Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72651) air válasza beg (#72647) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ezzel ki is merült a téma, zárható a topik. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72652) XtremLor válasza air (#72638) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is hihetetlen hogy meglett reklamalva meg az uk dugo is, es special orultem hogy szinte ingyen jott, fekete kabel van itthon par darab, a nitecore tolto miatt amugy is van egy a szekrenyen, igy nem is hoztam be masikat! :DDD Huzzunk meg egy hatart meg mielott megutalnak minket orokre.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#72653) bazsimano


bazsimano
őstag

csak egy ötlet, mi lenne ha törölnék a moderátorok az összes bw-os hozzaszolast? vagy akik anyázni sezretnének azok csináljanak egy külön fórumtémát...és ott menjen a diszkurzus...szvsz.

elnézést az offért... :R

(#72654) beg válasza bazsimano (#72653) üzenetére


beg
veterán

Az nem megoldás az eredeti problémára.
Hiába kértük többször, nem sikerül betartani :)

A fél topikot meg nem lenne ildomos törölni, mert olyankor a töröltre érkezett válaszokat és azok láncolatát is törölni kellene.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72655) cris78


cris78
őstag

Jöttek csomagok :))
Spedu kábel: csomagolás igényes, a kábelt majd teszteljük.
USB-s lámpa 0,12$
Jött ilyen adapter, amihez küldtek uk/eu átalakítót :F (szanaszét törve)

Jöttek kábel tartó nyuszi fülek 0,48$-ért.

0,56$-ért kicsi kínai csomag nyító :DDD

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#72656) Mr.Csizmás válasza ghostie (#72649) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kína nem magyarország, se nem eu, így nem vonatkozik rá a magyar fogyasztóvédelmi törvény, vagy az EEC egyenlő bánásmód elvek :U sokan ezt elfelejtik, amikor hápognak valamiért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72657) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ezt a boltot ismeritek? [link]

Mintha köze lenne az aliexpresshez, de nem volt még említve sem itt a topicban.

(#72658) poffsoft válasza beg (#72647) üzenetére


poffsoft
addikt

Csak halkan jegyezném meg, hogy elvileg fogyasztói társadalom felé "zárkózunk fel", de ez a hozzáállás nagyon nem ez. A vevőnek igaza van. Pont.

Bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

(#72659) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Nekem jött tegnap egy Mustool® MT223 forrasztópáka, hordozhatónak vettem, hogy legyen nálam mindig, ha hirtelen kell, arra pont jó lesz. Hamar felmelegszik, kábelek forrasztani pont elég.
Valamint egy BlitzWolf® BW-S6, telefont gyorsan tölti, igaz QC3-as telóm nincs így nem tudtam kipróbálni, feladatát ellátja.

Kaptam az egészhez pluszba egy ilyen adaptert, igaz, hogy mind a két termék EU plugos :D Ha valaki, aki UK plugos kábelt kapott a kvázi ajándék BW töltőjéhez igényt tartana rá, annak szívesen elküldöm :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#72660) beg válasza poffsoft (#72658) üzenetére


beg
veterán

-Én mint bolt, a saját hibámból adok neked 5000 ft-ot, rendben?
-Nem b+, adjál 6 ezret.

Mi köze ennek a fogyasztói társadalomhoz?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72661) Czimby válasza balazs1956 (#72633) üzenetére


Czimby
addikt

Arra figyelj, hogy a hdd-k nek szánt, 1A leadására képes aljzatba dugd csak a ledet a samsungnál amennyiben 5000 vagy 5500-as sorozatú a tv. Természetesen ha hdd-röl akarsz filmet nézni akkor a ledet egy telefon töltőbe kell majd dugnod. 3528-as ledből egy 50cm-es szalag kb 2.5W. Szóval a nem hdd jeles usb aljzatot maximálisan kihasználná, és egy ilyen tv-nél aminek ez ismerten gyenge pontja ez nem biztos, hogy jó ötlet. LG-nél nem hallottam ilyenről.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#72662) tboy93 válasza LógaGéza (#72659) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vigyazz nehogy radsussek hogy terrorista vagy. A banggoodos topikban engem kozveszelyes őrültnek tartottak, hogy ilyen adaptert mertem ajanlani ;] agyonb@sz az aram, leég a ház, eljön a világvége.

(#72663) havri1


havri1
félisten

Jajj gyerekek.
/me sóhajt.

havri

(#72664) tboy93 válasza beg (#72660) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1

(#72665) ghostie válasza Mr.Csizmás (#72656) üzenetére


ghostie
tag

Nem is a jogszabályokra hivatkoztam én, inkább a jó kereskedői etikára, ami már azért évszázadok óta jellemző.. vagy nem mint az én esetemben :)

(#72666) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Pár nap pihire szerintem simán mehetne a topic.

(#72667) LógaGéza válasza tboy93 (#72662) üzenetére


LógaGéza
addikt

10A 250V van ráírva, a felépítéséből ítélve annyit még szerintem el is bírna, bár tuti nem folyamatosan, 7/24-ben. Amennyire belelátok teljesen jó méretűek az érintkezők is - igaz, alu. Majd ha másnem szétbontom, és letesztelem.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#72668) tboy93 válasza LógaGéza (#72667) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet egyesek kibuknanak a csajniz gu10->e27 izzo atalakitomtol is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72669) Mr.Csizmás válasza ghostie (#72665) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a teljes értékéhez képest ez arányosan kb. olyan mint valami kínai órát küldenek csak bubis fóliában, doboz nélkül. részemről teljesen korrekt, fehér uk-t kaptam fekete eu helyett, DE megkaptam. (törölhette volna simán is, mint a hazai webshopok 95%-a, raktárkészlet nincs, stb. kamuindokkal)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72670) Czimby


Czimby
addikt

A legújabb tragikomédia

eBay-es kütyük kis pénzért és a Fehér UK-dugós Blitzwolf töltők esete.

Avagy gyere fillér, jól megcsinállak...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#72671) DavidQ válasza cris78 (#72655) üzenetére


DavidQ
tag

Ez a Spedu kábel nekem is a napokban érkezett meg. Nagyon bizalomgerjesztő a csomagolása, de maga a kábel is. Ha megtörtént a kimérése kíváncsian várom az eredményeket! :) Mondjunk 0.38$ röhögve megért, mert a telót tölti, és pont fél méterrel hosszabb, mint a gyári.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#72672) mobilizmo válasza DeFranco (#72657) üzenetére


mobilizmo
addikt

Alipay van? Ha igen, akkor lehet köze, ha nincs akkor szerintem csak kihasználják az elnevezés megtévesztő erejét.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#72673) cris78 válasza DavidQ (#72671) üzenetére


cris78
őstag

rendeltem vagy 4-et, ezt rendeltem utoljára....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#72674) poffsoft válasza beg (#72660) üzenetére


poffsoft
addikt

Senkit nem érdekel, kinek a hibája.
Vettem tőled pötymeteget, mert hivatalosan árultad.
És neked áll feljebb, hogy egy fél petánkát küldtél (mert a nagymama tegnap fogfájósan ébredt, üvölt a szomszéd gyerek, meg meteoreső esik bangkokban - kit érdekel?), kussoljak, örüljek?
Hol éltek ti?

Amúgy a MM eljárása tényleg tanulságos volt tavaly is, ezért mondom, elvileg megyünk afelé, csak mér borzasztó messze vagyunk.

De jó példát is tudok, persze, pl. laptopfutár. Némi vakarózás után kihozták az elárazott cuccot.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#72675) sambenez válasza poffsoft (#72674) üzenetére


sambenez
addikt

A példád teljesen rossz.

(#72676) Game-over válasza Czimby (#72670) üzenetére


Game-over
aktív tag

Egyébként tényleg marha unalmas hogy már hetek óta(!) erről szól a topik hozzászólásainak 95%-a :(

Tegnap délután óta lett 120 új hozzászólás, én marha meg azt hittem lett valami jó kis akció, erre kiderül hogy persze hogy csak a töltőről van szó.....

Más: Ti hogy szoktátok értékelni az eladót, ha nem jött meg a termék? Vagy egyáltalán értékelitek?

Az Alis Choetech store-tól nem jött meg már október óta két 1$-os kábelem, volt full refund, és látom hogy kérték az értékelést, el is kezdtem, de annyira a terméket kéne értékelni hogy otthagytam.

(#72677) Silent77 válasza poffsoft (#72674) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon elvagy tévedve.
Olvasd el még egyszer Beg hozzászólását.
Örülni kéne, hogy kiküldték.
Legközelebb ennyi se lesz.
Ez egy nagy hatalmas pozitív dolog volt részükről.
Ráadásul filléres tétel a megoldása.
Pofám nem lett volna ilyenért reklamálni!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#72678) poffsoft válasza Silent77 (#72677) üzenetére


poffsoft
addikt

Búcsúzom. Itt a Föld nevű bolygó beszélt.

[ Szerkesztve ]

(#72679) beg válasza poffsoft (#72674) üzenetére


beg
veterán

Tudod mit? Rendelj az emag-tól/ edigital-tól/ mediamark-tól elárazott terméket. Odáig nem fogsz eljutni, hogy egyáltalán kiküldjék, mert az ÁFSZ-re hivatkozva törlik a rendelésedet. Így már érted miért jártál jól?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72680) Czimby válasza beg (#72679) üzenetére


Czimby
addikt

Jó párszor rámozdultam már idehaza elárazott tv-re, külső hdd-re, konzolra stb.
Volt, hogy még sorry eláraztuk levél sem jött, természetesen egyszer sem kaptam semmit,
még akkor sem amikor csak kb 30%-al volt elárazva.

Kínából ilyennel mindig pozitív tapasztalatom volt.

Egyszer motor plexiket akartunk venni, és egyik eladónál kb fél áron volt ebayen, össze is válogattuk az összes havernak kellőt és ment a kosárba.
Másnap jött a levél, hogy elárazták és légyszíves vonjam vissza a vásárlási szándékomat.
Mondom ok semmi gond.
Ezután pedig írtak, hogy mivel ilyen rendes voltam választhatok egyet INGYEN!

De miután az ajándék lónak is megnéztük a fogsorát egyre kevesebb az esély az ilyenekre...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#72681) FingR86


FingR86
őstag

pár hónapja mi lett a vége az elárazott emag-os sony 80 ezres TV-k sorsa. Végül akik vettek belőle megkapták?

(#72682) tlala válasza poffsoft (#72678) üzenetére


tlala
addikt

KÖSZÖNJÜK!!!

(#72683) dugynok válasza FingR86 (#72681) üzenetére


dugynok
senior tag

(#72684) notika77 válasza beg (#72679) üzenetére


notika77
senior tag

Én 2 dollárért sem rendeltem volna UK csatis töltőt, szóval, ha nekem küldik akkor az szemét. Nem viccből szokták az emberek kiválasztani, milyen csatlakozót szeretnének az eszközükre, nem a Lutra albumba vesznek matricát.

(#72685) GZoli7 válasza notika77 (#72684) üzenetére


GZoli7
senior tag

Akkor itt eladod, még dupla áron, postával is 5 perc alatt elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#72686) poffsoft válasza beg (#72679) üzenetére


poffsoft
addikt

Mondottam, itt a Föld beszélt.

Rendelés és vásárlás közt szignifikáns különbség van.

[ Szerkesztve ]

(#72687) Mr.Csizmás válasza GZoli7 (#72685) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

főleg hogy cserélhető kábeles, 500 ft egy C7 kábel, de visszaolvasni luxus már, csak derpegni muszáj a banggoodkárosultaknak :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72688) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lapozzunk mááár! :U

(#72689) beg

tudom péntek van, de ha egyszer arról volt szó, hogy gyomlálás lesz, miért hagyjuk nőni a gazt? :U

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#72689) beg válasza notika77 (#72684) üzenetére


beg
veterán

Valahogy úgy érzem, hogy fogpiszkálót akarok a márványtömbbe verni.
Feladom, nem megy. 490 ft biztos nagy befektetés a 4990 ft nyereséggel szemben. Főképp ha azt nézzük, hogy 0.99 USd-ért lehet rendelni kínából átalakítót. 290 ft...
Remélem megéri neked az időt és energiát amit belefektetsz.

További kellemes vásárlást.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72690) modzoltan válasza Real_Necro (#72688) üzenetére


modzoltan
csendes tag

+1
Már nagyon idegesítő ez az elárazott töltő téma!

(#72691) DeFranco


DeFranco
nagyúr

igazából szerintem egyikőtöknek sincs igaza teljesen.

az optimális megoldás az lett volna, ha szépen írnak egy levelet, hogy kedves user, fuckup van

- eláraztuk a töltőt, our bad, ráfutottunk
- jó hírnevünk érdekében helyt állunk, és leszállítjuk a terméket, de sajnos készleten csak fehér és uk csatlakozós készülék van, ezt tudjuk adni
- amennyiben ez nem felel meg, készséggel refundoljuk a rendelést, amennyiben megfelel, használja egészséggel a terméket, várjuk máskor is szeretettel

persze, akár törölhette volna is mindet, meg persze mit kezdjek egy uk töltővel meg persze fillérmegcsinálás (amúgy a fillérek azt szeretik ha minél jobban megcsinálják őket, valahogy ragaszkodóak lesznek tőle, meg elmegy a híre a többi fillér között is) meg persze bagatell összeg az eu kábel és különben is blankolj és forrassz, én mindent értek, de így mindenkinek van választási lehetősége.

azt szerintem épeszű ember nem vonja kétségbe, hogy jó fejek voltak, hogy egyáltalán szállítottak, és hogy ez nem lett volna kötelességük, itt egymás megítélésén meg leszólásán megy a vita. a fenti megoldással ez elkerülhető lett volna és remélem szemlélteti azt is, hogy hogyan lehetett volna mindenki (még) elégedett(ebb)

szerk: az utolsó pár hsz a jelen hsz megírása alatt született...

[ Szerkesztve ]

(#72692) Criminal017 válasza FingR86 (#72681) üzenetére


Criminal017
őstag

Azóta is vàrom a futárt! :D

(#72693) powerwade válasza tboy93 (#72662) üzenetére


powerwade
senior tag

Nem véletlenül (youtube kereső kulcsszó: dangerous chinese adapter)

(#72694) KrAt


KrAt
veterán

Egyébként az megvan, hogy én még vagy 3-4 hónapja rendelve is rossz kábeles töltőt kaptam? Tehát ez nem új keletű, nem a tisztelt 2 dolláros rendeléssel bírókat b@szták át.. :)

(#72695) beg


beg
veterán

Na akkor most húzunk egy vonalat.

Az ez után beérkező elárazott BlitzWolf töltő és a hozzá kapcsolódó hozzászólások törlődni fognak. Több hete pörög ugyanez a lemez, nagyon időszerű a lapozás. Akit érzékenyen érint az keressen meg vagy engem vagy a moderátorokat (linkelve ezt a hozzászólást) privát üzenetben.

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72696) Breki válasza Breki (#72511) üzenetére


Breki
veterán

Írtam az eladónak írta, hogy nyissak dispute-t, megcsináltam most meg elkezd siránkozni hogy azt állítsam, be hogy nem kaptam meg a terméket, és ezt

Itt a legfelsőt kéne szerinte választani
[link]

Nekem ez egy kicsit bűzlik, főleg úgy, hogy feltöltöttem mellé a képet.

Valaki dispute ügyben jártasabb homályosítson már föl miért jö ez neki, és miért akkor kapom vissza a pénzem.

Dear friend
when you edit the dispute will ask you " Have you receive goods ?" pls choose "No " "Wrapped in transit". thank you for your help .
pls must choose " not receive goods "
then we will refund money for you
Have a good weekend
Alice

Friend Could you help to change the dispute to " not receive goods " when you change it we will full refund money for you

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#72697) powerwade válasza powerwade (#72693) üzenetére


powerwade
senior tag

Egyébként szerintem bármilyen Kínából érkező cucc aminek 220v kell és nem alapból EU-s dugóval jött (pl. a Xiaomi gateway, LED kontroller, stb) én annak legalább egy ilyet adnék. A Conrad itthon nem hinném, hogy "halálos" cuccokat forgalmaz :)

Fontosabb a családom élete és ház épsége annál, hogy 1-2 dolláros szirszarokra bízzam őket.

Amúgy, hasonló hagyta el a számat amikor szétkaptam egyet itthon :) [link] (utolsó youtube link, ígérem :) )

[ Szerkesztve ]

(#72698) bazsimano válasza beg (#72695) üzenetére


bazsimano
őstag

:C :C :C :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R

(#72699) Szoszo94 válasza Breki (#72696) üzenetére


Szoszo94
őstag

Mert így a boltjáról áthárítja a felelősséget az Ali szemében. Számodra mindegy, én volt, hogy kérésre - az eladó segítőkészsége végett - Personal Reason-t választottam, amivel lehet, hogy magam alatt vágom a fát :DDD De A4-esként pár ilyen belefér részemről :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#72700) Breki válasza Szoszo94 (#72699) üzenetére


Breki
veterán

Köszi a gyors választ.

De nem gáz, hogy ilyen mellé fel van töltve kép a sérült termékről?
Egyébként beleírtam, hogy az eladó korrekt, de valószínűleg postázás közben sérült. (Már nem az eladó:)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.