Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167551) EXIEZ válasza zeon.hu (#167548) üzenetére


EXIEZ
senior tag

M30 szerintem

(#167552) zeon.hu válasza GIJoe (#167550) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ismerősnek kéne a Teclast.
De engem ez érdekelne :D Van eu raktár lehetőség?

#?*@&!

(#167553) Digitalpimp válasza AndrewBlase (#167503) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Mert mikor összeraktad, lehagytad. :C

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#167554) maestro87 válasza GIJoe (#167550) üzenetére


maestro87
őstag

Mert azok kamu értékelések, maga az eladó töltötte fel őket. :)
Egyébként 1/16GB-os tablet lesz az szerintem.

(#167555) w.miki válasza ribarszki (#167542) üzenetére


w.miki
veterán

vagy szerinted inkább egy kombi gép itthonról? Mi a véleményed?
Ha van allergiás a családban, te mit használnál?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#167556) EXIEZ válasza maestro87 (#167554) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Gyanúsan olcsó, meg ha tényleg tudja is, az android rajta nem mai :D

(#167557) citkar válasza w.miki (#167555) üzenetére


citkar
addikt

Egy allergiasnak segítség lehet egy légtisztító,de neki kell sokmindent tenni a panaszai ellen. Pl ha hazaér lefurdik, hajat mos és atoltozik. Ágyneműt, matracostul parnastul, paplanostul gyakran tisztítani. Sokan magukkal viszik mindenhova a kiváltó agenst.

(#167558) sphe válasza silvergod (#167521) üzenetére


sphe
senior tag

Már bocs ha forradalmárnak tűnök, de ha sokan jelentjük a rendőrségre (online) és a fogyasztóvédelem felé, csak lesz belőle valami.

(#167559) EXIEZ válasza sphe (#167558) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ssmmi.
Nem tudom mi ez a hercehurca alin de idegesito... Regen par nap alatt vegigvittek

(#167560) Bendegúz98 válasza sphe (#167558) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nem, nem tunsz forradalmarnak. Ez attol rosszabb. :D

(#167561) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Június 12.-én rendelt mSD kártyát ma dobták a levélszekrényve, Sincerity Trading saját oldaláról rendeltem, megjegyzésbe írtam be, hogy fizetném a regisztrált küldemény felárát. Felár nem volt, csomagazonosító vonalkód és kód a borítékon igen, viszont nem látom sem e-mailben, sem a shop felületén.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167562) fess válasza EXIEZ (#167559) üzenetére


fess
őstag

én a héten reklamáltam egy még nem érkezett termék után (4.24-i rendelés),szinte azonnal el is bírálták, számomra pozitívan. Tracking alapján az eladó törölte a felvételt. Másnap meglepetésként itthon várt a csomag...

(#167563) EXIEZ válasza fess (#167562) üzenetére


EXIEZ
senior tag

De jo neked. 1+ honapja van fuggoben, es semmi nem tortenik. Mar reg lejart a dolog, nem jott a cucc meg 3+ honapja es semmit nem tesz ali a diamond rang ellenere sem...
Marc. Elejen rendelt

[ Szerkesztve ]

(#167564) AndrewBlase válasza Digitalpimp (#167553) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Áhhh, nem én vagyok a ludas. Nincs nekem időm bútort gyártani. :O Csupán csak huszonharmincéves szekrénysorról van szó. Akkoriban még nem volt divat effêle úri huncutság. Még aztán padlószőnyeg van alatta, szóval nem érzem a hiányát sem. Legalább nagyobb felületen fekszik fel. :P

Miért mindig én???

(#167565) edk-


edk-
őstag

Valakinek sikerült már igazolást szerezni a postától, hogy nincs náluk egy küldemény? Ali ezt írta a fellebbezésemre:

Based on the tracking information, the package has arrived at the place of delivery. Normally the local post office will get you informed. We highly suggest that you contact the local post office for the delivery.
If you have not received the package, please kindly request an official statement from the local post office and provide it for us via: https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#167566) vwpolopg válasza edk- (#167565) üzenetére


vwpolopg
őstag

Panasz, 30 nap és kapsz egy szánalmas levelet, benne egy meg szanalmasabb PDF csatolmannyal, amiben angolul leirják, hogy a csomag elveszett. Se egy posta logó, se egy aláírás, semmi amitol nem úgy néz ki mintha nem te dobta volna 5 perc alatt. Ha szerencséd van, elfogadja az eladó.

[ Szerkesztve ]

(#167567) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Type C to micro USB kábelt látott valaki 25-50 cm-es kivitelben?
Találtam 6, 10 cm-est (aranyáron), meg méterest, de köztes méretet nem. Külső SSD-t kötnék össze tablettel, így nem lenne hátrány az sem, ha 90°-os csatlakozója lenne. Ha nem muszáj, nem adapterezném a dolgot.

Miért mindig én???

(#167568) Beniii06 válasza AndrewBlase (#167567) üzenetére


Beniii06
őstag

Egy type c otg és egy usb micro usb vezetékekkel előrébb lennél szerintem és úgy jobban tudnád variálni a hosszt is + másra is lehetne használni.

"Got any other secret weapons?"

(#167569) Beni2360 válasza AndrewBlase (#167567) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van egy ilyen és ebbe már mehet a bármilyen kábel szuper gyors. Még mobilhoz is alkalmas mivel OTG-s.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167570) petipetya


petipetya
nagyúr

Tactical pen (grey variáns), cakk und pakk 2.78 USD volt. Szabványos pax/parker betéttel üzemel, csavarásra jön elő az íróhegy, a mágnes csak a clipet "vonzza", de a toll többi része is nehéz és fémes szerszámszagú.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#167571) Zoli-bácsi válasza petipetya (#167570) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ez mire jó?

(#167572) petipetya válasza Zoli-bácsi (#167571) üzenetére


petipetya
nagyúr

A toll olyan íróeszköz, amely a tintának az írófelületre (leggyakrabban papírra) való felhordására alkalmas írás vagy rajzolás útján.

"nincs rá lezsóidő"

(#167573) Zoli-bácsi válasza petipetya (#167572) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszönöm, mostantól nem csak a kávét fogom kavargatni vele! :R

És ez attól taktikai toll, mert nagy undorító bumfordi fos? :DDD

(#167574) EXIEZ válasza Zoli-bácsi (#167573) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Mert hegyes a vége! betöröd vele a busz ablakát ha gáz van

(#167575) petipetya válasza EXIEZ (#167574) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem arra inkább egy célszerszám való, nekem például van egy BKV-s üvegtörőm.

"nincs rá lezsóidő"

(#167576) EXIEZ válasza petipetya (#167575) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Irony

bár taktikainak sok, inkább munkástoll

(#167577) retesz147 válasza petipetya (#167575) üzenetére


retesz147
addikt

Naaa... Most megvagy... Kiderült miért hiányzik a buszokról. Nálad van az összes is... ;]

Xiaomi 13 eu dev...

(#167578) macilaci78 válasza EXIEZ (#167576) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ahhoz meg nehéz és vastag. A legtöbb toll számára kialakított hely vékonyabb tollaknak van, például munkaruha, táska, tok.
Nem csak üvegtörésre jó, hanem verekedni is, különböző nyomáspontokat lehet vele módszeresen legyilkolni. A hegy mellett a csúszásmentes kialakítás és a vastagság is ezt szolgálja. Igaz, ehhez képzés is kell, akinek viszont megvan, az egy sima tollal is tud érvényesülni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167579) EXIEZ válasza macilaci78 (#167578) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Egy szerszamosban tudnam elkepzelni, festoknel ful moge msr eleg morbid.
Ha lenne benne egy vizmertek es egy kis kampo sort nyitni mar igazi munkas cucc 😅

(#167580) silvergod


silvergod
őstag

Akinek nem mutatnak semmit a csomagok track keresőben hogy hol járhat,nem mindegy melyiket használjuk. én most a parcelsapp.com keresőjét használom és kiderült hogy 5 csomagot is átvettek a kicserélőben (az más kérdés hogy a posta tartotta vissza,ahogy sejtettem mert mind egy napon..) a többi track kereső pl. a track17 nem is mutat rá semmit.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#167581) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#167579) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

napirajzos szakik jutottak eszembe, ahol a karikatúrán még a zsebén is zseb van, lézeres collstock, stb. :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167582) Sungoo válasza macilaci78 (#167578) üzenetére


Sungoo
addikt

Azt hittem, erre csak John Wick képes, ceruzával. ;] Taktikai toll...Besz@rok...

[ Szerkesztve ]

(#167583) AndrewBlase válasza Beniii06 (#167568) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

és Beni2360

Köszönöm, de pont az adapterezést szeretném elkerülni, mint írtam. Az egyébként van is. Legrosszabb esetben megveszem a méterest, csak nem akartam olyan hosszút venni.

Miért mindig én???

(#167584) MittuDomain_ válasza Sungoo (#167582) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ne felejts el Heath Ledger-t sem Joker-ként. :)

Egyébként igen, önvédelmi eszköz; üvegtörő, van ami boxerként is használható ha ráfogsz, stb. És mint egy sima toll, felvihető akár repcsire is.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#167585) GIJoe


GIJoe
addikt

Szerintetek ennek, a rugó/autó/védő kütyünek van értelme, tud hasznos lenni?
Hátha valaki olvasottabb, tapasztaltabb? :R

(#167586) oszy válasza Mr.Csizmás (#167528) üzenetére


oszy
veterán

Ebbe egyébként szűrő mennyire biztosított? Mert elég jó áron van most. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167587) DeFranco válasza MittuDomain_ (#167584) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem semmire nem jó, nem tudsz úgy ráfogni, de még rátámasztani sem hogy ezzel bármit be tudj törni ami vastagabb egy szemüvegnél. max a kezedbe áll bele a klipsz az oldalán. önvédelem ugyanez.

éles helyzetben, szűk helyen (pl. autó) a buszos kalapács sem OK, mert ahhoz is lendület kell a lendülethez meg hely, éppen ezért hordok kulcstartóként a kocsikulcsra fűzve egy resqme-t amit a gyakorlatban sokkal használhatóbbnak tartok.

még anno 5-ös csomagban rendeltük itt PH-s összefogással úgy ésszerű áron ki lehetett hozni amazonos rendeléssel.

(#167588) DeFranco válasza GIJoe (#167585) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ránézésre nagyon gagyi, főleg ez a gyorskötözős megoldás, szerintem az első kátyúnál kilöki a nyomás a helyéről.

olyan van itthon is ami tulajdonképpen egy erős ballon, beteszed a rugó belsejébe, majd felfújod és úgy türemkedik ki a rugó spirálmenete közé.

(#167589) Mr.Csizmás válasza oszy (#167586) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

idk :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167590) petipetya válasza DeFranco (#167588) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerencsére a hazai utakon nincsenek kátyúk, így nyugodtan megrendelheti.

"nincs rá lezsóidő"

(#167591) MasterMark válasza GIJoe (#167585) üzenetére


MasterMark
titán

Ez nem védő cucc. Ez arra való, hogy ha már nagyon összeül a rugó, és ki kéne cserélni igazából, akkor ad egy kis magasságot, mert ott nem engedi összenyomódni a rugót.

Ha el van fáradva a rugó, akkor ki kell cserélni, nem ilyen hülyeséggel távtartózni.

Amúgy ilyennel faszán el lehet törni a rugót.

Switch Tax

(#167592) Visormail válasza w.miki (#167527) üzenetére


Visormail
addikt

A 260ml/h nem kevés?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#167593) Digitalpimp válasza petipetya (#167575) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Neked mid nincs még? :DD

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#167594) petipetya válasza Digitalpimp (#167593) üzenetére


petipetya
nagyúr

Unikornis.

"nincs rá lezsóidő"

(#167595) Digitalpimp válasza petipetya (#167594) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ne fogd vissza magad, vegyél az összes méretből, hogy legyen nálad a buszon is. ;]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#167596) Zoli-bácsi válasza Digitalpimp (#167595) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Jó lesz a taktikai tollal betört üvegszilánkok becsapódását csillapítani. :DDD

(#167597) EXIEZ válasza Zoli-bácsi (#167596) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ha szerepel a nevében az hogy taktikai már 2x annyit ér

(#167598) Sungoo válasza EXIEZ (#167597) üzenetére


Sungoo
addikt

Taktikai unikornis? :DDD

(#167599) Zoli-bácsi válasza Sungoo (#167598) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ha a szarvába beleépíted azt a csodás tollat. :DDD

(#167600) azbest válasza Sungoo (#167598) üzenetére


azbest
félisten


Ahogy kívánod :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.