Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72851) knoxhu válasza Ciccuka (#72839) üzenetére


knoxhu
senior tag

Bocs az ostoba kérdésért, de ez minden fajta szivargyújtóba belemegy?

most látom hogy ez type-c :(

[ Szerkesztve ]

(#72852) Imy


Imy
veterán

0.5m-es Display port kábelt valaki tud valahol?

(#72853) spiky03


spiky03
veterán

Olyanról tudtok, hogy lenne-e olyan kütyü, amit kocsiba kell tenni és a külső hőmérsékletet mutatja? ÉS megbízható? :)

Mert a kocsiban (Hyundai i30) kicserélem a gyári fejet egy másikra és nálam a fejegységben jelezte a kinti hőmérsékletet és nem a műszerfalon.

Köszönöm

@(#72850) Titmouse09
Köszönöm én is így gondolnám, hogy elbírja. Holnap megnézem, hogy bele megy-e az ilyen kialakítású a szivargyújtóba. Igaz van egy 2 USB-s töltőm, de lehet az nem olyan jó minőség. Sajnos a nevét nem tudom már, majd holnapra megnézem aztán megmondjátok, hogy használható-e vagy dobjam el jó messzire. :)

@(#72854) htc07
Köszi ez gyors volt. ;) :R
DE az nem baj, hogy ez akváriumba való? :D

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#72854) htc07 válasza spiky03 (#72853) üzenetére


htc07
addikt

(#72855) beg válasza spiky03 (#72853) üzenetére


beg
veterán

Legalább vízálló :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72856) balazs1956 válasza Titmouse09 (#72845) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#72857) spiky03 válasza beg (#72855) üzenetére


spiky03
veterán

Legalább az. :DDD

De most találtam egy ilyet: [link]

Kinézetre tetszik, meg jó, hogy mutatja a bentit is, csak kérdés, hogy hova tudnám tenni a kocsiban, meg ott, hogy nézne ki. :)

Most találtam egy ilyen kis egyszerűt is. :)
[link]

Ez ugyan milyen lehet? :U

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#72858) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Spidersofton kívül van még valakinek tapasztalata intelligens gyurmával? [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#72859) sayCet


sayCet
aktív tag

Olcsó Usb type C mhl-t keresek. Valaki nem találkozott ilyennel? Alin 7 dollár felett van nagyreszt, annyit nem szannek rá első körben.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#72860) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#72825) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kb 100Ft a difi 5 darabnál az itthonihoz képest? Annyit nekem megér, hogy ne k. anyázzak a gyerek előtt, mikor csíp egyet a hamisítvány. ;) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#72861) tboy93 válasza syler123 (#72849) üzenetére


tboy93
nagyúr

A regebbi speakert vettem anyamnak karacsonyra, szerintem eleg korrekt kis masina. Furdoszobaba, irodaba, tablet kihangositasra vagy fozes kozben kis zenelesre tokre fasza, eleg kellemes hangja van. Ennyiert tenyleg nagyon jo vetel.

(#72862) syler123 válasza tboy93 (#72861) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, nekem is kb erre kell. :K

(#72863) huliganboy válasza pocokxx (#72858) üzenetére


huliganboy
addikt

Ez engem is érdekelne. Pont tegnap voltam vásárolni, és 50-70g-os verziók kerülnek 3500-6000 Ft-ba :( Bár volt pár egyszerűbb ami 2800 ft volt :W

(#72864) Saccco válasza pocokxx (#72858) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálunk beleragadt a plédbe, mosás után kijött, de úgy rémlik, hogy több mosástól.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#72865) Ciccuka válasza knoxhu (#72851) üzenetére


Ciccuka
veterán

Van rajta sima USB is. Elvileg szinte minden szabványos szivargyújtóba belemegy.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#72866) Janaboy válasza spiky03 (#72853) üzenetére


Janaboy
veterán

Milyen fejegyseget teszel az i30ba?

Janaboy

(#72867) Dluinet válasza sayCet (#72859) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mi az a "mhl"?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#72868) beg válasza Dluinet (#72867) üzenetére


beg
veterán

Telefont rákötöd vele a tévére hdmi-n.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72869) beg válasza sayCet (#72859) üzenetére


beg
veterán

Én csak aktívot vennék plusz táp csatlakozóval. Sima átalakító nem mindig működik. Telefon típusával keresve keress rá hogy valóban tudja-e mert sok típus nem ismeri ezt a módszert.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#72870) spiky03 válasza Janaboy (#72866) üzenetére


spiky03
veterán

Ha minden jól megy akkor az itt is ajánlott Pioneer FH-X730BT

Már csak ez hiányzik, meg az ajtószigetelés és mehet is a beépítés. :) :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#72871) Skillet válasza retesz147 (#72790) üzenetére


Skillet
addikt

:R inkább megtisztelsz vele...

(#72760) Atomgeszi
Néztük mi is, ez már az igazi tumács :N

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#72872) nimfas válasza balazs1956 (#72833) üzenetére


nimfas
addikt

Wago 221 Én innen szoktam venni 100-asával :)

(#72873) Janaboy válasza spiky03 (#72870) üzenetére


Janaboy
veterán

Bluetooth leszamitva ez mivel jobb mint a gyari?

Sztem eleg jol szol a gyari.

Janaboy

(#72874) HoTaZo válasza beg (#72868) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt nem tudod véletlen, hogy OTG-s az MHL?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#72875) Kernel válasza tupacamaru (#72842) üzenetére


Kernel
nagyúr

Forrasztóón: eBayről kétfélét teszteltem eddig, mindkettővel kulturáltan lehetett dolgozni.

http://www.ebay.com/itm/191329036634

http://www.ebay.com/itm/331378780258

Gond nélkül el is fogyott mindkettő, csak azért nem rendeltem többet, mert lett később más beszerzési forrás.

Azt persze túlzás lenne elvárni, hogy a 100 grammos ón tényleg nettó 100 gramm legyen, és ne akarják kényszeresen belemérni a műanyag orsót is, de nem csaltak el túl sokat. Ár/érték arány még így is jó volt.

Savas forrasztóvízről volt itt szó a topikban, de az bádogosmunkához való, esetleg vashuzal forrasztásához, nem elektronikához, ahol a savmaradvány káros lehet, hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#72876) balazs1956 válasza Kernel (#72875) üzenetére


balazs1956
senior tag

A forrasztóvizet minden esetben le kell mosni utána!

(#72877) Predator2 válasza beg (#72679) üzenetére


Predator2
addikt

Hát ez így nem teljesen igaz! Nem szeretem a boltot, de egy esetben bizton állíthatom, hogy kiküldték a terméket az elírt áron!

[link]

Az eredeti ára 7-8000Ft volt.

(#72743) Laca1212

:K Jól emlékszel.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#72878) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Nem ismer valaki közületek hasonló lámpát, de cserélhető akkuval? (18650)
A mozgásérzékelő fontos lenne/esetleg távirányítós.
Mobil garázsba szeretném használni világítás gyanánt.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#72879) NORBl


NORBl
aktív tag

Kéne egy jó kis bőr pénztárca, van valakinek ajánlata ? Közepes méretű, férjen is azért bele kártya, meg papírpénz, de ne legyen az a nagy bitang, bumszli. Aprótartó minimális legyen, és az jó lenne ha cipzáros lenne.

(#72875) Kernel.: Én ilyet rendeltem :D ón - és ón között is nagy különbségek vannak ?

[ Szerkesztve ]

(#72880) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Rendeltem egy borotvát,jónak tartják,amit sikerült felkutatnom róla,a neten.

[link]

(#72881) CoolBoy323 válasza GZoli7 (#72834) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hangszoro kabelrol volt szo, arra irtam termeszetesen. De DeFranco is irta, h nem kell nekem bemutatni a szakmat :) Eros- es gyengearammal is foglalkozok :)

(#72882) GZoli7 válasza CoolBoy323 (#72881) üzenetére


GZoli7
senior tag

Még egyszer bocs, nem tudtam, nem láttam, hogy hangszóró is említve volt. :R

(#72883) Kernel válasza Predator2 (#72878) üzenetére


Kernel
nagyúr

Esetleg megoldani leakaszthatóra, töltőcsatlakozót ráfúrni, beviszed tölteni a lakásba az egészet.

(#72879) NORBl

Azt nem próbáltam, de ha kérdőjel, akkor igen, egyszer ócskapiacon vettem egy tekercs kínai ónt. Az hihetetlen volt, ahogy taszította és koszolta a pákahegyet.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#72884) retesz147 válasza gagyilovag (#72880) üzenetére


retesz147
addikt

Ha megjön, dobsz róla egy beszámolót?, korábban szemeztem vele én is....

Xiaomi 13 eu dev...

(#72885) atyca válasza gagyilovag (#72880) üzenetére


atyca
senior tag

Ha megjött írj már róla néhány sort légy szíves.
+1
Én is villanyborotva vásárlás előtt vagyok.
A múltkor kérdeztem itt,hogy van e ajánlott borotva,de a potya töltő hozzászólások úgy érzem lesöpörtek a porondról.... :))

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#72886) gagyilovag válasza retesz147 (#72884) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ok!

Majd írj rám privibe kb 3 hét múlva,mert elfelejtem :DDD
youtube sok orosz,és néhány angol teszt akad róla.

(#72887) spiky03 válasza Janaboy (#72873) üzenetére


spiky03
veterán

Tudom majd BT-n keresztül Spotifyt hallgatni, van benne kihangosito, ami azért néha jól jön, meg erre lehet erősítőt kötni. Most szeretnék egy jó zenét kiepiteni a kocsiban.
Az első szettet, erősítőt, aktiv szubot meg a kábeleket már beszereztem. A beépítőkeret pedig úton van.

Nekem nem tetszik a hangja, főleg az, hogy nincs benne külön csipogo és lentről szól minden.

Szóval csak ennyi a történet. Jah és ez egy 2011-es i30-as.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#72888) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Epilátor,és női borotva:

[link]

Ezt is jónak értékelték,megrendeltem,max a nejem hozzám vágja,ha mégsem jó ;]

(#72889) Janaboy válasza gagyilovag (#72888) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez itthon se dragabb es azert bevalt ismert markat kapsz.

Janaboy

(#72890) lac14548 válasza retesz147 (#72884) üzenetére


lac14548
aktív tag

Nekem kemei KM-1150 van a Gearbest-ről (most épp nem kapható ez a tipus).
Ez három fejes.
Szerintem jó. Sokáig bírja egy töltéssel, vízálló.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#72891) retesz147 válasza gagyilovag (#72886) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!, de karira kaptam egy borotvát, úgyhogy, csak kiváncsi voltam, mit is tud, mert szemeztem vele...

Xiaomi 13 eu dev...

(#72892) gagyilovag válasza Janaboy (#72889) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A 2 korongos megoldásból nem hinném :)

(#72893) gagyilovag válasza gagyilovag (#72892) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

És beépített aksi,trimmelö fej,stb

Itt olyan 10ezer-nél kezdődik.
Próbát megér ;]

(#72894) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Sokszor elhagyom a dolgaimat. Szerencsére eddig minden meglett, de pl nem örülnék, ha a lusszkulcsomat veszíteném el. (Mint ahogy a napokban is történt :S )
Van olyan kis kütyü, amit mellé rakhatok pénztárcának, kulcsnak, és egy applikáció segítségével meg tudom azt csörgetni, esetlegesen GPS-szel bemérni?

Előre is köszi. :R

(#72895) havri1 válasza z123456789 (#72894) üzenetére


havri1
félisten

Bluetoothon keresztül van erre eszköz, de szvsz használhatatlan és drága az egész. Arra épül, hogy egy saját hálózatot használ, azokon keresztül, akik ugyanezt az alkalmazást futtatják a telefonjaikon, helymeghatározás bekapcs, neten + bt-n van. És ha a te jeladód egy ilyen user BT hatósugarába van, ezt a pozíciót láthatod az alkalmazásban. Gondolatod, hányan használják... Szóval szvsz úgy hülyeség ez ahogy van. BT hatósugara meg túl kevés ahhoz, hogy tényleg megtaláld.

[ Szerkesztve ]

havri

(#72896) z123456789 válasza havri1 (#72895) üzenetére


z123456789
addikt

:(
Azért tudnál segíteni abban, hogy ez melyik kis kütyü lenne? :R
Utána nézek, és meglátom. Valami kell, mert egy tróger vagyok. :D

(#72897) Real_Necro válasza havri1 (#72895) üzenetére


Real_Necro
veterán

Node létezik sim kártyás kütyü is. Olyat én is keresgélek egy ideje. :B

z123456789

GPS tracker névre keress rá ebay-en.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#72898) z123456789 válasza Real_Necro (#72897) üzenetére


z123456789
addikt

OK, köszi. :)

(#72899) Predator2


Predator2
addikt

Nem láttatok véletlenül ehhez hasonló lámpát de kapcsolóval egybeépítve?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#72900) sambenez válasza z123456789 (#72894) üzenetére


sambenez
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.