#79450) üzenetére


domerator
veterán

Sajnos a multiméter ehhez nem elég, azzal nem fogod látni ha tele van tüskével az egyenfesz. Ha biztosra akarsz menni akkor szkóppal kell megnézni a kimenetét, de igazából az is csak az üresjárati (terheletlen) állapotot fogja mutatni.
Én vettem egy két portos USB hálózati töltőt MM-ban, azon a visszajelző LED kb. 30mp-ig (!!!) világít még, miután kihúztam a konnektorból, szóval combos csillapító kondi van benne, mindegyiknek ilyennek kellene lennie. Mondjuk én sem néztem meg semmivel se a kimeneti feszültséget, de bejött a megérzésem amikor megvettem.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#79465) zoltan6 válasza gboszi (#79463) üzenetére


zoltan6
őstag

milyen kapcsolóról van szó?

(#79466) bul07 válasza cris78 (#79461) üzenetére


bul07
nagyúr

Közösségi finanszírozás :)

Mondjuk ha tényleg 70$ lesz akkor 23% árat kérnek most , és akinek van ennyi felesleges pénze, hátha lehet rá kupont tolni :)
Viszont itt tuti visszakapod ha törölnék
Amúgy 180Kg az elég jó nagyon sok ilyen max 150-ig jó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79467) cris78 válasza bul07 (#79466) üzenetére


cris78
őstag

Én másfél évet vártam egy vércukor mérő okosítóra. Az is előrendelés volt. Mire megkaptam már nem lehet kapni hozzá teszt csíkot a mérőhőz.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#79468) GIJoe


GIJoe
addikt

Lassan kezdődik az alin a nagy vásárlás, van aki látott vmi jót?

(#79469) Beni2360 válasza gboszi (#79463) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem tedd a táskádba és vidd el egy villanyász boltba.
Én is láttam olyat de ott írták, hogy 65-s dobozba bele megy.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#79470) maestro87 válasza GIJoe (#79468) üzenetére


maestro87
őstag

Mármint úgy érted, hogy lassan véget ér? :)

(#79471) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Szeretném pótolni a restanciámat multiméter ügyében. Ez vállalható darab, vagy übergagyi, és inkább valami ilyesmit nézzek?

(Megjegyzés: Mindkét példány "nagy" példányszámban fogy az alin)

Sajna lila segédfogalmam sincs eme termékcsoportról, pláne, hogy mit kell nézni rajta (mit kell tudnia), tehát még meg is kell tanulnom kezelni. :D

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#79472) dugesz77 válasza AndrewBlase (#79471) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem kezdőknek nagy segítség az auto range funkció.Elég beállítani mit akarsz mérni nem kell a méréshatárokkal foglalkozni. Azokból meg talán a legjobban ajánlható az UNI-T UT136B . Pontos,könnyen használható.

[ Szerkesztve ]

(#79473) GIJoe válasza maestro87 (#79470) üzenetére


GIJoe
addikt

hihi valóban, bocsi :)

(#79474) Flashy válasza AndrewBlase (#79471) üzenetére


Flashy
veterán

attól függ, mennyire vagy hobbiszerelő és mennyit akarsz rászánni. ha évente 1-2x mérsz valami gyenge áramú dolgon, akkor az olcsó is jó (de azért olyat keress, aminek van csipogós rövidzár mérő módja is). ha kényelmes is legyen és még biztonságos is, akkor inkább feljebb az árral. az olcsó sárgával konnektorba is csak óvatosan mérj, mindegy mit írnak rá, még a biztosítéknak is csak a helye van meg, a vezetékek meg hajszálvékonyak :) de ha ceruzaelemek feszültségét mérnéd leggyakrabban, vagy szakadást-rövidzárt dróton vagy egyszerűbb nyákon, akkor fölösleges műszerfétist kifejleszteni és százezerért venni dísznek. én ilyenre használom, van kettő ilyen háromdolláros, nekem tökéletes...

(#79475) Kernel válasza gboszi (#79463) üzenetére


Kernel
nagyúr

Mivel nem hazai szabvány, nem tudom, kapható-e nálunk, de rendelhető:

https://www.aliexpress.com/item/-/32731141142.html
https://www.aliexpress.com/item/-/32727650123.html
https://www.aliexpress.com/item/-/32760236586.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79476) AndrewBlase válasza Flashy (#79474) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Semmi komolyabb szándékom nincs vele. Ezt-azt megmérni. A múltkor felmerült, hogy akkor most mekkora is akksi a borotvámban, és nem volt mivel kimérni.
Szóval tényleg csak hébe-hóba jönne jól, de valami hülyebiztos modell. Amit nem tudok (olyan könnyen) elb@cni. :DDD

"de azért olyat keress, aminek van csipogós rövidzár mérő módja is"

Mint írtam, hülye vagyok hozzá, tehát nem tudom, melyiken van, melyiken nincs. :U

Szóval te erre a dt 830b-re szavazol, ha jól értem.

dugesz77: Köszönöm az ajánlást!

Miért mindig én???

(#79477) Flashy válasza AndrewBlase (#79476) üzenetére


Flashy
veterán

hangszóró-jel (kicsit mint a wifi jel) szokott lenni a tekerő egyik állásán vagy magában, vagy egy dióda-jel mellett. a 830B-n nincs, csak a diódajel van, a képeken a tekerő jobb alsó végénél lenne. a 830D-n van asszem. amúgy most megtetszett nekem is a drágább, amit ajánlottak feljebb, de nem veszek, mert nem használnám annyit :)

(#79478) Kernel válasza AndrewBlase (#79476) üzenetére


Kernel
nagyúr

DT-830B nem sípol, de ez épp a profikat zavarhatja, akik sokat dolgoznak vele.

Alkalmi használatnál meg lehet birkózni vele, hogy nem sípol, hanem mindig rá kell nézni a kijelzőre.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#79479) fateless válasza 123xyz (#79445) üzenetére


fateless
veterán

Én ilyet vettem, épp ma is futottam vele és gond nélkül a helyén maradt, pedig az én fülem is elég béna.
Jól szólt az AC/DC és a Red Hot Chilli Peppers is, közben pedig rendben hallottam a köridőket a Runtastic progiból.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#79480) AndrewBlase válasza dugesz77 (#79472) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Azt látom/olvasom, hogy elemet nem adnak hozzá, de azt jól érzékelem, hogy vezeték sincs hozzá? Legalábbis se képen, se leírásban nem találom. Vagy csak vak vagyok. :F

Miért mindig én???

(#79481) dugesz77 válasza AndrewBlase (#79480) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen a repülős szállítás miatt nem rak bele elemet. Mérőkábelt bár nem találtam a leírásban de az értékeléseknél ott a kép a küldött termékről ott látható:

Gearbest-en ha van pontod/kuponod ott sem olyan vészes az ára.

[ Szerkesztve ]

(#79482) dugesz77


dugesz77
őstag

Gearbest-en nézelődve viszont megakadt a szemem ezen az olcsó auto ranges multiméteren. AIMOMETER M320 . Erről van valakinek tapasztalata?

(#79483) bexinho23


bexinho23
őstag

Megérkeztek a GU10-es izzók. Nagyon jók. Csak ajánlani tudom.

(#79484) st6969


st6969
őstag

Alkohol szondát érdemes venni Kínából? Van valami megbízható(nak vélt) példány? Nem akarok úgy járni, mint a keszthelyi polgimester :DDD

(#79485) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!
Még most rendelek elsőnek a banggood.com -ről. 3 különböző terméket rendeltem egyszerre egy tételként, de még csak egyet kaptam meg. Kezdjek aggódni, vagy nem egyszerre szokták küldeni?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#79486) Gsx-rr válasza 123xyz (#79445) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es meddig birja az akku? Nekem 1 ora aktiv telefonalas utan lemerult!

(#79487) fery02 válasza Truman (#79485) üzenetére


fery02
addikt

Rendelésmél jelezte nálad is valószínűleg, hogy mi az, ami egy csomagban jön és mi az, ami külön.
Általában olyanokat szoktak külön küldeni, ami elemesek/akksisak, netán konkrétan akksikat rendeltél (powrbank is annak minősül természetesen).

[ Szerkesztve ]

(#79488) Truman válasza fery02 (#79487) üzenetére


Truman
senior tag

Egyikbe sincs akku vagy ilyesmi. Egy forrasztópáka, egy ónszippantó, és egy forrasztópáka tartó. Egyedül a forrasztópákáról kaptam e-mail -ban értesítést hogy feladták. Eddig csak az ónszippantó érkezett meg.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#79489) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Valaki tudja, hogy milyen néven lehet alufelni közepére ilyen kerek emblémás bigyót rendelni? Magyarul felnikupak vagy mi.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#79490) sambenez válasza V.Stryker (#79489) üzenetére


sambenez
addikt

(#79491) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm, na kivancsi vagyok, valah ideér-e a convoy s2, marcius negyediken rendeltem, de postan maradot irtam a cimbe, mikor kezdhetek el aggodni, hogy megettek az ertesitomet? :DDD

Everybody lies.

(#79492) Dolphine


Dolphine
addikt

Mostanában érkezett:

Waist Belt Strap Quick Release Mount Buckle Hanger Holder Clip DSLR GoPro Camera
A PeakDesign Capture klónja. Van eredeti is, alig van különbség. Nagyon jó! 14 nap alatt itt volt.

Clip Clamp Grip Light Stand 1/4" Screw For Flash Trigger Monolight Mount Bracket
A fényképezőhöz vettem anno egy távkioldót és nem akartam, hogy csak lógjon a gép mellett. Ennek a tejerée rácsavarozom, majd az egészet vagy a fényképező szíjjához, vagy az állványhoz erősítem. Van benne anyag és a szorítópofák is elég erősek!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#79493) Bendegúz98 válasza 123xyz (#79445) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Keress ra az alin "earhook" az kell neked

(#79494) bul07


bul07
nagyúr

Volt idő amikkor mindenki vette a csavarhúzó készleteket, most hogy ingyen szállítás van MM-be ránéztem
HANDY 10730 31 db-os 1149Ft ez 3.9$ ennyiért még Kínából se lehet nagyon olcsóban megvenni, ez meg pár nap alatt bárkinél ott van, és a minősége is lehet olyan jó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#79495) schawo válasza Pttypang (#79491) üzenetére


schawo
titán

Április végén. De külföldinél is tudják értelmezni a "postán maradót"? Biztos, hogy felkerült a címzésbe a saját címed is? Kaptál követőt?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#79496) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Li-Ion Akkupakkot tervezek építeni 18V Nicd körfűrészhez, már megrendeltem mindent hozzá, kivéve az összekötő kábeleket. (a protection board - gépcsatlakozó közé kellene)

Hogy keressek rájuk? Max 20 amper fog átmenni rajtuk, 21v.

(#79497) fateless válasza bul07 (#79494) üzenetére


fateless
veterán

Igen, nagyjából pont ennyiért láttam a banggood-on.

Mondtam már egyébként, hogy menj a csudába?! Egy hete néztem ezt a csavarhúzókészletet, mert barátomnak rendeltünk egyet. Bár van már kettő itthon, de gondoltam, elfér még egy. Végül sikerült magam lebeszélni róla, erre most rendeltem egyet a MM-ból.
Mert hülye azért vagyok...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#79498) RBJ


RBJ
addikt

[link]
Ilyet keresek az asszony telefonjára ezüst színbe. Már kettőt leamortizált de most már nem találok ilyen keretet a telefonjára. Pedig sokat védett rajta.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#79499) Kozy10 válasza bul07 (#79494) üzenetére


Kozy10
tag

Akkus csavarhúzóba(Lidl-es) ez használható? Vagy abba van más ajánlott?
Hosszabbítóval esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#79500) *Ropi* válasza Dolphine (#79492) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ennek a csipesznek az a trükkje, hogy pillanatragasztóval rá kell ragasztani a gumisapkát, különben lecsúszik róla (van nekünk is egy pár darab belőle).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.