Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168101) Wajk válasza MrWhite (#168100) üzenetére


Wajk
addikt

az 99%, hogy amíg nem vonod vissza ő nem fog utalni. Így van, ha megérkezik, akkor ráírhatsz. erre van processük, hogy ki tudd fizetni. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#168102) silvergod válasza MrWhite (#168100) üzenetére


silvergod
őstag

Csak az a baj hogy az ali nem neked fog ítélni,mint eddig... mostanában így csinálják... Nekem most van olyan csomagom amit 3x hosszabbított meg most azt írja nyissak vitát...de neki fognak ítélni,mert megnéztem 2 hónapja megérkezett!! Azóta,Nem hozta ki a posta... ők a hibásak nem.az alisok... vicc amit csinálnak.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#168103) Wajk válasza silvergod (#168102) üzenetére


Wajk
addikt

ez is tény, lehet egy ******nagy raktár ami dugig van a cuccainkkal, nekem is konkréten van egy halom kisebb Last Mile-os cuccom, ami hónapok óta áll.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#168104) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Érdemes ilyen ömlesztett LEGO utánzatot rendelni , vagy szőröznek vele a vámosok?

Ezek csak sima kockák, nem valami LEGO által levédett különleges figurák.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#168105) MrWhite válasza Wajk (#168103) üzenetére


MrWhite
tag

Wajk & silvergold
Néhány nap és aktiválódik a dispute-om. Legyen ez egy teszt, hogy pillanatnyilag hogyan kezeli az AliExpress az ilyen eseteket. Ez van (az összeg nem számottevő).
A következő kérdés az, hogy a Magyar Postától milyen módon (milyen hivatkozással) lehet számon kérni, ha ők a hunyók?

...

(#168106) maestro87 válasza Wajk (#168101) üzenetére


maestro87
őstag

És 99%, hogy nem utal ha zárod a dispute-ot. :DDD

(#168107) Sátán44 válasza bul07 (#168004) üzenetére


Sátán44
addikt

Böngészőben nem fogadja el, appban működik a kód?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#168108) kigyi_23 válasza MrWhite (#168105) üzenetére


kigyi_23
addikt

Csak a feladónak van joga számon kérni a postát neked semmi jogod hozzá.

Az, hogy az összeg nem számottevő nem számít az elvek számítanak, ha vettél valamit és nem kaptad meg az téged zavar vagy sem :D Volt már olyan cuccom ami még egy ezres sem volt, de hát nekem az csóróként pénz és visszakértem az árát hiába kapálózott, hogy meg fog érkezni (azóta sem jött semmi és nem is fog már, tavalyi cucc)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#168109) bul07 válasza Sátán44 (#168107) üzenetére


bul07
nagyúr

Most próbáltam böngészőbe és még jó a kód (Firefox, drágább hátsó kamerás verziót próbáltam)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168110) edk- válasza Wajk (#168103) üzenetére


edk-
őstag

nagy raktár ami dugig van a cuccainkkal, nekem is konkréten van egy halom kisebb Last Mile-os cuccom, ami hónapok óta áll.

Dehogy áll. A raktárosok hazavitték és vígan használják.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#168111) Sátán44 válasza bul07 (#168109) üzenetére


Sátán44
addikt

Az IP kamera kódja nem működik nekem :)
Illetve mindegy, hogy melyik raktárból rendelem?

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#168112) nagysz válasza Donki Hóte (#168104) üzenetére


nagysz
tag

1 éve nem szőröztek, rendelheted szerintem nyugodtan. jó minőség.
viszont ez jóval olcsóbb, én ezt rendeltem anno: link

[ Szerkesztve ]

(#168113) silvergod válasza MrWhite (#168105) üzenetére


silvergod
őstag

Nem kell teszt... nekem már volt pár, mindet visszadobták :(((
Azért régen nem volt ilyen...
edk: lehet benne valami...azon se lepődnék.meg.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#168114) Wajk válasza silvergod (#168113) üzenetére


Wajk
addikt

nekem volt vagy 3, mindet visszaadta az Ali. Egyszer sem bújtak ki. Megvártam az utolsó utáni időpontot, hogy megérkezzen. Utána Dispute screenshottal és mellé szöveg, hogy márpedig hozzám nem érkezett meg.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#168115) w.miki válasza maestro87 (#168106) üzenetére


w.miki
veterán

2-3 ilyen esetem volt, zártam a dispute-ot, aztán paypal-ra utalt...
igaz ilyen 1-5 usd-s tételek, nem kockáztattam nagyot...
A csomagok nem nagyon jönnek, tényleg már lassan nem is lehet kínából rendelni...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#168116) MrWhite


MrWhite
tag

Tételezzük fel, hogy a dispute azzal zárul, hogy nem kapok visszatérítést, mert az eladó a megvásárolt terméket (bizonyíthatóan) elküldte, és a termék megérkezett a célországba (mondja az AliExpress). A termék árát az AliExpress felszabadítja és az eladó számlájára kerül.
kigyi_23 kolléga szerint: "Csak a feladónak van joga számon kérni a postát neked semmi jogod hozzá." Milyen érdeke fűződik az eladónak (miután már megkapta a termék ellenértékét) számon kérni a Magyar Postát, hogy hol is van a csomagom?
Az eladó javára megítélt dispute - azaz, hogy a termék megérkezett a célországba (Magyarország) - nem kellő érv és bizonyíték, hogy a Magyar Postán kérhető számon a csomagom? (Amit kifizettem, az eladó megkapta a vételárat, a csomag megérkezett a célországba, de hozzám nem juttatta el a Magyar Posta.)

Lábjegyzet: Ált. isk. 5. osztály > fizika > anyagmegmaradás törvénye. Nem akarok (#168110) edk- kolléga következtetésére jutni (de lehet, hogy nincs más választásom).

...

(#168117) nagysz válasza Wajk (#168114) üzenetére


nagysz
tag

detto. illetve még annyi, hogy szeretnek fake tracking numbert behazudni mostanában. az egy jó érv arra, hogy megítéljék a zsét. persze volt, hogy hirtelen előrántottak egy másik id-t... nem érdekes.
illetve az EU-s rendeléseket szeretik kínából feladni mostanság. ezek rendre kifutnak az ígért 2-5 napból... azt is (pont vagy egy hete) visszaadták. aztán megjött a cucc tegnap guangdongból...

(#168118) Wajk válasza MrWhite (#168116) üzenetére


Wajk
addikt

"Csak a feladónak van joga számon kérni a postát neked semmi jogod hozzá."
Lehet jogod nincs, de itt többen írták, hogy sikerült információt szerezniük a követési szám birtokában. Én ezt a részt még nem teszteltem.

(#168115) w.miki: a MO-i Covid időszak alatt ragatt be nekem több minden, de pl egy hónapja rendelt cuccok érkeznek már szépen megfele.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#168119) MrWhite válasza Wajk (#168118) üzenetére


MrWhite
tag

Magyar Posta Küldemény nyomkövetés (https://posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomkovetes) > "A megadott küldeményre vonatkozóan a rendszer sajnos nem talált adatot."

"... többen írták, hogy sikerült információt szerezniük a követési szám birtokában"
Pontosan hová és hogyan fordulhatok (levelezési cím, email cím, telefonszám ...) kérdésemmel - a követési szám birtokában?
Aki sikerrel járt már hasonló esetben, kérem segítsen. Köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

...

(#168120) edk- válasza MrWhite (#168119) üzenetére


edk-
őstag

Nekem is ez volt két küldeménnyel, a postal.ninja szerint megérkezett a célországba áprilisban, a királyi posta nyomkövetője nem talál adatot. Ali elutasította a disputát, fellebbezés után azt írták, szerezzek igazolást a postától, hogy nincs náluk.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#168121) MrWhite válasza edk- (#168120) üzenetére


MrWhite
tag

A Magyar Posta adott igazolást, hogy nincs náluk a csomagod? Mi a történet vége? (Happy end? ;-)
Az én esetemben ezt mutatja a postal.ninja:
2020. április 22., 14:29 AliExpress-Cainiao
Érkezés a rendeltetési országba

[ Szerkesztve ]

...

(#168122) vottokar válasza bul07 (#168091) üzenetére


vottokar
senior tag

Nekem valami ilyesmi kellene (főleg a hátrameneti kép miatt). Bejelöltem az általad ajánlott belga szállítást. Ez onnan akkor vámmentes lenne?

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#168123) edk- válasza MrWhite (#168121) üzenetére


edk-
őstag

Nem kértem. A két rendelés összesen talán 5 dollár.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#168124) vargalex válasza Sátán44 (#168111) üzenetére


vargalex
félisten

A kamerára a promo kód már aznap délelőtt elfogyott. Sajnos én is lemaradtam róla...

Alex

(#168125) Sátán44 válasza vargalex (#168124) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor így már érthető.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#168126) yuing


yuing
őstag

2.5 hónap után végre befutott a TeckNet Pro egerem. :) Köszi az ajánlást, kiváló kis egér.

(#168127) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ali applikációban az account fülön egy ilyen fogadott most:

¯\_(ツ)_/¯

(#168128) farkas-j válasza sambenez (#168095) üzenetére


farkas-j
őstag

Viszont fajlagosan sokkal olcsóbb az infra jeladó, egy helyiségbe csak egyet kell venni és akárhány eszközt fel lehet rá tanítani ami infrával működik. Az is előnye, hogy nem csak ki-be kapcsolást tud, hanem minden olyan funkciót amit az eredeti infra távszabályzó, hiszen azt tanítjuk meg neki. Nálam 100% megbízhatósággal üzemelt eddig!
Egyébként nem igazán értem a problémádat. Az ORVIBO jeladóm jelét tökéletesen képes venni a klíma. Tökéletes a rálátása, tehát minden kiadott infra parancsot megkap. Az alkalmazásban kapok visszajelzést minden sikeres vagy esetleg sikertelenül kiadott utasításról. Ha a pozitív visszajelzést megkapom, akkor tuti végre lett hajtva a parancs, legalábbis ez a tapasztalatom. Esetleg gonosz koboldok letakarhatják a klíma infravevőjét vagy magát a jeladót. De ugyanezt megtehetik pl. a WiFi router kikapcsolásával. ;]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#168129) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tolató kamera mi az ajánlott?
Kábel legyen hozzá és rá lehessen kötni kijelzős rádióra, egyéb extra nem kell.

#?*@&!

(#168130) MasterMark válasza zeon.hu (#168129) üzenetére


MasterMark
titán

.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#168131) _q válasza Zsoleszhun (#168127) üzenetére


_q
addikt

Köszi, nekem 5/0.5 dollárt adott. A kupon menüben pedig lehet játszani és nyerni kupont pluszban még.

(#168132) Ciccuka válasza Donki Hóte (#168104) üzenetére


Ciccuka
veterán

szerintem nem, ezek rossz minőségűek lehetnek.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#168133) Beni2360 válasza maestro87 (#168106) üzenetére


Beni2360
félisten

Márc.03.-i rendelés 9 nap után 1x hosszabbítva tegnap élőt vita zárva visszafizetés jóváhagyva. Aliexpress. Ja és második vita nyitás volt. Vita visszavonta 120 nap lejárt érkezettnek jelezte és a 15 nap lejárta előtt nyitottam megint vitát addig vártam hátha ?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#168134) bul07 válasza Sátán44 (#168111) üzenetére


bul07
nagyúr

Elnéztem azt hittem a menetrögzítős hozzászólásomra reagált

(#168122) vottokar

Igen ha Belgiumból adják fel akkor igen Áfamentes

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#168135) zsiz


zsiz
őstag

Van itt valakinek 1DIN 7" kínai autórádiója (motorosan kinyíló kijelzős)? Az se baj, ha android, de nem feltéltel. Milyet lehet érdemes venni? Lehetőleg olcsón. Tolatókamera menne majd rá. USB és/vagy SD kártya olvasó legyen rajta, Bluetooth, az se baj ha tolatókamera is van a csomagban.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#168136) kulup


kulup
tag

Ezt google translate-tel fordítottad magyarra ? Mi a kérdés ?

(#168137) petipetya válasza kulup (#168136) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem ő az egyik nigériai herceg, aki ilyen google fordítós posztokkal próbál palimadarakat fogni.

"nincs rá lezsóidő"

(#168138) DJGABI válasza petipetya (#168137) üzenetére


DJGABI
addikt

szerintem érthető. legalábbis nem olyan durva, mint amiket a hülyétkapok topicban mutogatnak :DDD

(#167981) DJGABI ami közben eszembe jutott még autós cuccok:
rétegvastagságmérő [link] nem tudom ér-e bármit is
refraktométer [link] / hagyományos fagyálló fagyáspont ellenőrző [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#168139) zsiz


zsiz
őstag

Most ezt nekem írtátok? Melyik szót nem értitek?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#168140) kulup


kulup
tag

A #168133 -asra írtuk.

(#168141) csako


csako
veterán

Mostanában elfelejtetted használni a "válasz" gombot "új" helyett, ami nem túl praktikus :P egyértelművé tenné az ilyen helyzeteket.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#168142) Beni2360 válasza kulup (#168140) üzenetére


Beni2360
félisten

Öcsém, semmit nem fordított senki csak röviden leírtam, hogy igen van az Alin a vevő fele kifizetés. Épen most kaptam meg a 2. kifizetést a 90 nap után a nem megérkezett áru után.
Az eladó húzta vonta mint a rétest habár a pénz még nem volt nála, csak a beszerzést bukta (nem narancsost), gondolom ilyet nem fordít a gugli. :Y
Ui: Nem kérdés volt hanem tényállás.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#168143) macilaci78 válasza zsiz (#168135) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez engem is érdekelt és B5 Passat kombira, de elengedtem. Ami leírás alapján szimpatikus lett volna, az 300$ körültől kamera nélkül, plusz vám, áfa...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#168144) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Ár/érték arányban megfelelő egér és billentyűzet alátétet keresek asztalra.
Tud vki ajánlani nekem egy ilyet Aliról és társairól?

Köszi.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#168145) Gézengúz válasza macilaci78 (#168143) üzenetére


Gézengúz
addikt

Lengyelországbol, Csehországból lehet ilyeneket rendelni, se vám, se áfa, nézz szét Alin, találsz olcsóbban is.

(#168146) Aryes válasza macilaci78 (#168143) üzenetére


Aryes
nagyúr

Túl van hype-olva ez a tolatókamera dolog, nekem 12 éve egy 1 ilyen van a hátsó ablakban és tökéletesen működik. :)

(#168147) warezxts


warezxts
senior tag

Csak érdekelne mert már másodszor futok bele:
Rossz terméket küldtek (benézték van ilyen), szólok, megígérik hogy küldik a jót.
várok, várok várok... semmi.
Viszont ez időben olyan hosszú, hogy az eredeti rendelésemmel már SEMMIT nem tudok csinálni.
Se csillagozni, se reklamálni, sőt már írni sem. Csak megtekinthetem mint egyszer valaha volt vásárolt termék. (ebay sem segít, nekik is megpróbáltam írni de már csak ilyen termékvisszaküldés menüpont van)
Így igazából akár jó fej akarok lenni akár nem, az első -eladó részéről - bekövetkezett hiba után ha nem nyomsz refundra, benne van a pakliban hogy futhatsz a pénzed után.

(#168148) rgranc válasza pvt.peter (#168144) üzenetére


rgranc
aktív tag

(#168149) Zozzant válasza warezxts (#168147) üzenetére


Zozzant
addikt

Ha paypal akkor ott 180 nap van rá.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#168150) macilaci78 válasza Gézengúz (#168145) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 1/4 GB Android 4-es rendszerrel ellátott változatok nem érdekelnek. A tolatókamerát a tolatólámpára szokták kötni, minden korrigálásnál, minden sebváltásnál ki-be kapcsol, nekem ehhez nincs türelmem, nemhogy a forgalomnak.
Lehet, inkább rakok külön kapcsolót a kamerára, vagy megy a helyzetjelző körére.

aryes: értelmét annak látom, amiben látom a lökhárító peremét is, centizgetni úgy lehet. Szűk 2 év alatt megszoktam annyira a kocsit, hogy 10-20 centire engedem rá a mögöttem lévőre, ezzel oda már nem látok.

warezxts: legközelebb ne legyél szívbajos, nyugodtan indíts case-t, money back és rendeld meg újra a terméket akár azonos eladótól. A pénzt is visszakapod és az új próbálkozás küldése sem lesz lassabb.

pvt.peter: a sz@r szinte ingyen megfelel? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.