Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78751) pampika válasza Czimby (#78746) üzenetére


pampika
őstag

A kártya már üzemel, gariztatni még nem kellett. Remélem, így is marad :)

(#78752) ot93 válasza Real_Necro (#78638) üzenetére


ot93
senior tag

Ha már USB led lámpa akkor inkább ezeket ajánlom :D ici pict drágábbak de elég pro-k.
Soshine led lámpa: [link]
Én erről a linkről rendeltem, de akkor az 5db-os csomag volt ~1200, most úgy nézem csak egyesével adja ez az eladó :)
3 féle van: (és mindegyikből fehér vagy sárgás fénnyel)
érintéskapcsolós (ujjunkkal tudjuk be/ki kapcsolni és a fényt szabályozni)
fényérzékelős (ami állítható)
és sima

az első kettőből vettem én még februárban, az 1db fényérzékelős tegnap jött meg, elég vakítóan tud ez is világítani, és elég jól állítható a fényérzékenységi küszöb... az 5db érintéses még úton van, de azon már nem 3 hanem 6 led van.. :K

amúgy az is látszik rajtuk, hogy sokkal komolyabb elektronika van rajtuk, de először meglepődtem, pl. az egyik ujjal vezérelhető és még a fényt is lehet szabályozni, mindezt ilyen apró cuccban :D jó hát ma már mindent egyre kisebbre tudnak csinálni, de mégis érdekes volt, mikor először láttam :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#78753) ot93 válasza ot93 (#78752) üzenetére


ot93
senior tag

itt van pl. egy 5 darabos fehér fényű érintéses változat ~1.150-ért: [link]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#78754) Czimby válasza Beni2360 (#78737) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem valami nem jó, nem tudok pontot beváltani rá.

Akinek már megérkezett!
Forgalmi engedély elfér ebben egyáltalán?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#78755) Dolphine válasza Czimby (#78747) üzenetére


Dolphine
addikt

Elvileg valódi bőr, de hogy ténylegesen mi... :F

Vásároltatok mostanában Baseball sapkát? Én tegnap kaptam meg kettőt, de egy kicsit vékony. Ez és Ez azonban nagyon bejön. Vett már ezek közül valaki? Vagy van alternatíva? :D

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#78756) AndrewBlase válasza Czimby (#78754) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem fér bele. Kártyaméretű zsebek vannak benne.

Miért mindig én???

(#78757) Czimby válasza AndrewBlase (#78756) üzenetére


Czimby
addikt

Azt látom, de van legalul, legfölül is egy-egy nagyobb zseb gondoltam hátha ott elfér.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#78758) Bicskás válasza Dolphine (#78755) üzenetére


Bicskás
tag

Szia !

Engem is érdekelne, 8" ( 64 cm ) méretben ha van jó áron, elsősorban smaragdzöld és vérvörös, de a többi szín is érdekelhet.

Üdv: Bicskás

(#78759) FingR86 válasza vacs (#78722) üzenetére


FingR86
őstag

köszi szépen a mindenre kiterjedő válaszod. igazából pont ez érdekelt volna, mert engem nagyobb hangerőn való használat érdekelne. de akkor úgy látom nézni kell vmi drágább megoldást. be is nézek akkor az ajánlott topicba.

(#78760) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, olyan kütyüt keresek, amivel vga-n ki tudok rakni képek monitorra. Vagy usb, vagy sd kártya foglalat. Minnél kisebb és olcsobb cucc kellene. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

"If you're good at something, never do it for free!"

(#78761) FingR86 válasza Dolphine (#78755) üzenetére


FingR86
őstag

Én ezek közül vettem egy feketét és egy bordót. Nagyon jó minőség az árához képest. Elég vastag és "merev", jól tartja a formáját. A hálós rész meg kötelező számomra, hogy azért szellőzzön is az ember feje. [link]

vmint ebből is vettem korábban. gyengébb minőség de az az árán is látszik. ettől függetlenül szeretem, simán jó vétel volt [link]

[ Szerkesztve ]

(#78762) Breki válasza Dolphine (#78755) üzenetére


Breki
veterán

Én igen, de én direkt Baseball logós eredetinek kinéző New york yankees baseball Cap-ot kerestem.

pl ilyesmit, az írtaknál sokkal olcsóbb volt, az eredeti persze jóval drágább

Eredeti sapka ugyanebből:

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78763) Pttypang válasza Breki (#78762) üzenetére


Pttypang
veterán

Sose tudtam, mit jelent ez a logo, szoval koszi :D

Everybody lies.

(#78764) Breki


Breki
veterán

Na itt van az újabb Digoo ez jobbnak néz ki. :-)

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78765) Breki válasza Pttypang (#78763) üzenetére


Breki
veterán

Szívesen.

Ezt tudtad? :P

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78766) huliganboy válasza FingR86 (#78761) üzenetére


huliganboy
addikt

És jól is állnak :)) :C ;]

(#78767) Pttypang válasza Breki (#78765) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem ertek en kulfoldiul, ez meg valami kulfoldi huncutsagnak tunik, ha csak nem "langos" roviditese?

Everybody lies.

(#78768) Beni2360 válasza Pttypang (#78767) üzenetére


Beni2360
félisten

Filmekben is sokat hallani a L.A. kifejezést egy nagy városra utal. Los Angeles. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78769) cris78 válasza Breki (#78765) üzenetére


cris78
őstag

Lajosmizse Alsó ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78770) dugesz77 válasza Breki (#78762) üzenetére


dugesz77
őstag

Két hónapja vettem meg én is életem első eredeti Yankees sapkáját. Decathlonban vehető. A Giants nem tudom miért drágább. Egy normális Cleveland Indians szertnék még. Volt egy tíz éve de elhagytam :W

[ Szerkesztve ]

(#78771) Dolphine válasza Breki (#78762) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez melyik eladótól volt?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#78772) bul07 válasza Breki (#78764) üzenetére


bul07
nagyúr

És ott a másik is
Digoo DG-TH2048 [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78773) kmarci25 válasza Breki (#78765) üzenetére


kmarci25
veterán

És ez mi lehet? :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#78774) Real_Necro válasza kmarci25 (#78773) üzenetére


Real_Necro
veterán

Babatpuszta :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#78775) FingR86 válasza kmarci25 (#78773) üzenetére


FingR86
őstag

esetleg Bakonypölöske :D

(#78776) davenport válasza kmarci25 (#78773) üzenetére


davenport
aktív tag

BP Clothing magyar cég.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#78777) DJ. Ru$y válasza FingR86 (#78775) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy Botykapeterd. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78778) Pttypang válasza Beni2360 (#78768) üzenetére


Pttypang
veterán

Orly?

Pedig a lángos sokkal hungarikusabbnak tunik, a tezsvirek fejen foleg.

A bp sapekhoz budoskutpuszta lenne optimalis, az itt van borsodban :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#78779) Breki válasza Dolphine (#78771) üzenetére


Breki
veterán

Ez ebayes volt, és konkrétan ezt most nem találom.

De ez az eladó

[link]

És kb ez az árkategória

[link]

(#78770) dugesz77 Annyiért eredeti az jó vétel szerintem :-)

(#78772) bul07 Igen azt már nem mertem berakni. :-)

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78780) cris78


cris78
őstag

Ország, város, fiú, lány topik van :F :DDD
Csak mert lassan jön a nagy KÉK és kikapunk. :))

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#78781) Dolphine válasza Breki (#78779) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#78782) Imy válasza bul07 (#78772) üzenetére


Imy
veterán

Ha folyadékkristályos egy része, akkor lehet hogy ez jó, ha jó a betekintési szöge. De ez is feltűnően olcsó.

(#78783) Breki


Breki
veterán

A legelső is olcsó volt 7-8 dollár az mégis frankó.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78784) balazs1956


balazs1956
senior tag

A készülő 3. kézhez megjöttek a karok, a csipeszek, , és vettem hozzá 1/4 belső, 3/8 külső menetes fittingeket.
Mivel helyszűke miatt szétszedhetővé szeretném megcsinálni, a fittingeket fogom egy fa lapba beragasztanu, és csak használatkor összeszerelni
Költségvetés: 6 cső 1080 Ft, 10 csipesz 218 Ft, 6 fitting 1050 Ft = 2348 forint, meg a munka öröme.
Köszönöm az ötletet.

(#78785) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdv!
Létezik olyan mütyür, ami PC alaplapi HDAUDIO-t vezeti ki HÁTRA? Ugyanis az alaplapi jack-em szar, de előlapin jó a hang, viszont nem akarom azt elöl látni, hanem hátul a helyén.

4 8 15 16 23 42

(#78786) DJ. Ru$y válasza tonyrulez (#78785) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem riadsz vissza egy kis szereléstől, akkor vehetsz egy ilyet és egy sima hátsó takarót megfúrva fel lehet rakni szerintem. vagy beteszed a gépbe valahova és 2 jack toldót viszel csak ki hátra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78787) huliganboy válasza tonyrulez (#78785) üzenetére


huliganboy
addikt

PCI hangkártya? Esetleg USB?

(#78788) madgie válasza tonyrulez (#78716) üzenetére


madgie
titán

És? Írtam én bárhol, hogy Micro SD-t rendeltem? Azt írtam ,hogy most rendeltem tőle ezt és ezt, (amúgy máskor is már) és sose volt semmi bajom. Most amiatt nem megbízható, mert egy Ultra Sandisk-től irreális sebességet vár el a fórumtárs? Az Ultra majdnem a legalja a Sandisknél.

[ Szerkesztve ]

(#78789) pulutodurumo válasza madgie (#78788) üzenetére


pulutodurumo
őstag

És mi a teteje? A hypermegasuperultra? :D Ezek a marketingesek...

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#78790) madgie válasza pulutodurumo (#78789) üzenetére


madgie
titán

Rendkívül bonyolult a honlapon lecsekkolni, mi? :D

Ahol (gyártófüggetlenül) csak read speedet írnak, ott mindig gyanús, hogy nem egy szupergyors cuccot veszünk olcsón. Ettől függetlenül a fórumtárs kártyáival (vagy más hardverével) tuti baj van, mert olvasni is lassan olvas.

[ Szerkesztve ]

(#78791) Imy válasza Breki (#78783) üzenetére


Imy
veterán

Melyikre gondolsz? Aminek nem látni rendesen a kijelzőjét? Nem arról volt egy mini teszt itt?

(#78792) poczabence válasza madgie (#78788) üzenetére


poczabence
tag

Korábban már írtam ez ügyben, de most, hogy ismét róla van szó leírom a történetemet vele. Ez már a sokadik vásárlásom nála.

Pont 2 hete rendeltem tőle egy micro sd kártyát. Fizettem plusz 2 dollárt is a követésért. Másodszori kérésemre 3 nap után adott is egy követési számot. Frankó is volt, követtem az útját, aztán jött a meglepetés, mert Vépen vette át valaki, pedig én tökre máshol lakom. Azóta megy vele a levezés. Soha nem kért bocsánatot, többször leírtam neki, hogy én nem Vépen lakom, szóval valószínűleg rossz a követési szám. Ő csak azt bizonygatta, hogy a csomagot átvették. 4x kértem tőle, hogy küldje el a feladóvevényt. Aztán kért pár napot. Ma ismét írtam neki, hogy eltelt pár nap, mire jutott? Végre hajlandó volt reggel elküldeni a feladóvevényt, aztán kiderült, hogy nem is az én nevemhez, plusz címemhez tartozik a követési szám... Hát köszönöm... Közben a postán is érdeklődtem arról, hogy lehetséges ez. Persze hülyének is néztek.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz a holnapi válasza. :U

[ Szerkesztve ]

(#78793) Czimby


Czimby
addikt

Ha valakinek nagy buksija van 60.5cm és szeretne egy Dallas Cowboys-os eredeti New Era sapit irjon rám, mértproblémába ütköztem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#78794) azka79 válasza poczabence (#78792) üzenetére


azka79
aktív tag

szüttyögsz a kártya rendeléssel, nem kell tracking. Feleslegesen ne bonyolítsd az életedet.

(#78795) madgie válasza poczabence (#78792) üzenetére


madgie
titán

Ennyi idő alatt már a Paypallal elrendezhetted volna az ügyet és visszakapod a zsetont.

(#78796) Breki válasza Imy (#78791) üzenetére


Breki
veterán

Erre

[link]

Ennek semmi gond a kijelzőjével szerintem.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#78797) w.miki válasza azka79 (#78794) üzenetére


w.miki
veterán

nekem is kell, mert anélkül rendszeresen eltűnik egy fekete lyukban, mielőtt ideérne... :(((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78798) poczabence válasza madgie (#78795) üzenetére


poczabence
tag

Én nem ilyen ember vagyok. Más egyszerre futna az ebayhez, nos én türelmes vagyok egy bizonyos szintig. Simán lehet, hogy megkeveredett és jön az én csomagom is, csak éppen követési szám nélkül adta fel. Esetleg nem meri bevallani, hogy hibázott. A holnapi válasza után fogok talán az ebayhez fordulni. Sőt volt már olyan is, hogy egy elveszett csomagra refundot kaptam. Érdekes módon rá pár napra megjött a csomag, én pedig fogtam és visszautaltam emberünk pénzét.

@azka79!
Nem szüttyögök. Csupán elvárom, hogy a pénzemért ne nézzen hülyének. Egy plusz szolgáltatásért fizettem, akkor teljesítse is. A termékeivel, illetve az árával nincs bajom. Eddig a hozzáállásával sem volt. ;]

(#78799) madgie válasza poczabence (#78798) üzenetére


madgie
titán

Én sem voltam ilyen, az első ötven alkalommal. Azóta már nincs türelmem a kifogásokat hallgatni, ha bajom van, leírom, a végén odaszúrom, hogy ha nem rendezzük, megyek a Paypalhoz.

Azóta kevesebb a ráncom is :))

(#78800) azka79 válasza w.miki (#78797) üzenetére


azka79
aktív tag

Igen előfordul, sajnos nem sokat tehetünk ez ügyben. Én a postásnak szoktam aprót adni+ ha nem kapom meg a rendelésemet refundot kérek természetesen nem 2 hét után ;] várok 2 hónapot minimum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.