Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72251) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára egy Ugreen usb-s külső hangkártya. December 17. rendelés. Szokásos Ugreen csomagolás+ az ajándék tépőzáras kábelkötöző. Kicsit féltem tőle ,mert olcsónak tűnt+ egy olcsóbb ilyesmit próbáltam már az nem tudta rendesen meghajtani a fülesemet torzított erősen. Ez nagy meglepetésemre jó hangban és kihajtja kellő hangerővel a Sennheiser HD555 is. Plusz hab a tortán a 24Bit/96KHz ismerete. Egyből felismerte a win10 nem kellett semmit telepíteni hozzá. Egy kontaktos noti jack csatija miatt volt rá szükségem de hangminőségben annál ez sokkal jobb. Nálam ajánlott.

(#72252) cris78 válasza Saccco (#72249) üzenetére


cris78
őstag

Húzzatok egy ilyet a wombat fejére ;] :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#72253) albert8


albert8
addikt

Van most valami bevált hátizsák amit ajánlanátok? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#72254) kstcsk válasza albert8 (#72253) üzenetére


kstcsk
tag

Nem tudom milyenre gondoltál, de a Decathlonban találsz olcsón.

(#72255) Criminal017 válasza albert8 (#72253) üzenetére


Criminal017
őstag

Van Xiaomis. :v
Gerabesten 2500 Forint körül van.

(#72256) solti válasza albert8 (#72253) üzenetére


solti
senior tag

off: igen, Deuter. Nem olcsó, de hátizsák, és pár év múlva is az lesz. Vehetsz olcsót, Decathlonost, vagy akár Xiaomi-t is, de sok értelme nincs.

(#72257) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

2500Ft-os tabletet vállal valaki? ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#72258) albert8 válasza solti (#72256) üzenetére


albert8
addikt

Ennél egy kicsit casualabbra gondoltam. De köszi mindenkinek :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#72259) ablack válasza Dr. Romano (#72257) üzenetére


ablack
senior tag

Ha valakinek van fölös 2500Ft-ja és nem tudja hova rakni 1 hónapig hónapig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#72260) knoxhu válasza Dr. Romano (#72257) üzenetére


knoxhu
senior tag

Nem semmi, még beépített Google Play Store is van benne! :Y

(#72261) Samus


Samus
addikt

Van bevált, jó árú FM rádió, aminek tűrhető a hangzása, és elemről és adapterről is megy? USB zenelejátszás plusz pont :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72263) Tomi0703 válasza Mr.Csizmás (#72069) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, megrendeltem így. Banggood sokat drágult, meg úgy az összes áruház igazából, meg a dollár is drága lett. :DDD

(#72079) 206 cc: BG-ről rendeltem, már későn láttam amit írtál. :D

Nah közben jött az sms a kis xiaomi egérpadról, hogy vámeljárás alatt van. :D Hihetetlen, hogy a drónjaim és a tabletem simán átjött, ezt meg megfogják. :D Persze semmit nem kell majd rá fizetnem, csak így 2 hetet csúszott, de lesz abból 3 is.

(#72264) motrola válasza Dr. Romano (#72257) üzenetére


motrola
aktív tag

2500 Ft.

Item location:
Herne Bay, Kent, China Ja Az első ópiumháboru után.

Ships to:
Worldwide

Meg is lehet gyujtani a pénzt.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#72265) Dr. Romano válasza motrola (#72264) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Pedig egy halom ilyen sz*rral van most telenyomva az ebay. Szóval biztos legit ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#72266) csmat


csmat
senior tag

Kéne egy egyszerű multiméter otthoni használatra. Rákerestem, volt itt pár ajánlás régebbről, esetleg valami új?

(#72267) Druss válasza zoltan6 (#72248) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem sajnos nincs szerencsém velük 10 vásárlásból 5 nem jött meg. Ami végleg leírta most nálam őket, hogy a meghirdetett akciós sport fülest szó nélkül törölték és visszaküldték a pénzt. Miért promózzák ha nincs is nekik. Mondjuk ezt már a BG is eljátszotta velem kétszer.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#72268) Monoton


Monoton
tag

Megjött az elárazott BW töltő/elosztó ... uk kábellel :|

(#72269) mirci18


mirci18
addikt

Erre esetleg tudtok választ adni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72270) beg válasza Monoton (#72268) üzenetére


beg
veterán

Köszönjük a 47. visszajelzést is ezzel kapcsolatban.
[link]

Csak nem fehér?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72271) mirci18 válasza beg (#72270) üzenetére


mirci18
addikt

Legalább tudjuk hány ember rendelt töltőt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72272) anorche1 válasza Monoton (#72268) üzenetére


anorche1
őstag

Van még rajtam kívül olyan, akinek nem jött meg? Nekem a tn szerint elsején lett shipped, elhagyva Guangzhou -t.

(#72273) kcsa
Én is TN nélkül rendeltem, de mobilappból van követés, de a számot nem írja, így pc -n nem tudom nézni :(

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#72273) kcsa válasza anorche1 (#72272) üzenetére


kcsa
veterán

Én kemény voltam, kuponnal rendeltem TN nélkül. Akkor már legyen IGAZÁN olcsó :D ja persze nem jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#72274) MADcat válasza anorche1 (#72272) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is tegnap így volt, ma itt a csomag. Néztem is rendesen.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#72275) fateless válasza anorche1 (#72272) üzenetére


fateless
veterán

Feleségemnek kb 10-11 nap múlva jön meg. ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#72276) bazsimano válasza anorche1 (#72272) üzenetére


bazsimano
őstag

nekem elvileg 24en adtak fel :) es meg sehol...januar 24ig varok aztan kerek egy ujat :)

(#72277) beg válasza fateless (#72275) üzenetére


beg
veterán

Majd vonulj vissza egy biztonságos sarokba és messziről dobálj neki csokit :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72278) kcsa válasza anorche1 (#72272) üzenetére


kcsa
veterán

Ha Yanwen akkor az kamu tracking.

(#72279) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Van ajánlott lossless MP4 lejátszó 10-15k környékén, vagy ennyiért ne is pazaroljak rá pénzt és hallgassam telefonon?

4 8 15 16 23 42

(#72280) MADcat válasza tonyrulez (#72279) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ezek?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#72281) Batib válasza MADcat (#72221) üzenetére


Batib
őstag

Szintén.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#72282) LógaGéza válasza beg (#72277) üzenetére


LógaGéza
addikt

Múltkor kipróbáltam, annyira nem tetszett neki :U :DDD

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#72283) dugesz77 válasza tonyrulez (#72279) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezen a zene lejátszón agyalok két napja. Csak nem értem pontosan kell a meghajtásához egy Arduino is? Léptető gombot látok rajta. Kijelző még kérdéses. Egész jó kis diy zenelejátszó alap lenne.

(#72284) Czimby válasza dugesz77 (#72283) üzenetére


Czimby
addikt

Nem kell hozzá Arduino, nekem van egy ilyenem 32Gb-os USB-ről vitte a zenéket.
Viszont arra figyelj, hogy csak mono az erősítője.
Bár ez egy 200Ft-os ClassD erősítővel megoldható és lesz 2x3W-od ami elég is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#72285) cris78


cris78
őstag

November 28-án rendelt amazon.uk-ről világító kavicsok ma jöttek meg China post-tal. :D
A 0,88$- BW töltő még sehol, csak, hogy ne lógjak ki a sorból :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#72286) dugesz77 válasza Czimby (#72284) üzenetére


dugesz77
őstag

Kihasználatlan panel erősítőm van itthon egy pár darab,bár az usb táp végett egy PAM8403 dukálna mellé. Akkor meg is rendelem, köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#72287) trebrona válasza Samus (#72261) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egy éve van meg egy ilyen: [link], azóta is teszi a dolgát, asszony használja minden nap a munkahelyén.

Annak idején készítettem róla egy videót is: [link]

Beépített aksis, nem elemes.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#72288) winbox válasza Juditta_56 (#71667) üzenetére


winbox
senior tag

Androidos appban hol tudom banki váltásra állítani? A böngésző csak paypal váltást enged, mert ha rámegyek a módosításra "Things don't appear to be working at the moment. Please try again later." hibaüzenetet kapok, ugyanazt, mint amilyet trol75 kapott. Hiába van a paypal honlapján beállítva banki konverzióra, ebayen nem tudom beállítani a paypalt.

trol75:
Neked sem javult meg azóta?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#72289) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok

úgy néz ki a vám megfogta a xiaomi egérpadomat. ahogy olvasom ezt a szutyok levelet, ha a postára bízom a vámkezelést, az 2500Ft-omba fog fájni, ami kicsit nonszensz, tekintve hogy maga a cucc volt kb annyi. van esetleg ennél olcsóbb opcióm?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#72290) mirci18 válasza FireKeeper (#72289) üzenetére


mirci18
addikt

Csak akkor kell fizetned vámkezelést ha 22 euró feletti értékű összesen a termék és postázás díja.
Más esetben nem kell fizetned érte.
Beküldöd a vásárlásról a számlád ők tudomásul veszik és szépen továbbítják neked a cuccot.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72291) Dluinet válasza FireKeeper (#72289) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csak akkor kell kifizetned 2500Ft-os vámkezelést, ha tényleg vámköteles.
Mivel nem volt $22 több, ezért semmit nem kell fizetned, ilyenkor eltekintenek a vámkezelési költségtől.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72292) FireKeeper válasza mirci18 (#72290) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor itt most melyik opciót kell kiválasztanom, Postai vámkezelés vagy Árutovábbítás? a paypal számlán kívül más doksi kell hozzá?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#72293) trol75 válasza winbox (#72288) üzenetére


trol75
tag

Sajnos nem javult meg. Igaz két napja nem próbáltam.

(#72294) BaLee_ válasza Samus (#72261) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Ilyent használok egy ideje. Jó a rádiója, TF-ről és flash drive-ról is lejátszik zenét, Nokia cserélhető akksival megy és meglepően jó a hangja. :K

(#72295) mirci18 válasza FireKeeper (#72292) üzenetére


mirci18
addikt

Erre már a többiek tudnak választ adni mert nekem még nem volt dolgom a vámmal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72296) mirci18 válasza BaLee_ (#72294) üzenetére


mirci18
addikt

Én mindíg meglepődök azon hogy egyrészt 2017-ben miért használnak még mini usb dugót mikor simán lehetne mindenre micro usb-t rakni minden termékre s azon is hogy miért pont a nokia eggyik akksiját a bl5c-t másolja és árulja mindenki ilyen termékekben.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72297) polcsy1


polcsy1
tag

Sziasztok!

Akarok rendelni több pendrive-ot, aminek az össz. értéke meghaladja a 22 euros határt. Szerintetek van esélyre rá, hogy átcsússzon a vámon?

(#72298) BaLee_ válasza mirci18 (#72296) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Én örülök neki, hogy a kínai termékekben BL-5C-t használnak, van belőle otthon egy rakás gyári Nokia, azokat használom az utángyártott helyett. :)

(#72299) mirci18 válasza polcsy1 (#72297) üzenetére


mirci18
addikt

Rendelt meg őket külön külön.
2-2 nap eltéréssel hogy az eladó ne tudja egybe csomagolni.

A vámom röntgen van.
Ahol minden csomagot figyelnek.
Az hogy mi csúszik át mi nem szerencse kérdése.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72300) mirci18 válasza BaLee_ (#72298) üzenetére


mirci18
addikt

Meg annyiból jó hogy neten is könnyű a régi nokia akksikat pótolni kintről.
Csak érdekes hogy mennyire rá vannak erre az egy tipusú akksira gyógyulva.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.