Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167051) macilaci78 válasza macilaci78 (#166942) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tegnap át is vettem a postán, 4-5 hét volt. Nadrágtartó vállfa.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167052) Gézengúz válasza pube111 (#167048) üzenetére


Gézengúz
addikt

(#167053) dugo_ válasza Nikaré (#167049) üzenetére


dugo_
veterán

Szerintem meg úgy korrekt, ha a rendelt termék nem fél év múlva érkezik meg.

(#167054) Siriusb válasza gyemipapa (#167050) üzenetére


Siriusb
veterán

Én maszkkal jártam így. Lengyel raktár, csak nyomkövetés nélküli szállítási mód volt, az sem 2 fillérért. 30 nap hiábavaló várakozás után benyújtottam az igényemet, az eladónak meg görbült a szája, és berakott egy képernyőmentést nyomkövetésről (mindenféle azonosítószám nélkül), aminek az első állomása Hollandia volt, utána Bécs.
Lengyel raktár, aha...

(#167055) oszy válasza Siriusb (#167054) üzenetére


oszy
veterán

Lengyel raktárból rendeltem, de németországi nyomkövetési számot kaptam. "DE" a vége. :) Állítólag már az országban van, de a DHL oldalán a kereséssel nem járok sikerrel.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167056) kcsa válasza oszy (#167055) üzenetére


kcsa
veterán

ha DE a vége, akkor a postánál keresd, ne a DHL-nél.

(#167057) avena71


avena71
tag

Én 29-én rendeltem egy 70mai Pro kamerát lengyel raktárból, szintén 5-7 nap DHL szállítással, tegnap mozdult meg a tracking...

(#167058) fateless válasza gyemipapa (#167050) üzenetére


fateless
veterán

Épp egy ilyen esetem volt, ami során márciusban adtam le a rendelést francia raktárból (másfélszeres áron a kínaihoz képest). Vámhatáron belüli érték, de gyorsan akartam a terméket. Azt ígérték, 10 napon belül megjön. 20 nap után lejárt az alis határidő, ekkor indítottam el az ügyet, a pénzt vissza is kaptam tőlük, ali nekem ítélt. Megvettem itthon a terméket.
Tegnap megjött - Kínából - a csomag, onnan adták fel, nem az ígért francia központból.
Nálam ez az első eset, hogy utólag nem fizetem ki újból a terméket, amit egyébként már beszereztem máshonnan, így most feleslegesen jött (ki sem bontottam). Ezúttal nem érzem azt, hogy jogtalan előnyhöz jutottam volna, sőt, igazából a hónapos várakozással még én jártam rosszul, majd hazai beszerzéssel drágább is lett.
(Műtétem volt, ez után kellett egy eszköz az edzéshez)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#167059) pube111 válasza Gézengúz (#167052) üzenetére


pube111
senior tag

Ezt ismerem, de ez nem ismeri a számot

(#167060) gyemipapa válasza avena71 (#167057) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én is 70mait rendeltem. DHL nem volt drága?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#167061) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Ali Energy Lab játék indult, fél dolláros kupont rögtön adott :DDD
Áramot kell gyűjteni abból lehet termékeket is vásárolni vagy ilyesmi. Meghívásért is jár pont, légyszi nyomjatok a linkemre és szólok ha betelt :P
[link]

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#167062) Flashback válasza gyemipapa (#167060) üzenetére


Flashback
addikt

Honnan? Nekem is kellene.
A visszapillantós verzió jónak tünik.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#167063) 8


8
senior tag

Úgy nézem az előző labor betelt de ebben még van hely
:R
[link]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#167064) macilaci78 válasza dugo_ (#167053) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az csak 4 hónap volt, nem fél év. És azért a koronavírus rendesen megb@szta a napárat is.

Én Olaszországból rendeltem egy órát, május 21.-én adták fel postára, 25.-e óta van nemzetközi postafuvarra rakva, 28.-a van a magyar postán is lekérdezhető tracking number (korábban csak az olasz postánál volt). Ma jött az olasz postától e-mail olaszul. Nézem a magyar trackinget, kézbesítőnél van...
2-3 hétre írta az eladó a szállítást, épp a héten írtam neki, hogy tolja ki a határidőt augusztus végéig, mert nem akarok refundot, kivárom. 100%-os eladó, az adott órát kb 3 éve árulja, kaptam rá egyedi árat, kb 40% kedvezményt, le is ütöttem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167065) oszy válasza 8 (#167063) üzenetére


oszy
veterán

Ebben tuti nincs! :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167066) 8 válasza oszy (#167065) üzenetére


8
senior tag

dede :DD

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#167067) oszy válasza 8 (#167066) üzenetére


oszy
veterán

about:blank#blocked :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167068) gyemipapa válasza Flashback (#167062) üzenetére


gyemipapa
senior tag

[link] Innen.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#167069) HornedReaper válasza 8 (#167063) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Azt írja van még 3 helyem

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#167070) 8 válasza 8 (#167063) üzenetére


8
senior tag

labor link javítva [link] van hely :R

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#167071) oszy válasza 8 (#167070) üzenetére


oszy
veterán

Itt is van egy labor! :B ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167072) pulutodurumo válasza oszy (#167071) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ezeket ide rakjátok legyetek szívesek!

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#167073) oszy válasza pulutodurumo (#167072) üzenetére


oszy
veterán

Rendben! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167074) Zoli-bácsi válasza HornedReaper (#167061) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ennek mi a lényege? rányomok, csatlakozok, kiválasztok egy terméket, de aztán nem történik semmi. :D

(#167075) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Ilyen fajta mozgás érzékelőt keresek, csak 3,7V-os működési feszültséggel.
Esetleg valaki nem találkozott ilyennel? Én egyszerűen nem találok.
Egy napelemes, akksis, mozgásérzékelős lámpának ment tönkre ezen része.

Köszi előre is!

(#167076) macilaci78 válasza Cyborg (#167075) üzenetére


macilaci78
nagyúr

12 V-os nem jó, plusz elé egy step up, utána egy step down converter? Értem én, hogy a konverterek veszteséget generálnak, de legalább megoldás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167077) mobilizmo válasza avena71 (#167057) üzenetére


mobilizmo
addikt

Tudnál linket küldeni? Ez engem is érdekelne.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#167078) GIJoe


GIJoe
addikt

iOTA GO Mini Desktop PC Stick, 50£

Intel Quad Core Z8350, 2 GB RAM, 32GB eMMC Storage, Windows 10 Home

(#167079) 8


8
senior tag

tinydeal update: filléres cucc 10 nap alatt megérkezett (Angliában adták fel), úgy néz ki tényleg megint működik az oldal

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#167080) Cyborg válasza macilaci78 (#167076) üzenetére


Cyborg
őstag

Éppenséggel jónak jó lenne, csak akkor már plusz panel, pákázni, és nem is tudom, befér-e a házba valahova a panel(vagyis kettő), így jobban örültem volna egy 3,7V-os megoldásnak, de, ha nincs más, nem vetem el az ötletet.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#167081) nightzone


nightzone
aktív tag

3/20-as ali kupon, jun15-22-ig között érvényes: [link]
Elvileg mindenre jó (de mivel véletlen találtam nem 100%), és lehet limitált is a darabszám.

(#167082) DJGABI


DJGABI
addikt

kerti cuccokhoz tud valaki valamiféle fajta eu raktárat? [link] ilyesmit szeretnék rendelni, itthon legalább duplája a cucc, viszont mostanában kéne nem 2 hónap múlva

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#167083) CHIPman válasza DJGABI (#167082) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
Szerkeszd az URL-t a kívánságaidnak megfelelően.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167084) DJGABI válasza CHIPman (#167083) üzenetére


DJGABI
addikt

Valami külön boltra/webshop raktárra gondoltam. Pont feljebb írták, meg én is megszívtam maszkkal, lengyel raktáros cuccot ugyanúgy kínából küldték.

tiny/bg/gb-t néztem már.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#167085) Sanki válasza nightzone (#167081) üzenetére


Sanki
addikt

Nálam 1/10-et adott. :(

(#167086) hzsolee válasza DJGABI (#167082) üzenetére


hzsolee
őstag

Másodkézből nem jó? Én tegnap vettem egy digitálist a jófo***n. Lidlis cucc 4 ért. Újszerűnek írták, de lehet beszopom. Csak 1 5let... ;)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#167087) DJGABI válasza hzsolee (#167086) üzenetére


DJGABI
addikt

vaterán néztem, tegnap nem találtam. de lehet akkor az lesz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#167088) Wajk


Wajk
addikt

jött ma dél körül "Explore new ways os living" Promotion üzenet Ali Appban. Azt megnyitva nálad a header alatt $3/$20 -os kupont villantott amit be is húztam. Csekkolja akit érdekel :)

Update: Eminnen meg nem nagy dolog, de ~$2/$16-os-t lehet lerántani. Tesztelve mind2.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#167089) Zsoleszhun válasza Wajk (#167088) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ott is van, másodjára beadta az 1/10-est köszi :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#167090) Digitalpimp válasza nightzone (#167081) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem 1/10-est adott, köszi a megosztást! :R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#167093) nightzone válasza Sanki (#167085) üzenetére


nightzone
aktív tag

+(#167090) Digitalpimp akkor vsz szint-től (vagy mástól) is függ mit dob. Meg néha ott van, néha nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#167094) Sanki válasza nightzone (#167093) üzenetére


Sanki
addikt

Nem baj, azért köszi. :R

(#167095) oszy válasza nightzone (#167093) üzenetére


oszy
veterán

Nekem ilyet adott, de nem fogadtam el. :D Egy ideig nem rendelek semmit. Remélem ma már megjön minden csomagom! :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167096) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

Kb 2 hete volt egy akció a Geekbuying-on, egy elephone hd-s webcamra. Konkrétan ez: [link] Pre-order volt, és azt írták, hogy 7 nap múlva postázzák... Sajnos ezt a mai napig nem tették...
Rendelt esetleg belőle valaki rajtam kívül?

(#167097) norbert1998


norbert1998
veterán

No, az ismeretlen csomagot kibontották a postán, és kiderült, hogy az egyik szülinapi akciós lámpát küldték el újra, mert folyton lemerült magától. Akkor két lámpa egyben átjött, most meg megfogták a 10 dolláros egydarabot :W

Megfeledkeztem az újraküldésről, meg hát nem is reménykedtem benne, hogy valóban megérkezik.

Viszont, ilyenkor mit küldjek el a postának? Bőőven a 22 dollár/euro alatt van az ára, ráadásul a vásárlásomban nem szerepel az a darab, ami érkezett, sem annak követési száma, ráadásul az eredeti rendelésben két tök különböző jellegű lámpa volt.

(#167098) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Esetleg valakinek lenne ötlete, hogy egy 3 db-ból álló Odroid-os rendszert (Odroid C2 + PoE HAt + GPS Hat egybeépítve) milyen tokba tudnám beleszuszakolni? Ahogy nézegetem az ali-t, vagy az ebayt, max 2 db-os rendszerig találok tokokat. Esetleg valaki már keresett és talált is ilyet? Vagy esetleg nem lenne tippetek, hogy hogyan tudnám ezt megoldani, hogy ne csak úgy pőrén legyen majd? Így nézne ki a dolog ha megépülne: [kép]

Előre is köszönöm!

El Psy Kongroo

(#167099) maroni válasza Istv@n (#167096) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen én rendeltem, de még nincs semmi vele!

(#167100) agroman válasza Véreshurka (#167098) üzenetére


agroman
senior tag

megtervez(tet)ed es kinyomta(tta)tod 3d nyomtaton.

[ Szerkesztve ]

------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.