Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167951) EXIEZ válasza Minstrel (#167948) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Adapterem 4-5A ig még van is, de ha tényleg fog kelleni ettől több amper, akkor veszek :D
Akkor meg is veszem majd, köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#167952) Saccco válasza EXIEZ (#167951) üzenetére


Saccco
nagyúr

De mé' B6? Letűnt kor terméke. IMO

BTW original kínai angolban nem az eredetit jelöli, az a genuine.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#167953) EXIEZ válasza Saccco (#167952) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Mit ajanlasz helyette ami hasonlo funkciokkal bir? Muszaj a 2-5S plusz lipo rc hez is tolto

[ Szerkesztve ]

(#167954) fradi81


fradi81
veterán

Rugalmas, összecsavarozható cipőfűző, jó cucc.

moto g72, Ninebot d28e

(#167955) ANOka válasza fradi81 (#167954) üzenetére


ANOka
őstag

Én úgy tudtam, hogy a cipőfűző bekötését még óvodában megtanítják... :U
Ennyire rossz már az oktatás színvonala?

[ Szerkesztve ]

(#167956) sambenez válasza ANOka (#167955) üzenetére


sambenez
addikt

Az a 20. században volt. ;]

(#167957) Aryes válasza ANOka (#167955) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne viccelj már, óvodás korú gyerekre nem is lehet már fűzős cipőt kapni, csak cippzárast, tépőzárast vagy csatost. Már rég iskolás volt a nagyobbik fiam, amikor meg tudtam tanítani cipőt kötni. A kicsi elsős, de még ma se tud. :O

[ Szerkesztve ]

(#167958) dugesz77 válasza ANOka (#167955) üzenetére


dugesz77
őstag

Viszont nem gyereknek hanem idősebb embernek vagy aki nehezen hajol annak simán jó lehet.

(#167959) erdey_a válasza fradi81 (#167954) üzenetére


erdey_a
őstag

ez jó! köszi a tippet, rendeltem egy szettet

(tudok cipőt kötni, gyerek sem vagyok, idős sem és lehajolni is tudok, de van egy olyan magasszárú cipőm, amit nem lehet hagyományos módon bekötni, mert a masni útban van a tépőzárnak. szóval nem kötöm be, csak tűrögetem ide-oda a fűzőt. talán ezzel jobb lesz)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#167960) fradi81 válasza erdey_a (#167959) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam több csomó is kialakult a gyárin és meguntam a bohóckodást, igen és is tudok kötögetni, de azt meghagyom annak aki szereti ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#167961) Saccco válasza EXIEZ (#167953) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ott az iSDT Q6 vagy iSDT Q8 környékén keresgélnék. Sőt ahogy nézem van egy nano verzió is, ami elég költséghatékony.
Nekem egy SC608 van, laptop töltő szépen meg is tudja hajtani.

szerk.: volt, hogy figyelmetlenség miatt rosszul dugeszoltam valamit, ilyenkor visít, hogy hülye vagy! :D
Nincs pukk. :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#167962) EXIEZ válasza Saccco (#167961) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Na ennek utánanézek, köszi :D
Laptoptöltőm van egy pár, azt nem is bánnám

(#167963) Saccco válasza EXIEZ (#167962) üzenetére


Saccco
nagyúr

Arra azért figyelj, hogy a 72W-os táp nem fog 200W-ot adni a töltőnek. :D
Jobbára kicsi cellákat töltök.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#167964) erdey_a


erdey_a
őstag

Gyakorló apukákat kérdeznék, hogy gyerkőcre ilyen telefonos okosóra van bevált típus? Olyan ami nem merül le 10 perc alatt és rendesen beállítható?

Vérboci

(#167965) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Banggoodról rendeltem cipőrendezőket, 10 darabos szett, két szettet rendeltem. Ma megérkezett, de nem két szettet, hanem összesen két darabot kaptam. Nem találom, Banggoodon hol lehet reklamálni, disputét indítani, vagy valahogy visszakapni a pénzem?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#167966) zeon.hu válasza gyemipapa (#167965) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Banggood topik

#?*@&!

(#167967) solti válasza erdey_a (#167964) üzenetére


solti
senior tag

gyereknek telefonos okosóra? minek? nagy és szar az összes. Nyomonkövetni vagy hallgatózni pláne nem akarok, van a gyereknek és is privacy-je.

[ Szerkesztve ]

(#167968) erdey_a válasza solti (#167967) üzenetére


erdey_a
őstag

mert szeretném, ha el tudna érni bármikor. ennyi. lehet hogy egy ősnokia kéne a táskájába :F

Vérboci

(#167969) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#167968) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszem a bb vagy itteni topicban volt 1-2 hete kivesézve

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167970) erdey_a válasza Mr.Csizmás (#167969) üzenetére


erdey_a
őstag

óra szóra keresve nem úgy tűnik... meg hát emlékeznék rá, ha téma lett volna :D

Vérboci

(#167971) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#167970) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

talán mykronos volt :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167972) kmarci25 válasza erdey_a (#167970) üzenetére


kmarci25
veterán

Unokaöcsémnek MyKI junior van. Szolgáltatók is forgalmazzák, többféle típus van. Kell bele egy sim, előre meghatározott számokra tud pár szavas üzeneteket küldeni, illetve talán hívást indítani (ebben nem vagyok biztos), és hívást fogadni. Van hozzá egy app, amivel látod a mozgását is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#167973) krisz74 válasza erdey_a (#167964) üzenetére


krisz74
tag

Szia!
Ilyet használ a gyerek 1 éve. A célnak megfelel, fel tud hívni, én is elérem, ha kell, gps is van, bár azért az nem az igazi.
[link]
Ja és 2-3 napig bírja töltés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#167974) farkas-j válasza krisz74 (#167973) üzenetére


farkas-j
őstag

Ez tetszik. Valami hasonlót keresek idős embernek aki már enyhén szenilis. Jó lenne ha a töltés nem USB-s "lyukon" hanem valami tartón lenne amire csak rá kell helyezze az órát. Problémás már a nagymama telefon töltése és kezelése is.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167975) krisz74 válasza farkas-j (#167974) üzenetére


krisz74
tag

Én idős embernek azért nem javasolnám, főleg, ha már nem lát rendesen. Elég kicsik a betűk. Neki inkább un idős telefont vennék. Nagy kijelző, csak a legfontosabb funkciók.

(#167976) EXIEZ válasza Saccco (#167963) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Rendszerint nagyobb tápot veszek, mint amit le kell adnia, nem bízom a kínai termékek 100%-os hajtásában :D
amúgy 1000w kellene nem 200 :P ;]
köszi a tippet

[ Szerkesztve ]

(#167977) w.miki


w.miki
veterán

(#167978) farkas-j válasza krisz74 (#167975) üzenetére


farkas-j
őstag

Olyan telefonja van, de sajnos belekeveredik. Német oldalon láttam olyan karórát amin oldalt volt 2 piros gomb amire két számot lehetett felprogramozni. Hosszan nyomva hívja a programozott számot. A kijelzője amoled volt, de ez tök mindegy, mert semmilyet nem lát rendesen szemüveg nélkül.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167979) durr válasza farkas-j (#167978) üzenetére


durr
csendes tag

https://ps-watch.com/hu

(#167980) krisz74 válasza farkas-j (#167978) üzenetére


krisz74
tag

Igen, ezen az órán is van oldalt SOS gomb, bár több problémát okoz, mint amilyen hasznos. A gyerek behajlítja a csuklóját, előfordul, hogy megnyomja véletlenül.

(#167981) DJGABI válasza DJGABI (#166288) üzenetére


DJGABI
addikt

Ami eszembe jutott, valami ajánlás esetleg ezekre van-é?

- Kocsiba tolatóradar/kamera (csipogós mondjuk szimpibb lenne, gruppin is szokott lenni pár ezerért, gondolom olyan is)
- Sima/visszapillantóra, annak helyére tehető DVR (/tolatóval egybeépített)
- Olcsó, de jó akciókamera

De elvileg a jövő évi szabályozás inkább a 22eur alatti cuccokra vonatkozik, ezek meg azért felette vannak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#167982) CHIPman válasza DJGABI (#167981) üzenetére


CHIPman
nagyúr

2: 70mai dash cam wide
3: Yi 2K

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167983) G.I.JOE válasza farkas-j (#167978) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Én anyumnak felraktam a Big Launcher-t, abban nagyjából el tud igazodni. Ha gondolod, nézd meg, hogy tudod-e "mami kompatibilis"-re állítani.
Esetlegesen vennék a telójához egy QI vevőt, meg töltőt. Van 500-ért is vevő, csak abban nem tudom bíznék-e. (Nekem most jön egy.)

(#167984) oszy válasza DJGABI (#167981) üzenetére


oszy
veterán

Nekem 70mai dash cam wide van. Ajánlom. :) Tolatókamerának nem a legjobb, de használható. Nekem a felvételekkel nem voltak nagy elvárásaim.

(#167983) G.I.JOE: Nekem volt ilyen, bár nem baseus. Ki is dobtam. :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#167985) vince válasza DJGABI (#167981) üzenetére


vince
őstag

Radarból én is a csak csipogósat preferálom. Szereltem egy korábbi autómba egy drágább, itthoni beszerzésű Spal szettet, ismerősébe egy filléres kínait (ezt), mindegyik hibátlanul teszi a dolgát sok-sok éve.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#167986) spileraaa


spileraaa
senior tag

van aki rendelt kinabol bilengyuzetet?
a mostani ami van nagyon katog vagyis halatszik nagyon amikor irok

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#167987) macilaci78 válasza EXIEZ (#167944) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van, régóta etalon airsoftos körökben. 2-6S-it tölt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167988) macilaci78 válasza dugesz77 (#167958) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szvsz aki lehajolni nem bír, annak kényelmetlen 4-5 menetemelkedésnyit összetekerni, miután valahogy egymásba illesztette a két felet. Annak tépőzáras, belebújós, vagy a ringli mellett cipzáras cipő van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167989) notika77 válasza macilaci78 (#167988) üzenetére


notika77
senior tag

Rugalmas a fűző vagyis nem kell minden alkalommal tekerni illetve nem is lábon kell összetekerni. Egyszer összetekered és utána csak bújsz a cipőbe, mintha mamusz lenne. :)
Természetesen magas szárú cipőknél, bakancsoknál nem ideális megoldás, de ha nem kell a felső lyukakba is befűzni, mert nem komoly a terhelés, akkor pl. bakancsnál én így használom a rugalmas cipőfűzőmet.

[ Szerkesztve ]

(#167990) pn4hvq válasza erdey_a (#167964) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Itt írtam a miénkről.

(#167991) erdey_a válasza pn4hvq (#167990) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi neked is és mindenkinek :R
este meglessük a zasszonnyal

Vérboci

(#167992) pulutodurumo válasza spileraaa (#167986) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hagyján hogy kattog, de ki is hagy betűket. Tényleg venned kéne egy újat. ;]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#167993) Nikaré válasza pulutodurumo (#167992) üzenetére


Nikaré
őstag

:DD:D

(#167994) farkas-j válasza durr (#167979) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm az infót, ez jó lenne, de egy kicsit olcsóbb készülékre gondoltam. Egyébként érdekes, hogyha 12 havi részletre veszem akkor egy 100-assal olcsóbbra jön ki mintha egyben kifizetném.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167995) farkas-j válasza krisz74 (#167980) üzenetére


farkas-j
őstag

Amit én láttam, azt tartósan min. 3 másodpercig kellett nyomni. Neked megoldás lehet, ha a gyerek átteszi a jobb csuklójára, így nem nyomódik meg.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167996) farkas-j válasza G.I.JOE (#167983) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm, smerem ezt az appot. Először egy Samsung S3-al próbálkoztunk ennek az appnak az ingyenes változatával. Az érintős megoldás nem jött be. Ezután vettünk a Spar-ban Telenor kártyás nagymama telefont nagy gombokkal és jól olvasható LCD kijelzővel 4900Ft-ért (Alcatelt). A gond az, hogy még ebbe is belekeveredik és ami a legrosszabb, hogy nem viszi mindig magával "mert csak elszaladtam a boltba stb". Az óra mindig a csuklóján lenne, nem felejtené el magával vinni.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167997) Mr.Csizmás válasza spileraaa (#167986) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

en szoktam, fuggoseg
:U motospeed cuccok jok, mechanikust vegyel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167998) Beni2360 válasza farkas-j (#167978) üzenetére


Beni2360
félisten

Egyebek közt erre találták fel a szemüveget. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167999) Digitalpimp válasza Mr.Csizmás (#167997) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ezekből létezik ungarische?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#168000) Mr.Csizmás válasza Digitalpimp (#167999) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nem igazan, sot iso is ritkabb. (lehet irnom kellene egy cikket ezekrol)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.