Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) Perijon


Perijon
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy jófajta HDMI kábelt. A Ugreen mellett döntöttem, hivatalos, Alis oldalról. Árban nincs nagy eltérés a HD102 és a HD126 között. Viszont mi a különbség? Hivatalos oldalon nem írnak erről. Melyiket lenne érdemes azon felül, hogy mind a kettővel jól jár az ember?

(#72702) szuszinho válasza oszy (#72577) üzenetére


szuszinho
őstag

Filózom ezen az ambi cuccon egy ideje. Megéri az árát? milyen élményt nyújt a gyakorlatban?

(#72704) dugesz77 válasza Perijon (#72701) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajtát vettem 5m-esbe. Csak ajánlani tudom.

(#72705) Perijon válasza dugesz77 (#72704) üzenetére


Perijon
tag

Köszönöm a tippet! :R

(#72706) Lehiñito válasza Perijon (#72701) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Talán érdemes lenne megnézned a Kácsa audio termékeit is.
[link]

Én ilyet használok és nagy megelégedéssel használom.
Ha pesti vagy el is tudsz menni érte.

Illetve 4560ft az 5méteres Ethernettel.

[ Szerkesztve ]

(#72707) Perijon válasza Lehiñito (#72706) üzenetére


Perijon
tag

Köszönöm szépen Neked is! :R

(#72708) Donki Hóte válasza beg (#72695) üzenetére


Donki Hóte
veterán

LIKE!!!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#72709) snpetit


snpetit
aktív tag

Nekem is angol csatlakozós, de mivel külön van a hálózati kábel, szerintem teljesen korrekt a dolog. Ha egybe lenne akkor már elgondolkodtató. Ez miatt, hogy teljesen normálisak, először megnézem van-e náluk amit szeretnék rendelni és ha árban nem nagy a difi, mindig tőlük rendelek.
Legutóbb ezt a lámpát. Nekem nem éri meg a többletet a Blitzwolf. Megnézzük, hogy szuperál.

(#72710) Juditta_56 válasza beg (#72695) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Navégre! :R
+1

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#72711) cris78 válasza cris78 (#72655) üzenetére


cris78
őstag

Karácsony van!
Jött még a Digoo bb-m2 kamera. Szerintem jobb, mint az első. A kínai kislány nem ordibál annyira benne. Mintha kezelhetőbb lenne.
Meg nekem is megjött a töltő aminek nem mondjuk ki a nevét. fekete, EU.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#72712) andatti


andatti
senior tag

Hali
Konnektorba való éjszakai világítást keresnék ebay-en, de "semmit nem találtam" ami normális lenne. (nyugdíjasnak kellene, hogy ne kelljen mindig világítást kapcsolni és addig "botorkálni"...) 1000 huf alatt nem volt semmi... Ami nekem merőben szokatlan... Tudnátok segíteni, hogy hogyan keressek rá?

(#72713) GZoli7 válasza andatti (#72712) üzenetére


GZoli7
senior tag

Pl: night light. Esetleg a végére írod, hogy eu plug.

[ Szerkesztve ]

(#72714) powerwade válasza andatti (#72712) üzenetére


powerwade
senior tag

Én inkább a Lidl/Aldi-t ajánlom, negyedévente van nekik, kb 1500 forint, 3 év garival, német minőség (bár kínai gyártmány :) ). Én nem vennék ebayről ilyet, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#72715) DeFranco válasza powerwade (#72714) üzenetére


DeFranco
nagyúr

*villanyszerelő szakkör triggered*

;]

(#72716) powerwade válasza DeFranco (#72715) üzenetére


powerwade
senior tag

inkább nem szállok fel arra a vonatra... most hogy a fehér/fekete BW elment, jön a másik mumus :) átmegyek read-only-ba inkább.

(#72717) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Lézeres billentyűzetet szeretnék venni. Vásárolt már valaki ilyesmit? Tudnátok ajánlani jót jó áron? (nemtudom jó topikba írok-e, hogy ez kispénzért)
A keresés Laser Keyboard vagy inkább Celluon Magic legyen? (vagy a Celluon Magic egy márka?

[ Szerkesztve ]

(#72718) Saccco válasza huan (#72717) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezzel nagyon kell vigyázni, nehogy levágja az ujjad. :K

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72719) Mr.Csizmás válasza Saccco (#72718) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

te csak belenéztél, azért hunyorítasz? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72720) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nem tudom, hogy általában mennyiért forognak a több portos fali töltők de ez az ikeás 3 porttal és portonként 2,4A-es áramerősséggel (összesen max 3,4A) reális alternatívának tűnik ha valaki nem tud vagy nem akar várni, vagy épp szeretne valamit való CE minősítéssel.

tudom nem kínai de alternatívaként, kiegészítésként remélem elfér.

(amúgy kérdezem a tapasztaltakat, ez a kínaiakkal összehasonlítva mennyire jó/rossz ajánlat?)

(#72721) Titmouse09 válasza DeFranco (#72720) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

"Egyszerre akár 4 eszközt is tölthetsz, mivel 3 különálló USB csatlakozóval is rendelkezik a töltő."
dafuq? :D
Egyébként "USB portok áramerőssége összesen: max. 3400 mA" most látom hogy te is írtad

Ehhez képest 2 portos BW ($9) Output:5V /4.8A
És ez is CE.

A valóságban ha tényleg 3 eszközt akarsz egyszerre tölteni ma már kevés szerintem 3.4A

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#72722) notika77 válasza huan (#72717) üzenetére


notika77
senior tag

Nézzél meg róluk pár videót és valószínűleg rájössz, hogy neked nem ez kell! Szerintem a lebeszélés a legnagyobb segítség, amit nyújtani lehet ebben a lézeres vetített billentyűzet témában :)

ui.: Persze nagyon speciális eseteket el tudok képzelni, mikor ez lehet elfogadható megoldás, de nagyon speciális esetek.

(#72723) DeFranco válasza Titmouse09 (#72721) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az elírás szerintem, az angol oldalon 3 eszközt írnak.

köszi a választ, kb. képben vagyok most már.

(#72724) winbox


winbox
senior tag

Szerettem volna venni egy Mantistek WR300 repeatert, rendeltem egy EU plugosat tőle: [link] , aztán írt üzenetet, hogy elfogyott és visszautalja a pénzt. Ez volt 4-én. Paypal írja, hogy Refund +16 AUD, de a számlámra még nem jött vissza a pénz. Mennyi idő kell neki?

Tudom, volt téma itt a topikban, hogy elfogyott, csak egy ideig pont nem olvastam, így visszakeresve találtam rá. :(

Illetve rendeltem most helyette egy comfastot , ahogy nézem kb ugyanaz a kettő. Valakinek van tapasztalata vele?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#72725) szuszinho válasza winbox (#72724) üzenetére


szuszinho
őstag

Alin rákeresel, rendezed rendelés száma szerint, aztán elolvasod az értékeléseket. (tudsz szűrni csak magyarokra is)

(#72726) tboy93 válasza DeFranco (#72720) üzenetére


tboy93
nagyúr

"Egyszerre akár 4 eszközt is tölthetsz, mivel 3 különálló USB csatlakozóval is rendelkezik a töltő."

3 porttal 4 eszkozt :F

Szerk.: Latom mar ki lett targyalva.

[ Szerkesztve ]

(#72727) winbox válasza szuszinho (#72725) üzenetére


winbox
senior tag

Na, csak jókat írnak, az ára is jó volt szerintem ahonnan vettem. Köszi!

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#72728) air válasza tboy93 (#72726) üzenetére


air
nagyúr

"Szerk.: Latom mar ki lett targyalva."

Attól még 2-3 hétig beszélhetünk róla. :D ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72729) dugesz77


dugesz77
őstag

36$-ért projector :D Lassan moziban popcorn mellé adnak ilyent(320X240 a felbontása mielőtt ráugrana valaki) Elképesztő képminőséggel :F

[ Szerkesztve ]

(#72730) MittuDomain_ válasza dugesz77 (#72729) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Elképzelem a kiskínai értekezletet...
- Te, Józsi, hogy állsz azzal a munkával?
- Az Excel(kész)van.
- Oké, akkor adjunk el sokat belőle.

Komolyan mondom, hogy lehet ilyen hülye nevet adni egy projinak?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#72731) FingR86 válasza ktommy91 (#72174) üzenetére


FingR86
őstag

nemrég jött is az üzenet, hogy elvileg fel lett adva. meg adtak is hozzá vmi tracking numbert (nem kértem hozzá), nem tudom az mennyire valós és nyomon követhető: SYBPL********
egyelőre még nem él a szám.

[ Szerkesztve ]

(#72732) balazs1956 válasza andatti (#72712) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!
Egyetértek az előttem szólóval, várd meg a lidl/aldi akcióit. Én nagy fogyasztója vagyok ezeknek a lámpáknak, most is 3 üzemel a lakásban.
Ezt a típust tudnám ajánlani..
A többi, egyszerűbbeket sorban ki kellett dobnom,egymás után behaltak.
Ezzel a lidlissel semmi bajom, baromi jó fénye van, gyorsan reagál a legkisebb mozgásokra, és ha világos van, be sem kapcsol.Állítható a fény iránya, lehet automatára, on-ra, és off-ra állítani.
Megőrzöd a számláját, és 3 v gari van rajta.
Lakásba semmiképpen nem vennék kínai kínai cuccot, ami 220-ról megy.
Ez is kínai, de lidlis gari van hozzá, nyilván nem házfelgyújtós.

(#72733) DJ. Ru$y válasza MittuDomain_ (#72730) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért a 305 m-es Excel UTP kábel jobb?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#72734) balazs1956 válasza Czimby (#72661) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm a tanácsot, megnéztem, 5500-as sorozatú a tv.
Rákerestem a használatijára, de a 240 oldal mindennel foglalkozik, csak a csatikkal nem.(merthogy a tv-hez csak a jó idő beállta után férek hozzá)
Ezek szerint van egy hdd jelű csatija is?
Merthogy több usb lehetőség van az biztos, egyikbe a lidércfényt dugtam, másikba a hdd-t.
Remélem véletlenül eltaláltam a helyes lyukat.

(#72735) Saccco


Saccco
nagyúr

Rendeltem ismerősnek egy ilyen Black Mask-ot, kíváncsi leszek. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72736) dugesz77 válasza balazs1956 (#72734) üzenetére


dugesz77
őstag

Bár nem engem kérdeztél de ott van benne a használatiban az alsót kell használni:

Valószínűleg eltaláltad ,mert a felsőben csak sípolna a HDD az nem tudja meghajtani. Viszont a felső usb csatinak meg sok az a Led sor(max 500 mAh pont mint a ledsor). Egy külön 1A táp kell neki és nyugodtan alszol akkor.

[ Szerkesztve ]

(#72737) Zeki


Zeki
nagyúr

Ilyen honnan van most a legolcsóbban?
BlitzWolf® BW-P2 Mini Portable Power Bank
Kellene egy a zsebembe.

(#72738) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Lenne egy kerdesem:
ilyet valaki hasznal/usb 3as hub tappal/?
[link]

vagy ilyet?
[link]
vagy ilyet?
[link]

mindegyik szimpatikus, csak nem tudom mennyire megbizhato a tap resze.
es amit itthon megvennek , az tobb mint 50al dragabb a legolcsobb helyen-/tp link usb 3as/

Vagy van valami ajanlott, megbizhato tipus kintrol?

ja es nekem is megerkezett a feher us plugos :) , ez persze ideert dec20tol feladva ma
Koszi
Udv

[ Szerkesztve ]

(#72739) werszomjas


werszomjas
őstag

Gearbesten levelezett már valaki Cameron-nal?

Tegnap nyitottam ugye egy ticketet, hogy a csomag nem érkezett meg, kérem küldjék újra.
Írt választ, hogy küldjek képet meg videót róla.

Visszírtam, hogy nem tudok küldeni, mert pont az a probléma, hogy nem érkezett meg a csomag.

Mai válasza:
Nagyon sajnálja a kellemetlenséget.
De ahogy az előző levélben is írta,. küldjek tiszta képet a problémáról jó fényviszonok mellett, hogy a garancia ügyintézést meg tudják kezdeni.

Úgy érzem, elbeszélünk egymás mellett :DDD

üdv

(#72740) nimfas válasza Saccco (#72735) üzenetére


nimfas
addikt

Ilyennel óvatosan, pont mostanában olvastam, hogy ha a csaj kiszedi ilyennel az orrán lévő pihe szőröket is a miteszerrel együtt akkor ott normál szőr fog nőni. Aztán élete végéig lehet gyantázni a kis Chewbacca-t. :C

(#72741) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de azért felteszem. :))

Alin van olyan coin-ért vásárolható kupon, ami bármelyik store-ban felhasználható, vagy mindenképpen ki kell valahogy nyálazni, hogy az adott kereskedő (jelen esetben Ugreen) ajánlatát?
Már vagy 10 perce görgetem a mobilapp-ot, de nem akadok rá, direkt keresni meg nem lehet, ha jól tudom... :O

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#72742) balazs1956 válasza dugesz77 (#72736) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nagyon köszönöm, megfogadom!!
Amit sajnálok, az a praktikussága, hogy a TV-vel együtt kapcsolt ki/be.
Viszont nem ér annyit, hogy tönkrevágja a panelt.

(#72743) Laca1212 válasza beg (#72679) üzenetére


Laca1212
őstag

Azért emag és MM volt, hogy kiküldte az elárazott cuccokat.

(#72744) maroni válasza werszomjas (#72739) üzenetére


maroni
aktív tag

Nekem is hasonló gondom van vele!
Vettem két darab xiaomi bluetooth-os fülest az egyik üzemelt kb fél évig a másik egy hónap után mondta azt hogy csak kicsi ideig működik kb 15perc beszéd vagy 8-10órás készenlét! Nekem is azt írta videózzam le! Megírtam , ha megmondja hogyan csináljam akkor megcsinálom!
mára visszaírt ad 100 pontot, megbecsülésük jeléül!
Visszaírtam vagy visszaküldöm vagy küldjenek egy használhatót! Nem tudom mit válaszol holnapra!

(#72745) synar válasza nimfas (#72740) üzenetére


synar
őstag

Persze ugyanez fejtetőn nem működik. :(((

(#72746) Skillet válasza andatti (#72712) üzenetére


Skillet
addikt

én anno ezekkel szemeztem
KATT
ebayen elvileg van olcsóbban is.
automatikus szenzoros, ahogy sötétedik, úgy kapcsol fel.
nekünk ILYEN van a fürdőben. éjszakai pisihez pont elég a fénye.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72747) kidnou válasza werszomjas (#72739) üzenetére


kidnou
senior tag

Fényképezd le az üres asztalt :D

(#72748) maestro87 válasza AndrewBlase (#72741) üzenetére


maestro87
őstag

Van Aliexpress kupon is (minden órában x darab), de az annyira nem jó vétel.
A boltok listája naponta változik, azaz lehet tegnap volt Ugreen kupon, ma nincs, holnap megint lesz...
Az Ugreen szerintem a mobil kiegészítők kategóriában van, úgyhogy a női fehérneműk között ne keresd. :DDD

(#72749) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Aki vett Digoo kamerát, annak sikerült megoldania hogy mobilnetről is el lehessen érni ne csak wifiről?

(#72750) regos válasza werszomjas (#72739) üzenetére


regos
tag

Bizony videózd le az üres asztalt :-)
Ha van kedved csinálhatsz egy kicsomagolós verziójú videót ahol pantomim tudásodat megcsillogtathatod :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.