Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39487) Kobe


Kobe
veterán

azért a T-s ügyintézők is szeretnek trollkodni, nem kicsit....behalt telót akartam leadni gyors cserekészülékkel, irány corvin, beveszik, csereteló nincs, elszállítani majd csak jöv héten valamikor...mondom akkor storno, égetően kell a telfon hétvégére.... átirányít bármelyik nagyobb plázás üzletbe, ott hétvégén is mindig van szervíz és nagyobb cserekészletük van, menjek nyugodtan oda....irány westend, allee, persze szervíz egyik helyen sincs....na ekkor elpattant a cérna, felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy mondjanak már valami olyan helyet, ahol hétvégén is beveszik....hát az Europark az épp ilyen, hétvégén is 5 ig le lehet adni, menjek nyugodtan oda
Remek, szombaton már épp kifutottam az időből, nem értem volna oda így el sem indultam - de azért a biztonság kedvéért ránéztem neten, nagybetűkkel ott van az europarkos mellett is hogy hétvégén NINCS szervíz, de az üszi nagybőszen ajánlgatja, hogy menj ki a csába, hátha....

ha rajtuk múlik bakker körbejáratják az emberrel az egész várost, annyira fogalmatlanok :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.