Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168851) bul07 válasza erdey_a (#168850) üzenetére


bul07
nagyúr

Az bugyután néz ki a nagy fejemen, főleg ha az orromról le is tolom

Meg néha néha kell, eddig elhasználtam vagy 3-4 maszkot február óta így tényleg nem hordom sokat csak ahol kötelező

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168852) DJ. Ru$y válasza bul07 (#168849) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én tőle rendeltem utoljára csajoknak rózsaszínt, nem tudom, hogy éri meg neki, de DPD-vel(!) 6 nap alatt(!) jött meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#168853) 8 válasza bul07 (#168849) üzenetére


8
senior tag

Sima PAPÍR maszk itthon is van https://shop.rossmann.hu/termek/papir-szajmaszk-1-db
:DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#168854) Siriusb válasza bul07 (#168849) üzenetére


Siriusb
veterán

Én is 100db-ot rendeltem, ennyi már normális áron van. Úgy vagyok vele, hogy elosztogatom, akinek kell az ismerettségi körben.

(#168855) sambenez válasza 8 (#168853) üzenetére


sambenez
addikt

3-4x-es áron, és még reklámozhatod is a céget. ;]

(#168856) csibe1 válasza erdey_a (#168850) üzenetére


csibe1
addikt

Szövetmaszkra tudnál adni linket?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#168857) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Kuulaa vezetékes fülhallgató. 2 napja használom,beszélgetés jó,tisztán érthető,másik oldalon is tisztán érthető vagyok. Zenét sokat hallgatok,nagyon jó,tisztán,szépen szól.Mély/magas tartomány kifejezetten jó!! Van néhány már,de ebből biztos rendelek egyet tartalékba. [link]

Üdv: Attila

(#168858) spileraaa


spileraaa
senior tag

ez a netac pendrive menyire jo?

vagy melyik ajanlot?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#168859) dugo_ válasza bul07 (#168851) üzenetére


dugo_
veterán

Mondjuk ha az orrodról letolod, akkor minek maszk?

Tokafogónak/állvédőnek használva teljesen felesleges.

(#168860) Nikaré válasza spileraaa (#168858) üzenetére


Nikaré
őstag

Eddig 4 darab került használatba, nem volt gond az elmúlt 2 évben.
Nem túl gyorsak, de nekem megfelel.

(#168861) GIJoe válasza spileraaa (#168858) üzenetére


GIJoe
addikt

2őt vettem, mind2ő halott fél éven belül, inkább az eaget...

(#168862) EXIEZ válasza GIJoe (#168861) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Eaget +1
Igaz HDD m van toluk, de mukodik rendesen, semmi baja.

(#168863) Donki Hóte válasza spileraaa (#168858) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Teljesen jó, nekem bevált :K Használok két-három ilyet, teszik a dolgukat rendesen :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#168864) bul07 válasza dugo_ (#168859) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert kötelező

.........................

Ha hordanék szövetett akkor ilyen maszkot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168865) erdey_a válasza csibe1 (#168856) üzenetére


erdey_a
őstag

sajnos nem... csak offline forrást tudok
én a korona buli indulásakor egy varrónő ismerőstől kaptam párat.
azóta hétvégi piacon láttam ilyesmit, meg egy ruházati boltban kiírva, hogy kapható.

Vérboci

(#168866) csibe1 válasza erdey_a (#168865) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi. :)
Akkor majd körülnézek boltokba, ismerősöknél.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#168867) vargalex válasza bul07 (#168864) üzenetére


vargalex
félisten

Azt azért hozzátenném, hogy én kiírva is csak úgy láttam, hogy szájat és orrot eltakaró maszk viselése kötelező. Egyébként tényleg semmi értelme. Ilyen alapon máshova is húzhatnád...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#168868) Rimuru válasza vargalex (#168867) üzenetére


Rimuru
veterán

Itt egy pelda hogy kell jol hasznalni. :))

Vigyázat, csalok!

(#168869) Nikaré válasza Rimuru (#168868) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem is lenne baj, ha a természet szelektálná a nettó hülyéket!

(#168870) bul07 válasza DJ. Ru$y (#168852) üzenetére


bul07
nagyúr

Meglátjuk ebből rendeltem 100db-ot :)

(#168867) vargalex

Ha nem lenne kötelező én nem használnám, én eberekkel alig találkozok, munkahelyemen is egyedül vagyok
Ha vásárolni megyek akkor vagyok emberek között de az havi pár alkalom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168871) vwpolopg válasza vargalex (#168867) üzenetére


vwpolopg
őstag

Erről mindig ez jut eszembe: [link]

(#168872) r3dsnake válasza bul07 (#168864) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Első felrakásnál elszakad.

(#168873) fateless válasza vargalex (#168867) üzenetére


fateless
veterán

A kórházi kiírás szerint szájat, orrot és állat elfedő maszkviselés szükséges

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#168874) haruspex válasza Nikaré (#168869) üzenetére


haruspex
aktív tag

Az a baj az ilyen parasztokkal, hogy nem magukat veszélyeztetik, hanem mindenki mást. Tele van a vonat (pláne ha elhagyod pestet) , BKV, meg a boltok ilyen faszokkal, aztán meg menj haza az idős szüleidhez, nagyszüleidhez...

Hangulattól függően vágnám őket pofán, vagy magyaráznám el nekik a véleményemet.

[ Szerkesztve ]

(#168875) fateless válasza haruspex (#168874) üzenetére


fateless
veterán

Pápai vagyok, de járok munkából kifolyólag Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Móvár, Győr meg sok minden más városba itt ÉNY-DT-on. Rengeteg alkalommal találkozom azzal, hogy maszk nincs az embereken, vagy ha van, akkor is az állukra húzva boltban, kórházban, ügyintézés során. Itt helyben is ezt láttam, de most, hogy hirtelen lett 17 új fertőzött csak a városunkban, egyből pánikolni kezdtek az emberek. Volt, hogy egyedül voltam egy Burger Kingben maszkban (illetve az eladók is viseltek), pedig ki van írva, hogy csak az étkezés alatt nem kötelező, de a várakozók, nézelődők, már evéssel végzők is mind maszk nélkül voltak. Pedig mi sem magunkat féltjük, hanem a szüleinket, ha esetleg akaratlanul elvinnénk nekik a vírust...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#168876) haruspex válasza fateless (#168875) üzenetére


haruspex
aktív tag

Amúgy az is gáz, hogy ha valakin nincs, de az vagy simán tapló, vagy mondjuk csak otthon hagyta a maszkot. A legjobb az orrkilógatós zsenik idegesítenek fel, akik még okosnak is képzelik magukat.

Sztem nem kerül semmibe hordani, és elemi udvariasság lenne, hogyha a másikon van, akkor már vegye fel az ember, kB. Ahogy az is, hogy nem tüsszented arcon a másikat pl.

[ Szerkesztve ]

(#168877) sambenez válasza haruspex (#168876) üzenetére


sambenez
addikt

Egyszerűen meg lehetne ezt oldani. Akin nincs szabályosan felhelyezett maszk nem szolgálnák ki sehol, mindenki hordaná. Ha meg az utcán nincs, meg kellene büntetni, mondjuk alkalmanként 10e ft elég is lenne.

(#168878) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valaki rendelt már külföldről 6.35-ös jack csatlakozású fejhallgatót? Kellene rá hangerő szabályozó is, meg jó lenne, ha a kábele "spring" típusú (ilyen csavaros, nyújtható) lenne...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#168879) r3dsnake válasza sambenez (#168877) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Utcán nem kötelező.

(#168880) sambenez válasza r3dsnake (#168879) üzenetére


sambenez
addikt

De még lehet. ;]

(#168881) pulutodurumo válasza Vertigo18 (#168878) üzenetére


pulutodurumo
őstag

6,35-ös átalakító filléres tétel itthon is. Ezen van hangerő állítás, de nem telefonzsinóros.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#168882) Vertigo18 válasza pulutodurumo (#168881) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én is találtam olyanokat, amik nem felelnek meg mindegyik követelménynek, köszönöm...

És mikrofon SE legyen rajta...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#168883) chatran


chatran
őstag

DAC-ból melyik típust ajánlanátok? Fejhallgatót kellene csatlakoztatni egy olyan LG TV-hez, aminek nincs jack kimenete.

(#168884) fateless válasza sambenez (#168877) üzenetére


fateless
veterán

Eleinte kiküldték öaszk nélkül a BK éttermeiből is az embereket...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#168885) EXIEZ válasza chatran (#168883) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Optikain esetleg?
egy irányár kellene ehhez :D

(#168886) zeon.hu válasza sambenez (#168855) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mivel én számolom le egyesével, vegyetek minél többet, könnyítve a munkámat... :D

#?*@&!

(#168887) gorbep válasza bul07 (#168864) üzenetére


gorbep
senior tag

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#168888) chatran válasza EXIEZ (#168885) üzenetére


chatran
őstag

Igen, optikain kellene. Mivel ez egy nagyon alap átalakítás ezért pár e Ft-nál szerintem fölösleges drágábbat venni.
Usb-s tápellátás, ami még fontos lenne.

(#168889) Luissimo válasza bul07 (#168870) üzenetére


Luissimo
veterán

Irigylésre méltó vagy.
Isteni napok és munkanapok és legalább olyan társaságban vagy, akivel egyetértesz :DD

Mivel foglalkozol, hogy ilyen mázlista vagy 😃?
Itt meg egymásba lóg a sok seggfej sajnos :W

(#168890) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Csak nekem nem érhető el ebayen sinceritytrading? Mármint látom a profilt, de amikor a termékei listázására megyek nem ad ki semmit. :F Ugyanez van a courtesytrading profiljával is.

Megadta magát a 64-es nyeremény Blitzwolf pendriveom (aminek roppantul örülök, mert azon volt az összes op rendszer telepítőm, programom és diagnosztikai szoftverem), így kellene helyette valami megbízható 64-128 GB-os modell, de tényleg olyan, ami USB3-as is, gyors is és inkább fizetek többet, de legyen már valami kis élettartama... Sinceritynél akartam nézelődni, de így nem tudok.

Vannak esetleg bevált típusok, márkák és ajánlatok?

Plusz kellene még egy nagyon retro 4GB körüli pendrive is, mert egyes régi eszközök flasheléséhez és műveleteihez csak a kis méretű pendrive használható.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#168891) Met válasza The DJ (#168890) üzenetére


Met
nagyúr

Rendelj közvetlenül tőle [link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#168892) bul07 válasza Luissimo (#168889) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagyonőr vagyok jelenleg. Egy telephelyen, nem mindenki merné csinálni, bokros erdős rész mellette a román határ lévonalba 1000m így ha onnan jönne banda még a tettesek se lennének meg.
Régen azért volt gond hogy Romániából jöttek bandák
Minap meg éjszaka közepén jöttek a rendőrök hogy nincs e valami mert fülest kaptak hogy egy csoport pár faluval messzebbről gabona lopást tervez, és figyeljek

Engem nem izgat ki mit mond (Bolond lyukból bolond szél fúj elv. Persze ez rám is igaz más szemszögéből :DDD )

Amíg a bolti alkalmazottakon semmilyen nincs addig egy szó se érhet engem mert letolom a orromról. De megértem őket is egy agyon klímázott boltban irritáló tud lenni a maszk.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168893) vargalex válasza bul07 (#168892) üzenetére


vargalex
félisten

Hát, nem tudom. Itt leginkább az Aldiba járunk, az összes eladón (pénztárban ülőkön is) maszk van.

Alex

(#168894) bul07 válasza vargalex (#168893) üzenetére


bul07
nagyúr

Én Lidl, Tesco, Penny, Berettyóújfalu
Ha rajtuk is van akkor is az álluk alá lehúzva, esetleg ha jön az infó hogy ellenőrzés jön akkor van rajtuk rendesen

De nekem nincs bajom ezzel, kitudja milyen kézzel fogdossák össze a vásárlók a termékeket , ahhoz képest hogy a maszk az állukon van elhanyagolható tényező

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168895) BaLee_ válasza Airedhyal (#168616) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Nekem is 200Km-rel odébb címezte... Almásfüzítőre (és más nevére) Kaposvár helyett. Van azóta, akinek megjött a saját címére?

(#168896) Nikaré válasza BaLee_ (#168895) üzenetére


Nikaré
őstag

Eddig senkinek sem érkezett meg. Ugyan az a trükk, jó messzire landol. Kamu az egész. Reklamáció után visszautalta a (2.99 helyett) 2.49 $. Nem minősítem!

[ Szerkesztve ]

(#168897) gyeniko válasza bul07 (#168894) üzenetére


gyeniko
őstag

Érdekes... Ha esetleg lesz 2. hulláma a járványnak és sokkal súlyosabb, mint az eddigi, akkor ezeket az üzleteket is bezárhatják, az ott dolgozók fizetése is csökkenhet, netán el is veszíthetik az állásukat. Az én logikám szerint nekik nagyon kellene ügyelniük a szabályok betartására és betartatására. Én nem vagyok biztonsági őr, de soha, egyetlen egy alkalommal sem hagyom szó nélkül, amikor maszk nélküli vásárlót látok. Le is szoktam fényképezni őket, ha kérdezik miért, akkor "belengetem", hogy bejelentést teszek az illetékes hatóságnál. Hiába, a magyar ember nem élenjáró a szabályok betartásában...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#168898) vargalex válasza gyeniko (#168897) üzenetére


vargalex
félisten

Teljesen jogos. Egyébként én az Aldiban szemtanúja voltam (kb.2-3 hete), ahogy az árut pakoló eladó figyelmeztette a vásárlót (udvariasan), hogy kötelező a maszk viselése, úgyhogy vegye fel, vagy ha nincs, akkor el kell hagynia az üzletet. De mondom, ebben az üzletben az összes alkalmazott (még a biztonsági őr is) maszkot visel.

Alex

(#168899) EXIEZ válasza gyeniko (#168897) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Azzal a fotozgatassal azert visszanyalhat a fagyi de nagyon.
Probalkozz, de rossz ember fotozassal megszivod meg jobban a jelentgetest

(#168900) vargalex válasza EXIEZ (#168899) üzenetére


vargalex
félisten

Ha valóban bejelenti, nem csak ijesztgetésnek szánja. Amíg nem osztja meg sehol a fotót, addig nem sért személyiségi jogokat.

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.