Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167701) edk- válasza farkas-j (#167698) üzenetére


edk-
őstag

Inkább nekem küldj 18 eurót. Tőlem se kapsz semmit érte, de mégis jobb helyen van, mint a csalóknál. (Ebayen 160 font az ilyesmi)

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167702) vince válasza Tim82 (#167700) üzenetére


vince
őstag

Olyan kábelt keres, aminek az egyik végén egy usb-c csatlakozó van, a másikon pedig egy usb-c és egy lightning is.

usams kábelből találtam olyat, aminek mindkét vége type-c, de az egyiken van integrált type-c - lightning adapter, nem tudom, ez jó lehet-e.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167703) Tim82 válasza vince (#167702) üzenetére


Tim82
nagyúr

Máshogy értelmeztem az és-t, elnézést.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#167704) farkas-j válasza edk- (#167701) üzenetére


farkas-j
őstag

Ez azért nem ilyen egyértelmű! Alin találtam 29$-ért ugyanilyet, de 30-35-ért tömegével van. Ráadásul van PayPal védelem. Vettem a bringámra GPS-es kilométerórát az egyik weboldalon. Pont féláron volt a legolcsóbb Ali-s árhoz képest. Mivel PayPal-os fizetés volt beleugrottam. Kb. 5 hét után megkaptam és a mai napig is megelégedéssel használom. Csak érdeklődtem, hogy van e valakinek ezzel az oldallal tapasztalata. Ha azt írná valaki, hogy ő már rendelt tőlük de szélhámosok, feleslegesen nem ugranék bele, hogy 2 hónapig parkoljon a pénzem. Amíg nincs ilyen, addig ugyanolyan esélyes mint a GPS-es kilométerórám.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167705) Mr.Csizmás válasza farkas-j (#167704) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

50 napos domain, fele értékű megbízhatóság, de nyugodtan.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167706) Donki Hóte válasza Tim82 (#167700) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az általad linkelt töltőfej adapterekben van valami áramkör, ami a QC4.0-ás töltőnek jelzi, hogy 20 V-ot kell rányomnia a TYPE-C kimenetre?

Vagy hogyan működik a 20 V-os laptop töltés?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#167707) kovacsamd


kovacsamd
csendes tag

Sziasztok! Van tapasztalat póló rendeléssel? A méret miatt érdekel elsősorban, amit XL-nek írnak, az ugyan akkora mint ami nálunk az XL, vagy érdemes nagyobbat venni ha olyan pólókat hordok? :)

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167708) Tim82 válasza Donki Hóte (#167706) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudtommal Power Delivery szabványnak kell ehhez, hogy megfeleljen a töltőfej (az általam linkelt ilyen cucc), nem a Quick Charge-nak.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#167709) fradi81 válasza kovacsamd (#167707) üzenetére


fradi81
veterán

Nézni kell mérettáblázatot abból ki lehet találni melyik méret jó, de azt nem tudom hogy kapni-e használható minőségű pólót olcsóbban mint itthon.

moto g72, Ninebot d28e

(#167710) farkas-j válasza Mr.Csizmás (#167705) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi!
Pozitív kiemelések:
Találtunk egy SSL tanúsítványt
Ez a weboldal olyan fizetési módszereket kínál, amelyek lehetővé teszik a pénz visszatérítését
Negatív kiemelések:
Ennek a webhelynek nincs sok látogatója (classificação de Alexa 5175994)
Nem találtunk véleményt erről a webhelyről a WebOfTrust (WOT) webhelyen.
A cím névtelen, postaláda használatos
A webhelyet 50 nappal ezelőtt hozták létre
A webhely igényét 365 napig tartották (ami rövid) A
weboldal fiatal (kevesebb mint hat hónap)
2 ország vesz részt a felépítésben

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167711) Ciccuka válasza aerosmith (#167697) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sok esetben a páramentesítőgép se megoldás.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#167712) chatran válasza farkas-j (#167704) üzenetére


chatran
őstag

Milyen típusú GPS-es km órát vettél?

(#167713) HoTaZo válasza ztibor (#167692) üzenetére


HoTaZo
őstag

& aerosmith

Az Északi falnál lévő konyhapult mögött jelent meg a penész, nehéz hozzáférni, a külső szigetelés előkészítés alatt van, de addig is úgy gondoltam, hogy ezzel kezelem, mert a hipó se igazán jó megoldás.
Pedig az ózonozó cégek váltig állítják a hatékonyságát a penész ellen is. :(((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#167714) 0519 válasza 0519 (#167310) üzenetére


0519
senior tag

MA megérkezett egy az Aliról rendelt, a SunYou Economic Air Mail által szállított csomag, (LP00* csomagszámmal) ami 06/06 óta a last mile carriernél volt.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#167715) gyapo11 válasza HoTaZo (#167713) üzenetére


gyapo11
őstag

A hypo jó a penész ellen, csak nem tartós a hatása, mert a levegőn elbomlik és konyhasó lesz belőle. Persze ha elég sok konyhasó lesz a falban, akkor már tartósít, de ez nem jellemző. Én valami pumpás cuccot használok a fürdőben, klóros, de ki tudja mi van még benne, az tuti, hogy baromira korrozív, minden fémet el kell pakolni vagy minimum letakarni előtte.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#167716) azbest válasza gyapo11 (#167715) üzenetére


azbest
félisten

Érdekességképpen a szavo penész elleni cucc olyan töménységben tartalmaz hypo-t, mint a sima fekete flakonos hypo, csak van benne még illatosító szer is. A penészt a sima hypo gyönyörűen írtja.
Viszont ha nincs megszűntetve a nedvesedés, akkor újra be fog penészedni.

De ez nem ebay-es téma, mert ilyesmit azért nem célszerű külföldről rendelni.

(#167718) Zeki válasza HoTaZo (#167691) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az okot kell elsőnek megszüntetni.
Vizes a fal. Speciális légző vakolat, szárítógép, ruhaszárítógép .

(#167719) nagysz válasza azbest (#167716) üzenetére


nagysz
tag

esetleg egy lassan forgó pici ebay-es ventillátor beépítése a kritikus helyre jó megoldás lehet.

(#167720) oszy


oszy
veterán

H7-es LED izzót keresek. Rendelt már valaki? Olyan kellene, ami nem túl erős, hogy a szembe jövő forgalmat ne zavarja. Egy ismerősöm ilyennel vette az autót, de nem tud róla infót.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167721) vwpolopg válasza oszy (#167720) üzenetére


vwpolopg
őstag

En úgy tudom nincs olyan ledes h7 izzo amit legálisan lehetne használni közúton.

(#167722) Sanki válasza oszy (#167720) üzenetére


Sanki
addikt

Inkább itthon vegyél egy jobb márkát (pl. Osrman), a legtöbb kínai semmit se ér és mindenkit csak elvakítanál vele.

(#167723) Zoli-bácsi válasza Sanki (#167722) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Mint ahogy az Osrammal is, ha sima és nem projektoros lámpatestbe teszi.

(#167724) GIJoe válasza oszy (#167720) üzenetére


GIJoe
addikt

Én is gondolkoztam ezen, tisztában vagyok azzal is amit lentebb írtak
mégis első körben gondoltam :B

(#167725) EXIEZ válasza GIJoe (#167724) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Tehát rá
ui: szép kis áfa is mehet még erre

[ Szerkesztve ]

(#167726) edk- válasza EXIEZ (#167725) üzenetére


edk-
őstag

Szerintem ez a kialakítás nem az igazi. Az ilyennél a LEDek pozíciója jobban megközelíti a halogén izzószáláét.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167727) fradi81


fradi81
veterán

Van egy Alis rendelés, 6 nap múlva lejár a 3 hónap, ilyenkor érdemes kérni hosszabbítást, vagy dispute?

moto g72, Ninebot d28e

(#167728) cof válasza fradi81 (#167727) üzenetére


cof
veterán

Dehogy érdemes. Lejár és mehet is a dispute, biztos majd megjön ha regisztrált küldemény, de nem érdemes hosszabbítani. Mostanában alapból szinte minden 90 napról számol vissza amúgy is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#167729) -secret- válasza oszy (#167720) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne vegyél H7-ből alja kínait. Nekem volt már olyan, hogy izzócserénél meg volt pörkölődve a csatlakozója amit rádugok.

(#167730) vwpolopg válasza GIJoe (#167724) üzenetére


vwpolopg
őstag

Tisztában vagy vele, de örömmel vakitanad a szembejovoket valami kínai sz*rral aminek a vetítési képe egy halom gane? [link]

(#167731) GIJoe válasza vwpolopg (#167730) üzenetére


GIJoe
addikt

csak úgy mint a kerékcsere után, futóműbeállítás
ezt is elvinném beállítani, kérdés megcsinálnák e...
azt még nem derítettem ki, ez tartott vissza..
na meg a Philips nem annyira gatya, kulturáltabb dolgokat készít...

[ Szerkesztve ]

(#167732) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! szilent csere vagy futomu atvizsgalasra van ajanlo szakember budapesten? :R

(#167733) vwpolopg válasza GIJoe (#167731) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ha találsz olyat amiben van e jel, tehát legálisan használható közúton én is vevő vagyok rá, mert én is kerestem, tudomásom szerint nincs ilyen. Teljesen más vetítési képe van, nem alkalmas a hagyományos foncsorhoz így beallitattni sem tudod. Nem oda és nem úgy szórja a fényt mint a hagyományos izzó, ez sajnos nem beállítás kérdése.

(#167734) vince válasza vwpolopg (#167733) üzenetére


vince
őstag

Ha lesz is benne E jel, akkor sem használhatsz halogén izzóhoz tervezett lámpát leddel. Persze, ha fontos a dolog legális volta. Ha nem, akkor az E jel sem számít :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167735) EXIEZ válasza vince (#167734) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ahogy félrehúznak helyszínin esetleg, azzal kezdik, hogy megnézik LED-es vagy halogén izzó van benne... inkább hagytam

[ Szerkesztve ]

(#167736) dugo_ válasza vwpolopg (#167730) üzenetére


dugo_
veterán

Mondjuk a gyári led-es fényszórók is vakítanak, tiszta téboly, hogy azok forgalomba kerülhetnek.
Szerencsére a refi erősebb.

(#167737) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
5ghz-es usb wifi adaptert keresnek. Van valami ajánlott?

(#167738) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem most volt két hete vizsgázni (nem kamu vizsgáztatás volt )a kínai ledes égővel és szó nélkül átment. Viszont nekem projektoros lámpáim vannak , jó két éve használok ilyen ledeket de sohasem villogtak le szemből, hogy elvakítaná bármelyik is. Vagy 5 félét próbáltam eddig van amelyiknek erősebb a fénye ,valamelyiknek holteres a vetítési képe de ha projektoros lámpába van szerelve szinte mindegy mit rak bele az ember.

(#167739) EXIEZ válasza dugesz77 (#167738) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Azert muszakit ne vegyuk mar bele, lampa nelkul atmegy az auto ha kell.
Itt inkabb a legalis jott szoba, meg ha veletlen felrehuznak kaphatsz sarcot

(#167740) Beni2360 válasza gorje (#167737) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy, kettő

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167741) oszy válasza edk- (#167726) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm mindenkinek!

Nem értem amúgy. :) Amit én láttam, akkor az sem legális, de normális vetített fénye volt.
Jobban utánanéztem és nem találtam legális megoldást hagyományos lámpába.
Egyébként a gyári led is vakító!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167742) edk- válasza gorje (#167737) üzenetére


edk-
őstag

Nekem ilyen adapterem van itthonról. Hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167743) dugesz77 válasza EXIEZ (#167739) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát műszakin nálam előző autómnál (sima h1 halogén) úgy cseréltették a első égőket ,mert egy kicsit zöldes volt a színe mint a pinty. Tudtommal nem vizsgázhat le az autó ha kevesebb alkatrésszel megy be vizsgára mint ahogy kellene lennie. Haver veri a fejét a falba ,mert egy megane kombija van és elhagyta a hátsó szárnyat a csomagtér ajtóról 130-nál (típusbetegség amúgy a rossz felfogatás) nem lehet kapni éppen ezért csak újonnan lehet beszerezni és anélkül 2x dobták vissza vizsgáról. Lámpa nélkül szerintem csak "okosba" lehet át tolni azt ne vegyük ide. Amilyen roncstelep szökevények szaladgálnak friss műszakival vicc. Akiket kikapnak a sorból azoknak szinte mindegy, úgyis találnak valamit (kopott fék,gumi, picit folyik az olaj, bármi) szerintem az autók 60% megbukna egy ilyen vizsgálatnál.
De igazad van elvileg illegális. Nem szabad venni. Nincs típusbizonyítványa tehát, kasza. Lehet egyszer változtatnak ezen. Régen a hátsó szélvédőnél elhelyezett pót féklámpa is tilos volt,mert zavarja a hátralátást. Aztán amikor rájöttek,hogy mennyivel kevesebb a ráfutásos baleset+ minden gyártó használni kezdte és engedtek.
Mondjuk az ,hogy jobban látok vele+ nem zavar mást + árulnak márkás ledes égőt ami legális, hát fene tudja.

(#167744) gorje válasza Beni2360 (#167740) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi szépen! A 2. tetszik! Egyébként ez is jó lehet vagy nem annyira ajánlott?

edk-: néztem én is de a sebessége nem a legjobb.

(#167745) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Ha mar LED, szakertok razoomolnatok erre? Szegedi uzlet (nem reklam) kinai arakkal. Jol gondolom szerintetek,hogy a minoseg is az lehet? Meg talan az izzok is ...
[link]
GU10-et es E27-et neztem,mert az kellene.

[ Szerkesztve ]

(#167746) EXIEZ válasza Bendegúz98 (#167745) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Import vackok. Szerintem ha többet veszel, megéri kintről.
1-1db érheti meg max, ha van fizikai bolt és bemész érte.

(#167743) dugesz77
Persze, de azért egy LEDre cserélt izzót hamarabb kiszúrnak helyszininél, mint az olyan hibát, ami kevésbé látható / amin megbukna az autó.
csak arra mondom, hogy havert 2x lekapcsolták errefelé led lámpával, 10k+/alkalom. ennyit nem ér az a led, hagytam halogénben inkább.

[ Szerkesztve ]

(#167747) Mr.Csizmás válasza Bendegúz98 (#167745) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

háát, ennyiért van kb. osram value is lumenetnél, ami 1. nagy, elismert bolt, 2. márkás cucc garival (csak pösti, vagy posta)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167748) DeFranco válasza Bendegúz98 (#167745) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az anrodiszlec talán szegedi és náluk anno jó ledes fényforrások voltak jó áron.

azért álltam le az onnan rendelésről mert a gariztatás necces a postázás miatt.

(#167749) vargalex válasza EXIEZ (#167746) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy a kolléga is írta, nagyon fontos, hogy projektoros lámpatestben van-e. Nálam is led van benne és a vetítési képe a projektor miatt egyezik a halogénnel. Csak sokkal jobban látok vele...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#167750) Beni2360 válasza gorje (#167744) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez attól függ, hogy mire szeretnéd használni.

Amit linkeltem nagy teljesítményű dual chipes akár 4k filmekkel is elbír. Én ilyet vettem az ajánlatok előtt ez megy droidon, CE és win alatt is és ez iz viszi a 4K filmeket.
Most is ez van bedugva a régi lapiba mivel a beépített csak 75-Mbps.
Nem érdemes spórolni mivel később ott fog a fiókban heverni mint nekem a régi 150 Mbps stikkem.
Kis Alis pisztoly játékkal lehet kupont szerezni hozzá.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.