Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167301) HKorn válasza kulup (#167298) üzenetére


HKorn
addikt

És ezzel ki is mondtad a dolog lényegét, minden lesz ugyanúgy, csak kicsit drágábban. Jelenleg mindennel így van, de csak 2.2% az infláció, ugye :)

Run&Ride

(#167302) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

A tervezett változtatással nekem sem azzal van a bajom, hogy ÁFA-t kellene majd +-ban fizetni, sokkal inkább azzal, amilyen mértékben sarcolják miatta az embert. Postánál 3500 Ft, DHL-nél 6000 Ft, a többivel egyelőre nem volt dolgom. Ki is kerekedett a szemem amikor nemrég a DHL kérte, hogy fizessek 6000-et nekik (az viszont tény, hogy másnapra már nálam is volt a csomag).

(#167280) bul07 : kicsit pánikvásárlás is fogott el, 1 nap alatt 20 tételt rendeltem :U :DDD , eddig nálam ez rekord. De lassan én is össze fogom írni a szükségleteket...

El Psy Kongroo

(#167303) bul07


bul07
nagyúr

Egy dolgot biztos elérnek ezzel, nem fogok mindent összevásárolni
De dacból biztos hogy nem hazai kereskedőtől veszem meg hanem ebay EU-s eladótól, még ha csak 100Ft-ot nyerek akkor is

Csak ezzel az a dolog is megszűnik hogy juhé átcsúszott
Mert ha még át is csúszik önbevallás esetén ha nem a valós árat vallja be az ember akkor megtosszák, ha meg a rendes árat akkor nagyon nem érné meg megvenni
Így a 20-40$ körüli cuccok rendelése nagyon nem fogja megérni, ez még nagyon nem az az érték hogy megérje a trükkös küldés felárát (4-6$)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#167304) aerosmith válasza kenand (#167299) üzenetére


aerosmith
őstag

ezen agyalok én is, ha rendelek kínából egy 600 forintos telefontokot akkor januártól rászámol a posta 3500 Ft vámeljárási díjat? :F

(#167305) fateless válasza aerosmith (#167304) üzenetére


fateless
veterán

Kb.
Ez a magyar megoldás a posta terheltségére.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#167306) petipetya válasza kenand (#167299) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én majd az új EU Expresszel rendelem a csomagokat: Szerbiából az alagutakon át fogják behozni a migránsok a kínai csomagokat, így a csempészek több legyet ütnek egy csapásra. Mi is.

"nincs rá lezsóidő"

(#167307) edk-


edk-
őstag

Nekem is van két rendelésem, ami nem érkezett meg 60 napra és hiába írtam az eladónak, hogy hosszabbítson. 70 nap körül disputát indítottam, amit elutasított az ali, mondván, már a magyar postán van a csomag. A tracking végén mindkettőnél másodpercre ez látszik (pedig eltér a bolt és a tracking number, ami LP-vel kezdődik):

Accepted by Last Mile Carrier
2020-04-26 17:57:00 [GMT+8]
Departed country of origin
2020-04-08 15:29:37 [GMT+8]

Ezekre már keresztet vethetek?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167308) Dluinet válasza petipetya (#167306) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Több és nagyobb alagutak lesznek, mint Budapesten metró.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#167309) alázógyík válasza edk- (#167307) üzenetére


alázógyík
őstag

Nálam is ez van... :W

(#167310) 0519 válasza edk- (#167307) üzenetére


0519
senior tag

Magyar posta nyomkövetője látja a csomagot?
Ha nem, Alinak megírtad, hogy a posta nem tud a csomagról?

Én is így fogok járni mint te?
Nálam a szállító a SunYou Economic Air Mail, szintén LP00* csomagszám és 06/06 óta a last mile carriernél van, miközben a posta követője nem látja.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#167311) Imy


Imy
veterán

PH2-es bit van ami ajánlott? Ha lehet hosszabb verzió 50mm.

(#167312) kulup


kulup
tag

Szerintem ezek az LP meg LVS kezdetű tracking numberek nem követhetők, kamu az egész. Ha már elég idő eltelt, egyszerűen eggyel továbbléptetik.

(#167313) dugesz77 válasza Imy (#167311) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha ajánlhatok inkább itthonról Milwaukee-t nagyon bevált. Nemrég már linkeltem de volt teszt is róla.

[ Szerkesztve ]

(#167314) edk- válasza 0519 (#167310) üzenetére


edk-
őstag

A királyi posta nem látja. Csak pár dollárról van szó. Majd megnézem, tudok-e fellebbezni.

Ami jobban fájna, az egy 30 dezső körüli rendelés. Francia raktárat választottam, ennek ellenére a tracking szerint Kínából jön. EE kezdetű a szám. A királyi posta nem tud róla, postal.ninja szerint
May 26, 2020 07:10 SpeedPAK Import Customs Clearance Completed
Hungary May 27, 2020 17:47 SpeedPAK PARCEL IS HANDLED
Hungary May 28, 2020 09:31 SpeedPAK DEPARTURE TO COUNTRY OF DESTINATION
Hungary Jun 3, 2020 15:22 SpeedPAK YOUR SHIPMENT HAS ARRIVED AT THE POSTAL OPERATOR OF THE COUNTRY OF DESTINATION AND WILL BE DELIVERED IN THE COMING DAYS.
Hungary

Csak 30 napra állította a határidőt a boltos, a jövő hét közepén reklamálnom kell, mielőtt kifutok a vélelmezett megérkezéstől számított két hétből.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167315) ztibor válasza kulup (#167312) üzenetére


ztibor
senior tag

LVS követhető belgiumig, amikor jelzi hogy országba lépett, akkor Belgiumba érkezett, onnantól még 1-2 hét (mostanában még több) mire ide ér.

(#167316) Véreshurka válasza Imy (#167311) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Egyet én is itthonról, a saját kedvenc márkámat: PB Swiss

El Psy Kongroo

(#167317) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Sziasztok, van valami ajánlott apró bicska szigorúan 10$ alatt, vagy vegyek szokásos Opinel N°07-et vagy annak a kistesóit?

És ha már itt vagyok, örök hála a 20/20 és Veithdia napszemüveg tippekért, már 4 darab van a családban és nagyon elégedettek vagyunk, gyakorlatilag a 100$-os márkás napszemüvegemet szénné alázzák, nagyon-nagyon jó minőségű a lencséjük. A keret az már más téma, nem egy kézműves minőségi keretek, de azért nem is a gagyi 1$ kínai műanyag fajta, szal használhatóak.

Sport, futó meg bringás szemüvegre esetleg nincs valami tuti tipp? Minél átlátszóbb lencse kéne, vagy esetleg fotochromatikus...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167318) petipetya válasza jjeahh (#167317) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vadászkés Opinel n°7, karbon OPINEL

Ha már az Opinelt említetted, éppen reggel húztam be egyet a Decathlonnál, szállítással együtt is 10USD alatt van.

"nincs rá lezsóidő"

(#167319) jjeahh válasza petipetya (#167318) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igen és nagyon éles, viszont lehetne laposabb (montizni kéne és előny ha kis helyen elfér), a fa nyél ha vizet kap és "megdagad", nehezen nyílik a bicska, meg viszonylag gyakran kell fenni és nekem sosem sikerült olyan élesre fenni, amilyen gyárilag volt. Ja és Opinelből inkább inox játszik, mert a szénacél kényesebb. Szal sok Opinel van már a családban és szeretjük, de mivel azért vannak hátrányai is, gondoltam szétnézek csájná fronton :D . Ha nincs semmi ami ajánlott ennyiért, akkor marad az Opinel :K

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167320) A214 válasza jjeahh (#167317) üzenetére


A214
aktív tag

Ha nem sajnálod azt a + párszáz forintot akkor https://gearbest.app.link/2MqnWQ5Cp7

(#167321) jjeahh válasza A214 (#167320) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sajnos felénk megfogják a vámon.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167322) chatran válasza jjeahh (#167319) üzenetére


chatran
őstag

Ha lapos és faék egyszerűségű kell, akkor a higonokami-t tudom ajánlani. Itt írtam róla. [link]
A probléma vele, hogy semmilyen záró mechanizmussal nem rendelkezik, ezért kinyílhat a zsebben. Egyszerűbb vékony műanyag tok jár hozzá, bàr az nem túl tartós.
Sajnos az eladó már nem szállít Mo-ra, pedig rekord idő alatt megkapta mindenki aki rendelt.

[ Szerkesztve ]

(#167323) petipetya válasza jjeahh (#167321) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hogyhogy? Pont akartam javasolni azt a Ganzot, nekem kb. 1,5 hónap alatt érkezett meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#167324) jjeahh válasza chatran (#167322) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Van egy másik eladónál, megnézem a cikket, köszi!

(#167323) petipetya: Románia... 10-11$ fölött vámolják, ami számomra kb. horror. Egy pockos izzadt románnal kell vitatkozni, aki hetente csak két nap van a postán pár órát, kibontja a csomagot, kérdezgeti mi az, mutassak számlát stb. Párszor szívtam vele, azóta kerülöm.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167325) Beni2360 válasza jjeahh (#167324) üzenetére


Beni2360
félisten

Rendelj fogyókúrás tablettát és amikor hív mond neki: kapja be. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167326) Digitalpimp válasza jjeahh (#167317) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Enlan bicskákat nézd meg ár-érték-minőség szerintem a legjobb és 10 dollár alatti modellek is vannak. Mondjuk: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#167327) jjeahh válasza Digitalpimp (#167326) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez is okésnak tűnik, köszi!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167328) gyapo11 válasza Digitalpimp (#167326) üzenetére


gyapo11
őstag

Én is az Enlan F723 bicskámat akartam ajánlani, de GB-en már nincs, alin meg 13 $, én még 6-ért vettem. Kicsi, könnyű, titán markolat.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#167329) bul07


bul07
nagyúr

8.7$ cipő
Feltétellel kezeljétek közel se biztos hogy fel lesz adva, de amúgy ház körüli dolgokra jó lehet

Recommend Shoes Men Breathable Men Sneakers Comfortable Mesh Mens Casual Shoes Fashion Black Plus Size 38-48 Zapatillas Hombre
[link]

US $6.94 + Shipping: US $1.68

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#167330) Wajk válasza edk- (#167307) üzenetére


Wajk
addikt

nekem is van "Accepted by Last Mile Carrier" kettő is. Valahol hegyekben állnak az ilyen csomagok, vagy behajigálták egy raktárba és majd ha lesz rá idejük kihordják november környékén?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#167331) edk- válasza Wajk (#167330) üzenetére


edk-
őstag

Vagy ez, vagy fake a tracking.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167332) edk-


edk-
őstag

Vajh hogy lehet élő emberrel chatelni az alin? Az automata a Request live agent hatására csak azt válaszolja, Please enter your question before the live chat starts.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167333) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok !

Létezik valami kábel csévélő cucc? van egy 5-6 m es UTP kábelem és néha fel kell göngyölítenem.

(#167334) cof válasza Jarod1 (#167333) üzenetére


cof
veterán

Két kéz. :C

Nagyon fárasztó lehet 5-6 méter. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#167335) Mr.Csizmás válasza cof (#167334) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

homeofficeban tényleg az. egy idő után már csak beb*đztam a doboz mögé.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167336) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Olyan kütyüt keresek amivel wifin keresztül tudnék online rádiókat hallgatni. Van egy régebbi hifim arra kötném rá! Ne legyen beépített akkumulátor benne. Az se baj (sőt) ha nincs hozzá hangszóró.

Ismertek ilyen ketyerét?

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#167337) UberMutant válasza Predator2 (#167336) üzenetére


UberMutant
őstag

raspberry Pi vagy hasonló kártyagépek
nincs benne se akksi se hangszóró

rPihoz még spéci hangkeltó feltétek (hat) is léteznek, amivel az élményt fokozhatod

[ Szerkesztve ]

(#167338) MADcat válasza Predator2 (#167336) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Chrome cast audió. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#167339) Predator2


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Amit még kihagytam, hogy jó lenne ha betanulná a csatornákat, ne kelljen keresgetni, illetve jó lenne valami alap távirányító is.

Amiket említettetek honnan éri meg beszerezni?
Egy linket megköszönnék. :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#167340) Véreshurka válasza Predator2 (#167339) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Innen vettem egy hifiberry dac-ot pi-hoz, erről pedig ma olvastam, itt is vannak audio hat-ek oi-hoz. Pi-t meg szerintem itthonról, pl. malnapc.hu. Pi-ra még kelleni fog specko os, pl volumio, vagy moodaudio. Volumio-hoz pl. Van app androidhoz és ios-hez is.

El Psy Kongroo

(#167341) MADcat válasza Véreshurka (#167340) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem a volumio mindig csinálta a feszkót. Nem szerettem...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#167342) Véreshurka válasza MADcat (#167341) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nálam minden okes, igaz csak webradio szól róla.

El Psy Kongroo

(#167343) MADcat válasza Véreshurka (#167342) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hálózati meghajtó felcsatolásnál szokott szórakozni.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#167344) Véreshurka válasza MADcat (#167343) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Vilagos. Most, hogy így mondod ezzel mintha nekem is lett volna gondom, nem töltött be minden mappát. De most meg úgy látom, hogy bennt van minden :F . Mit használsz helyette? Moodaudio-t vagy valami mást?

El Psy Kongroo

(#167345) yuing


yuing
őstag

Sziasztok!

A Tomtoptól rendeltem egy órát, de már 5 napja a feldolgozás szakaszában áll, nem adták postára. Ez normális ennél a webáruháznál? Nincs velük tapasztalatom, ezer kérdezem. Máshol gyakorlatilag fizetés után egyből postáznak...

(#167346) szuszinho válasza yuing (#167345) üzenetére


szuszinho
őstag

Azt csak hiszed :)

(#167347) Beni2360 válasza yuing (#167345) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott van a terméklapon hány napon belül csomagolják és szállítják ki a terméket. Nagyon ritka a 24H szállítási opció.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167348) yuing válasza Beni2360 (#167347) üzenetére


yuing
őstag

Köszönöm. Akkor várok. A shipping time-nál megadott 7-15 munknap csak a termék postára adásának az intervalluma? Én úgy gondoltam addig nagyjából ideér. :DDD
Nem vagyok túl rutinos vásárló.

(#167349) vince válasza yuing (#167348) üzenetére


vince
őstag

A shipping time az az idő, ami a megrendelés beérkezése és postázása között eltelik. Erre tud garanciát vállalni az eladó (mivel ezt ő csinálja), bár előfordul, hogy ezt sem tudja tartani.
Amire te gondolsz az a delivery time, a kézbesítési idő, ami nagyon változatos lehet (egy csomó országon, szállító cégen megy keresztül, erre nincs ráhatása sem az eladónak, sem a vevőnek), kb. két héttől akár sok hónapig bármi előfordulhat :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167350) oszy


oszy
veterán

Akkor most össze kellene gyűjteni, hogy ki, mit rendel be még idén! ;) :) Másnak is ötleteket adva a pénz hasznos és haszontalan elköltésére! :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.