Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168601) MrWhite válasza EXIEZ (#168599) üzenetére


MrWhite
tag

Köszi, de pont a "kábelséget" szeretném elkerülni. Volt már egy önmagába visszahajló, mágnessel összerögzített, kulcstartóra rakható cuccom (ajándékba kaptam). De valószínűleg elengedett a mágnes és elhagytam valahol. Csak a karika maradt meg a kulcstartón.
Ami nekem van (lásd: #168596) egyáltalán nem szép vagy elegáns darab, de kisebb mint a lakáskulcsom, mindig tökéletesen tette a dolgát, és sohasem veszítettem el.
Találtam hasonlót mint az enyém, de az sem Type-C. Még nem tart itt a technológia, vagy ennyire nincs rá szükség (csak nekem)?! :U

...

(#168602) lkristóf válasza MrWhite (#168601) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szerintem azért nincs ilyenre kereslet, mert nem tűnik ez nekem annyira hajlékony megoldásnak, nem tudom mennyire kényelmes ilyennel telefont tölteni, megfeszül aztán talán még a telefon portja is sérülhet.

(#168603) EXIEZ válasza lkristóf (#168602) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Igy van. Mivel merev, kitorhet a csatlakozo, en hamarabb tennek zsebre egy ilyen mini kabelt, autokulcsra vagy barhova. De ilyenre szerintem minimalis az igeny

(#168604) MrWhite válasza EXIEZ (#168603) üzenetére


MrWhite
tag

& lkristóf
Pl. egy megbeszélésen, ahol egyébként is "félre van téve" a telefon, nekem nem okozott gondot powerbank-ról feltölteni ezzel az eszközzel. Annyira azért flexibilis, hogy ne sérüljön a telefon portja. Nekem a 3 év alatt legalábbis nem sérült meg. Csak egy ártatlan kérdés volt, nem szeretnék vitát generálni. Én szerettem, hogy mindig kéznél volt, ha pl. bármit gyorsan át kellett tölteni a telefonomról a kolléga laptopjára.
Lehet persze, hogy egyedül csak én szeretek minél kevesebb cuccal, kütyüvel (kábellel) mászkálni.

[ Szerkesztve ]

...

(#168605) EXIEZ válasza MrWhite (#168604) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Miért nem jó olyan powerbank, amiben van "beépitett" kábel? Ha már azt hordod magadnál, akkor mindegy lenne, nem?

[ Szerkesztve ]

(#168606) Nikaré válasza Nikaré (#168593) üzenetére


Nikaré
őstag

Változott
,Országos Logisztikai Központ -ra.

(#168607) MrWhite válasza EXIEZ (#168605) üzenetére


MrWhite
tag

A (mini)powerbank is a kulcstartómon van.
De ezzel szeretném lezárni ezt a témát, mert nagyon messzire kerültünk az eredeti kérdéstől.

[ Szerkesztve ]

...

(#168608) AndrewBlase válasza MrWhite (#168601) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha nem baj, hogy van rajta micro USB is, akkor tessék, itt van.

Miért mindig én???

(#168609) KaitouP


KaitouP
veterán

Srácok, tudtok harisnyázott tábkábel hosszabbító kötet Aliról, megbízhatót?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#168610) podcast válasza podcast (#168562) üzenetére


podcast
tag

meg is válaszolom magamnak az ÁFA kérdést (2021-től életbe lépő szabály)

[link]
Úgy tűnik, hogy ez egy EU-s rendelet. Szerintem nem magyar kezdeményezésű változtatás, hanem az (EU) 2017/2455 tanácsi irányelvet követjük.

a változásról egy értelmezés (angol)

Ha valakit érdekel, akkor itt meg lehet nézni egy táblázatban összefoglalva, hogy melyik EU-s országban mennyi az áfakulcs, minden egyes termékcsoportra külön. Máltán kajára 0% :Y

(#168611) hodostamas


hodostamas
addikt

Akinek fontos hogy bizonyos dolgok EU-n belülről vagy kinából jönnek, figyeljen.. Vettem aliról úgy hogy Francia raktárból kértem, erre kaptam trackinget hogy SHENZHEN-ből feladva. Anno ebayen is eljátszották már ezt velem.

Ilyenkor amúgy lehet automatán dispute-t nyitni? VÁM-on felül van, szal még pluszba perkálnom is kellene valszeg :W

[ Szerkesztve ]

(#168612) fateless válasza hodostamas (#168611) üzenetére


fateless
veterán

Ilyen miatt indítottam májusban vitrendezést, és kérdés nélkül visszakaptam a pénzt Aliról.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#168613) hodostamas válasza fateless (#168612) üzenetére


hodostamas
addikt

Köszi, sajna feladástól 10 nap múlva enged csak dispute-t inditom majd. Ha mégis beesik a csomag csak visszajelzek a vámosoknak hogy kösz nem kérem küldjétek vissza? :R

(#168614) MrWhite válasza AndrewBlase (#168608) üzenetére


MrWhite
tag

Köszönöm. Meg is rendeltem. :R

...

(#168615) EXIEZ válasza hodostamas (#168613) üzenetére


EXIEZ
senior tag

20 nap utan magatol visszamegy, vagy egy telefont nekik hogy mehet vissza

(#168616) Airedhyal válasza -secret- (#168008) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ez a kuponos kamera megjött már valakinek?
Nyomkövetés szerint kézbesitőnél van már, amivel nincs is gond, csak ne 211km -re lenne a kézbesitő töllem.

Gondolom, bukta. Túl szép volt. :W

(#168617) Mr.Csizmás válasza Airedhyal (#168616) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kamu tn, mehet reportra alinál.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#168618) Vertigo18 válasza Airedhyal (#168616) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nálam ugyanez, Alsózsolcán van a kézbesítőnél! :D Azt se tudom hirtelen, hol van "Alsózsolca"! :D (utánanéztem, voltam anno zsákot pakolni itt...)

Ekkora trógert, mint ez az eladó! :D

Utolsó alkalommal, amikor ilyen miatt panaszkodtam, az Ali azt írta, meg kell várnom a protection time-ot... alig 75 nap már csak! :D

Csak nem "RE107366936CN" a követési számod!?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#168620) Nikaré válasza Airedhyal (#168616) üzenetére


Nikaré
őstag

Én is most néztem az értesítőt
Országos Logisztika után most
Szolnok Logisztikai üzem
Nekem a Budapest közeli lenne az ideális.
Nem is tudom, talán hívom Szolnokot, hogy mi is van ezzel a számmal?!

(#168621) Vertigo18 válasza Nikaré (#168620) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lehet rendeltünk az országból mondjuk 50-et, felad 2-t és mindenkihez betolja ugyanazt a 2 követési számot.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#168622) Airedhyal válasza Vertigo18 (#168618) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nekem "RE107320863CN" a követési szám.

De már a refund letudva.
"Hi friend, the money wil refunded you within 7-15 days"

Kész, vége.

(#168623) GIJoe válasza Airedhyal (#168622) üzenetére


GIJoe
addikt

Én még bízom benne h megérkezik, annyi hogy én rendeltem már több terméket tőlük
nvr-t stb, hátha meghatotta... :)

(#168624) dugesz77 válasza Airedhyal (#168616) üzenetére


dugesz77
őstag

Az enyémet a csomagkövetés szerint átvette ma valaki a Bp Fehérvári úti postán :U Mondjuk csak kb. 9 Km-et tévedtek Budaörsre vártam volna.

(#168625) MittuDomain_ válasza dugesz77 (#168624) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az "enyémet" DHL-el küldték, nem derül ki, ki és hol vette át a csomagot.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#168626) GIJoe


GIJoe
addikt

MindigTV ( H.265 képes) vevőnek ez nem olyan rossz vétel, szemre... 11$

(#168627) Sanya595 válasza zeon.hu (#168417) üzenetére


Sanya595
senior tag

Abban a topikban 2005-ös az utolsó poszt.Nem véletlenül írtam ide,mert úgy gondoltam,hogy ennyi emberből van aki segítene.
Lehet tévedtem.

(#168628) EXIEZ válasza Sanya595 (#168627) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nálam ez az utolsó: 2020-07-28 20:32:45 ;]

(#168629) Sanya595 válasza EXIEZ (#168628) üzenetére


Sanya595
senior tag

Tényleg.
Ezer bocsánat.... :R

(#168630) vince válasza Sanya595 (#168627) üzenetére


vince
őstag

Az első oldal utolsó hozzászólása valóban 15 éves, de azóta született másik nyolcvanezer hsz :)

oké, közben meglett :C

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#168631) zeon.hu válasza Sanya595 (#168627) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Látom megvan :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#168632) zeon.hu válasza dugesz77 (#168624) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem ennyit ír:
(Mondjuk Tatabánya pár száz km tévedés...)

#?*@&!

(#168633) DJGABI válasza zeon.hu (#168632) üzenetére


DJGABI
addikt

De basszus, honnan vették ezeket a random címeket... Nekem Zalaegerszeget ír, 50km tévedés

[link] ebből a kuponozós TWS fülesből (AUSDOM TW01S) viszont 1 már megjött. 2-t rendeltem. minőségét még nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#168634) band


band
csendes tag

hali, pls help!
ilyet láttatok már? mi ilyenkor a teendő?
"Dear Customer, We are very sorry, we got out of stock for this model of camera before, but now we have it back in stock. Can we resend your order now? If you agree, please place the UNPAYED order, we will change the price for you to $0.01 and you will order again. Please use this link to place the unpayed order https://aliexpress.ru/item/32675845174....."

(#168635) cof válasza band (#168634) üzenetére


cof
veterán

Előzmények? Vásároltál tőle valamikor ilyen kamerát, csak nem volt készleten ezért nem küldte el. Pénzt visszakaptad? Mi most azzal a rendeléssel a helyzet?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#168636) Beni2360 válasza w.miki (#168537) üzenetére


Beni2360
félisten

:R és ezt hogyan tudom az appban elmenteni, hogy holnap megtaláljam?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#168637) band válasza cof (#168635) üzenetére


band
csendes tag

jaja, spanyol raktárból rendeltem a cucct, még 3 nap van hátra a delivery time-ból és írtam, h hosszabítsa meg a lejáratot, erre kaptam az alábbi választ.

(#168638) cof válasza band (#168637) üzenetére


cof
veterán

Akkor csak elküldött valamit valakinek ha még aktív a rendelés. Ha nem jelöli meg feladottnak akkor automatikusan cancel lett volna. De gondolom akkor az nem a te csomagod lesz, csak beírta valaki más számát. Én ebbe nem mennék bele, 3 nap múlva indíthatsz ügyet, hogy nem kaptad meg, és majd ha lezárult az a rendelés akkor megrendeled újra esetleg.

Egyszer már átvert, lehet, hogy másodszorra is át fog. Ha 0.01-re módosítsa az árat, és te az előző rendelésből kifutsz védelem ügyileg, csak ezt a 0.01$-t szerezheted vissza ha ezt sem kapnád meg.

Az előző rendeléshez még annyit, hogy van 3 nap vissza + 15 nap ügyet indítani. Mérlegeld, hogy 18 nap alatt megérkezhet-e ez az új csomag.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#168639) vince


vince
őstag

Kíváncsi vagyok, ebből mi lesz, mit keres az oroszoknál a csomag? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#168640) cof válasza vince (#168639) üzenetére


cof
veterán

Vasutas lesz ez, jó lassan fog ideérni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#168641) vince válasza cof (#168640) üzenetére


vince
őstag

Ebben lehet valami :)
Most nézem, hogy Szmolenszk már egészen közel van, szinte már nyugat :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#168642) vargalex válasza vince (#168641) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem is van most egy csomagom, ami Szmolenszkban jár.
Mondjuk a posta oldala csak a feladást látja...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#168643) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Ha már fura nyomkövetési számok, nekem van most egy ilyen:
A00063200328045N
betű - 14db szám - betű

Van ötlet ezzel? Ali-s rendelés. Egy hete adta fel, már kéne róla látni valamit, ha nem 100% kamu. Egyébként drón, offisöl Eachine Store.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#168644) band válasza cof (#168640) üzenetére


band
csendes tag

kösznöm a segítséget
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#168645) vince válasza vargalex (#168642) üzenetére


vince
őstag

Lehet, hogy egy konténerben jönnek? :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#168646) beers válasza DJGABI (#168633) üzenetére


beers
addikt

Nekem is tegnap!
Ennyit simán megért!

M&N

(#168647) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Folyamatos működésre szeretnék egy megbízható töltőfejet venni Qi töltőhöz. 2A bőségesen elég. Kinéztem három fajtát, nincs óriási különbség köztük, bármelyik jó lesz ha ezek közül nem nyúlok mellé. Illetve Alin ezek a Huawei meg Xiaomi töltők alig egy ezresért eredetiek?

ORICO
Xiaomi
Huawei

PSN ID: marquuard

(#168648) Nazo válasza MittuDomain_ (#168643) üzenetére


Nazo
tag

Ez valami spéci alis nyomkövetés lehet tippre, de passz.
postal.ninja felismeri, de csak ennyit ír:
"Jul 24, 2020 20:27 Aliexpress-Cainiao Packed for picking-up "
Érdemes a postal.ninja-t használni elég jól összeszedi a nyomkövetési infókat, általában a küldő meg érkező posták oldalairól is, így sokszor több infót ad mint csak a posta.hu követése.

(#168649) kulup


kulup
tag

Azok is jók, de én ezt venném : Ugreen vagy ez a dupla Baseus.

(#168650) MittuDomain_ válasza Nazo (#168648) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R
Köszi. Sem a parcelapp, sem a 1tracking, sem a 17track nem látott semmit.

A posta nyomkövető botrányos, elenyésző százalékban használom azt.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.