Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72301) FireKeeper válasza mirci18 (#72300) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gondolom legyártottak belőle egy tonnányit, és emiatt olcsó mint a szemét.

erre valaki vámszakértő?

dugesz77: köszi! azon belül meg gondolom rendelt küldemény? vagy ajándék? mintha rémlene hogy néhány ebay-es apróságom gift-nek megjelölve érkezett. azt látom valahogy ebay-en hogy gift-ként lett-e feladva?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#72302) dugesz77 válasza FireKeeper (#72292) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha kitöltendő nyomtatványnál az A pontot válaszd Posta vámkezelés. És a Rendelt küldemény ikszeld. Én csatolni szoktam még az oldalon a fizetési dokumentumokat order-ből képmentéssel de van ahol pdf-es számlát(invoice) is adnak azt is elküldöm.

[ Szerkesztve ]

(#72303) 2thletme2day válasza Dluinet (#72000) üzenetére


2thletme2day
őstag

Huawei P9 tudja a gyorstöltést. Én egy Ugreen Qualcomm Quick Charge 3.0-ás töltővel is használom ha épp szükséges és teszi a dolgát. Ki is írja a telefon ha épp gyorstöltőre van dugva.

(#72304) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Látom, hogy a nimfasnak írt rövid OFF történetem lavinát indított el. :))

Ezer bocsánat, én nem kértem erre megoldást. kmarci25, motrola, és többiek: Lehet, hogy a ti telefonotok tudja ezt a ficsört, de se a L925, se ez a fos SE nem tudja ezt, de ez nem is érdekes, hiszen mint írtam az előbb, nem erre kerestem megoldást, csak arra voltam kíváncsi eredendően, hogy a Nav-tól jön-e valahogy értesítés, ha fennakad egy csomag.
mirci18: Mindenki máshogy használja a telefonját. Van, aki sz@rni is magával viszi, majd meg is osztja a produktumot a fészbukon, és rosszul van, ha nem onlány éjjel-nappal.
Én nem használok ilyen közösségi vackokat, éjjelre lelövöm hálózatról (időzített ne zavarj mód), nem nyomkodom non-stop. Ennyi. :U

OFF vége. :R

Miért mindig én???

(#72305) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#72177) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm mindenkinek, aki privátban megkeresett az akkuk miatt.
Úton vannak már, hála egy rendes fórumtársnak! :R :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#72306) Dluinet válasza 2thletme2day (#72303) üzenetére


Dluinet
nagyúr

várom a képet amin műszer jelzi, hogy épp 12V-os feszültséggel tölt a Huawei P9 (EVA-L09; EVA-L19; EVA-L29 verzió)

ez a téma nem idevaló

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72307) kcsa válasza Dluinet (#72306) üzenetére


kcsa
veterán

A P9 gyári töltője is 5/9 voltos, ahogy a QuickCharge sem kizárólag 12 volton tölt (5/9/12). Más kérdés hogy elvileg nem kompatibilisek, aztán a fene se tudja...

(#72308) bul07


bul07
nagyúr

5m fehér led szalag háttér világításnak pontozva 1.69$
Egy magyarázó hozzászólás innen, ez 60db/m-es

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72309) tlala válasza spidersoft (#72127) üzenetére


tlala
addikt

A CIB telefonos appját használom, semmi token nem kell. A telón az ujjlenyomatommal tudok belépni/aláírni, a számítógépes belépéshez pedig a telefon appból kell belépési kódot kérni.
Borzasztóan kényelmes.

Mondjuk a CIB mobil alkalmazás rendszere is behalt tegnap, csak nem reklámozzák.

[ Szerkesztve ]

(#72310) Demokatona válasza mirci18 (#72296) üzenetére


Demokatona
tag

Én ezt rendeltem meg.Ezen már micro usb van.A mini usb dugós legutóbbi nem bírt ki egy évet.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#72311) Breki


Breki
veterán

Na ne már megnéztem, hol jár a Casima órám, az órás topikban szinte mindenki megkapta, én ajánlottam nekik.

[link]

Ilyenkor mi van?

tegnap voltam a postán, személyesen volt vagy 11 csomagom, ma pedig hívott a postás más csomagok miatt.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#72312) ktommy91


ktommy91
addikt

USB-s AA/AAA akku töltő store kuponnal 0.24$ [link]

Nincs kerítés.

(#72313) dugesz77 válasza Demokatona (#72310) üzenetére


dugesz77
őstag

Linkre ránézve feldobott egy ilyen BT kihangosítós FM rádiós ébresztőórás jóságot is.. Ezzel van valakinek tapasztalata?

(#72311) Breki Uhh de betyár jól néz ki ez az óra. Kár , hogy az ára túllépi a fájdalom küszöböm.

[ Szerkesztve ]

(#72314) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Megbízható fali USB töltőt keresek. Blitzwolf-al szemezek, de fenntartásom van a kínai kütyükkel. Leginkább attól tartok, hogy kigyullad, miközben nem vagyok itthon/alszok.
Ti mit használtok? Itthon van ajánlott?

Köszi.

.

(#72315) Breki válasza dugesz77 (#72313) üzenetére


Breki
veterán

Akciósan sokkal olcsóbb volt, de nem értem ezt, hogy miért sikertelen kézbesítés, hisz tegnap bent voltam a postán ma meg más csomagot hozott a postás.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#72316) dugesz77 válasza Troy. (#72314) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem már igen ritka állatfaj a "nem kínai" töltő. Nyugodtan veheted a nagyobb kínai neveket(Blitzwolf,Ugreen,Tronsmart) nincs velük gond. De itt egy átfogó teszt ahol sok minden ki van mérve műszerrel, elég csak a konklúziót elolvasni vagy itt a táblázat.

(#72315) Breki A sikertelen kézbesítés jelzőbe sok minden belefér. Én 4 napig kaptam egymás után, közben csak a postás autó volt szervizben.

[ Szerkesztve ]

(#72317) air válasza kcsa (#72307) üzenetére


air
nagyúr

Nem a feszültségtől függ a gyorstöltés, hanem a chipsettől.
A QC2-3 csak Qualcomm chippel megy.
A P9-ben a HiSilicon saját megoldása van, ezért a saját töltőjével, vagy azzal kompatibilis töltővel lehet gyorstölteni.
QC2-3-as töltővel nem.
Legalábbis ennyit sikerült a mai nap folyamán összeollóznom.
A töltést pedig semmiképpen sem Ampere és társai alkalmazással kell nézni, hanem Charger doctor eszközzel, ami sorba van kötve az adapter és a telefon közé.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72318) Dluinet válasza Troy. (#72314) üzenetére


Dluinet
nagyúr

aukey
orico
ugreen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72319) Troy. válasza dugesz77 (#72316) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!

Ehhez találni valahol kupont? Mikor először felmentem ,2200 Ft körüli összeget írt ki, de mindig átugrik ~2600-ra. :D

.

(#72320) peestike válasza Troy. (#72319) üzenetére


peestike
senior tag

12blitzw hátha...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#72321) anorche1


anorche1
őstag

BlitzWolf® BW-S2 4.8A 24W Dual USB Travel Wall EU Charger 45BWS2 kuponnal 4.94 dollár.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#72322) Troy. válasza anorche1 (#72321) üzenetére


Troy.
addikt

Köszönöm szépen!

.

(#72323) daniel2121 válasza CactuS (#72143) üzenetére


daniel2121
senior tag

Szintén az Ikeás akkuk kiválóak.

(#72324) anorche1


anorche1
őstag

Zapals -nál átlagosan mennyi idő míg feladnak egy csomagot? 25-én rendeltem az 5 dolláros bluetooth fülhallgatót, és még mindig processing.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#72325) MADcat válasza anorche1 (#72324) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is. Gondolom ugyanazt rendeltük.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#72326) BullZeye válasza anorche1 (#72321) üzenetére


BullZeye
veterán

És most várjunk a "nem rég az 5slotos volt 2 dollár" kommentekre.

(#72327) DessertFox válasza anorche1 (#72321) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Köszönöm én is. :R

(#72328) DavidQ válasza DessertFox (#72327) üzenetére


DavidQ
tag

Aki vett ilyen OCHSTIN karórát (akár GB-ről akár Aliról) és már megkapta, megnézné a hátulját? :D Gyanítom hogy az enyémen van egy elírás. Aminek ott kéne lennie: 3ATM WATER RESISTANT, ami ott van helyette 3ATM EATER RESISTANT [kép] :))
Gondolom félrepötyögött a kiskínai, amikor beállította a lézer gravír gépet :D

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#72329) Janaboy válasza DavidQ (#72328) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem tudom mi a gondody 3atmeroig eves allo :DDD

Janaboy

(#72330) winbox


winbox
senior tag

Használ vagy tud ajánlani valaki asztali dokkolót type-c-s telefonhoz? 5,7" Nexus 6P-hez kellene.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#72331) eXodus


eXodus
őstag

(#72332) zoltan6 válasza anorche1 (#72324) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem 5 nap volt,nov.28.-án rendeltem az orico hdd tokot,dec 3.-án adták fel,és ma érkezett meg.

(#72331) eXodus :K
ajánlott 2-3 métereseket használok belőle,jóféle,

[ Szerkesztve ]

(#72333) eXodus válasza zoltan6 (#72332) üzenetére


eXodus
őstag

ugreen 5m

Másik fajta.
Sajnos 5m kellene.

(#72334) zoltan6 válasza eXodus (#72333) üzenetére


zoltan6
őstag

van abból 5 méteres amit linkeltél,de inkább csak aliról a saját shopjukbol ajánlott,mert sok a hamisitvány

(#72335) Dluinet válasza eXodus (#72333) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezt vagy ezt, ha tényleg 5 méterest akarsz, akkor az olcsóbbakat ki kell hagyni

ha elolvasod a leírást, akkor látod, hogy ezek a 4K-t is viszik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72336) dugesz77 válasza DavidQ (#72328) üzenetére


dugesz77
őstag

Eddig nem is néztem, de nekem sikerült jól írni :D Csak egy betűvel nyúlt mellé a billentyűzeten. Az enyém GB-ről jött amúgy.

(#72331) eXodus Én pont ilyen 5m-es Ugreen-t használok 4K alatt is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#72337) tlala


tlala
addikt

Aktuális Blitzwolf kuponkódot tud valaki Banggoodon?
Elkunyerálták a kedvenc BlitzWolf® BW-P2 3350mAh hordozható aksimat, és kéne vennem egy újat.

(#72338) Criminal017 válasza tlala (#72337) üzenetére


Criminal017
őstag

Blitzw12

(#72339) DavidQ válasza dugesz77 (#72336) üzenetére


DavidQ
tag

Hát mindjárt nyitok egy disputot hogy ingyen vagy jobban jöjjek ki belőle :C Amúgy nem, de ez milyen dolog már? :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#72340) dugesz77 válasza DavidQ (#72339) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem is nagyon tudja az ilyen bántani a szemem. Írj nekik nyugodtan, én is azt tenném. Eddig amúgy elégedett vagyok vele, strapabíró szerkezetnek tűnik. A szíját meg szokás szerint Nato-ra cserélem ennek is.

(#72341) nimfas válasza BaLee_ (#72294) üzenetére


nimfas
addikt

Na ilyen kéne nekem, csak olyan kijelzővel amin az albumokat és számokat is látom.
USB-ről játszon le, hangszóró legyen benne.

Létezik ilyen emberi áron?

(#72342) tlala válasza Criminal017 (#72338) üzenetére


tlala
addikt

"This coupon has expired."

(#72343) Criminal017 válasza tlala (#72342) üzenetére


Criminal017
őstag

Bocs, így próbáld: 12blitzw

(#72344) DavidQ válasza dugesz77 (#72340) üzenetére


DavidQ
tag

Nem mondom hogy nem zavar, mert ajándékba így kicsit gáz lenne adni.
De egyrészt már leértékeltem Alin az eladót, másrészt azért mosolyt is csal az arcomra az EATER. Azért megemlítettem az eladónak, és csatoltam képet is. Hátha legalább más nem kap ilyet! ;)

Az óra valóban jó vételnek tűnik, egy komoly több tízezer forintos óra benyomását kelti. Kíváncsi vagyok az üveg mennyire karc álló, illetve az alap elem élettartamára. Nekem a szíj külön tetszik, úgyhogy hagyom.

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#72345) Zeki válasza DavidQ (#72344) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez a jó a kínai boltokban, olyat is eladnak, amit máshol nem lehetne. :)

(#72346) tlala válasza Criminal017 (#72343) üzenetére


tlala
addikt

Köszi, ez működik, 10%-ot levon.
Minap próbáltam ezt a kódot, akkor nem működött, de most látom, hogy akkor akciós volt a cucc, azért nem engedte. Cserébe most jóval drágább, de használható a -10% kupon...

[ Szerkesztve ]

(#72347) powerwade


powerwade
senior tag

Tudtok olcsó és egyszerű (nem QC, sokamperes, stb) usb falicsatlakozós töltőt alin/ebayen/akárhol? Elég nekem 500-800 mA is, csak pár arduinot és esp8266 lapot akarok vele meghajtani, de nem szivesen vásárolnék be 100 forintos csodákból, mert nem szeretnék tüzetoltani :) Az itthon található összes régi telefontöltőt felhasználtam már, de még kell legalább 3-4 darab... Blitzwolf, ugreen, orico, aukey -t néztem, de ők nem foglalkoznak ilyen "kisteljesítményű" töltőkkel, ahogy láttam.

[ Szerkesztve ]

(#72348) zoltan6


zoltan6
őstag

bevált beltéri ip kamerát keresnék,ami hangot is rögzít,lehetőleg áfa határ alatt,kicsi jól elrejthetöt.

(#72349) wwenigma válasza powerwade (#72347) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha 24/7-be akarod hajtani de nem szeretnél tüzet, inkább vegyél ilyen megbízható nagyáramú csodát... ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#72350) huan


huan
őstag

(#72336) dugesz77 vagy (#72328) DavidQ vagy aki vett OCHSTIN-karórát, lefényképeznétek felvéve,csuklón?
Mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.