Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) DJ. Ru$y válasza zeon.hu (#72098) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Levágod az US véget a kábelről, veszel egy szerelhető dugót és bekötöd. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72102) zeon.hu válasza DJ. Ru$y (#72101) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A probléma (egyelőre) nem engem érint :)

#?*@&!

(#72103) DeFranco válasza DJ. Ru$y (#72101) üzenetére


DeFranco
nagyúr

életveszélyes mutatványra ne beszéljünk már rá másokat. a 230 nem vicc.

eszem megáll ettől.

a gázt is magadnak kötöd be? vakbelet kikapod fotelből?

(#72104) air válasza DeFranco (#72103) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ne álljon meg!
Egy szerelhető, 220-as (a köznyelvben mindenki így hívja, hiába 230 a szabvány feszültség évek óta) dugó bekötéséhez nem kell villamosmérnöki diploma.
A hasonlataid nagyon sánták.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72105) gabyka válasza DeFranco (#72103) üzenetére


gabyka
aktív tag

...azért túlzásokba sem kell esni...2db vezeték nem atomfizika, egyet a jobb, egyet a bal oldalra kell csavarozni... :U de én kérek elnézést...

(#72106) LógaGéza válasza DeFranco (#72103) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hát ha a fotelnek vakbele lesz, azért megpróbálnám - nagyon elrontani úgy se lehet...

;]

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#72107) DJ. Ru$y válasza DeFranco (#72103) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Életveszélyes mutatvány. Ne viccelj már... Szerelhető csatlakozót 3 csavar felrakni... Még földelés sincs, amit el lehetne kötni. :U

Hagyjuk már ezt.

air, gabyka
+1

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72108) DeFranco válasza gabyka (#72105) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, a gáznál is csak egy-két hollandit kell jól megszorítani hát mi az? érettségi se kell hozzá.

tudom, a kibicnek semmi se drága. max. utólag felemeli a mutatóujját, hogy hát aki nem tudja miért csinálja, meg cöccög hármat, hogy ennyi egy élet.

DJ. Ru$y: magadnak, monami. magadnak. másnak nem kellene ajánlgatni. én is meg tudnám szerelni, neki is állnék ha kellene, csináltam is már, de másnak eszembe nem jutna ilyet tanácsolni, max. ha odamegyek és megmutatom mi merre.

[ Szerkesztve ]

(#72109) beg


beg
veterán

Nnna. Megint villanyt szerelünk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72110) air válasza DJ. Ru$y (#72107) üzenetére


air
nagyúr

Csak a nyelvtani helyesség kedvéért:

"Életveszélyes mutatvány? Ne viccelj már!"
;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72111) Dluinet válasza MADcat (#72093) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az oldalon az van, hogy Untracked
mobil app-ban pedig látszik a követés

(Banggood)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72112) grabber válasza vwpolopg (#72089) üzenetére


grabber
addikt

Tracking szerint nem. De ez durván nem stimmel. Ennyire eltévedjen a csomag. Hopnap telefonálok.

(#72113) Jarod1 válasza grabber (#72087) üzenetére


Jarod1
addikt

Jártam már ugy, se értesítő se más. A POSTÁról hívtak fel hogy ott dekkol egy csomagom..

(#72114) Imy válasza DeFranco (#72103) üzenetére


Imy
veterán

Ez nem életveszély... De linkeltem, hogy lehet venni kábelt, aki nem tudja megcsinálni vegyen, én meg tudom, és mégis azt veszem, nem drágább, mint egy szerelhető dugó. :D
Amikor több 100 volttal "játszok" naponta... igaz az hálózatról leválasztott fesz.

(#72115) DeFranco válasza Imy (#72114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

villanyszerelő vagy? szakmád a szerelés/hozzáértés?

@LógaGéza: kunc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72116) DJ. Ru$y válasza DeFranco (#72115) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem nem szakmám, de nem vagyok rest kérdezni, olvasni, tanulni. Ezért vagyok ezen a fórumon is, és van még pár másik fórum is, ahol jelen vagyok, közte van elektros fórum is és aki kérdez, annak segítenek, ha megkérdezte volna a kolléga még leírást is kerestem volna neki vagy bekötési útmutatót. De belekötni egyszerűbb, mint segíteni. Ennyi erővel caplassunk át az összes elektros topikba és zárassuk be, mert teret engednek ennek.

Beg!
Én lezártam.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72117) DeFranco válasza DJ. Ru$y (#72116) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: nem hozzád szólt a kérdés
2: #72108 hozzád intézett része
3: nem veled van bajom, de ismeretlenül laikusnak ilyet tanácsolni minimum felelőtlenség. nem szabad.

[ Szerkesztve ]

(#72118) wwenigma válasza DeFranco (#72117) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

4. Igaza van. Ehhez nem kell diploma vagy 2 éves szakképzés.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#72119) gabyka válasza DeFranco (#72108) üzenetére


gabyka
aktív tag

naja, gondoltam...az autón se cserélsz defektes kereket, inkább hívsz egy gumist hozzá...kb ennyi a hasonlatod értéke... :U

(#72120) Donki Hóte válasza DeFranco (#72115) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ne csináld már a feszültséget :W

A 71997 számú hszben egy komplett földelt elosztó szerelésre tettek javaslatot, szerinted az is életveszély, mert megfelelő képzettség nélkül nem készíthető el :F

Attól, hogy te nem tudod megcsinálni, attól itt az átlagos fórumozók gond nélkül oldják meg ezt a feladatot :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#72121) beg


beg
veterán

Na akkor ha nem volt világos:

Most zárjuk le a villanyász szakkört egymás kóstolgatásával fűszerezve.

Köszi. :R

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72122) DeFranco válasza gabyka (#72119) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: kereket cserélni megtanítanak a jogosítvány megszerzésekor. kb. ennyi a hasonlatod értéke.
2: én cserélek kereket
3: ha valaki felhív, akkor megkérdezem, hogy a) van-e eszköze b) meg tudja-e csinálni, aztán beszélgetünk a hogyanról, hogy hogy ne hagyja el a mankókereket út közben (mert akkor neki se álljon ha nem győződtem meg róla, hogy nem hót sügér és nem hívtam fel a figyelmét a kruciál buktatókra)

@Donki Hóte: látom nem megy a szövegértés itt sem. meg tudom csinálni. más is meg tudja csinálni. a faszságba nem kellene a másikat belevinni.

a linkelt threadben pedig valaki magának tervezett szerelni. plusz az illető köztudottan nem hülye az elektronikához.

@beg: törölheted, ennyi még kijárt. köszi.

[ Szerkesztve ]

(#72123) Donki Hóte válasza Imy (#72092) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha le akarod cserélni a tápkábelt, akkor vegyél ilyen földeletlen tápkábelt.

Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#72124) gabyka válasza DeFranco (#72122) üzenetére


gabyka
aktív tag

én most iszok egy sört az egészségedre, és kurvára nem érdekel, hogy szereted-e :R

:P

(#72125) DeFranco válasza Donki Hóte (#72123) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1 erről van szó :)

@gabyka: én is a tiédre :P egészségedre. :)

[ Szerkesztve ]

(#72126) Imy válasza Donki Hóte (#72123) üzenetére


Imy
veterán

Ilyet linkeltem... Nem? :F

[link] :R

[ Szerkesztve ]

(#72127) spidersoft


spidersoft
senior tag

Jött egy ilyen ütésálló gumírozott tok Lumia 950 mobiltelefonra. Nem mondanám, hogy vastagon gumírozott, de végülis ahol találkozhat a konyhakővel (sarkak, élek) ott azért valamelyest védve van. Jól illeszkedik, mikrofonfuratokkal, kamerával jól találkozik. 500Ft-ot mondjuk megért...

nagyon off, de jó tudni, ha CIB-es vagy, hogy ilyen is tud lenni: ma nem tudtam belépni a CIB internet bankba. Reggel még beengedett, utána egész nap nem. Nem jó a kód, vagy próbáljam máskor, stb. Este már küldött egy SMS-t, hogy le vagyok tiltva... hívom az ügyfélszolgálatot (10+17 perc nótahallgatás): lehet szinkronizálni kell a tokent (gondolom nem 100%-ig pontos az óra ezekben, és ha elmászik kicsit, akkor nem azt generálja, amit vár a webbank). Generálom a két kódot, kiderül, hogy nem ez a baj, hanem *lejárt* a token eszköz... menjek be a bankba, adnak másikat. Remek. Hogy miért nem tudta közölni az internet bank már az elején, hogy a tokennel baja van, vagy miért nem tudnak kiértesíteni, hogy bodi, a tokened minnyá lejár, gyere be az újért, mint ahogy kártyánál is szólni szoktak, az rejtély...

(#72128) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ha a vámon fennakad egy csomagom, arról kapok valami úton-módon értesítést? (30 napon belül levélben? ;) )
Sincerity-től rendeltem egy hónapja dolgokat 73 AUD értékben, és még sehol semmi. (Tudom, karácsony, meg miegymás, de na...) A héten meg lejár az "Estimated Delivery". :(((

Miért mindig én???

(#72129) Donki Hóte válasza Imy (#72126) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Tényleg, és a te linkeden még olcsóbb is :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#72130) Saccco


Saccco
nagyúr

Én meg már azt hittem, hogy valami bestbuykínainemkellcuccotkellvenni, erre csak szakkör.

ON:
Megjöttek az óriáslufik (36", $0,49/db), hát ha levágom a szűkített részt akkor simán elmennek úszósapkának... :DDD
A szája akkora, hogy nyújtás nélkül cuppan a PET palack kupakjára. Felfújni egyelőre nem tudtam, sok levegő kell bele... :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72131) BullZeye


BullZeye
veterán

Ördögpatron - flash
Gyerekkorom játéka de vagy 20 éve nem találkoztam vele, lehet ilyet olcsó pénzér külföldről?
Eldobom pattan egy picit semmire se jó de szerettem régen. :)

(#72132) Saccco válasza Saccco (#72130) üzenetére


Saccco
nagyúr

És tényleg gyorsultak valamit, 24-én rendeltem két apró cuccot és ma megérkeztek. :Y
A régebbi csomagok meg sehol sincsenek...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72133) LógaGéza válasza Saccco (#72132) üzenetére


LógaGéza
addikt

Lehet hogy a frissen érkezett konténereket a régiek elé rakják, és azt dolgozzák fel először :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#72134) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A miért van, hogy alin ha a Buy now gombot nyomom egy termékre, akkor azt írja, hogy elfogyott, ha viszont a kosárba teszem, akkor van készleten :F

Ma többször is előfordult ez, össze-vissza kattogok, mert nem tudhatom, hogy tényleg nincs, vagy csak a Buy now gomb nem működik :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#72135) air válasza spidersoft (#72127) üzenetére


air
nagyúr

A tokenes netbank nyomoooor. :D
"Zújs a nyomor pléjsztésönnel, zújs!"

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72136) nimfas válasza Donki Hóte (#72120) üzenetére


nimfas
addikt

Villanyszerelés ON:

Én voltam a "tanácsadó", elnézést. :DDD

3 vezeték van, a zöld-sárga legyen a földelés helyén, a másik két szín (barna(fekete), kék) tetszés szerint cserélhető. Csak azért írom le, mert láttam már fűnyíró hosszabbítót úgy szerelve, hogy az egyik végén fel volt cserélve a nulla és a föld. Ha egyik féleképpen dugod be semmi baj, de ha hordítva mama fexik a vizes füvön.... meg is kérdeztük a papát aki szerelte a hosszabbítót, hogy haragszik a mamára, vagy csak az orvos írt fel fizikoterápiát?

Villanyszerelés OFF:

Aki sosem csinált ilyet, és nem érez hozzá elég barkácsösztönt, az NE, ismétlem NE álljon neki hosszabbítót, villásdugót szerelni! (Égőt se cseréljen....)

[ Szerkesztve ]

(#72137) nimfas válasza AndrewBlase (#72128) üzenetére


nimfas
addikt

SMS-t kapsz, aztán egy postai ajánlott levelet is.... Legalábbis én kaptam, aztán jött az értesítés hogy 0 Ft-ért átvehetem a postán. Pedig Vámérték felett volt bőven. :)

(#72138) Donki Hóte válasza spidersoft (#72127) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért nem mobiltokent használsz CIB-hez? Azt használok már vagy 2 éve, semmi gond sem volt vele, pedig cseréltem közben telefont is.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#72139) DJGABI válasza BullZeye (#72131) üzenetére


DJGABI
addikt

karácsonyi vásárban helyi főtéren láttam árulni ilyet, neve miatt megmaradt, hirtelen nem tudtam mi ez, így már megvan

amúgy mostanában az akksi is necces téma, kétlem h ilyen robbanó cuccot be lehetne rendelni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#72140) bul07 válasza Donki Hóte (#72138) üzenetére


bul07
nagyúr

Ma délelőtt a CIB rendszere lehalt(alkalmazás is off volt) , lehet ahhoz is köze volt a dologhoz [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72141) AndrewBlase válasza nimfas (#72137) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát, sms-t az biztos nem kapnék, mert a régi számom van regisztrálva, tehát azt írják a csomagokra. Jobban mondva azt más fogja megkapni, nem én. ;]

De köszi az infót! :R

Miért mindig én???

(#72142) nimfas válasza AndrewBlase (#72141) üzenetére


nimfas
addikt

Nem értem, az miért jó ha más kap értesítést róla...
Miért nem írod át a számot Paypal-on? Vagy nem lehet módosítani? Esetleg üldözési mániád van? :D

(#72143) CactuS válasza grabber (#72082) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm mindenkinek a tippeket. Esetleg elfogadható AAAs akkukat tudna valaki ajánlani?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72144) balazs1956 válasza CactuS (#72143) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#72145) vizimento


vizimento
senior tag

Ilyen Xiaom virág figyelő bigyót rendelt valaki? Sikerült működésre bírni? Mert én elakadtam...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#72146) AndrewBlase válasza nimfas (#72142) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem szeretném, ha a számomat ország-világ ismerné. Nem szívesen adom ki a személyes adataimat. Ennyi.

Jó pár évvel ezelőtt volt, hogy valaki minden éjjel felcsörgetett, éjjelente többször, de nem szólt bele. Azóta éjjelre mindig kikapcsoltam a telefonomat. Amióta meg okostelefonom van, amit ugyebár az ébresztőfunkció miatt nem lehet kikapcsolni, lelövöm éjszakára a hálózatról. (Csak a közeli rokonok tudnak hívni.) Szám nélküli hívásokat meg tiltom/nem veszem fel.

Nevezhetjük üldözési mániának is, akár. :DD

Egyébként a PayPalon a jó/"új" telefonszámom van megadva, csak az Ebay-en és társain nem írtam át a számot.

Miért mindig én???

(#72147) Criminal017 válasza vizimento (#72145) üzenetére


Criminal017
őstag

Nekem van egy itthon, holnap leírom, hogy kell beüzemelni egyszerűen.

(#72148) retesz147


retesz147
addikt

Áfa, Vám. stb határok nem változtak?

Xiaomi 13 eu dev...

(#72149) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Itt lehet hirdetest feladni, hogy villanyszerelest, es gyengearamot vallalok? :DD

(#72150) nimfas válasza CoolBoy323 (#72149) üzenetére


nimfas
addikt

Szerintem ne légy gitárhangoló és ne feszítsd a húrt... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.