Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167801) csibe1 válasza Vertigo18 (#167776) üzenetére


csibe1
addikt

Érdeklődj a Milyen Android TV BOX-ot vegyek? topikban.

Én ezt használom pár hónapja: Tanix TX9S

Most le van árazva 35$ - 11000Ft-ra, volt már olcsóbb is, talán kupont is találsz hozzá.

Ez is ajánlott volt a topikban, írnak is róla ha rákeresel. Youtube-ot nézni tökéletes, feldobsz egy smartyoutube-ot android alá és nincs reklám, be tudod állítani a felbontást, frissül.
Lehet rá CE-t is tenni SD kártyára, de ott mókolni kell a youtube nézéshez, mert a guggli miatt api kulcs kell hozzá.
Megvan 4 hónapja, nincs vele gondom, nem is foglalkoztam az android frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#167802) kulup


kulup
tag

Jó a Tanix de arra figyelj, hogy nincs rajta BT és csak a HDMI-n jön ki a hang, nincs SPDIF vagy analóg kimenet.

Mostanában inkább ez a javasolt, a 4/32-es 39 USD és egy CE-vel tökéletes médialejátszó.

(#167803) petipetya válasza dugo_ (#167797) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, berendeltem egy ilyet L-es méretben.

Mr.Csizmás és rushty nektek is köszi, erre a borzalmas hálós szatyorra emlékszem a nagymamám által. Sajnos éppen lemerült az aksi az időgépemben, úgyhogy nem tudtam visszarepülni 30 évet, és venni egyet.

"nincs rá lezsóidő"

(#167804) edk- válasza petipetya (#167803) üzenetére


edk-
őstag

Fitymálod a kézműves, hazai termék, környezetbarát, zero waste, pamut cekker bevásárló szatyrot, ami az élettartama végén komposztálható?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167805) vince válasza petipetya (#167803) üzenetére


vince
őstag

Milyen elemmel akkuval megy a géped? Szólj és keresünk belevalót :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167806) petipetya válasza vince (#167805) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már nem kapható ez a technológia, ahhoz vissza kellene menni az időben, hogy vehessek bele egyet.

"nincs rá lezsóidő"

(#167807) Peterhappy válasza petipetya (#167796) üzenetére


Peterhappy
őstag

600 forintért a három darab teljesen jó áron van és meglepően jó minőségű.
Van vagy tíz "kézműves" zsákunk (Meska), azokban munka van, ezek ipariak, viszont jobb minőségűek. Ezek is ki tudnak szakadni, de strapabíróbbak. Ha találsz Sparban ilyet, szerintem nyugodtan csapj le, legalább két darabra (én jó párat vettem a Kollégáimnak ajándékba, ahogy ILYEN Decathlonos kulacsot is). Nem spórolsz sokat, ha külföldről rendeled, inkább vedd meg itthon és kezdd el használni mihamarabb :K

szerk: bocs, most látom, már rendeltél.

[ Szerkesztve ]

(#167808) spiderpig820 válasza vince (#167805) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A nyíregyházi jófogásostól?

4B

(#167809) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Enchen Boost hajnyíróval van valakinek tapasztalata?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167810) Cyborg válasza jjeahh (#167809) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem van.

Semmire se jó. Kicsi és gyenge
Szarul vág, tép, rengetegszer kell átmenni a hajón, és még úgy is hagy egy csomó hajat maga után.

Az árát tekintve is csalódás.

...Nekem legalább is.

(#167811) jjeahh válasza Cyborg (#167810) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, köszi! Akkor marad a bevált vezetékes Wahl.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167812) Cyborg válasza jjeahh (#167811) üzenetére


Cyborg
őstag

Azok jók amúgy? Olyan fodrász gép kinézetűek, jónak tűnnek.
Neked melyik van?

Annyi féle van, nem tudok dönteni:-)
Mosert szokták ajánlani, de elég drágák, uh vagy Philips lesz megint, vagy, ha van valami tuti, akkor az.

(#167813) cof válasza Cyborg (#167810) üzenetére


cof
veterán

Köszi az infót, én is nézegettem a napokban éppen. Majdnem vettem is.

--------

Van egy Philips QC 5002 gépem, ez bitang jó volt, csak eltört a vágófejen a műanyag. Az árát bőven visszahozta már, esetleg valaki nem tud ehhez passzoló fejet Ali, ebay? Ahol én találtam külföldi oldalak átszámítva 4000 Ft volt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#167814) edk- válasza Cyborg (#167812) üzenetére


edk-
őstag

Moser és Wahl: egy cég.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167815) jjeahh válasza Cyborg (#167812) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Általában nagyon jók, a Wahl szerintem profi fodrászoknál a legáltalánosabb márka. Nekem egy régebbi modell belépő alap Series 100 van, de az is fényévekkel jobb bármelyik Philips, Rowenta, Remington cuccnál és ezt már akkor éreztem, ahogy kivettem a dobozból. Van anyag benne bőven, vaskos, minőségi férfias cucc és a motor is brutál lehet, mert rázza a kezet rendesen. Az elején fura, de meg lehet szokni. Szal nagyon érződik a fapados modellen is, hogy a Wahl főleg a professzionális gépekből él :K . Kb. olyan a különbség, mint amikor valamilyen konzumer cucc után kézbeveszel egy ipari felhasználásra szánt cuccot. Persze nem biztos, hogy az összes Wahl ilyen, de nekem úgy tűnik. Ja és tudtommal a Mosert a Wahl gyártja :).
Állítólag az Andis és az Oster még nagyon jók, de azok már más árkategória :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#167816) Gézengúz válasza cof (#167813) üzenetére


Gézengúz
addikt

Lehet passzol?

[link]

(#167817) cof válasza Gézengúz (#167816) üzenetére


cof
veterán

Köszi de a késre gondoltam a vágófejnél. Ilyen kellene [link]

Itt az a műanyag tört el az egyik oldalt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#167818) Czimby


Czimby
addikt

Gyereknek filmet nézni 10" tablet amiért nem kár ha törik.
Nem láttatok valami hasonlót?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#167819) zoli03 válasza jjeahh (#167815) üzenetére


zoli03
őstag

Abban szerintem semmilyen villanymotor nincs. Valószínűleg azért rázza, mert egy elektromágnes van benne.

(#167820) OberMotz válasza Cyborg (#167810) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Nekem egész más tapasztalatom van ezzel a típussal. Kb. 1 éve vettem, brutál erősszálú hajam van és minden gond nélkül vágja, nem tépi egyáltalán. Előtte Philips (ezek általában egész jók voltak) és Rowenta (na ez egy zsák f@s volt) hajvágóink voltak, azokhoz képest az Enchen teljesen vállalható, én simán veszek még ilyet, ha úgy alakul.

(#167821) wwenigma válasza OberMotz (#167820) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én olyan 8-10 éve egy Rowenta Logic TN1011-et hasznalok ami bar kifutott mára de tudom javasolni... [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167822) spileraaa válasza petipetya (#167803) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem túl kicsi az értékelés a boltnak 91.3% ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#167823) w.miki


w.miki
veterán

TV boxhoz kontrollert tudtok ajánlani?
Játszik valaki TV box-on? MineCraft-ot szeretnénk irányítani.
Terios T3 kontroller régebben ajánlott volt, jó lenne valami hasonló, csak EU/gyors raktárból.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#167824) w.miki


w.miki
veterán

Yeelight 61W Fixed Ceiling Fan Light Intelligent Wireless bluetooth Connection DC Inverter Fan Light Work with Mijia APP Air Circulation Fan Light From Xiaomi System - CN
$199.98
BGSMOFF

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#167825) Zeki válasza w.miki (#167824) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagyon trendimenő, de kilehet ezt váltani itthonról mással: OBI

(#167826) trebrona válasza Zeki (#167825) üzenetére


trebrona
nagyúr

Végül is majdnem ugyanazt tudja.

Ja, nem. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#167827) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok! Vettem egy Kuulaa márkájú töltőt ami Quick charge 3-as alin. Most vettem észre hogy nagyon forró volt és megszagolta közelről az USB foglalatból égett szag jött. Kuka?

Poco F5 12/256 Gb

(#167828) Silent77 válasza Terentius (#167827) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#167829) petipetya válasza Terentius (#167827) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig már a vásárlás előtt is tudtad, hogy kuulaa.

"nincs rá lezsóidő"

(#167830) digitalentum válasza Terentius (#167827) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Megoszlanak a vélemények. Nekem pl. EZ a Kuulaa bevált.

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#167831) lkristóf


lkristóf
senior tag

Sziasztok, van valami ajánlott hőmérő amivel meg tudom bentről nézni, hogy hány fok van kint? Valami fehér borításút szeretnék, hogy ne olvadjon el a napon. :) Vezeték nélküli érdekelne.

(#167832) sambenez válasza lkristóf (#167831) üzenetére


sambenez
addikt

Árnyékban szokás külső hőmérsékletet mérni.

(#167833) luciferk válasza lkristóf (#167831) üzenetére


luciferk
senior tag

Ha a napra teszed a hõmérõt nemigen fogsz valós értéket látni, mutathat vagy 50C fokot is pedig valóban csak 30C fok van, valamivel le kell árnyékolni.

(#167834) nagysz válasza luciferk (#167833) üzenetére


nagysz
tag

:D :D köszi az infót. tudtam, hogy a reggelenkénti 46 meg 52 fok az hülyeség a konyhaablak külső oldalához tett szenzorral mérve, de most már azt is tudom, hogy miért! :D

(#167835) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Szuksegem lenne kulteri (tuzo napot is birja), szeles latoszogu, vezetekes kamerara amely ejszakai felvetelre is kepes.
Van olyan kamera ami kitudja elegiteni ezt a fentebbi igenyt es ar/ertek aranyban elfogadhato?

Koszi a tippeket.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#167836) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok

[link] Ilyen Xiaomi 1080p-s ajtó csengővel van valakinek tapasztalata?
Meg nekem nem tiszta, hogy ez most kültéren is használható? :F

[ Szerkesztve ]

(#167837) sambenez válasza Atomgeszi (#167836) üzenetére


sambenez
addikt

Mivel 0-45 fok közötti a működési tartomány szerintem csak beltér.

(#167838) Atomgeszi válasza sambenez (#167837) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Plusz ahogy olvasgatok róla, Kínán kívül nem akar nagyon működni...

Pedig jó lenne valami megbízható csengő kamerát találni, amihez még jövőre is lesz működő app meg szerver. :U

(#167839) Donki Hóte válasza Atomgeszi (#167838) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Plusz öntapadós fóliával kell felragasztani az ajtó külsejére, nálunk ez 24 óráig nem maradna a helyén :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#167840) Flashback


Flashback
addikt

Most väsäroltam 10$ felett és kaptam egy 5$ kupont az Ebayen.
Szerintem valami akció van...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#167841) EXIEZ válasza Flashback (#167840) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Erről irnál bővebben?

(#167842) Flashback válasza EXIEZ (#167841) üzenetére


Flashback
addikt

Nem tudok bövebben irni. Check OUT näl ott volt egy 5$-os kód. Kivälasztottam és ennyi. Próbaljatok rá ti is.
[L:https://prohardver.hu/dl/upc/2020-07/06/5647_j7j9xlkpvveovdku_activation.jpg][kép][/L]

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#167843) EXIEZ válasza Flashback (#167842) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem nem hoz fel semmit sem.

(#167844) zeon.hu válasza EXIEZ (#167843) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, hogy csak az eladó kuponja, ahhoz kéne linket kérni.

#?*@&!

(#167845) EXIEZ válasza zeon.hu (#167844) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Pont ezért kérdeztem több infót róla :D

(#167846) maestro87 válasza Flashback (#167842) üzenetére


maestro87
őstag

Én is kaptam, 5/5-ös kupon és nincs korlátozva termékcsoportra. :)
Többieknek: My ebay → Summary résznél jelenik meg felül ha van.

[ Szerkesztve ]

(#167847) zsiz válasza farkas-j (#167698) üzenetére


zsiz
őstag

Az oldallal nincs, de az élezővel van tapasztalatom. Még egyszer nem venném meg :D Fúrót képtelen vagyok élezni vele, késre/ollóra még elmegy. Amúgy, ha mindenképp venni akarsz egy ilyet, akkor a Lidl-ben ugyanez kapható 3 év garival plusz ugye, ha nem tetszik, visszaviszed és kész. [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#167848) EXIEZ válasza maestro87 (#167846) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem ott sem jelenik meg :|

(#167849) Beni2360 válasza zsiz (#167847) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát fúrót azt biztosan nem fogsz vele helyesem megélezni.
Alapot adhatsz neki de aztán a palástot az él alá kell köszörülni. A nélkül olyan mind ha egy lapos akármit tolnál egy fém lapon. Akkor sikít ha nincs aláköszörülve.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167850) sing1ep1ayer válasza lkristóf (#167831) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mobilon GPS be, időkép app megnyit. Tádááám! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.