Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168901) bul07 válasza gyeniko (#168897) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem vagyok sem rendőr sem semmilyen ellenőr hogy bárkit is figyelmeztessek vagy fényképezzek
Szerencsére elmúltak már a besúgós idők, vagy csak az hiszem

Majd megint jönnek a bőrkabátos fekete autós emberek mert nem volt maszk valakin

De gondolom ha ilyen szabálykövető vagy akkor soha semmilyen szabályt nem szegsz meg, sose mész mondjuk 90 helyett 95-el, ha mégis akkor már érdekes a dolog mert akkor magadat is fel kell jelentsd

Kamerás dolog
Nekem se jött meg 200km arrébb landolt valami nyomon követés szerint
Tegnap nyitottam rá ügyet, várom a fejleményeket

(#168852) DJ. Ru$y

Hát nekem nem DPD-vel adta fel
Nekem ilyen csomagszámmal adta fel UF3468*****YP

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168902) DeFranco válasza bul07 (#168901) üzenetére


DeFranco
nagyúr

még azokkal egészítsd ki, hogy:

"ha nemteccik csinájjá jobbabbabb maszkot"

"csak az ítélhet meg engemet aki járt már a cipőmbe"

és akkor kaphatsz a fészbukodra egy "diplomázott aélet iskolájában ahol a sors volt a tanár" kitűzőt

[ Szerkesztve ]

(#168903) Elemental válasza EXIEZ (#168899) üzenetére


Elemental
addikt

Gondolom nem kétméteres vadállatot fotóz... annak még a maszkot is segítene levenni...

(#168904) Gsx-rr válasza Elemental (#168903) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En is igy gondolom!
1-2 ember nagyon el van varazsolva!

Ekkora batomsagot, fenykepezgetni,hogy majd jelenti a hatosagoknal!
Es majd a fenykep alapjan hajtovadaszatot inditanak az ember ellen!
Remelem valaki majd elveszi azt a telefont tole! :D

(#168905) erdey_a válasza bul07 (#168901) üzenetére


erdey_a
őstag

én például sosem megyek 90 helyett 95-tel. inkább olyan 105-re pattintom a tempomatot.
de a maszkot felveszem mindenhol, ahol kötelező.
ez olcsó ár azért, hogy ne legyen a család két hónapig megint létbizonytalanságban, munka meg fizetés nélkül, mert behúzzuk a vírus miatt a gazdasági kéziféket.

Vérboci

(#168906) EXIEZ válasza Elemental (#168903) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Mert egy kisebb ember nem tudna lekeverni egy akkora nyakast a parkolóban hogy földet csókol? :D Ez hülyeség, de fotózza a másikat aki akarja, de ezt nem mindenki értékeli. De kinek mi, lehet lesz ebből egy index sztori :D

(#168907) Sungoo válasza EXIEZ (#168899) üzenetére


Sungoo
addikt

Vagy csak simán egyszer lenyeleti vele valaki a saját maszkját, a telefonnal együtt.

(#168908) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Lapozzunk!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#168917) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

A következő maszkos hozzászólásokat 24 órás eltávval jutalmazon figyelmeztetés nélkül.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#168918) Balinov


Balinov
félisten

EU készletből tudtok mi Band 3 szijat ajánlani ami jól bírja és hamar meg is jönne?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#168919) spileraaa


spileraaa
senior tag

Philips One Blade-hez hasonló kínai koppintás van ami hasonlóan jó vagy akár jobb is?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#168920) Black&White válasza spileraaa (#168919) üzenetére


Black&White
addikt

Soocasnak van egy hasonló cucca, elég jó vélemények vannak róla Alin.

(#168921) dugesz77 válasza spileraaa (#168919) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem nincs. Drága a penge a philipshez ez tény. Gondoltam utánanézek hátha lehet ezt olcsóbban is. Két hónapja áttúrtam sok-sok tesztet és mind csak rosszabb. A Rowenta Forever Sharp biztató is lenne,mert itt ugye nem kell fejet cserélni ellenben húz és simán meglehet vágni vele magad. Ezt a MicroTouch Solo-t árulják még sok helyen ez is alulmarad a philipshez képest(példa1, példa2).
Marad a Philips. Néha kuponozva egész jó áron elhozható a penge a philips webshopból. Figyelni kell és akkor bevásárolni belőle.A múltkor a 3 pótfejet 8300-ért vettem kuponnal

[ Szerkesztve ]

(#168922) Beni2360 válasza dugesz77 (#168921) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel kőrkéses borotvánál pl Philips csak késsel együtt érdemes-kell cserélni mert egybe vannak kopva. Olyan mint a tárcsaféknél nem elég csak pofát cserélni. Azért egy Philips fej kb 10 évig kiszolgál ha használsz hozzá élező olajat és már nem is olyan drága. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#168923) dugesz77 válasza Beni2360 (#168922) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze a körkéses az más. Nekem sajnos nem bírja a bőröm (kipirosodik tőle, pedig nem nyomom rá) ezért vagy szakállnyírót használok vagy sima egypengést borotvaszappan + pamacs. Meg a Philips Oneblade-t mostanság.Ez úgy működik mint egy mini nullás gép. 3-4 havonta cserélni kell a fejet,mert elkopik így ne vág. Húzást-tépést-megvágást még sohasem produkált. Szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#168924) vargalex válasza dugesz77 (#168923) üzenetére


vargalex
félisten

Épp ezt akartam kérdezni. Ha úgy működik, mint egy nullás gép, akkor nem olcsóbb azt használni???

Alex

(#168925) Beni2360 válasza vargalex (#168924) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem 10 éve egy Rowenton borosta 0.5mm szakál nyíróm van ennél nem találtam akkor vékonyabb alsó részt. Azóta heti 2x használom. Első nap vagyok másnapos. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#168926) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Otthoni belteri es kulteri kamerat aminek van felho szolgaltatasa tud valaki?

(#168927) trebrona válasza vargalex (#168924) üzenetére


trebrona
nagyúr

2-2,5-ösre szoktam a oneblade-del. Ez hajnyíróval kivitelezhetetlen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#168928) dugesz77 válasza vargalex (#168924) üzenetére


dugesz77
őstag

"Babaposit" nem tud vágni, de nagyon apró sörtét hagy csak. Nálam kb. olyan mint mikor nem húzom meg szőrnek ellenkezőleg a sima borotvát illetve egy fél napos babaposi borotválkozás utáni borosta. Ilyet aprót lehetetten sima géppel nyírni. Használható száraz bőrön is de lehet habbal- szappannal is használni.

(#168929) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Philips 42PFL3007H/12 tévém távirányítója tönkrement. Van valami bestbuy távirányítója hozzá? Ez a [MediaMarkt-os] 3000ért jó?

(#168930) Predator2


Predator2
addikt

Helló

USB kábelt szeretnék vásárolni ami mikro usb és type c "fejjel" is rendelkezik.
Volna esetleg ajánlott példány ilyen vezetékből?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#168931) bul07 válasza csuzda (#168929) üzenetére


bul07
nagyúr

Biztos ide szántad ezt

Amúgy keres rá és talán ilyeneket is találsz [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168932) Gabócza válasza Predator2 (#168930) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szia,

én valami ilyesmit vennék: [link]
Volt régebben ilyen Huawei 1,5m-esben akciósan, de olyat már nem találtam...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#168933) Tim82 válasza Gabócza (#168932) üzenetére


Tim82
nagyúr

Joybuy-on volt az a Huawei kábel, én négy darabot is vettem belőle, be is váltak eddig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#168934) -secret- válasza Tim82 (#168933) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Joybuy megy még? Vagy fél éve semmi BB-t nem láttam ott.

(#168935) Tim82 válasza -secret- (#168934) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jön hírlevelük rendszeresen, de én se szoktam látni a kínálatukban az utóbbi időben semmi érdemlegeset.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#168936) -secret- válasza Tim82 (#168935) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah...

Tavalyi évben kábel beszerzési forrásaim voltak, de tényleg már jóideje semmi.

(#168937) A214 válasza Gsx-rr (#168926) üzenetére


A214
aktív tag

Szia,
Pl: [link]
Tesztelve : [link]
De ha más típusra gondoltál , itt érdeklődj : [link]

[ Szerkesztve ]

(#168938) M3oH


M3oH
addikt

Sziasztok!
3 vagy 4 portos USB töltöt keresek. Van most vmi bestbuy? Köszi

(#168939) Predator2 válasza Gabócza (#168932) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Amit linkeltél van vele tapasztalat? Ajánlott?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#168940) petipetya


petipetya
nagyúr

Milyen néven találok eszközt ehhez a csavarhoz? De jó, szabad szemmel már nem is láttam a bicska fajtáját, annyira halvány.

Ilyesmit keresek, csak nekem 3 kiálló tüskeszerű valamivel kellene a végén:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#168941) Gabócza válasza Predator2 (#168939) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ezzel nekem konkrétan nincs, de több mint 2e-n értékelték 4.9-re, ami szerintem nem rossz. Én megvenném, ha ilyen kábelre lenne szükségem, de én is vettem anno párat a Huaweiből...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#168942) tobias40


tobias40
veterán

Kerékpárra szerelhető lámpát ami ér is valamit,milyet ajánlotok?
[link] Ilyet találtam de biztos van jobb deal is.. :)
Valamint van egy hengeres szárú lámpám amihez keresek ilyen gumiból készült gyűrűt amivel felfogathatom a kormányra egyszerűen.Tud valaki ilyet?

(#168943) solti válasza tobias40 (#168942) üzenetére


solti
senior tag

mi számít? hogy láss vagy lássanak? az előbbi Kínából is drága...

(#168944) Ciccuka válasza petipetya (#168940) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ránézésre, egy hasonló hengerbe fúrsz 3 lyukat (ugyanoda) és abba beleraksz 3 levágottfejű szöget. Majd egy erős fogóval azt már meg tudod fogni.

Vagy egy vastagabb lemezbe ugyanezt megtudod csinálni (aminek van fogása).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#168945) tobias40 válasza solti (#168943) üzenetére


tobias40
veterán

Mindkettő de inkább hogy lássak előre! ;]

(#168946) petipetya válasza Ciccuka (#168944) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a körömcsipesz megoldotta, egyszerre 2 lyukat fogva könnyedén ki-be lehetett csavarozni. Úgyhogy a bicska azóta szétszedve, kitisztítva, beolajozva.

"nincs rá lezsóidő"

(#168947) lsebestyen válasza tobias40 (#168945) üzenetére


lsebestyen
addikt

Convoy s2-t használok egy frankó 18650 akkuval, meg egy filléres tartókonzollal (ennél tuti van olcsóbb, de ilyenem van) szintén Kínából. Kb. 8-9k-ból jött ki és tökéletes. 40-es tempónál is jól látok még vele. Kisebb esőt már átvészelt. Ha már rockbros, napokban rendeltem hátra egy ilyen lámpát, kíváncsi vagyok milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#168948) tobias40 válasza lsebestyen (#168947) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!
Megrendelem ezt a tartót mert hasonló lámpám van nekem is... :R

(#168949) chatran válasza lsebestyen (#168947) üzenetére


chatran
őstag

A Convoy-ról azt mondják a szakik a zseblámpa topikban, hogy nem túl jó biciklire, mert vakítja a szembe jövő autósokat. Állítólag van hozzá valami előtétlencse, amivel ezt lehet tompítani. Ennek ellenére én is ezt használom, mert inkább csak mellékutakon biciklizek estefelé.

Majd írd meg a tapasztalataidat erről a hátsó lámpáról légyszíves. Egy ideje már én is nézegetem. Korábban egy lézeres hátsó lámpám volt, de sajna lenyúlták.

(#168950) gyapo11 válasza chatran (#168949) üzenetére


gyapo11
őstag

Így van, látni jó a csőlámpákkal, de a szembe jövőt nem irigylem. A Xanesnek van egy akkus első lámpája 10 $ alatt szokott lenni akcióban, azt többen dicsérik. Most csak ezt látom 10.42 $-ért (kupon: BGO129A), de ez nem az a lámpa.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.