Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167751) EXIEZ válasza vargalex (#167749) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Projektoros van nekem is, de őszintén, rosszabb fénye volt mint a halogénnek. semmit nem számitott, azon felül hogy hidegfehér volt

(#167752) farkas-j válasza chatran (#167712) üzenetére


farkas-j
őstag

Egy MEILAN M3 Minit vettem. Akkor 17$ volt 1,69$ postával és biztosítással, és a $ bőven 300Ft alatt volt.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167753) vargalex válasza EXIEZ (#167751) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem akkor valami elég rossz típust sikerült kiválasztanod...

Alex

(#167754) EXIEZ válasza vargalex (#167753) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ha megosztod te melyiket vetted ami sokkal jobb fenyt adott, utananezek.
(h11 vagy h8-9 kell) Partol cuccot vettem anno

[ Szerkesztve ]

(#167755) farkas-j válasza vwpolopg (#167733) üzenetére


farkas-j
őstag

Eddig én is ezen a véleményen voltam, de a belinkelt LED-es égőknél megnéztem a vásárlói értékeléseket és fotókat. Nagyon meglepődtem!



Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167756) CHIPman válasza farkas-j (#167755) üzenetére


CHIPman
nagyúr

1: Nincs sehol írva, hogy a képek azonos beállítással készültek, tehát simán lehet, hogy a LED sokkal gyengébb, csak jobb a színe.
2: Szinte 100%, hogy projektoros lámpa. Raktam már a projektorosomba LED-et, tök jól nézett ki kívülről, a vetítési kép is stimmelt, csak éppen semmit nem láttam vele egy Nightbreakerhez képest.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167757) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Ha elölről ezt látod LED izzó behelyezve, akkor minden rendőr kiszúrja messziről:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#167758) farkas-j válasza Bendegúz98 (#167745) üzenetére


farkas-j
őstag

Nincsenek elszállva az árak. Szerintem címkézetlen V-TAC szerű égők lehetnek, Samsung LED-ekkel és a szokásos és behajtható 5 év garival. Ez óriási előny a Kínai webes vásárlással szemben! Ez nem rossz vétel. Én a helyi Mixvill-ben szoktam LED-es világításcuccokat venni. A régi hibás V-TAC 2 év garis LED fejeket simán cserélték amikor elromlott. A családban (nálunk, öcséméknél, szüleimnél) egyébként mindenhol V-TAC LED-ek vannak.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167759) farkas-j válasza CHIPman (#167756) üzenetére


farkas-j
őstag

6000K°-ost biztosan nem vennék, mert azzal csak száraz úton lehet látni. Nekem volt Xenon az autómban. Eredetileg 6000K°-es volt. Vizes úton alig láttam vele. Lecseréltem 4300K°-osra, ég és föld volt a különbség. De vizes és ködös úton az alacsony színhőmérsékletű az igazi! A ködlámpa égőket ilyen 3000K°-osakra cseréltem. Brutál jó a vizes úton!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167760) EXIEZ válasza Dluinet (#167757) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Épp ezért szeretnek messziről leinteni és ajándékot adni :D

(#167761) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

:R mindenkinek a LED-es valaszokert.

(#167762) CHIPman válasza farkas-j (#167759) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én is így gondolom, viszont akkor meg mi értelme az egésznek? Nem olcsóbb, "ugyanolyan" a színe, és még illegális is. Talán kevesebbet fogyaszt, bár az a 30" ide vagy oda szerintem már mindegy.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167763) farkas-j válasza CHIPman (#167762) üzenetére


farkas-j
őstag

Azért a fényerő a LED-ek mellet szólna. Ugyanolyan teljesítményfelvétel mellett a LED 4-5-ször nagyobb fényt ad. Fele teljesítménynél legalább dupla a fényerő a LED javára.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167764) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv!

Valakinek valami olcsóbb, jól bevált Tv-boxra nincs kuponja? Valahol nincs épp leárazva?

Elméletileg csakis Youtube-ot szeretne nézni a kisfiam, az mehetne FullHd-ban röccenésmentesen...

Tipp?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#167765) CHIPman válasza farkas-j (#167763) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A hagyományos izzóhoz képest igen, viszont az emelt fényerejűhöz gondolom nem, azzal kb egyenértékű lehet, és azt még mindig legálisan lehet használni, csak hamarabb kell cserélni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#167766) vargalex válasza CHIPman (#167765) üzenetére


vargalex
félisten

Én éppen Nighbreaker-t cseréltem le. Ég és föld... Mondjuk szerintem a Nightbreaker sem túl nagy extra egy sokkal olcsóbb GE Megalight 120%-hoz képest. Szinte azonos fényerő. Legalábbis nálam a projektoros lámpatestben.

Alex

(#167767) dugesz77 válasza vargalex (#167766) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is éppen Night Breaker-t cseréltem le és bőven van javulás fényerőben a LED javára. Szerintem sokat romlott a a Night Breaker élettartama. Az első garnitúra 1,5 évet bírt az utána lévő kettő 6-8 hónap alatt kiéget. Én az élettartam miatt akartam csak váltani de fényerőben is léptem előre.

(#167768) macilaci78 válasza DeFranco (#167748) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A V-tac vs. vtac valamelyike szegedi, Anro-ék debreceniek tudtommal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#167769) DeFranco válasza macilaci78 (#167768) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hoppárézimi köszi a korrekciót.

(#167770) erdey_a válasza Vertigo18 (#167764) üzenetére


erdey_a
őstag

mecool km9 pro classic [link]
Google tanúsított, úgyhogy igazi plug and play eszköz, ha nem akarsz variálni.
Nem utolsó sorban hbo go által is támogatott, ha esetleg ez szempont lenne.
nekünk nagyon bevált "mesenéző kütyünek"

Vérboci

(#167771) farkas-j válasza CHIPman (#167765) üzenetére


farkas-j
őstag

Az, hogy legális e egy LED-es égő, azt most tegyük félre. Kimondottan csak a technikai paramétereket nézzük. Az a gond az emelt fényerejű izzókkal (+50, +60, +100, Megalight stb.) hogy a fényerejük, fényáramuk valóban nagyobb a standard égőkénél, ám messze nem annyival mint amit hirdetnek (élettartamról meg ne is beszéljünk). Egy példa. A sima Tungsram H7 ~1500 lm fényáramú. Az emelt fényű Tungsram Megalight Ultra 150%-nak ~1650 lm a fényárama. Ez ugye nem 50%-al több? De linkelhetném bármely gyártó bármely izzóit, hasonló értékek és arányok lennének. A legtöbb gyártó éppen ezért a pluszos égőinek fel sem tünteti a fényáramát mert kilógna nagyon a lóláb. (A Tungsram becsületére válik, hogy megadja az emelt fényű égőjének is a fényáramát.) A LED-es "égők" negyed-fél teljesítmény mellett is messze messze lepipálják a hagyományos izzókat. Az izzószálas égők 10-18 lm/W-ot tudnak, még a LED-ek 60-100 lm/W-ot. Ez azt hiszem magáért beszél.
De lépjünk túl a témán mert ez nem ebbe a topikba tartozik. :B

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167772) Cyborg válasza oszy (#167741) üzenetére


Cyborg
őstag

Nincs belőle legális , csak off road verzió van.

...esetleg távolságiba rakod a ledet, mert azt úgyis ritkán használod, és elvileg akkor, amikor nem jön szembe senki :)

(#167756) CHIPman

A nightbreakert imádtam, de miután 1 év alatt 3x kellett cserélni, visszatettem inkább a régi silverstart, sárga, gyengébb, de évekig bírja.

[ Szerkesztve ]

(#167773) -secret- válasza Cyborg (#167772) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pls autós topikban folytassátok!

(#167774) Vertigo18 válasza erdey_a (#167770) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ilyen kéne, igen... Csak olcsóbban... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#167775) Flashback válasza Vertigo18 (#167774) üzenetére


Flashback
addikt

Jellemzöen ezekkel az olcsóbb kütyükkel csak a baj van. Ezeknél mondjuk mehet a custom FW. De ha nem vagy benne akkor sok idöt elvesz. Ebböl én inkäbb a valóban plug and Play Xiaomit venném. Rendes supporttal, frissítésekkel és távirányítóval... Spanyol raktárból räadäsul.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#167776) Vertigo18 válasza Flashback (#167775) üzenetére


Vertigo18
addikt

Dehát ez meg egyre drágább!!! :D

Szokott lenni valami "H" betűjelő 40 dodó alá árazva, ha jól emlékszem és azokat még ajánlani is szokták. Én nem akarok rá másik firmwaret, azt szeretném, hogy ha betenném a fiam tv-je alá, akkor ne kelljen mennem hetente rendbetenni, mint anyósom gépét... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#167777) Flashback válasza Vertigo18 (#167776) üzenetére


Flashback
addikt

Akkor ezt vedd meg. Nekem is van X905ös box, havernak meg Xiaomi. èg és föld a hasznälhatósäga.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#167778) EXIEZ válasza Vertigo18 (#167776) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Hiseeu?
ezt ismerem névől, lehet erre gondolsz

ja azt hittem kamera, akkor H96 ahogy irták :D

[ Szerkesztve ]

(#167779) Vertigo18 válasza EXIEZ (#167778) üzenetére


Vertigo18
addikt

H96 talán...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#167780) erdey_a válasza Vertigo18 (#167776) üzenetére


erdey_a
őstag

ha plug and play kell, akkor google certified eszköz kell. ezért mondtam a mecool km9 pro-t. a xiaomi is abszolút okés, csak drágább. viszont idehaza is megveheted garival.
az összes többi noname androidos boxszal csak gondot veszel.
aztán elsüllyedsz a coreelec meg egyéb okosságok mocsarában, amire ahogy az igényeidet vázoltad, nincs szükséged.
B-verzió: chromecast kütyü és telefonodról tolod a cuccot a tévére

Vérboci

(#167781) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

iPhonehoz lightning kábel van ajánlott olcsón?

(#167782) Beni2360 válasza Flashback (#167775) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez már 22 E Ft garival itthonról megvehető.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167783) jmuranyi válasza Vertigo18 (#167779) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, xiaomi itthon is van.
Egyébbként ez a szaktopik.

Ilyen olcsót én is vettem pár éve, de nem igazán vált be.
Vagy molyolok vele, vagy csak döcög...
Arról nem beszélve, hogy megállították a vámon, és még egy
hónapig kellett arra várni, hogy ÁFA fizetése nélkül ugyan, de továbbküldjék.
És hol volt akkor még a COVID19 :)

[ Szerkesztve ]

(#167784) anorche1


anorche1
őstag

Lightning kabelbol senki nem tud olcson ajanlani valamit?
Vissza neztem az alis order tortenetem, 120cm -es kabeleket rendelgettem 3.5 dollarert. Most mar nem is lehet naluk kapni. Ugreen meg 10 dollar korul van :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#167785) Sungoo válasza PainKiller13 (#167781) üzenetére


Sungoo
addikt

Baseus.

(#167786) Ciccuka válasza gorje (#167737) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#167787) MasterMark válasza anorche1 (#167784) üzenetére


MasterMark
titán

Blitzwolf

Switch Tax

(#167788) podcast válasza bul07 (#167274) üzenetére


podcast
tag

EU szintű változás lesz ez?

Érinteni fogja ez az eu raktárral dolgozó kereskedőket is?
Most az a gyakorlat, hogy a legalacsonyabb áfakulcsú országon keresztül hozzák be a cuccokat (az eu raktárral dolgozó eladók) és onnan viszik tovább EU-n belül.
Vajon ez a kiskapu is le lesz zárva?
Ahhoz viszont egységesíteni kellene az áfakulcsokat uniós szinten, amire nem sok esélyt látok.

Vagy mire számítatok az EU raktáras eladóknál?

(#167789) Saccco válasza podcast (#167788) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az nem világos, hogy a vámeljárás kezelési költségét meg kell fizetni?
Logikusan gondolkodva nem, mert előre ki lesz fizetve az ÁFA, de láttunk már érdekes dolgokat...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#167790) EXIEZ válasza Saccco (#167789) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ezt nem értem én sem. Hogy akkor megmarad az a 150 eurós limit, és addig boldog boldogtalan vehet mindent, hiszen az áfát már kifizetted?
Érdekes lesz az tuti

(#167791) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez mekkora király! :D

Mario hűtőmágnes:
#Aliexpress US $0.58 25%OFF | ZOCDOU 1 Piece Super Super Mario DIY Fridge Refrigerator Magnet TV FC Game Japan Gaming Cartoon 3D Ice Box Paster Icebox Sticker
https://a.aliexpress.com/_dVMuYwa

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#167792) Almos válasza vince (#167702) üzenetére


Almos
aktív tag

Igen, ilyen kábelt keresek, aminek az egyik végén mindkét csatlakozó található, mert az autóban usb type-c aljzat van, és ehhez gondoltam a kábelt.

(#167793) sambenez válasza Saccco (#167791) üzenetére


sambenez
addikt

Az mekkora király, hogy minden egyes darabra felszámolja a postaköltséget, így azonnal duplázódik az ára. :C

(#167794) fateless válasza Saccco (#167789) üzenetére


fateless
veterán

Ennek az értelmezését várom én is. Ha "csak" a 27% forgalmi adó kerül rá, akkor az apróságoknál ez még nem akkora gond...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#167795) dugo_ válasza sambenez (#167793) üzenetére


dugo_
veterán

Amit utána le is von a végén kedvezményként.

(#167796) petipetya


petipetya
nagyúr

A a sparos zöldségzacskóhoz hasonló cuccra hol/hogyan érdemes rákeresni? Csak éppen nem adnék ki ennyit ezekért. Zöldség, zsömle, péksüti, kenyér szállítására kellene valami megoldás hosszútávon.

"nincs rá lezsóidő"

(#167797) dugo_ válasza petipetya (#167796) üzenetére


dugo_
veterán

Reusable grocery bag mesh és ezek kombinációja.

(#167798) rushty válasza petipetya (#167796) üzenetére


rushty
senior tag

IKEA? [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#167799) Mr.Csizmás válasza petipetya (#167796) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"hálós szatyor" [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#167800) edk- válasza Mr.Csizmás (#167799) üzenetére


edk-
őstag

AKA cekker

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.