Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167451) vince válasza Zoli-bácsi (#167450) üzenetére


vince
őstag

Linket tudnál adni egy ilyenhez? baseus - ugreen - orico vonalon keresgélek, de csak 0.25 - 0.5 - 1 - 1.5 - 2 - 3 métereseket találok, 0.75-öst nem.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167452) Zoli-bácsi válasza vince (#167451) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Most nézem, azt tényleg nehéz. És ha kettévágnál egy 1.5-eset? :D Ha mégsem találsz, esetleg ilyen? Vagy Blitzwolf 90cm?

[ Szerkesztve ]

(#167453) vince válasza Zoli-bácsi (#167452) üzenetére


vince
őstag

Autóba kellene, a cél, hogy minél kevesebb kábel lógjon szabadon, céltalanul. Van egy 60 cm-esem, de az két-három cm híján légvonalban sem ér el a telefonig. Ha kicsit elrendezem a kábelt, kikerülöm a sebességváltót, egy 75 cm-es pont jó lenne.
A spirálos megoldással találkoztam én is, de túl bumfordi a kábelvastagságnál sokszorosan nagyobb átmérőjével.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167454) Zoli-bácsi válasza vince (#167453) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Nem volt egyszerű, de találtam neked. Robotsky

[ Szerkesztve ]

(#167455) fateless válasza Zoli-bácsi (#167452) üzenetére


fateless
veterán

De ha kettévágod, akkor is másfél méteres lesz, csak vékonyabb :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#167456) bul07


bul07
nagyúr

Tudom hogy itt nagyon off , de kinti ár alatt kapható a 70Mai Pro itthon
14.499 Ft

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#167457) Zoli-bácsi válasza fateless (#167455) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Jó, de azt feltekerheti spirálosan, és úgy már nem lesz olyan bumfordi. :DDD

(#167458) oszy válasza bul07 (#167456) üzenetére


oszy
veterán

Már visszaárazták.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167459) Donki Hóte válasza bul07 (#167456) üzenetére


Donki Hóte
veterán

23 590 Ft van az árhoz írva, valami kuponnal lehet levinni az árat :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#167460) vince válasza Donki Hóte (#167459) üzenetére


vince
őstag

Egyet olvass vissza, módosították az árát.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167461) vince válasza Zoli-bácsi (#167454) üzenetére


vince
őstag

Köszi, Robotsky kábelem még úgysincs :) Remélem Optimus fővezér is ilyet használ :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167462) HKorn válasza vince (#167461) üzenetére


HKorn
addikt

Valójában Dr. Robotnik használ ilyet. :D

Run&Ride

(#167463) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv. Egy gyors kérdés.

Aliexpressen egy eladótól rendelnék több dolgot. Mindnél van külön szállítási költség. Írtam neki, hogy nem lehetne-e egy pk-val megúszni a dolgot. Válaszolta, hogy igen, megrendelés után ne fizessem ki egyből, mondjam meg a rendelés számát, és korrigálja az árat.

És itt jön a kérdés, hol/hogy látom a megrendelés számát fizetés előtt? Lehet, hogy csak vak vagyok, de én nem látom. :O

Miért mindig én???

(#167464) Beni2360 válasza AndrewBlase (#167463) üzenetére


Beni2360
félisten

Aliexpressre van egy spéci topik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167465) farkas-j


farkas-j
őstag

A képeken látható csavarhúzót vagy hasonlót keresek. A szára kihúzható, racsnis. A nyelében vannak a bitfejek. Tavaly a Lidl-ben vettem 2db-ot, de most szükség lenne még egyre. Tud valaki valamelyik webáruházban ilyet?
.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167466) AndrewBlase válasza Beni2360 (#167464) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm nagyúr a segítséget. Gondoltam elfér ez itt is, ahogy ez is. :U

Miért mindig én???

(#167467) Beni2360 válasza AndrewBlase (#167466) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel itt indult a diskurzus és az ajánlat, még egyszer leírni másik topikban ugyan azt nem releváns. szvsz. Elfér de ott tutibb tippeket adnak. Én is ránéztem a lehetőségre de csak a pénztárban fizetés előtt van lehetőség egyenként a tételeknél írni az eladónak. Ezért gondoltam, hogy ott talán van valami más amit mi nem látunk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167468) AndrewBlase válasza Beni2360 (#167467) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Egyébként tényleg segítség volt. Az ottani összefoglalóban rejlik a megoldás. :B
Szóval köszönöm! ;)

Miért mindig én???

(#167469) Visormail


Visormail
addikt

Üdv, az ajánlott HDSP2-M hdmi splittert már nem lehet kapni ha jól látom. Most ilyet ad ki, ami ugyanúgy néz ki [link] , viszont a leírásából hiányzik a hangokra vonatkozó bármilyen utalás :F

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#167470) fradi81


fradi81
veterán

Rezgőkéses villanyborotva
Jól vág, az élettartam a kérdéses.
[kép1] [kép2] [kép3] [kép4]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#167471) attka válasza 8 (#166932) üzenetére


attka
aktív tag

Hello,

Köszönöm a bringalámpa ajánlást, iszonyat gyors volt, ma már meg is érkezett, szóval nem volt kamu és ennyiért hibátlan. :K

Üdv.

(#167472) w.miki válasza fradi81 (#167470) üzenetére


w.miki
veterán

Lidl-ben lesz hasonló

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#167473) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Egyik barátom kapott egy vámeljárásos emailt, amiben olyan NLPost-os tracking van, ami nem kapcsolódik egyik rendeléséhez sem. Van egy rendelése, ami CN-es trackinggel van, és az egyetlen bejegyzés egy "order created" 3 hete, szóval lehet hogy az, de nincs fix kapcsolat a kettő között, így nincs mi alapján kitöltenie a vám űrlapot.
Találkozott valaki ilyennel? Mit lehet tenni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167474) Véreshurka válasza CHIPman (#167473) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Várja meg esetleg, hogy postán is megérkezzen, utána hátha tudni fogja, általában az már kitöltve érkezik.

El Psy Kongroo

(#167475) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ilyen bútor emelő és tologató cuccot láttatok valahol a kedvenc kínai boltjainkban?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#167476) AndrewBlase válasza Donki Hóte (#167475) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A keresőszó: furniture lifter mover

Nagyon nem foglalkoztat a dolog, de arra még nem jöttem rá, hogy egy telelábas (szoklis) bútort hogyan emelnek meg ilyen cuccal? :F

Miért mindig én???

(#167477) Dluinet válasza Donki Hóte (#167475) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Banggood
Fasttech
Aliexpress

Furniture Lifter néven keresd

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#167478) emre válasza AndrewBlase (#167476) üzenetére


emre
veterán

Ennyiért itthon is van a Lidl-ben is volt hasonló nekem is onnét van. Mondjuk most még a német oldalon sincs a kínálatban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#167479) AndrewBlase válasza emre (#167478) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem néztem az árakat, csak reagáltam a kérdésére/kérésére. :U

Miért mindig én???

(#167480) macilaci78 válasza AndrewBlase (#167476) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szokli élébe is szokás műanyag lábat rakni, hogy a felmosóvíztől eltartsa. Amúgy két emberes: az egyik megbillenti kicsit, a másik alárakja.
Amúgy szerintem ez bútormozgatáshoz nem jó: nagyon messze van a súlypont az eszköztől és nem is tudod tolni. Ajtólapot leemelni a pántról tökéletes, azalatt meg úgyis van egy ujjnyi hézag.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167481) DeFranco válasza macilaci78 (#167480) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet vele tolni a bútort, teljesen jó. nem egyujjas mutatvány, de ha pl. csak ketten vagytok a feleséggel otthon és ő egyébként nem tudna veled emelni, akkor ez ad annyi önállóságot, hogy áttoljátok vele a bútort A-ból B-be

(vagy sarokkanapé alá bemegy 3 és tudjátok mozgatni szétszedés nélkül)

(#167482) CHIPman válasza Véreshurka (#167474) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mármint mivel kitöltve? Gondolom mindenképp kéne társítani hozzá egy kifizetési bizonylatot, lesz azon valami plusz infó a TN-en kívül, ami alapján be tudja azonosítani?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167483) Véreshurka válasza CHIPman (#167482) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Általában kitöltik a feladót is -talán még azt is, hogy mi a csomag tartalma (amit az eladó a csomagra írt) - , hátha azzal már előrébb van.

El Psy Kongroo

(#167484) macilaci78 válasza DeFranco (#167481) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem forog a görgő, irányt nem tudsz váltani vele. Kicsi a felület, ha nem irányba akarod tolni, fordítani, lecsúszik róla. Ami forgatható, az is parasztvakítás, a forgástengely pont középen van, nem tud irányba állni. Tudom, van a cégnél, semmire se használjuk.

Egy ilyennek van haszna, szépen beáll irányba a kerék, nem csúszik le róla a bútor. Anno polcot vágattam a kamrába és kimaradt a táblából egy 55×60 centis lap, vettem az aljára 4 db önbeálló görgőt egyenként 40 kg teherbírással. A háromajtós ruhásszekrényt úgy vittem át egyik lakásból a másikba, hogy ki se pakoltam belőle. Megbillentettem, Párom csak alátolta, kivette alóla, még a bejárati ajtó küszöbénél sem kellett segítség. A lábon álló konyhabútornál kellett trükközni: raktam a "guruguri"-ra egy összecsukott műanyag rekeszt, mert önmagában nem ért fel a bútor aljáig.
Mosógéppel, hűtővel, fagyasztóládával is próbálva, redszeresen adom kölcsön is ismerősi körben.

Az a karos emelő arra jó, amire írtam. Ha alacsony a bútor, nem is tud nehéz lenni, emelhető. Ha magas, akkor meg lehet billenteni, szóval megint felesleges.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167485) DJGABI válasza macilaci78 (#167484) üzenetére


DJGABI
addikt

+1

Lidliben is van még, múlt heti újság: [link] 3999Ft. Mi metróban vettük, asszem még egy 500-assal olcsóbb volt. De sajna csak kerek van ott.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#167486) DeFranco válasza macilaci78 (#167484) üzenetére


DeFranco
nagyúr

maci, egy komplett nappalit pakoltunk össze vele, sarokkanapéstól, szekrénysorostól. utóbbi nem a szokásos elspórolós best of praktiker hanem rendes, anyagvastagsággal rendelkező, méretes, súlyos összeállítás.

irányt tudsz vele váltani mert a korong forog a tetején, így el tudod fordítani az egészet szükség esetén (karos rész nekünk nincs, nem kellett, nem is azzal mozgatsz, csak a négy kerekes "minikocsi")

azóta is rendszeresen előkerül ha valamiért mozgatni kell a nagyobb bútort, mert egyedül nem emelem meg, Feleségem meg nyilván nem fog párban emelni egy bazi nehéz kétajtós 230-as szekrényt.

(#167487) macilaci78 válasza DeFranco (#167486) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem volt muszáj ugyanazt tapasztalnunk. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167488) DeFranco válasza macilaci78 (#167487) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:) :R

(#167489) csucsotke válasza macilaci78 (#167484) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Állandóan lejött róla nekem is. Kicsi a kerék, keresztbe fordul, menet közben kicsúszik, de legalább nem forog, égnek áll a hajam tőle. Igen a lap kerekekkel a jó mert nagyobbak a kerekek, 2 kell belőle, és lehet tetrisezni a nappalit, nekem is görgők pénzkidobás volt. Van amikor 2 olyan lap alig kerül többe mint 1 készlet görgő.

[ Szerkesztve ]

(#167490) macilaci78 válasza csucsotke (#167489) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olyan ez, mint a krupmlipucoló. Kinek ez, kinek az...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167491) Beni2360 válasza macilaci78 (#167490) üzenetére


Beni2360
félisten

Én keresek egy jó minőségű krumpli pucolót mint az 1 képen van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167492) bul07


bul07
nagyúr

Úgy néztem jó ár
Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2

XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer 2 Wireless Smart Electric Digital Hygrometer Thermometer Work with Mijia APP
[link]
US $3.12 + Shipping: US $0.53

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#167493) Beni2360 válasza bul07 (#167492) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is van de olyan pici, hogy néha alig találom meg.
Valamire rögzíteni kellene elérési távolságban.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167494) edk- válasza bul07 (#167492) üzenetére


edk-
őstag

Bontott doboz, elem nélkül. Rosszat sejtet.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167495) Janaboy válasza bul07 (#167492) üzenetére


Janaboy
veterán

Először azt hittem az e-inkes, annyiért igen jó ár lett volna :D

Janaboy

(#167496) bul07 válasza Beni2360 (#167493) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen(értékelésből)
[link]

Én a telefonos app miatt gondolkoztam rajta
Amúgy 1$ felett van már bármilyen hőmérő

Amúgy én ilyeneket használok(vezetékeset), vagy 5-6db szétszórva

(#167494) edk-

Az értékelésnél lévő képeket elnézve nincs gond

Ritka hogy elemeket is adnak ilyenekhez, vagy simán lehet hogy azért botott a doboz mert az elemeket kiszedik és külön eladják

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#167497) edk- válasza bul07 (#167496) üzenetére


edk-
őstag

Nekem a Banggoodról elemmel jöttek.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167498) azbest válasza bul07 (#167496) üzenetére


azbest
félisten

vagy a szállítási mód miatt, a lithium elemekre/akkukra háklisak ugye már egy ideje, nem lehet akárhogy postázni oket.

[ Szerkesztve ]

(#167499) ztibor válasza bul07 (#167496) üzenetére


ztibor
senior tag

Nálam van itthon 5db szétszórva a lakásban. A banggoodrol és az aliról is elemmel érkezett. Itt a szállítás miatt vehetik ki az elemeket. Más terméknél már volt ilyen.

Annyit hozzátennék a hőmérőrésze kb pontos, de a páratartalom 4-5%-al többet jelez mindegyiknél, mint a más műszerekkel mért érték.

(#167500) kamant


kamant
csendes tag

Sziasztok!
Normálisan kinéző, mozgásérzékelős, elemes (akkus) éjszakai fényt tud valaki ajánlani? Konnektoros is érdekel, de jobb lenne inkább az elemes.
Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.