Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72501) Mityu_76


Mityu_76
tag

18650 -es aksit rendeltem az itt ajánlott linkek egyikéről...... mivel siettem melóba indulás előtt, nem is néztem, hogy nem szállítanak Mo.-ra. De a paypal már le is vonta a számlámról az összeget. Mit tudok most csinálni?

"HONDACRX4EVER"

(#72502) ablack válasza Mityu_76 (#72501) üzenetére


ablack
senior tag

Gondolom akkor a PayPal gombra kattintottál és nem vitted végig a rendelést.

Ha a rendeléseid közé bekerül a GearBest fiókodban és az van ott hogy fizetve akkor én várnék pár napot hátha mégis elküldik. Ellenkező esetben írj nekik hogy hiba történt, valószínű hogy adnak PayPal refundot.

[ Szerkesztve ]

(#72503) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Megjött az akciós Xiaomi Piston Basic füles és nem szól bal oldalt a basszus.
Írtam a supportnak és kérték hogy küldjek róla videót(!). Segítenének hogy tegyek eleget a kérésnek? 😁
Köszi

(#72504) agent_k válasza CoRt3z (#72503) üzenetére


agent_k
őstag

Benyomod a zenét felhangosítod és odatartod a telót az egyik oldalhoz aztán meg a másikhoz.

(#72505) zsolti72837 válasza csadi0011 (#71233) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem azóta sehol. :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#72506) chatran


chatran
őstag

Banggod-os elcserélt zseblámpás történet. Ezt válaszolták: " We're sorra that we sent a wrong item for you, would you like a refund or reshipment?"
Az eBay esetén ilyenkor gondolkodás nélkül refund-ot kérnék, de figyelembe véve az itt sűrűn emlegetett bg korrektségét választhatom a másik opciót is?
Ha a refund-ot választom, akkor visszakapom az elhasznált bg pontokat?

(#72507) DJ. Ru$y válasza chatran (#72506) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem adnak vissza pontot és kupont a szabályzatuk szerint, viszont, ha kérleled őket, akkor visszaadják. Ennek tükrében is azt javaslom, hogy kérj nyugodtan újraküldést. Meg fogod kapni, és lehet, hogy még ingyen TN-t is kapsz hozzá (bár ez nem biztos).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72508) WestBam válasza chatran (#72506) üzenetére


WestBam
senior tag

Ne csigázz, mit vettél és mit kaptál helyette?
Simán kérd az újraküldést, akkor lesz két különböző legalább :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#72509) DavidQ válasza chatran (#72506) üzenetére


DavidQ
tag

Resend, mivel nem kaptad meg és vélhetően már nem is fogod. Nekem is adtak hozzá TN-t annó.

@WestBam Ha jól emlékszem RC autó kereket kapott zseblámpa helyett :))

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#72510) chatran válasza DavidQ (#72509) üzenetére


chatran
őstag

Azaz, valamilyen alu kerekek. Egyébként majdnem 7 dollárba kerültek ezek. Remélem találok majd rájuk vevőt.

(#72511) Breki


Breki
veterán

Ez a kábel

[link]

Így érkezett

Ti elfogadnátok ezt?

Dear friend
May be caused by wear during transport,Now Please do not use it for safety, Now how about you give us 5 stars and we use paypal refund 100% full money for you ?
we are honest seller
thank you friend , wait your reply .
Alice

Vagy kérnétek újra?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#72512) oszy


oszy
veterán

Sony NP-F sorozatú utángyártott akkumulátort és hozzá töltőt tudtok olcsón?

Ez megér ennyit? :) Xiaomi innolinks air conditioning smart socket

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#72513) XtremLor válasza Breki (#72511) üzenetére


XtremLor
őstag

Miert ne fogadnad el? Visszafizeti az arat, te meg rakol ra egy zsugorfoliat, ahogy nezem csak a kulso kopeny serult.

(#72514) Saccco : Jogos, es elnezest kerek! ;] Neha valoban eltud menni a topik, de az evek alatt megszoktam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#72514) Saccco válasza XtremLor (#72513) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ahhoz megint villanyt kell szerelni...

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72515) beg válasza Saccco (#72514) üzenetére


beg
veterán

Zsugorfóliázás, szigszalagozás kimeríti a barkácsszakkör fogalmát. :D

Dehogy.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72516) nimfas válasza beg (#72515) üzenetére


nimfas
addikt

Ha talál olyan méretű zsugorfóliát amin átfér a készülék felé eső kisebbik fej.... és még össze is zsugorodik kábel méretre ugye... ;]

[ Szerkesztve ]

(#72517) Dluinet válasza oszy (#72512) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezt találtam neked
az orosz elemző szoftver szerint ez a termék megbízható,

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72518) dugynok


dugynok
senior tag

Banggood-on a Blitzwolf BW-CB7 1m usb kábel 600Ft :) A nagyobbik usb fordítható.

(#72519) Atomgeszi válasza dugynok (#72518) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó, hogy írod a BW kábelt..
Pont tegnap jött meg 2x1méteres mindkét felén fordíthatós kábelem, nem kis pénz volt ~2200 Ft kb.
Összedugom ahogy illik a rendszert és várok. Semmi. Kipróbálom a másik méteres darabot, semmi. Összedugom a fél éves 2 méteres darabbal voiálá, működik. Ismét csere. Ismét nem működik.
Banggood.
Írjam nekik,hogy szar mindkettő(doboz, boríték megvan) vagy pedig várjam az uborkaszezont, hogy esetlegesen eltűnt az éterben a csomagom és refund vagy resend? Előbbivel az a gond, hogy hepciáskodhatnak, hogy Én vagyok a balfasz, megrágta az elefántom a kábel végét, ráültem, felakasztottam vele magam kétszer és azért nem működik. Utóbbival pedig, hogy elhúzódik a dolog legalább 2-3-4 hónapot mire Én megint tudok tesztelni egyet.
Hagyni nem akarom, hagytam már elég kábelt, apróságot a parttalan emailek medrében refundot nem kapva, most már nem szeretnék mínuszban lenni. Ötlet?

(#72520) dugesz77


dugesz77
őstag

A Joybuy oldal csak nálam nem ír ki semmire árat?

(#72521) Atomgeszi válasza dugesz77 (#72520) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Se árat, sem kosárba rakni nem engedi. Talán tiltották kis hazánkat. Valaki ránézhetne VPN-el, miújság :)

(#72522) Zeki válasza Atomgeszi (#72521) üzenetére


Zeki
nagyúr

Simán szar lehet az oldaluk valamiért. VPN van a telómon, az m.joybuy.com megy.
Német VPN mögül ez az óra 26.29USD.

(#72523) Skillet válasza Skillet (#72418) üzenetére


Skillet
addikt

újat akarnak küldeni helyette.
szerintetek?
ha így lesz, akkor legalább legyen kék :D

(#72519) Atomgeszi
nekem eddig egy 2 méteres fehér van, meg úton egy 2 méteres fekete.
azzal az egy fehérrel eddig semmi baj sincsen, imádom. nagyon hasznos, pontos, patent cucc.
sajnálatos, hogy ilyen sokaknak van gond velük.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72524) DJ. Ru$y válasza Atomgeszi (#72519) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne várj. Szerintem kapásból indíthatsz egy videóval és akkor nincs mibe belekötni. Semmi fizikai sérülés és egyik sem megy... Ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72525) bazsimano válasza Zeki (#72522) üzenetére


bazsimano
őstag

erdekes nekem az ora amit linkeltel az 10 dollcsi nemet szerver iprol :D

(#72526) beg válasza nimfas (#72516) üzenetére


beg
veterán

Alin szép vastagok is vannak 1-2cm átmérővel is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72527) nimfas válasza beg (#72526) üzenetére


nimfas
addikt

A két cm átmérőjű nem fog neked 4-5 mm-re zsugorodni. Plusz óvatosan kell melegíteni, nehogy a műanyag szövésű külső köpeny tovább olvadjon mint eddig, mert akkor adott a szarnak egy pofont. :DD

(#72528) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Ilyenről, vagy hasonlóról nem tud valaki eredeti (kínai) beszerzési forrást.

Meg is van.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#72529) Mr.Csizmás válasza bazsimano (#72525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is magyar állami céges ip-ről :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72530) Janaboy válasza Zeki (#72522) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem 10 USD-t ir :D

Janaboy

(#72531) fateless válasza mobilizmo (#72528) üzenetére


fateless
veterán

Nekem ráolvadt a műszerfalra :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#72532) Black&White válasza mobilizmo (#72528) üzenetére


Black&White
addikt

Esetleg a REMAX?

(#72533) dugesz77 válasza Atomgeszi (#72521) üzenetére


dugesz77
őstag

Mobilról engedi kosárba rakni, onnan meg már lehet gépről intézni a többit .
Két perce esett be a postás és hozta Joybuy-ról rendelt Aukey autós usb töltőt. Árát jelenleg nem mutatja 4,89$ volt. December 18. rendelés volt. Próba majd csak jövőhéten.

[ Szerkesztve ]

(#72534) Atomgeszi válasza DJ. Ru$y (#72524) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, most a legviccesebb, hogy nem enged belépni a BG oldala és az elfelejtett jelszóra sem jön az email. :DD

Szerk: megjött az eamil, és már be is tudok lépni. Jó ,hogy a Promóciókba teszi. :U

[ Szerkesztve ]

(#72536) DeNi91 válasza szuszinho (#72434) üzenetére


DeNi91
tag

Lehet tudni hol volt/van nagyon akciós Piston füles? Pár hete nem olvastam a topikot :U

(#72537) fant0mi válasza dugynok (#72518) üzenetére


fant0mi
addikt

Koszi!
A duplaforditos nem valt be (micro usb resz miatt), de ez igy nekem tok jo lesz.

(#72538) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, hogy milyen gyors a posta:

[2015.12.22-én adtak fel egy csomagot ami ma ért ide.... több mint 1 év!!!!]

:))

Na jó, gondolom elírták....12.21-ei rendelés TD-ről :R

egy 11.11 alis rendelés is ma jött meg....na ez már gáz :W

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#72539) Saccco válasza padi68 (#72538) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem még nem ért ide egy 11.11-es, de már célországban van. (48 nap)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72540) kcsa válasza padi68 (#72538) üzenetére


kcsa
veterán

Több 11.11-i rendelésem van még függőben. Egyik tegnap ért be az országba.

(#72541) padi68 válasza kcsa (#72540) üzenetére


padi68
senior tag

nekem még 3db van függőben

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#72542) retesz147 válasza kcsa (#72540) üzenetére


retesz147
addikt

Én Choetech kábeleket rendeltem 11.11-én, aminek kb a háromnegyede meg is jött karácsony előtt, a többi sehol. Van hátra 3-4 napom, de sztem refundot kérek, van egy sejtésem, hogy fel sem adták, belekeveredtek a darabszámokba.

Xiaomi 13 eu dev...

(#72543) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kis beszámoló:

Blitzwolf BW-P2 powerbank.

A töltés 0,85A-es töltővel 3 órát vett igénybe (a specifikáció is ennyit ír), a kábel strapabírónak, stabilnak tűnik, a hossza pont ideális. Egy Leon 1900mAh-s akksiját 0%-ról (telefon kikapcsol) 2,5 óra alatt tolta tele, és még van is benne valamennyi szufla. Ezt majd tesztelem, ha merült a telefon, kíváncsi vagyok, hol a vége.

Névleges kapacitás: 3325 mAh @ 3,6V, tehát elvileg van benne 2394 mAh @ 5V kraft. Nem tudom milyen veszteséggel kell számolni, én 80%-ot láttam valahol, azzal ki is jön az 1915 mAh pumpálható mennyiség, amit a jelek szerint hoz is szépen.

Elégedett vagyok.

(#72544) tboy93 válasza DeFranco (#72543) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szep meg jo, de draga a kutyu. En tavaly pont 13$-ert vettem a xiaomi 10.000-es bankot.

(#72545) DeFranco válasza tboy93 (#72544) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: 9$ volt akcióban, lesz is még annyi. a xiaomi most 18$. almát az almával: 13 bw vs 18 xiaomi, vagy 9 bw vs 13 xiaomi.

2: simán megvettem volna a 10k-s bankot az árára tekintettel, de nekem az a 20-22 dekás cucc nehéz, nagy és felesleges, direkt kompakt méretű és súlyú powerbankot kerestem, így is 2,8 kiló a táskám "üresen" nem kéne ezt még növelni. nem is nagyon van értelme számomra a 10k-snak, pont annyi kell, hogy egyszer tele tudja nyomi a telefonom, aztán úgy is lesz lehetőség tölteni, a 2.-3. adag töltöttség gyakorlatilag ballaszt, amit nem használok ki.

ezért nekem a bw az ideális, ha jó minőségben tartósan tudja azt amire specifikálták.

(#72546) Skillet válasza DeFranco (#72545) üzenetére


Skillet
addikt

egyet kell értenem. nekem is ilyen kellene inkább. picike, kompakt. 1 töltést legalább bírjon... utána már csak lesz áram valahol. szemeztem én is vele, majd meglátom.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72547) zolmesz válasza padi68 (#72538) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Nekem is ma érkezett meg egy 11.10-es rendelésem Ali-ról, de vele együtt hozta a postás a 12.07-i rendeléseket a TD-ről, meg a 12.18-i rendeléseket is a GB-ről.
Ma 5 csomagot is kaptam, kinyitottak egy jó nagy konténert a postánál :)
És még mindig várok 11.11-i rendelést Ali-ról...

(#72548) dugesz77 válasza DeFranco (#72545) üzenetére


dugesz77
őstag

+1 Pontosan ezért vettem én is ilyet. Van mellette 10k-s xiaomi is de az kényelmetlen zsebben való töltéshez. Nálam 18% -ról 97%-ra nyomta fel a P9lite-ot mondjuk az 3000mAh akkuval van szerelve. Igaz még csak a harmadik ciklus ment végig rajta de kellemes csalódás mind a minősége mind a használhatósága eddig. Arra tökéletes, hogy a szinte lemerült telefont feltöltse egy napi energiával.

[ Szerkesztve ]

(#72549) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Kettőre még én is várok 11.11 ről: egy fólia illetve egy tok Ace 4-re. (Alis "small packet plus" nyomon követhető?) Illetve, ami talán meglepőbb, 12.16. microsd-k (sinceritytrading) sincs még itt.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#72550) tboy93 válasza DeFranco (#72545) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ahogy erzed. Akkor 9 vs 13 dollar, 4$ felarat nekem megert a 10k-s xiaomi, taskaban szerintem hót mindegy hogy 100 vagy 200 grammot nyom egy bank, zsebben meg egyiket sem hordanam.

Igazabol ha lesz valami jo akcio akkor benevezek egy 20k-sra is ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.