Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58546) Gaben92 válasza kali (#58544) üzenetére


Gaben92
őstag

Pontosan annyi volt a telefon, mint ha egy összegben vettem volna Dominosan, csak részletre.

Move M: Havidíjban olcsóbb. De számold ki, hogy 200 perc beszélgetés Move díjcsomaggal magában 6600 Ft, a 100 SMS még további 3300 Ft, és egy NetPlusz M díjcsomag, hogy 1 Gb neted legyen további 990, azaz összesen 10890 Ft. Ennyit a Move M díjcsomagról. És igen, az Ikon 200-hoz képes a díjcsomagok nagy része valóban a semmirekellő kategória.

Ezért érdekel, hogy nem lehet-e jogi útra terelni a dolgot. Mert bár papíron olcsóbb csomagokra is válthatok, az adott szokásaimhoz képest csak drágábbra tudok.

Másik dolog meg az, hogy mikor vettem a telefont pontosan ugyanezekkel a feltételekkel volt még választható a Next S aranytárskártya csomag. Most, hogy át akarnak rakni máshova, miért hosszabbítják meg 2 évvel a hűségemet? Hiszen ugyanezekkel a feltételekkel vehettem volna igénybe ezt a díjcsomagot annó. 2 hasonló kaliberű szolgáltatásból ha az egyiket megszüntetik miért nem raknak át automatán a másikra a korábbi feltételek szerint? Értem én, hogy megtehetik de attól még bekaphatják...

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.