Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168051) Czimby


Czimby
addikt

Olcsó 15m HDMI kábelt keresek, jó a legalapabb is csak működjön. 720p (DVR) képet kellene továbbitania.

5e körül találtam, de annyiért itthon is van, láttatok esetleg olcsóbbat?

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#168052) -secret- válasza Czimby (#168051) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szvsz akkor már normálisat vegyél!

Én Ugreen-eket használok de Vention stb. márka is nagyon jó.

(#168053) sambenez válasza Czimby (#168051) üzenetére


sambenez
addikt

15m már nem kicsi távolság. Én 8m-es Shamze kábelt vettem 26$-ért. Nem bíznék egy 5e/15m kábelben.

(#168054) farkas-j


farkas-j
őstag

XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer 2 Wireless Smart Electric Digital Hygrometer Thermometer 4db 14,99$ a Gearbest-en.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#168055) RevoneX


RevoneX
csendes tag

Sziasztok! A Retained at customs: awaiting missing documents mit takar pontosan? Volt valakinek ilyen? 0.55$-os termék van benne. :D

[ Szerkesztve ]

(#168056) 8 válasza RevoneX (#168055) üzenetére


8
senior tag

Volt, lehet hogy jön majd papír neked, postán

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#168057) 8


8
senior tag

Ilyet használ esetleg valaki?
Újratölthető vajon a betét? (barkács módon nyilván)

https://www.aliexpress.com/item/4000826416067.html

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#168058) windlord


windlord
őstag

Klímát szeretnék WiFi vezerelhetove tenni, utólag.
Nincs erre valami univerzális mód?

(#168059) roti86 válasza windlord (#168058) üzenetére


roti86
őstag

Ilyesmire gondolsz? Link 1

Link 2

[ Szerkesztve ]

(#168060) tobias40 válasza windlord (#168058) üzenetére


tobias40
veterán

Meg vannak az okos (wifi) konnektorok is,nem tudom mire gondoltál...

(#168061) farkas-j válasza windlord (#168058) üzenetére


farkas-j
őstag

Én egy WiFi-re kapcsolódó ORVIBO infra adót használok 2-3 éve. Bármilyen infra távszabályzót (többet is) meg lehet neki tanítani, így távolról vezérelhetők az infrás háztartási eszközök a mobil applikációból. Több infra LED van benne különböző szögben elhelyezve így szinte nincs vakfoltja. Nagyon szeretem, bevált!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#168062) DJGABI válasza roti86 (#168059) üzenetére


DJGABI
addikt

Wow, az első jó áron van. én még tomtopon vettem, 12 dodó. [link] Tuyás ez is, eddig mindent vitt. szerk: ja elsőre nem hozta a postát, csak pár centtel olcsóbb a tied

más: ennyire lement a BT modulok ára? BT kazetta adapter 10 dodó alatt [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#168063) windlord válasza roti86 (#168059) üzenetére


windlord
őstag

Ilyesmire, igen.
Wifin, más eszközről vezérelni.
Probaltatok már ilyet?

(#168064) solti válasza windlord (#168063) üzenetére


solti
senior tag

Nekem van egy wifis IR blasterem, de igazából kamera is kéne hozzá ellenőrzésnek. Hiszen nem tudod, hogy éppen vette-e a klíma az ukázt, vagy nem. IMHO inkább wifi modult keresnék a klímához, hátha van. Igaz, többszörösébe kerül, de legalább kétirányú a kommunikáció.

(#168065) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ali 20$-ból 3$-os kupon: ALIMARKI

(#168066) Visormail válasza -secret- (#168065) üzenetére


Visormail
addikt

This promo code is a limited offer and is no longer available.

Máris lejárt?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#168067) petipetya


petipetya
nagyúr

Megérkezett egy egyszerű óra, amely sós vízzel működik. Pontosabban sima csapvizet töltöttem bele só nélkül, és azonnal elkezdte mutatni az időt. Az egyetlen hátránya, hogy csak 12 órás kijelzés érhető el rajta.

"nincs rá lezsóidő"

(#168068) w.miki


w.miki
veterán

(Már majdnem) vékony okosóra.
ELEPHONE W6 Smart Watch 1.54 - 30 usd

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#168069) Saccco válasza petipetya (#168067) üzenetére


Saccco
nagyúr

Biztos elemes és a víz zárja az áramkört. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#168070) kmarci25 válasza petipetya (#168067) üzenetére


kmarci25
veterán

Szóval sima vízzel működik és nem sóssal? Szerintem kérj refund-ot. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#168071) oszy válasza windlord (#168058) üzenetére


oszy
veterán

Nekem RM Mini3 van ilyen célra. :) Tv, klíma stb.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#168072) DJGABI válasza w.miki (#168068) üzenetére


DJGABI
addikt

ez inkább majdnem okosóra :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#168073) sambenez válasza oszy (#168071) üzenetére


sambenez
addikt

Az összes ilyen eszköznek egy óriási baja van, nincs visszacsatolás. Így sosem tudhatod valóban megtörtént-e amit szeretnél.

(#168074) CHIPman válasza sambenez (#168073) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valami filléres kamerával lehet ellenőrizni esetleg, én kapásból egy ESP32cam-ot raknék.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#168075) sambenez válasza CHIPman (#168074) üzenetére


sambenez
addikt

Azt hogyan ellenőrzöd kamerával ha mondjuk 1 fokot változtatsz a hőmérsékleten?

(#168076) erdey_a válasza sambenez (#168075) üzenetére


erdey_a
őstag

kamera figyeli a hőmérőt :DDD

Vérboci

(#168077) dugesz77 válasza sambenez (#168075) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem értem én sem igazán a felvetést. A wifis ugyan úgy ellenellenőrizetlen. Egy Broadlink RM pro-t használok egy Panasonic régebbi split klímához és megy rajta a távoli vezérlés (még több beállítása is van mint a gyári IR távjának):

Láttam ismerősöknél már pár fajta wifis split klímát a saját app-juk sem tud többet, sőt. Ellenőrzésre kb. alkalmatlan bármelyik. Esetleg egy wifis konnektor aljzatba dugva távolról ellenőrizhető,hogy van-e fogyasztás éppen.

(#168078) sambenez válasza dugesz77 (#168077) üzenetére


sambenez
addikt

A wifisnél van visszajelzésed legalább annyi hogy végrehajtódott az utasítás. Egy IR eszköznél meg nincs. Hiába van millió beállítás, ha nem tudod mi lett az eredménye a kiadott parancsnak.

(#168079) ztibor válasza sambenez (#168078) üzenetére


ztibor
senior tag

Ha klima, akkor egy wifire csatlakozott hőmérő, és máris látod teljesült e a parancs.

(#168080) solti válasza dugesz77 (#168077) üzenetére


solti
senior tag

az IR blasternel kiadod a parancsot wifin vagy bármin, de 0 visszaigazolás, pontosabban látod, hogy az eszköz kiadta-e a parancsot, de azt nem, hogy a klíma megkapta-e. A légkondi gyári wifi moduloknál viszont látod, hogy átállt-e az adott értékre vagy nem. Kivétel azok a kvázi wifi. modulok, amik ir blaster elven működnek... Erre mondtuk többen, hogy kamera jól jön az IR blasterek mellé, hogy lássad, hogy pl klima bekapcsolva, vagy akár bármi más.

(#168081) Nikaré válasza bul07 (#168004) üzenetére


Nikaré
őstag

Kaptam értesítést, hogy feladták a kamerát!
Remélem, hogy nem kamu mert ilyen áron én még nem kaptam terméket. :N

Különben meg mindig :DDD a 168011 irásodon...
Mi az, hogy kettéharapta a telefont???? :DD:D

[ Szerkesztve ]

(#168082) szabi__memo válasza w.miki (#168068) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez tényleg jó vékony!

(#168083) r3dsnake válasza w.miki (#168068) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagyon kamuk a képek. 11mm vastag, ami vastagabb az 5. generációs Apple Watchnál. És az nagyon nem így néz ki a valóságban. :)

(#168084) DJGABI válasza Nikaré (#168081) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 nekem is feladták

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#168085) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Van ajánlott szakállvágó? Ali, vagy akár itthonról is.
Akkust keresek.

(#168086) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Hány dollárig lehet most vámmentesen rendelni?

Előre is köszönöm szépen a segítséget

(#168087) bul07 válasza Nikaré (#168081) üzenetére


bul07
nagyúr

Csinált valami hülyeséget a telefon és szó szerint beleharapott úgy hogy a kijelzőt átharapta

Nekem is feladták, kíváncsian várom hogy megjön e

Részemről lehet megy fel az apróra, vagy megnézem hogy milyen és tömítem amit lehet és megy a gangra
Szobámba ár van kettő, nem kell egy harmadik is :D

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168088) Jarod1


Jarod1
addikt

ha unjátok már a maszkot hordani [link]

(#168089) bul07


bul07
nagyúr

Ha már maszk

Nem látattok olcsón maszkot, nemrég lemaradtam egy kuponról azt hiszem 30db lett volna 3.7$
Tehát kb ilyen ársáv

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168090) Nikaré válasza bul07 (#168087) üzenetére


Nikaré
őstag

Ha jól működik akkor átveszem az akciós ár duplájáért :B

(#168091) bul07


bul07
nagyúr

2020 New 9.35 Inch Full Screen 70mai Rearview Dash Cam Wide 1080P Auto Cam 130FOV 70mai Mirror Car Recorder Stream Media Car DVR
[link]
Lekérhető 5/67$ kupon
715WIDE70MAI (ezt be kell írni kupon)
Belgiumból ingyenes szállítás
US $73.39

De az olcsóbb hátsó kamerával az ára US $64.99

Honlapja [link], vásárlás előtt érdemes átnézni a tudását (Nincs gps pl)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168092) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Erről az oldalról szeretnék rendelni csak külön mágneses fejet.
"Only plug for micro" adaptert.
Falba ütközöm, állandóan azt kéri, h adjam meg a szállítási információkat.
Fél órával azelőtt sikerült 5 kábelt rendelnem, mindenféle ellenállás nélkül!
Megnézné valaki, hogy mi lehet a hiba?
Már mindent kipróbáltam, de nem megy.

előre is köszi a segítséget!

(#168093) farkas-j válasza windlord (#168063) üzenetére


farkas-j
őstag

Igen! Én használom rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#168094) farkas-j válasza solti (#168064) üzenetére


farkas-j
őstag

Az ORVIBO-nak amit használok olyan jó a teljesítménye és a terítése, hogy a szoba szinte minden pontján tökéletes a vétel. Rendszeresen használom a klímához és a ventilátorhoz. De tesztelgettem már a TV-vel, házi-mozival, médiaboksszal, digitboksszal, stb. és tökéletes. A szoftver ad visszajelzést arról ha az ORVIBO valóban lesugározta a jelet, mivel ilyenkor az ORVIBO visszaigazolja a művelet végrehajtását.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#168095) sambenez válasza farkas-j (#168094) üzenetére


sambenez
addikt

De arról már nem ad hogy az eszköz végrehajtotta vagy nem. Ezért nen az igazi az infra a wifivel szemben.

(#168096) nagysz válasza balazs1956 (#168092) üzenetére


nagysz
tag

ki kell választani a hosszt (length) is. értelmes ... 1m vagy 2m mindegy, de válassz ki egyet és menni fog.

(#168097) balazs1956 válasza nagysz (#168096) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen, így sikerült! Micsoda barmok!

(#168098) MrWhite


MrWhite
tag

Egy 2020 március 27-én vásárolt, néhány dollár értékű termék (AliExpress) a mai napig nem érkezett meg. A(z egyszer már meghosszabbított - Covid 19) szállításvédelem lejárta előtti napon "dispute"-ot nyitottam, erre az eladótól ezt a levelet kaptam:

"Dear customer,
Have you checked with the post office? Kindly cancel the dispute if everything is OK.
If you still don't receive your parcel, please inform us and we would like to refund you by paypal. Could you please cancel the dispute and send us your paypal account? Thank"

Mi a javasolt (és kipróbált) eljárás ilyenkor? A "dispute" visszavonásával nem szeretnék úgy járni a végén, hogy se pénz, se termék.

...

(#168099) Wajk válasza MrWhite (#168098) üzenetére


Wajk
addikt

ez bevett szöveg a részükről. Ha visszavonod a Dispute-ot, nem nyithatod meg mégegyszer. Erre valahogy nem hívják fel a figyelmet. Persze vannak olyan eladók, akik akár kifizetik mondjuk egy hónap múlva a Refundot ha megírod nekik, hogy nem érkezett meg a csomag. De olyat én még nem láttam.

Nem szoktam én sem azonnal Disputetolni, csak ha már tényleg minden lejárt, mert értem, hogy Covid meg minden. Nekik se jó, de ha nem érkezik a csomag, akkor sajnos ez a helyzet. Erre annyit szoktam írni, hogyha a Dispute futása alatt - ami úgyis kb 1 hét vagy több - megérkezne a csomag, azonnal Cancel-ezem a Dispute-ot. Erre már nem szokott válasz érkezni, vagy annyi, hogy "OK".

röviden a lényeg: ne vond vissza a Dispute-ot, mert sok eladó erre utazik. Üzenetekre ugyanis nagyon nem szeretnek válaszolni, ha már lejártak a határidők.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#168100) MrWhite válasza Wajk (#168099) üzenetére


MrWhite
tag

Gondoltam rá, hogy megadom a PayPal email-emet, de addig nem vonom vissza a dispute-ot, amíg megérkezik a visszautalás. De, az kb. annyi idő lenne, amikorra egyébként is "aktiválódik" a dispute. Ez 4 naptári nap (de már ketyeg az óra).
Azt hiszem, hagyom aktiválódni a dispute-ot. Ha mégis megérkezne egyszer a csomag, majd megírom neki, és eljuttatom utólag az árát (ha kéri).

[ Szerkesztve ]

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.