Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23033) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Ma minden előzmény nélkül törölte magát az androidos telefonom a tárolt internetprofilom, nem ment a net. A legalapabb netes előfizetésem van, 500 ft / hó, 30 mega + utána havidíjmentes.

Szóval próbáltam keresni valami beállítást a neten. Ezt találtam.

Az első beállítást kipróbáltam és egyből lett megint net a telefonomon. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. A linkelt oldalon külön van listázva a "Web’n’walk beállítás:" és az "Internet beállítás". Én az első, web'n'walkos beállítást lőttem be és azzal megy a net.

Ezzel lehet valami problémám? Nekem nincs ilyen web'n'walk, azt sem tudom mi ez, viszont ezzel is megy a net. Érdemes lenne átrakni az "internet beállítások" alatt lévő beállításokra a profilt a telefonban? Van egyáltalán valami jelentősége? Egyáltalán mi a különbség a wnw és a sima internet között?

Szerk: utólag kipróbáltam a netes beállítással is és úgy néz ki megy ezzel is, de most már érdekelne, mi is ez a web n walk.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.